Zoznamka Košice

Bývate v Košiciach? Hľadáte partnera na celý život? Chcete sa zoznámiť s mužom alebo ženou z Košíc a blízkeho okolia? Zaregistrujte sa na našu zoznamku v meste Košice a okolí a nájdite si toho pravého. Na ELITE Date na vás čaká vaša životná láska.

Ako sa zoznámiť v Košiciach?

Zoznamovanie v Košiciach je zážitok plný kultúry, histórie a pohostinnosti východnej Slovenskej republiky. Mesto, ktoré je druhým najväčším na Slovensku, ponúka množstvo príležitostí na spoznávanie nových ľudí, či už v tradičných kaviarňach, na historických miestach alebo na rôznych kultúrnych a športových podujatiach.

Košické Staré Mesto je ideálnym miestom na prvé rande. Jeho úzke uličky a historické budovy vytvárajú romantickú atmosféru, ktorá je ideálna pre prvé stretnutia. Môžete sa prejsť po Hlavnej ulici, ktorá je najdlhšou pešou zónou v Európe, navštíviť Dóm svätej Alžbety alebo sa zúčastniť na jednom z mnohých kultúrnych podujatí, ktoré sa tu konajú počas celého roka.

Ak hľadáte aktívnejšie rande, môžete sa vybrať turistický výlet do okolitých hôr alebo navštíviť jedno z mnohých športových zariadení v meste.

Košice sú mestom, kde sa môžete ľahko zoznámiť s novými ľuďmi a zažiť nezabudnuteľné rande. Či už hľadáte romantiku v historickom Starom Meste, vzrušenie na športovom podujatí alebo príležitosť stretnúť sa s ľuďmi z rôznych kultúr, Košice vám to všetko ponúkajú. Takže neváhajte a vyberte sa na dobrodružstvo v tomto úžasnom meste.

Kam pozvať v Košiciach ženu na kávu?

Košice ponúkajú množstvo útulných kaviarní, do ktorých môžete pozvať partnerku na šálku dobrej kávy. Tu sú niektoré z nich:

Kaviareň Slávia

Táto historická kaviareň sa nachádza priamo v srdci Starého Mesta a je známa svojou elegantnou atmosférou a vynikajúcim výberom kávy a dezertov. Jej interiér je plný starožitného nábytku a umenia, čo vytvára romantickú a relaxačnú atmosféru, ktorá je ideálna pre prvú schôdzku.

Café de Paris

Ak hľadáte niečo trochu viac moderné, Café de Paris je skvelou voľbou. Táto štýlová kaviareň ponúka vynikajúci výber kávy, čaju a dezertov, ako aj pohodlné sedenie v interiéri aj na terase. Jej príjemná atmosféra a priateľský personál vytvárajú perfektné prostredie pre neformálne stretnutie.

Kaviareň Dália

Táto kaviareň je obľúbená medzi miestnymi obyvateľmi a ponúka vynikajúci výber kávy a domácich koláčov. Jej útulný interiér a príjemná atmosféra robia z Dálie ideálne miesto pre bližšie sa poznávanie na prvej schôdzke.

Všetky tieto kaviarne ponúkajú príjemné prostredie, kde sa môžete v pokoji zoznámiť so svojím partnerom (svojou partnerkou). Nezáleží na tom, či uprednostňujete historickú eleganciu, moderný štýl alebo domácku atmosféru, v Košiciach vždy nájdete kaviareň, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám.

Tri tipy na romantické košické vinárne

V Košiciách nájdete niekoľkých vinární, ktoré ponúkajú vynikajúce víno a romantickú atmosféru zároveň.

Tu sú tri z nich, ktoré by ste mali zvážiť:

Vináreň Villa Cassa

Táto vináreň sa nachádza v historickom centre mesta a je známa svojím širokým výberom vín z celého sveta. Interiér je elegantný a pohodlný, s množstvom miesta na sedenie. Villa Cassa je ideálnym miestom pre romantickú večeru alebo len pre pohodový večer so sklenkou dobrého vína.

Vináreň Tokaj & Co

Ak hľadáte niečo trochu iné, vináreň Tokaj & Co je skvelou voľbou. Táto vináreň sa špecializuje na vína z oblasti Tokaj, ktorá je známa svojimi vynikajúcimi sladkými vínami. Atmosféra je príjemná a uvoľnená, čo robí z tejto vinárne ideálne miesto pre vaše stretnutie.

Vináreň Vínny Pivovar

Táto unikátna vináreň kombinuje dva obľúbené slovenské nápoje - víno a pivo. Ponúka široký výber vín a domácich piv, v atmosfére, ktorá je súčasne moderná a útulná. Je to skvelé miesto, kde si môžete vychutnať sklenku vína (pohár piva) a zároveň vyskúšať niečo nové.

Kam si zájsť v Košiciach na vynikajúcu večeru?

Reštaurácia Med Malina

Reštaurácia Med Malina je jednou z najlepších možností pre romantickú večeru vo dvojici v Košiciach. Nachádza sa v historickom centre mesta a ponúka ako vnútorné, tak vonkajšie posedenie v pokojnej záhrade, kde si môžete vychutnať večeru pod hviezdami.  Med Malina je známa svojou modernou interpretáciou tradičnej slovenskej kuchyne. Menu sa mení podľa ročného obdobia, aby sa využili najčerstvejšie miestne suroviny. Medzi obľúbené pokrmy patrí napríklad pečené kačacie prsník s brusnicovou omáčkou a zemiakovými knedľami, alebo tradičný slovenský guláš.

Restaurace Camelot

Restaurace Camelot je ďalšou skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú miesto, kde sa môžu bližšie spoznať. Táto reštaurácia sa nachádza v historickom centre Košíc a ponúka útulnú atmosféru, ktorá je ideálna pre intímne rozhovory. Camelot je známy svojou vynikajúcou ponukou stredomorskej kuchyne. Na menu nájdete široký výber jedál, od tradičných talianskych, ako sú rôzne druhy cestovín a pizze, po špeciality z gréckej a španielskej kuchyne. K jedlu si môžete vybrať z bohatej ponuky kvalitných vín. V lete môžete využiť aj príjemnú terasu, kde si môžete vychutnať jedlo a nápoje na čerstvom vzduchu.

Reštaurácia Baránok

Reštaurácia Baránok sa nachádza v blízkosti centra mesta a je známa svojou vynikajúcou ponukou slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Baránok ponúka široký výber jedál, od tradičných slovenských pokrmov ako sú bryndzové halušky, po medzinárodné špeciality ako steak z argentínskej hovädziny. K jedlu si môžete vybrať tiež z bohatej ponuky kvalitných vín. Reštaurácia Baránok je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú príjemné prostredie, kde sa môžu bližšie spoznať. Jeho vynikajúca kuchyňa a príjemná atmosféra robia z tejto reštaurácie skvelú voľbu pre romantickú večeru alebo neformálne stretnutie.

Kam v Košiciach za kultúrou?

Košice sú bohaté na kultúru a ponúkajú nepreberné množstvo možností na zoznámenie pre všetky vekové kategórie. Tu sú niektoré tipy:

Pre mladých ľudí

Tabacka Kulturfabrik je multifunkčné kultúrne centrum, ktoré ponúka širokú škálu podujatí, vrátane koncertov, divadelných predstavení, filmových projekcií a výstav. Je to skvelé miesto pre mladých ľudí, ktorí hľadajú dynamické a kreatívne prostredie.

Pre partnerov s deťmi

Košická ZOO je najväčšou zoologickou záhradou na Slovensku a je domovom pre viac ako 1000 zvierat. Je to skvelé miesto pre partnerov s deťmi, ktoré chcú stráviť deň v prírode a bližšie sa spoznať. Ideálne miesto, kde sa môžete rozprávať a kde si vaše deti nájdu zábavu.

Pre dospelých a seniorov

Východoslovenská galéria ponúka širokú škálu výstav z oblasti výtvarného umenia. Je to ideálne miesto pre dospelých a seniorov, ktorí majú záujem o umenie a kultúru.

Pre všetky vekové skupiny

Dóm svätej Alžbety je najvýchodnejšou gotickou katedrálou v Európe a je jednou z najznámejších pamiatok Košíc. Je to skvelé miesto pre všetky vekové skupiny, ktoré majú záujem o históriu a architektúru a nechcú tráviť svoje prvé stretnutie v kaviarni alebo vinárni.

Kam vyraziť v Košiciach na rande do mesta či do prírody?

Procházka po Hlavnej ulici

Hlavná ulica v Košiciach je najdlhšia pešia zóna v Európe a je obklopená množstvom historických budov a zaujímavostí. Je to ideálne miesto pre príjemnú prechádzku a poznávanie histórie mesta.

Park pri Kulturparku

Tento park sa nachádza v blízkosti centra mesta a je vhodným miestom pre relaxačnú prechádzku alebo piknik. Ponúka množstvo zelene a tichých miest, kde sa môžete usadiť, vychutnať si prírodu a porozprávať sa o živote.

Výlet do okolitých hôr

Ak hľadáte aktívnejšie rande, môžete sa vybrať na výlet do okolitých hôr. V blízkosti Košíc sa nachádza niekoľko turistických trás, ktoré ponúkajú nádherné výhľady na okolitú krajinu.

Botanická záhrada

Botanická záhrada v Košiciach je jednou z najväčších na Slovensku a je domovom pre viac ako 4000 druhov rastlín. Je to skvelé miesto pre tých, ktorí majú záujem o prírodu a chcú stráviť deň obklopení kvetmi a stromami.

Hradová

Toto je malý kopec nachádzajúci sa priamo v Košiciach, ktorý ponúka krásny výhľad na celé mesto. Je to ideálne miesto pre romantickú prechádzku na konci dňa.

Anička

Tento obľúbený park v Košiciach ponúka množstvo možností pre športové aktivity. Má cyklistické a inline dráhy, vonkajšie fitnes zariadenia a dokonca aj plážový volejbalový kurt. Je to ideálne miesto pre tých z vás, ktorí sa chcú zoznámiť pri športových aktivitách.

Tieto miesta ponúkajú širokú škálu možností pre rande v prírode, či už hľadáte relaxačnú prechádzku, aktívny výlet alebo len príležitosť, kde sa spoločne bližšie spoznať.

 

Zoznámili sa na Elite Date

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Antonína

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Antonína

Ja, vdovec po 36-ročnom peknom manželstve. Ona, rozvedená po 23-ročnom nepodarenom manželstve. Ja, žijúci v Austrálii. Ona v Čechách. Napriek tomu sme sa na ELITE Date stretli a po 650 mailoch a 3 mesiacoch prvýkrát uvideli. Obaja náš vzťah považujeme za dar z neba, za zázrak.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evky a Juraja

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evky a Juraja

Naše prvé rande bolo veľmi pohodové, bol krásny jarný deň...prešli sme snáď celé mesto a priľahlý park. Boli sme spolu skoro 3 hodiny a mne to neprišlo vôbec divné. Už tu som zistila, že sa mi s ním dobre komunikuje, naviac sa mi i páčil. Dohodli sme sa, že sa znovu uvidíme. Juraj mi ale neveril, že sa s ním chcem vidieť.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jána

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jána

Po troch mesiacoch som sa tej mojej vysnívanej princezny dočkal :-) A nabralo to také "fofry", ktoré sme obaja už v našom veku nečakali!!! A teraz si už len prajeme, aby nám to trvalo večne!!! Takže hurá na zoznamku Elite date!

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jardy a Jarky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jardy a Jarky

Do môjho života vstúpila žena, ktorá mala presne tie vlastnosti, aké som si napísal do môjho zoznamu. Pripadalo mi to neskutočné a ona mi každý deň dokazuje, že je všetkým, čo som si prial. Žijeme jeden pre druhého, plánujeme spoločný život a vezmeme sa.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Našli sme sa vďaka vašej stránke a po štyroch dňoch písania bolo prvé stretnutie, pretože bolo jasne, že sa musíme vidieť. O tri dni sme sa museli vidieť opäť a sú to už styri mesiace čo sme spolu a už riešime spoločne bývanie. Prežívame najkrajšie obdobie v našich životoch.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíry a Jaroslava

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíry a Jaroslava

Od prvého okamihu preskočila iskra. Za týždeň sme spolu prežili nádherný predĺžený víkend a od tej chvíle plánujeme spoločnú budúcnosť. Jarda je láska môjho života, je to človek, ktorého som celý život hľadala a on hľadal mňa. Sme obaja šťastní, že sme sa našli a máme jeden druhého.

4 dôvody, prečo si vybrať Elite Date

 1. Zoznamovanie u nás je príjemné a jednoduché

  Neviete, kde stretnúť nového partnera? Elite Date je miesto, kde sa môžete zoznámiť s ľuďmi, ktorí hľadajú vážny vzťah.

 2. Každý deň sa môžete zoznámiť s niekym novým

  Denne sa k nám registrujú noví užívatelia, s ktorými sa môžete bližšie spoznať a stretnúť sa.

 3. Všetky profily kontrolujeme

  Nájdete tu len skutočných užívateľov. Falošné profily z databázy ihneď mažeme.

 4. Buďte náročný

  Máte už určité očakávania? Na Elite Date nájdete len užívateľov, ktorí majú skutočnú úroveň.

Poznáte nás z

 •   

Už nechcete súťažiť o najhoršie rande?

Zanedbaný krpec

Na fotkách sexy Adonis a na rande sa prirúti zanedbaný krpec s ponožkami v sandáloch?

Hľadám spermodarcu

Po hodine mi oznámila, že hľadá vlastne len darcu spermií.

Máš rada zväzovanie?

Prvá otázka, čo mi položil, či nosím podväzky a čo hovorím na zväzovänie?

Nezľavujte zo svojich očakávaní!

Pomáhame láske, a preto je elitedate zoznamka pre vzťah.

Zoznamovanie a hľadanie partnera môže byť vyčerpávajúce. Chceme ľuďom zoznamovanie spríjemniť, uľahčiť a pomôcť im nájsť životného partnera. Preto sme vytvorili miesto pre nezadaných, kde môžete stretnúť niekoho nového – niekoho, kto chce tiež vážny vzťah. Nezadaných užívateľov podporujeme cez poradňu, články na blogu a prednášky.

Ako si vybrať zoznamku a zoznámiť sa

Zoznamovanie na internete ponúka oproti iným zoznamovacím metódam množstvo výhod. Môžete sa zoznamovať v podstate kdekoľvek a kedykoľvek. Denne sa na zoznamky registrujú tisíce nových užívateľov. Je teda z čoho vyberať.

Hľadanie partnera nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí sa zaregistrovať, vytvoriť si užívateľský profil, nastaviť do filtru požiadavky na svoju polovičku a zoznamovanie môže začať.

Tipy, ako vybrať zoznamku

Pri výbere zoznamky berte do úvahy nielen to, koho hľadáte (muža, ženu), čo hľadáte (vážny vzťah, flirt, sex, priateľstvo), ale i to, či sa chcete registrovať na platenú alebo neplatenú zoznamku.

Výber zoznamky nepodceňujte. Dajte si pozor, na akú zoznamku sa registrujete! Kvalitná zoznamka je základom úspechu pri zoznamovaní.

Neviete si s výberom zoznamky stále rady? Pozrite sa, aké zoznamky dopadli v porovnávači zoznamiek najlepšie.

Pozor na neférové zoznamky

Nezabudnite si prečítať dôkladne tiež obchodné podmienky, aby vás neprekvapili praktiky niektorých neférových zoznamiek.

V čom ich podvodné konanie spočíva? Niektoré neférové zoznamky predlžujú automaticky predplatené VIP členstvo a z účtu vám strhávajú opakovane veľké čiastky. Pokiaľ si zablokujete platobnú kartu, začnú vám chodiť e-maily od vymáhačskej spoločnosti.

U týchto podvodných zoznamiek budete mať problém tiež so zrušením profilu. Ako máte ale zrušiť profil, keď majú sídlo v zahraničí a nikde na nich nie je uvedený kontakt? Veľmi ťažko!

Predíďte týmto problémom a registrujte sa na zoznamku, kde automatické obnovy členstva nerobia a kde si môžete zrušiť profil sami.

Tipy na zoznámenie

Potrebujete poradiť so zoznamovaním? Inšpirujte sa našimi tipmi na zoznámenie.

Čo vám bráni v zoznamovaní?

Túžite po trvalom partnerskom vzťahu, ale nedarí sa vám ho nadviazať? Máte pocit, že o vás nikto nestojí? Že všetci okolo vás už niekoho majú a vy ste stále sám? Je vám smutno už z toho, aký život vediete? Potom si v sebe možno nesiete nejaký problém, ktorý úspešnému zoznámeniu bráni. V takomto prípade je potrebné tento blok v sebe odstrániť. Pýtate sa ako?

Ako vyplniť profil na zoznamke

Vytvoriť si profil, ktorý priláka úplne každého, je vlastne veľmi jednoduché. Ale vy nechcete prilákať každého. Vy chcete prilákať len jednu osobu, tú pravú!

Ako začať na zoznamke komunikovať?

Zaregistrovali ste sa na zoznamku a teraz neviete, ako začať komunikáciu? Akú správu poslať človeku, ktorého v podstate ešte vôbec nepoznáte? Pozrite sa na naše tipy a zjednodušte si online zoznamovanie. Váš prvý písomný prejav je totiž veľmi dôležitý.

Čo napísať do prvých správ?

Rozhodli ste sa pre online zoznamovanie, ale nejako neviete, ako začať s užívateľmi komunikovať? Páči sa vám na zoznamke nejaký muž / nejaká žena, ale netušíte, čo mu / jej napísať do prvej správy? Poradíme vám!

Kam na prvé rande?

Premýšľate o tom, kam si vyjdete na prvé rande? Aké miesto vybrať, aby nebolo nudne obyčajné, ale zasa aby ste partnera / partnerku nevydesili prílišnou extravaganciou? Prinášame vám typy na „nenáročné“ prvé rande, ktoré prekvapí svojou jednoduchosťou a zároveň originalitou. Hurá do zoznamovania!

5 tipov, ako vybrať správneho partnera

Niektorým ľuďom sa nedarí nájsť si vhodného partnera pre život. Nech už je to kôli zlým rodinným vzorom, romantickým predstavám, alebo preto, že jednoducho neprekuknú manipulanta včas. Pozrite sa na našich päť tipov, ktorými by ste sa mali pri výbere partnera riadiť.

Vyskúšajte našu Android aplikáciu

Stiahnite si mobilnú aplikáciu do mobilu a zoznamujte sa z pohodlia vášho domova, v MHD, na porade, na výlete, jednoducho všade tam, kde budete chtieť.