6 tipov na vonkajšie rande v Košiciach

6 tipov na vonkajšie rande v Košiciach

Kam vyraziť v Košiciach na rande do mesta či do prírody?

Procházka po Hlavnej ulici

Hlavná ulica v Košiciach je najdlhšia pešia zóna v Európe a je obklopená množstvom historických budov a zaujímavostí. Je to ideálne miesto pre príjemnú prechádzku a poznávanie histórie mesta.

Park pri Kulturparku

Tento park sa nachádza v blízkosti centra mesta a je vhodným miestom pre relaxačnú prechádzku alebo piknik. Ponúka množstvo zelene a tichých miest, kde sa môžete usadiť, vychutnať si prírodu a porozprávať sa o živote.

Výlet do okolitých hôr

Ak hľadáte aktívnejšie rande, môžete sa vybrať na výlet do okolitých hôr. V blízkosti Košíc sa nachádza niekoľko turistických trás, ktoré ponúkajú nádherné výhľady na okolitú krajinu.

Botanická záhrada

Botanická záhrada v Košiciach je jednou z najväčších na Slovensku a je domovom pre viac ako 4000 druhov rastlín. Je to skvelé miesto pre tých, ktorí majú záujem o prírodu a chcú stráviť deň obklopení kvetmi a stromami.

Vyhliadková veža Hradová

Vyhliadková veža sa nachádza na vrchu kopca Hradová v Košiciach na Slovensku. Ponúka krásny výhľad na celé mesto. Je to ideálne miesto pre romantickú prechádzku na konci dňa.

Park Anička

Tento obľúbený park v Košiciach ponúka množstvo možností pre športové aktivity. Má cyklistické a inline dráhy, vonkajšie fitnes zariadenia a dokonca aj plážový volejbalový kurt. Je to ideálne miesto pre tých z vás, ktorí sa chcú zoznámiť pri športových aktivitách.

Tieto miesta ponúkajú širokú škálu možností pre rande v prírode, či už hľadáte relaxačnú prechádzku, aktívny výlet alebo len príležitosť, kde sa spoločne bližšie spoznať.

A ak vám nebude čas strávený spolu stačiť, môžete si ešte zájsť po prechádzke na kávu, čaj, víno alebo na niečo dobré na jedenie.


Podobné články

9 tipov ako urobiť dobrý prvý dojem

Čaká vás prvé rande s niekým, s kým ste sa spoznali cez online zoznamku? Prvý dojem druhý krát neurobíte, preto sa na prvé stretnutie dobre pripravte. Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu.

Kde sa môžu v Košiciach zoznamovať seniori? A kde mladí?

Prinášame vám niekoľko tipov na miesta, kde sa môžu zoznamovať ľudia dôchodkového veku a kde mladšia generácia.

7 tipov na kultúrne rande v Žiline

Chcete pozvať partnera (partnerku) na nejaké originálne kultúrne rande? Poradíme Vám kam!

ELITE Date na TV Prima NEWS radí, na čo si dať pozor pri zoznamovaní

Vzhľadom k tomu, že sa neustále množia prípady, kedy ľudia túžiaci po láske podľahnú sladkým rečiam podvodníkov a následne im pošlú na účet nemalé finančné čiastky, rozhodli sme sa, že budeme varovať užívateľov touto cestou.

Aké veci muži na ženách na prvom rande neznesú?

Dámy, chystáte sa na prvé rande? Potom pozor! Prvé stretnutie pre vás môže byť zásadné. Mužom nie je jedno, ako vyzeráte. Prezradíme vám, čo mužom často na ženách vadí!

Kde sa môžete zoznámiť?

Miest vhodných pre zoznámenie existuje nespočetné množstvo. Zoznámiť sa môžete v podstate kdekoľvek, kde vám len napadne. Keď to vezmeme veľmi všeobecne, zoznámiť sa dá na akomkoľvek mieste na verejnosti, kde sa združuje väčší počet ľudí. Zoznámiť sa však dá aj v pohodlí vášho domova, kde budete úplne sami. Ako je to možné? V čase, keď sa stal internet neoddeliteľnou súčasťou vášho života, pre vás bude zaiste aj online zoznamovanie úplnou samozrejmosťou. Ako zoznamovanie cez internet prebieha? Ako sa zoznámiť v prípade, že doma internet nemáte? Kde všade môžete na svoju novú lásku naraziť? Čítajte ďalej, všetko sa dozviete!