6 tipov na vonkajšie rande v Košiciach

6 tipov na vonkajšie rande v Košiciach

Kam vyraziť v Košiciach na rande do mesta či do prírody?

Procházka po Hlavnej ulici

Hlavná ulica v Košiciach je najdlhšia pešia zóna v Európe a je obklopená množstvom historických budov a zaujímavostí. Je to ideálne miesto pre príjemnú prechádzku a poznávanie histórie mesta.

Park pri Kulturparku

Tento park sa nachádza v blízkosti centra mesta a je vhodným miestom pre relaxačnú prechádzku alebo piknik. Ponúka množstvo zelene a tichých miest, kde sa môžete usadiť, vychutnať si prírodu a porozprávať sa o živote.

Výlet do okolitých hôr

Ak hľadáte aktívnejšie rande, môžete sa vybrať na výlet do okolitých hôr. V blízkosti Košíc sa nachádza niekoľko turistických trás, ktoré ponúkajú nádherné výhľady na okolitú krajinu.

Botanická záhrada

Botanická záhrada v Košiciach je jednou z najväčších na Slovensku a je domovom pre viac ako 4000 druhov rastlín. Je to skvelé miesto pre tých, ktorí majú záujem o prírodu a chcú stráviť deň obklopení kvetmi a stromami.

Vyhliadková veža Hradová

Vyhliadková veža sa nachádza na vrchu kopca Hradová v Košiciach na Slovensku. Ponúka krásny výhľad na celé mesto. Je to ideálne miesto pre romantickú prechádzku na konci dňa.

Park Anička

Tento obľúbený park v Košiciach ponúka množstvo možností pre športové aktivity. Má cyklistické a inline dráhy, vonkajšie fitnes zariadenia a dokonca aj plážový volejbalový kurt. Je to ideálne miesto pre tých z vás, ktorí sa chcú zoznámiť pri športových aktivitách.

Tieto miesta ponúkajú širokú škálu možností pre rande v prírode, či už hľadáte relaxačnú prechádzku, aktívny výlet alebo len príležitosť, kde sa spoločne bližšie spoznať.

A ak vám nebude čas strávený spolu stačiť, môžete si ešte zájsť po prechádzke na kávu, čaj, víno alebo na niečo dobré na jedenie.


Podobné články

Prečo nemôžete nájsť (atraktívnu) priateľku

Každý má iné dôvody alebo príčiny, prečo si nemôže nájsť vzťah, po ktorom túži. Možno už za sebou nejaké vzťahy máte, ALE ….. Nestály za moc. Začínate premýšľať, prečo vlastne nemôžete nájsť  tú pravú? Pozrite sa na zoznam najčastejších dôvodov.

Na vzhľade (ne) záleží!

Hoci vám bude väčšina ľudí tvrdiť, že na vzhľade vôbec nezáleží, že je pre nich zásadné to, aký je dotyčný partner vo vnútri, neverte tomu. Na vzhľade naozaj väčšinou záleží. Prečo tomu tak je?

Tipy na športové rande v Trnave

Trnava a jej okolie ponúka mnoho krásnych miest pre prechádzky, pikniky aj športové zážitky. Ak ste milovníci prírody a športových aktivít, inšpirujte sa našimi tipmi pre romantické chvíle v prírode, relaxáciu či aktívne rande.

Ako zapôsobiť na mužov?

Všetky ženy nedisponujú rovnakými schopnosťami zapôsobiť na mužov a získať si tak ich priazeň. Niektoré ženy dokážu zbaliť muža okamžite, iné majú so zoznamovaním veľké problémy. Prečo? Možno práve preto, že neovládajú správnu techniku ​​"balenia". Pozrite sa s nami na naše tipy a zoznamovanie pre vás bude razom jednoduchšie.

Kde sa môžu v Prešove zoznamovať mladí? A kde seniori?

Zoznamovanie v Prešove závisí nielen od záujmov zoznamovaných partnerov, ale aj od vekovej skupiny. Nižšie vám ponúkame pár tipov na zoznámenie mladých a pár tipov na zoznamovanie seniorov.

Čomu sa vyvarovať na prvom rande?

Prvé rande je pre vzťah zo všetkých najdôležitejšie. Práve po ňom sa totiž rozhodneme, či spolu pôjdete na ďalšie, alebo sa už nikdy neuvidíme. Táto skutočnosť mnoho ľudí vydesí a dopustia sa tak aj napriek všetkej dobrej vôli "prešľapu". Čo by ste teda na prvom rande rozhodne nemali robiť?

Najnovšie články

Kam ísť v Považskej Bystrici na obed alebo večeru?

V Považskej Bystrici sa nachádza mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú chutné a kvalitné jedlo a príjemné prostredie pre vaše prvé rande. Inšpirujte sa našimi 5 tipmi a užite si dokonalý gastronomický zážitok v spoločnosti vašej drahej polovičky.

6 tipov na rande v kaviarni v Považskej Bystrici

Hľadáte útulnú a príjemnú kaviareň v Považskej Bystrici, kde si dať prvé rande? Tu je niekoľko tipov s dobrým hodnotením.

Tipy na zoznamovanie v Považskej Bystrici pre rôzne vekové skupiny

V Považskej Bystrici existuje nespočetné množstvo miest a aktivít, ktoré môžu podporiť zoznamovanie ľudí všetkých vekových kategórií. Nižšie sme pre vás spísali niekoľko tipov na zoznamovanie mladistvých, ľudí stredného veku i seniorov.

Kam na športové (vonkajšie) rande v Považskej Bystrici?

V Považskej Bystrici a jej okolí nájdu milovníci športu a prírody veľa možností, ako si užiť aktívne rande v krásnom prostredí. Tu je niekoľko tipov, ktoré môžu obohatiť vaše prvé rande.

Originálne tipy na rande v Považskej Bystrici

Hľadáte niečo naozaj originálne pre vaše prvé rande v Považskej Bystrici? Nenechajte sa zlákať bežnými tipmi, ako je večera alebo kino a skúste niektorý z týchto netradičných nápadov.

10 tipov na kultúrne rande v Považskej Bystrici

Považská Bystrica ponúka mnoho možností pre kultúrne rande, či už máte radi umenie, históriu, hudbu alebo divadlo. Tu je 10 tipov, ktoré vám pomôžu naplánovať nezabudnuteľný deň (večer).