Kam si zájsť v Košiciach na vynikajúcu večeru?

Kam si zájsť v Košiciach na vynikajúcu večeru?

Plánujete, že pozvete partnerku (partnera) na prvé rande do nejakej košickej reštaurácie? Ak áno, inšpirujte sa našimi tipmi!

Republika Východu

Reštaurácia Republika Východu je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú miesto, kde sa môžu bližšie spoznať. Republika Východu sa stala jednou z najpopulárnejších reštaurácií v Košiciach. Jej koncept sa zameriava na použitie čerstvých, sezónnych surovín a tradičných slovenských receptov. Jedálny lístok reštaurácie sa mení podľa sezóny. Vždy ale obsahuje širokú škálu slovenských jedál, vrátane polievok, hlavných jedál, príloh a dezertov. K jedlu si môžete vybrať aj z bohatej ponuky slovenských vín, ktorá sa skvele hodí k tradičným slovenským pokrmom. Reštaurácia Republika Východu je skvelou voľbou pre romantickú večeru. Poskytuje útulné prostredie, vynikajúcu kuchyňu a prvotriedne služby. Možno posedieť vo vnútri v reštaurácii. V lete potom aj vonku na terase.

Karczma MLYN

Gurmánsky zážitok v príjemnom prostredí, to je spojenie, ktoré vám zaručí slovenská reštaurácia Karczma MLYN. V tejto reštaurácii sa varia jedlá z najčerstvejších surovín priamo od miestnych súkromných dodávateľov z Bio fariem. To všetko v nezameniteľnej goralskej atmosfére v prostredie historického mlyna, plnej tradícií, dreva a teplých farieb. Môžete tu ochutnať pečené rebierka, šťavnaté bravčové koleno, domáce halušky, pirohy alebo kačacie prsia. Zapiť to potom môžete tradičným nápojom Nalewka, ktorý zoženiete v Košiciach len v tejto reštaurácii. Vynikajúca kuchyňa a príjemná atmosféra robia z tejto reštaurácie skvelé miesto na romantickú večeru alebo neformálne stretnutie.

La Hacienda

Reštaurácia La Hacienda Košice je miestom, kde môžete zažiť skutočnú atmosféru Mexika. Reštaurácia je zariadená v mexickom štýle, s farebnými stenami, kachlíkovou podlahou a tradičnými mexickými dekoráciami. Jedálny lístok reštaurácie ponúka širokú škálu mexických jedál, od tradičných pokrmov, ako je tacos, burritos, enchiladas alebo quesadillas, až po moderné variácie. Na pitie si môžete objednať zo širok ponuky mexických alkoholických i nealkoholických nápojov. Personál reštaurácia je priateľský a ochotný pomôcť vám s výberom jedla a nápojov. Ak teda hľadáte autentickú mexickú kuchyňu v Košiciach, potom je reštaurácia La Hacienda tou správnou voľbou pre vás.

Le Colonial

Reštaurácia Le Colonial sa nachádza v centre mesta, v blízkosti hlavného námestia. Je ľahko dostupná autom, autobusom alebo električkou. Ak prídete autom, môžete zaparkovať na niektorom z parkovacích miest v okolí reštaurácie. V reštaurácia Le Colonial si môžete dať vynikajúce polievky, šaláty, všemožné mäsové aj rybie špeciality, steaky pripravované na lávovom grile, dezert. Ponuka pokrmov je veľmi bohatá. V zime môžete posedieť v krásnom príjemnom interiéri. V lete potom na nádvorí na terase s vlastným barom. Táto reštaurácia je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú príjemné prostredie na rozprávanie o živote a plánoch do budúcnosti.

Pán Ryba

Reštaurácia Pán Ryba - je Fish & Seafood Restaurant & Fish Market v jednom. Reštaurácia je zariadená vo veľmi elegantnom štýle. Ponúka širokú škálu čerstvých rýb a morských plodov, ktoré sú na romantickú večeru ako stvorené. Ak ste teda milovníci rybacích pokrmov a ak nemáte problém s tým, priplatiť si za nezabudnuteľný gurmánsky zážitok, odporúčame vám práve túto reštauráciu. Reštaurácia má romantické osvetlenie a príjemnú hudbu. Jedlo je chutné a vždy krásne servírované. Personál je pozorný a stará sa o to, aby ste sa u nich v reštaurácii cítili príjemne. Okrem dokonalého chuťového zážitku sa na chvíľu presuniete k moru. Ponuka jedál i prostredia vo vás navodí pocit, že ste v rybej reštaurácii niekde pri mori.

Rosto Steak House

Reštaurácia Rosto Steak House je reštaurácia v Košiciach, ktorá sa špecializuje predovšetkým na steaky. Reštaurácia sa nachádza v centre mesta, v blízkosti hlavného námestia. Jej koncept sa zameriava na používanie kvalitných, čerstvých steakov z miestnych zdrojov. Jedálny lístok reštaurácia ponúka širokú škálu steakov, vrátane klasických steakov, ako je new york strip, ribeye a filet mignon, ale aj steakov z netradičných druhov mäsa, ako je wagyu alebo kobe. Okrem steakov reštaurácia ponúka aj ďalšie jedlá, ako sú predjedlá, prílohy a dezerty. Reštaurácia Rosto Steak House je skvelou voľbou pre tých, ktorí si chcú vychutnať chuť skvele pripraveného mäsa v príjemnej spoločnosti svojho partnera (svojej partnerky).

Pizzeria Zvon

Ak netúžite po steaku, klasických slovenských jedlách ani rybích špecialitách, ale radi by ste spolu zašli na večeru, vyskúšajte napríklad Pizzeriu Zvon. Reštaurácia sa nachádza v centre mesta, v blízkosti hlavného námestia. V reštaurácii si môžete vybrať z mnohých druhov pizze. Tie sú pripravované vždy z kvalitných a čerstvých surovín. Pizza sa pečie v tradičnej peci na drevo, čo jej dodá pravú taliansku chuť.

Prvé rande v reštaurácii, spojené s večerou, môže byť skvelou príležitosťou, ako sa uvoľniť, užiť si spoločný čas, ako sa o partnerovi (partnerke) dozvedieť niečo nové, pobaviť sa a zároveň si spoločne užiť nezabudnuteľný gurmánsky zážitok. Tak neváhajte a zarezervujte si stôl v nejakej z nami navrhovaných alebo vami vybraných reštaurácií.

A pokiaľ si budete na prvej schôdzke rozumieť, môžete sa rovno dohovoriť na tom, kam vyrazíte nabudúce. Za kultúrou? Na prechádzku po Košiciach a okolí? Alebo inam? Pozrite sa naše tipy na rande pro seniorov a mladých v Košiciach!

Prajeme Vám veľa šťastia pri zoznamovaní.

 


Podobné články

Našli ste svoju spriaznenú dušu?

Každý šťastný pár hovorí o tom, že v sebe vzájomne našli spriaznené duše. Rovnaký pocit majú aj čerstvo zamilovaní. Medzi byť niekomu partnerom a spriaznenou dušou je ale rozdiel. Navzájom sa nemusia vylučovať. Avšak často sa stáva, že vaša spriaznená duša je niekto iný. Ako to spoznáte?

Vymeňte samotu za život vo dvojici!

Ľudí žijúcich osamote neustále pribúda. Okrem tých, ktorým sa doposiaľ nepodarilo do svojich tridsiatich piatich rokov s nikým zoznámiť, sa môžeme stretnúť aj s ľuďmi, ktorí sú sami z iného dôvodu. Tým môže byť napríklad to, že sa ich manželstvo príliš nevydarilo a skončilo rozvodom alebo to, že jeden z partnerov náhle zomrel a dotyčný ovdovel. Samota je pre ľudí väčšinou veľmi skľučujúca a môže so sebou prinášať aj celú radu psychických problémov. Ako sa vymaniť zo samoty?

Zn .: Hľadám muža pre život!

Ste v situácii, keď nemáte stáleho životného partnera a hľadáte niekoho, s kým by ste mohli pekných pár rokov spoločne prežiť? Potom ste tu správne. Poradíme vám, kde nájsť partnera snov!

Čo by ste o sebe mali vedieť, než si poviete ÁNO

Sobáš je jeden z najzásadnejších životných krokov. Ak totiž chcete s niekým vstúpiť do manželstva, pravdepodobne spolu plánujete stráviť celý zvyšok života. K tomu je potrebné vedieť o vašom partnerovi / vašej partnerke pred svadbou pár zásadných informácií. Prezradíme vám, aké to sú.

Čo neznášajú ženy na mužoch?

Čo vadí mužom na ich ženách, už vieme. Ale ako je to naopak? Čoho by sa mali muži vyvarovať, aby žili so svojou partnerkou v spokojnom vzťahu? Poďme sa pozrieť na najčastejšie mužské chyby a vlastnosti, s ktorými sa ženy len ťažko zmierujú.

Čo partnera na prvom rande spoľahlivo odradí?

Chystáte sa na prvé rande a bojíte sa, že ho pokazíte? Bojíte sa toho, že budete zle oblečení, že niečo zlé poviete a že sa kvôli tomu vaša láska už neukáže? Žiadny strach. Prečítajte si päť vecí, ktorými potencionálneho partnera stopercentne odradíte. Vyvarujte sa ich a máte vyhraté!

Najnovšie články