Zoznamka Trnava

Ako sa zoznámiť v Trnave?

Či už ste muž alebo žena, mladý človek alebo senior, v Trnave si môžete vybrať z mnohých aktivít, ktoré Vám môžu poslúžiť ako príležitosť na nadväzovanie nových známostí alebo priateľstiev. Zoznamovať sa môžete na prehliadke historických pamiatok, na pikniku v parku alebo na rozmanitých kultúrnych podujatiach. Vašej fantázii sa medze nekladú.

Pre mladšiu generáciu sú obľúbenými miestami na zoznamovanie bary, kaviarne, reštaurácie, nočné kluby, ktoré sa nachádzajú priamo v centre Trnavy. Tieto miesta často organizujú koncerty, tematické večierky alebo kvízové večery, ktoré priťahujú mladých ľudí s podobnými záujmami. Univerzita v Trnave a ďalšie vzdelávacie inštitúcie tiež organizujú veľké množstvo sociálnych a kultúrnych podujatí. Študenti sa môžu zapojiť aj do rôznych športových krúžkov, kurzov alebo turnajov v mnohých športových oblastiach - tanec, joga, volejbal, futbal. Pre mladých sú skvelým miestom na zoznamovanie tiež festivaly, výstavy, dobrovoľnícke projekty, kurzy cudzích jazykov, kurzy maľovania a mnoho ďalších.

Pre seniorov a tých, ktorí preferujú skôr pokojnejšiu formu stretávania, ponúka Trnava rôzne spoločenské kluby, kurzy a workshopy. Tieto aktivity nielenže umožňujú zoznámiť sa s novými ľuďmi, ale tiež sa venovať obľúbeným koníčkom alebo sa naučiť niečo nové. Mestská knižnica a kultúrne centrá organizujú často prednášky, literárne večery a ďalšie akcie vhodné pre staršie generácie. Seniori sa môžu zoznámiť aj pri študovaní Univerzity tretieho veku. A čo také zájazdy a pobyty pre seniorov? Aj to je skvelá príležitosť, ako môžu stretnúť seniori svoju spriaznenú dušu.

Okrem tradičných metód zoznamovania v Trnave rastie aj popularita online zoznamovacích platforiem a mobilných aplikácií, ktoré sú prístupné ľuďom všetkých vekových skupín. Tieto platformy umožňujú používateľom vyhľadávať potenciálnych partnerov alebo priateľov podľa spoločných záujmov a preferencií priamo z pohodlia domova. Bez ohľadu na to, či hľadáte vážny vzťah, priateľstvo alebo len spoločnosť na rôzne akcie. Príležitosť na zoznamovanie môžete nájsť aj na mestských oslavách či festivaloch.

Či už dávate prednosť osobnému stretnutiu na spoločenských akciách alebo radšej využijete na hľadanie nových známostí moderné technológie, v Trnave určite nájdete nespočetné množstvo príležitostí na zoznámenie!

Pár rád na záver: Buďte vždy otvorení a priateľskí. Usmievajte sa a nadväzujte očný kontakt. Zaujímajte sa o druhých a aktívne počúvajte. Buďte sami sebou a nezapierajte svoje skutočné "ja". Vyjdite zo svojej komfortnej zóny a otvorte sa novým možnostiam! Vaše šance na zoznamovanie tak budú oveľa väčšie!

Pozrite sa na naše tipy na originálne rande v Trnave!

 


Zoznámili sa na Elite Date

Obaja náš vzťah považujeme za dar z neba, za zázrak

Obaja náš vzťah považujeme za dar z neba, za zázrak

Ja, vdovec po 36-ročnom peknom manželstve. Ona, rozvedená po 23-ročnom nepodarenom manželstve. Ja, dlháň, výška 200 cm. Ona, maličká, výška 162cm. Ja, od zamatovej revolúcie na vlastných nohách. Ona, štátny zamestnanec, učiteľka ...

Referencie Lucie a Pavla: 30.7.2016 sme si povedali svoje ÁNO

Referencie Lucie a Pavla: 30.7.2016 sme si povedali svoje ÁNO

Milá zoznamka. Ďakujeme. Vďaka Vám sme mali 25.2.2015 prvé rande a ako to dopadlo?

Zoznámiť sa za 14 dní je skôr zázrak - a zázraky sa dejú

Zoznámiť sa za 14 dní je skôr zázrak - a zázraky sa dejú

A teraz sme spolu pol roka. Zažili sme spolu krásne zážitky a myslím, že toho máme ešte veľa pred sebou. A že máme dohromady štyri deti, to nám nevadí. Je s nimi sranda a obaja ich milujeme. A čo v spálni - máme kľúč a nebojím sa ho použiť.

Aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova

Aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova

Prajeme všetkým veľa šťastia pri hľadaní svojej druhej polovičky a nevzdávajte to, :-) aj keď to na prvý pohľad môže vyzerať, že sa líšite ako zima a leto, možno zistíte, že Vám ten druhý ukáže iný pohľad a Vám sa život úplne úžasne obohatí.

Zoznamky nie sú pre zúfalcov, už to vieme

Zoznamky nie sú pre zúfalcov, už to vieme

Na prelome roku 2021 a 2022 sme si založili oba zoznamky. 1.2.2022 sme mali prvé rande, 12.6.2022 sme sa zosťahovali a 9.9.2023 sme sa vzali.

Láďovo skúsenosť: Konečne som našiel ženu svojich snov

Láďovo skúsenosť: Konečne som našiel ženu svojich snov

Ďakujem Vám, že tá zoznamka existuje. Sme zamilovaní a máme veľa spoločného. Uvidíme ako to bude ďalej, ale veríme tomu.

Tipy na zoznámenie

Potrebujete poradiť so zoznamovaním? Inšpirujte sa našimi tipmi na zoznámenie.

10 tipov na kultúrne rande v Trnave

Trnava, so svojou bohatou históriou a živým kultúrnym dianím, ponúka nespočetné množstvo príležitostí pre Vaše nezabudnuteľné rande. Nižšie sa pozrite na našich 10 tipov na kultúrne rande v Trnave.

Tipy na športové rande v Trnave

Trnava a jej okolie ponúka mnoho krásnych miest pre prechádzky, pikniky aj športové zážitky. Ak ste milovníci prírody a športových aktivít, inšpirujte sa našimi tipmi pre romantické chvíle v prírode, relaxáciu či aktívne rande.

4 tipy na originálne rande v Trnave

Chcete vymyslieť na prvé rande niečo originálnejšie a zábavnejšie ako je kino, divadlo, kaviareň, vináreň alebo večere v reštaurácii? Potom sa inšpirujte našimi tipmi!

5 tipov, kam v Trnave na večeru

Večera v elegantnej reštaurácii s lahodným jedlom a príjemnou obsluhou môže byť skvelým spôsobom, ako si rande spríjemniť a ako zapôsobiť na svojho partnera. Skúste si to zjednodušiť tým, že pre svoje prvé rande vyberiete správny podnik.

Kam zájsť v Trnave na kávu alebo víno?

Jednou z možností, ako si prvé rande spríjemniť a odbúrať nervozitu, je zájsť do útulnej kaviarne, štýlovej vinárne alebo na lahodné raňajky do moderného bistra.

Zoznamovanie v Trnave pre všetky vekové kategórie

Trnava ponúka príležitosti na zoznamovanie všetkým, bez ohľadu na to, koľko rokov Vám práve je. Poďte sa s nami pozrieť na tipy pre mladistvých, ľudia strednej generácie a pre seniorov.

4 dôvody, prečo si vybrať Elite Date

 1. Zoznamovanie u nás je príjemné a jednoduché

  Neviete, kde stretnúť nového partnera? Elite Date je miesto, kde sa môžete zoznámiť s ľuďmi, ktorí hľadajú vážny vzťah.

 2. Každý deň sa môžete zoznámiť s niekym novým

  Denne sa k nám registrujú noví užívatelia, s ktorými sa môžete bližšie spoznať a stretnúť sa.

 3. Všetky profily kontrolujeme

  Nájdete tu len skutočných užívateľov. Falošné profily z databázy ihneď mažeme.

 4. Buďte náročný

  Máte už určité očakávania? Na Elite Date nájdete len užívateľov, ktorí majú skutočnú úroveň.

Poznáte nás z

 •   

Už nechcete súťažiť o najhoršie rande?

Zanedbaný krpec

Na fotkách sexy Adonis a na rande sa prirúti zanedbaný krpec s ponožkami v sandáloch?

Hľadám spermodarcu

Po hodine mi oznámila, že hľadá vlastne len darcu spermií.

Máš rada zväzovanie?

Prvá otázka, čo mi položil, či nosím podväzky a čo hovorím na zväzovänie?

Nezľavujte zo svojich očakávaní!

Pomáhame láske, a preto je elitedate zoznamka pre vzťah.

Zoznamovanie a hľadanie partnera môže byť vyčerpávajúce. Chceme ľuďom zoznamovanie spríjemniť, uľahčiť a pomôcť im nájsť životného partnera. Preto sme vytvorili miesto pre nezadaných, kde môžete stretnúť niekoho nového – niekoho, kto chce tiež vážny vzťah. Nezadaných užívateľov podporujeme cez poradňu, články na blogu a prednášky.

Ako si vybrať zoznamku a zoznámiť sa

Zoznamovanie na internete ponúka oproti iným zoznamovacím metódam množstvo výhod. Môžete sa zoznamovať v podstate kdekoľvek a kedykoľvek. Denne sa na zoznamky registrujú tisíce nových užívateľov. Je teda z čoho vyberať.

Hľadanie partnera nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí sa zaregistrovať, vytvoriť si užívateľský profil, nastaviť do filtru požiadavky na svoju polovičku a zoznamovanie môže začať.

Tipy, ako vybrať zoznamku

Pri výbere zoznamky berte do úvahy nielen to, koho hľadáte (muža, ženu), čo hľadáte (vážny vzťah, flirt, sex, priateľstvo), ale i to, či sa chcete registrovať na platenú alebo neplatenú zoznamku.

Výber zoznamky nepodceňujte. Dajte si pozor, na akú zoznamku sa registrujete! Kvalitná zoznamka je základom úspechu pri zoznamovaní.

Neviete si s výberom zoznamky stále rady? Pozrite sa, aké zoznamky dopadli v porovnávači zoznamiek najlepšie.

Pozor na neférové zoznamky

Nezabudnite si prečítať dôkladne tiež obchodné podmienky, aby vás neprekvapili praktiky niektorých neférových zoznamiek.

V čom ich podvodné konanie spočíva? Niektoré neférové zoznamky predlžujú automaticky predplatené VIP členstvo a z účtu vám strhávajú opakovane veľké čiastky. Pokiaľ si zablokujete platobnú kartu, začnú vám chodiť e-maily od vymáhačskej spoločnosti.

U týchto podvodných zoznamiek budete mať problém tiež so zrušením profilu. Ako máte ale zrušiť profil, keď majú sídlo v zahraničí a nikde na nich nie je uvedený kontakt? Veľmi ťažko!

Predíďte týmto problémom a registrujte sa na zoznamku, kde automatické obnovy členstva nerobia a kde si môžete zrušiť profil sami.

Vyskúšajte našu Android aplikáciu

Stiahnite si mobilnú aplikáciu do mobilu a zoznamujte sa z pohodlia vášho domova, v MHD, na porade, na výlete, jednoducho všade tam, kde budete chtieť.