Potrebujete pomôcť?

Zaujíma vás, v čom sa líšime oproti konkurencii? Chcete sa dozvedieť viac o fungovaní prémiovej zoznamky ELITE Date? Ak máte pred založením vášho profilu ešte nejaké otázky, odpoveď nájdete v tomto článku. V čom sa líši prémiová zoznamka ELITE Date od ostatných internetových zoznamiek?

Aktuálny cenník nájdete v článku Koľko stojí prémiové členstvo?

Prémiové členstvo si môžete objednať (alebo predĺžiť) po prihlásení do vášho profilu v záložke Môj účet - Členstvo. Najprv si zvolíte obdobie, na ktoré chcete prémiové členstvo aktivovať, potom spôsob, akým platbu za členstvo uhradíte.

Prémiové členstvo bude aktivované hneď, keď sa peniaze pripíšu na bankový účet ELITE Date. U platby platobnou kartou sa prémiové členstvo aktivuje behom pár minút (desiatok minút), pri bankovom prevode za 2-3 pracovné dni.

Ak vidíte fotografie ostatných užívateľov rozmazane, znamená to, že máte aktivované iba základné členstvo. Aby ste mohli plne využívať všetky funkcie, ktoré prémiová zoznamka ELITE Date svojim užívateľom ponúka, aktivujte si prémiové členstvo. S prémiovým členstvom budete vidieť ostro všetky fotografie vašich potenciálnych partnerov, budete ich môcť osloviť a následne s nimi komunikovať cez správy. Jedine tak máte možnosť zoznámiť sa s partnerom, ktorý vás zaujal.

Svoje členstvo na prémiovej zoznamke môžete zrušiť vo svojom profile v záložke Môj účet - Nastavenie - Zmazanie účtu. Vyplňte dôvod mazanie profilu a do potvrdzovacieho slová napíšte slovo zmazať. Zmazanie potom potvrďte tlačidlom Zmazať. Druhou možnosťou je, že napíšete našim administrátorkám na info@elitedate.sk a tie vykonajú zrušenie vášho profilu za vás.

Ako môžem zrušiť svoje členstvo na prémiovej zoznamke

Stále si neviete pomôcť?

 Veronika

Ak máte otázku ohľadom členstva, registrácie alebo jednoducho potrebujete poradiť, napíšte alebo zavolajte Veronike, rada Vám pomôže:

Adresa a obchodné spojenie

ELITE Date s.r.o.
Rybná 716/24
Staré Město
110 00 Praha 1
Česká Republika

IČO: 290 93 244
DIČ: CZ 290 93 244>

Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri pod zložkou C 24239 vedenej na Krajskom súde v Plzni v Českej Republike.