Na ELITE Date sa nemusíte obávať podvodov. Sme féroví

Na ELITE Date sa nemusíte obávať podvodov. Sme féroví

Na ELITE Date sa nemusíte obávať podvodov. Sme féroví 

Podvodné praktiky na zoznamkách

Isto ste už počuli o podvodných praktikách na niektorých internetových zoznamkách. Možno ste sa dokonca stali aj obeťou.

Pre túžbu nájsť si partnera, ktorý splní všetky vaše očakávania, ste sa zaregistrovali do databáze zoznamky a po uhradení členského poplatku platobnou kartou ste sa nestačili čudovať. VIP členstvo sa vám automaticky predlžovalo a vám sa z účtu začali opakovane strhávať tisícové čiastky za členstvo, o ktoré ste už dávno nestáli.

Snažili ste sa teda svoj profil zrušiť, lenže zoznamka mala sídlo v zahraničí a nikde ste nenašli kontakt. Respektíve iba email, na ktorý vám odpovedá robot. Zablokovali ste si platobnú kartu, aby sa vám už ďalšie peniaze nestrhli a vás začali kontaktovať vymáhačské spoločnosti.

Nie je to žiadne sci-fi, ale smutné praktiky konkurenčných zoznamiek. A to, že ste si neprečítali ich obchodné podmienky, kde majú vyššie uvedené zmienené, vás bohužial neospravedlňuje.

Ak už takúto negatívnu skutočnosť máte, isto viete, o ktoré zoznamky sa jedná. Pokiaľ nie, pozrite sa na nižšie uvedené reportáže.

Reportáž 1:
https://prima.iprima.cz/zpravodajstvi/na-seznamky-s-podivnymi-praktikami-si-klienti-stezuji-uz-nekolik-let-presto-funguji 

Reportáž 2:
https://prima.iprima.cz/zpravodajstvi/30-12-2018-velke-zpravy-mezinarodni-internetova-seznamka-stale-nebere-konce

Chcete se takýmto problémom pri zoznamovaní vyhnúť? Registrujte se na ELITE Date!

Oproti iným zoznamkám pri zrušení členstva nemusíte doručovať výpoveď písomne - sme česká spoločnosť so sídlom v Prahe. Profil si môžete zmazať sami bez našej pomoci. Pokiaľ si nebudete vedieť rady, pošlite nám žiadosť o zrušenie emailom a my profil odstránime do 24 hodín za vás.

Rovnako nemusíte mať obavy z naúčtovania poplatku za prémiové členstvo, pokiaľ si ho nebudete chcieť predĺžiť. Automatické obnovy členstva nerobíme. Pokiaľ si členstvo sami znova neobnovíte, vaše prémiové členstvo sa deaktivuje a nastaví naspäť na základné členstvo v obmedzenými funkciami. Následne je už len na vás, čo so svojím profilom na zoznamke urobíte. Učet si môžete ponechať s obmedzeným členstvom, alebo si ho môžete natrvalo zrušiť. 

Na ELITE Date sme féroví a seriózni. Chceme vám pomôcť nájsť lásku a vytúženého partnera.


Podobné články

Obnovenie zabudnutého hesla

Zabudli ste svoje heslo? Kliknite na Prihlásiť - https://www.elitedate.sk/prihlaseni, potom na Zabudli ste heslo?

Prečo je zoznamka ELITEDATE.sk platená?

Sme tu pre ľudí, ktorí hľadajú vážnu známosť a partnera, ktorý spĺňa ich očakávania. Nesnažíme sa osloviť každého, ale len určitú skupinu ľudí, ktorí hľadajú vážny vzťah a kultivovaného partnera na úrovni. Snažíme sa maximálne odtieniť tých, ktorí nemyslia zoznamovanie vážne. 

Za ako dlho budem môcť plne využívať svoj profil pri zaplatení prémiového členstva?

Prémiové členstvo je aktivované automaticky po obdržaní platby z vašej banky na bankový účet zoznamky ELITE Date. Vzhľadom k tomu, že sú všetky transakcie vykonávané prostredníctvom platobnej brány GoPay, počítajte s tým, že aktivácia prémiového členstva určitý čas trvá. Rýchlosť aktivácie záleží na spôsobe platby, ktorý si pre úhradu prémiového členstva zvolíte. U platby platobnou kartou sa prémiové členstvo aktivuje behom pár minút (desiatok minút), pri bankovom prevode za 2-3 pracovné dni.

Kde môžem zmeniť údaje, ktoré som pri registrácii vyplnil?

Svoje osobné údaje, záujmy, záľuby, preferencie, informácie o vašom vzhľade, životných hodnotách či otázkach na vašich partnerov môžete jednoducho zmeniť po prihlásení do svojho profilu v záložke Môj účet - Zmena údajov. V záložke Zmena údajov môžete zmeniť aj váš email. Ďalšiu možnosť, ako môžete zmeniť údaje vo svojom profile, nájdete v záložke Môj účet - Profil - Zmeniť.

Ako zistím, kto je na zoznamke novým členom?

Denne sa na prémiovú zoznamku registrujú desiatky nových členov. Ich prehľad nájdete po prihlásení do svojho profilu v záložke Noví členovia. Ak máte nastavené vlastné kritériá výberu partnerov, zobrazia sa vám len novo registrovaní užívatelia, ktorí zároveň spĺňajú vaše kritériá. Ak nebudete mať nastavené žiadne vlastné kritériá výberu, uvidíte v ponuke Noví členovia všetkých novo registrovaných partnerov.

Ako často chodia upozornenia na nové správy?

Ak nechcete, aby sme vám zasielali akékoľvek informácie, zmeňte si nastavenie svojho účtu. Perióda pre zasielanie informácií o prichádzajúcich správach od ostatných užívateľov, návrhov partnerov, alebo informácie o tom, kto si zobrazil váš profil, záleží len na vás. Po prihlásení sa do svojho účtu si môžete v záložke Môj účet - Nastavenie - E-mailové upozornenia zvoliť, či chcete zasielať správy okamžite, raz denne, raz týždenne alebo nikdy. Zmeny uložte. K tomu slúži zelené tlačidlo ZMENIŤ.

Najnovšie články

Ako upraviť výrez fotografie?

Výrez fotografie / fotografií upravíte v záložke Môj účet - Profil - Pridať alebo zmeniť obrázok. Vyberte si fotografiu, ktorú chcete upravovať. Kliknutím na tlačítko Upraviť sa dostanete do detailu danej fotografie.

V čom sa líši prémiová zoznamka ELITE Date od ostatných internetových zoznamiek?

Zaujíma vás, v čom sa líšime oproti konkurencii? Chcete sa dozvedieť viac o fungovaní prémiovej zoznamky ELITE Date? Ak máte pred založením vášho profilu ešte nejaké otázky, odpoveď nájdete v tomto článku.

Falošné profily

Cieľom našej prémiovej online zoznamky je sprostredkovať kontakt používateľom, ktorí majú záujem o vážne zoznámenie. Ak si teda do svojho profilu nahráte fotografiu, ktorá nezodpovedá vašej reálnej podobe, napr. použijete fotografie celebrít, slávnych hercov, športovcov, zvierat, alebo ak si namiesto svojho skutočného mena zvolíte prezývku alebo nezmyselné zoskupenia znakov, váš profil bude bez upozornenia zmazaný.

Čo robiť, keď vidím fotografie ostatných užívateľov rozmazane

Ak vidíte fotografie ostatných užívateľov rozmazane, znamená to, že máte aktivované iba základné členstvo. Aby ste mohli plne využívať všetky funkcie, ktoré prémiová zoznamka ELITE Date svojim užívateľom ponúka, aktivujte si prémiové členstvo. Vďaka nemu budete vidieť ostro všetky fotografie vašich potenciálnych partnerov, budete ich môcť osloviť a následne s nimi komunikovať cez správy. Jedine tak máte možnosť zoznámiť sa s partnerom, ktorý vás zaujal.

Aké funkcie ponúka základné členstvo?

Základné členstvo je určené pre tých, ktorí chcú vyskúšať, ako prémiová zoznamka funguje. Zistíte, koľko užívateľov, ktorého pohlavia je u nás zaregistrovaných, či sa medzi novými alebo navrhovanými partnermi nachádza niekto, koho by ste chceli kontaktovať a bližšie spoznať. Nevýhodou základného členstva je to, že vidíte u všetkých partnerov rozmazanú profilovú fotografiu a nemáte možnosť daného užívateľa osloviť. Využívajte všetky funkcie zoznamky a aktivujte si prémiové členstvo.

Koľko stojí prémiové členstvo a ako si ho môžem aktivovať?

Prémiové členstvo si môžete objednať (alebo predĺžiť) po prihlásení do vášho profilu v záložke Môj účet - Členstvo. Najprv si zvolíte obdobie, na ktoré chcete prémiové členstvo aktivovať, potom spôsob, akým uhradíte platbu za členstvo.