Už sa nemôžeme dočkať víkendu, keď budeme zase spolu
Dobrý deň, posielam niečo málo o našom zoznámení.
Prihlásil som sa, aby som si našiel partnerku, ale nie je to také jednoduché, ako som sa pôvodne domnieval. Človek musí byť veľmi aktívny, neustále písať, odpovedať a pritom ho nesmie odradiť, keď sa ma nedarí. Najprv som oslovoval ženy zo svojho kraja, ale tie som skoro vyčerpal, takže som musel zabrúsiť aj do okolitých krajov, ale aj do vzdialenejších. U žien z ostatných krajov som narážal na problém vzdialenosti, takže tiež nič.
Boli aj ženy, s ktorými som si už dlho písal a stretnutie bolo takpovediac na spadnutie a zrazu koniec - zrejme mali ešte iného partnera, ktorému neskôr dali prednosť predo mnou. Niektoré boli slušné a oznámili mi takéto rozhodnutie, ale mnohé nenapísali nič a úplne sa odmlčali.
Keď už som strácal nádej, odpovedal som na profil ženy, kde som ani nedúfal, že by z toho niečo bolo. Ona však odpovedala, došlo k výmene niekoľkých mailov a krátko potom sme sa stretli. Pri prvom stretnutí bola iniciatívnejšia, takže prišla ona za mnou (naša vzájomná vzdialenosť 60km). Následne sme sa stretávali pravidelne cez víkendy - raz ona pri mne, druhýkrát ja pri nej.
Na Valentína sme spolu strávili "VÍKENDOVÝ Veľkonočný pobyt" v hoteli Termál v Pasohlávkách. Prežili sme prekrásne chvíle, užili si vodné atrakcie, sauny a predovšetkým termálne kúpanie. Samozrejme ani hotel nezostal pozadu, pripravil nám špeciálnu "Valentínsku večeru" a izbu vyzdobili pre zamilovaný pár.
Vzťah sa ďalej rozvíja a už sa nemôžeme dočkať víkendu - keď budeme zase spolu.
PS. foto príloha - Valentínska izba
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra
Dnes spolu bývame a sme šťastní. Preto radím všetkým, ktorí po prvých neúspechoch majú tendenciu to vzdať, aby nehádzali tak zbrklo flintu do žita. Možno sa aj im pošťastí a už nabudúce príde to pravé.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Slávky
Zoznámila som sa u vás s báječným chlapom. Popravde, ale bol to zápas s členstvom. Viem, že je to podnikanie, ale verím, že by to išlo vyriešiť potrebné nejakým poplatkom za jednotlivú správu, nie hneď prémiovým členstvom. No napriek tomu vám ďakujem a držte mi palce, nech nám to vyjde. Prosím o zmazanie môjho profilu.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Šárky
Nechodili mi žiadne vulgárne ponuky, ani podobné výroky. S priateľom sme sa zhodli, že ak sa chce človek naozaj zoznámiť, tak toto je v dnešnej dobe jediná možnosť. Musí sa však vyplniť dotazník pravdivo, inak to nemá cenu. Nám sa to vďaka bohu podarilo a dúfam, že budeme spolu naďalej.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie llony a Pavla
Asi sme sa mohli niekedy niekde stretnúť náhodou, ale určite by sme sa na ulici nezoznámili, nikto z nás nemá na čele napísané, že je voľný a hľadá lásku ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nadi
Nebyť Vás, tak by sme sa nestretli a to aj napriek tomu, že sme bývali tak blízko :-).
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny
Osobne sme sa stretli v prvý deň písania si a aj živé stretnutie potvrdilo prvotné dojmy. Teším sa, že som spoznala muža podľa mojich predstáv.