Už sa nemôžeme dočkať víkendu, keď budeme zase spolu

Už sa nemôžeme dočkať víkendu, keď budeme zase spolu

Dobrý deň, posielam niečo málo o našom zoznámení.

Prihlásil som sa, aby som si našiel partnerku, ale nie je to také jednoduché, ako som sa pôvodne domnieval. Človek musí byť veľmi aktívny, neustále písať, odpovedať a pritom ho nesmie odradiť, keď sa ma nedarí. Najprv som oslovoval ženy zo svojho kraja, ale tie som skoro vyčerpal, takže som musel zabrúsiť aj do okolitých krajov, ale aj do vzdialenejších. U žien z ostatných krajov som narážal na problém vzdialenosti, takže tiež nič.

Boli aj ženy, s ktorými som si už dlho písal a stretnutie bolo takpovediac na spadnutie a zrazu koniec - zrejme mali ešte iného partnera, ktorému neskôr dali prednosť predo mnou. Niektoré boli slušné a oznámili mi takéto rozhodnutie, ale mnohé nenapísali nič a úplne sa odmlčali.

Keď už som strácal nádej, odpovedal som na profil ženy, kde som ani nedúfal, že by z toho niečo bolo. Ona však odpovedala, došlo k výmene niekoľkých mailov a krátko potom sme sa stretli. Pri prvom stretnutí bola iniciatívnejšia, takže prišla ona za mnou (naša vzájomná vzdialenosť 60km). Následne sme sa stretávali pravidelne cez víkendy - raz ona pri mne, druhýkrát ja pri nej.

Na Valentína sme spolu strávili "VÍKENDOVÝ Veľkonočný pobyt" v hoteli Termál v Pasohlávkách. Prežili sme prekrásne chvíle, užili si vodné atrakcie, sauny a predovšetkým termálne kúpanie. Samozrejme ani hotel nezostal pozadu, pripravil nám špeciálnu "Valentínsku večeru" a izbu vyzdobili pre zamilovaný pár.

Vzťah sa ďalej rozvíja a už sa nemôžeme dočkať víkendu - keď budeme zase spolu.

PS. foto príloha - Valentínska izba


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zory

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zory

Áno, podarilo sa. Na moju odpoveď odpovedal dotyčný, že nie som jeho typ. Slušne. A moja odpoveď znela, že nie som z urážlivých dievčat. Rozpútali sme denné maily a po 3 týždňoch sme sa stretli. Maily a SMS zmenili náš život. Zahoreli sme obaja. Podarilo sa, že sme obaja našli, čo sme hľadali.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

Dobrý deň, ako to už v živote býva, všetko je jedna veľká náhoda. Odpovedala som na prvému človeku, ktorý mi bol svojím profilom blízky. On to cítil rovnako od samého začiatku. Po dvoch týždňoch dopisovanie si a dlhých telefonátoch sme sa zišli a bolo jasno. V septembri sa k svojmu priateľovi budem sťahovať. Anna

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty

Prajem všetkým Vašim klientom veľa šťastia a verte, že zoznámiť sa cez zoznamku je naozaj možné. Nevyšlo to síce na prvýkrát a trvalo to 8 mesiacov, ale stálo za to, počkať si na toho pravého. :)

Vďaka vašej zoznamke som stretol strašne fajn ženu

Vďaka vašej zoznamke som stretol strašne fajn ženu

Musím Vám odpovedať, že vďaka vašej zoznamke, aj keď som tomu neveril, som stretol strašne fajn ženu aj s dvoma deťmi a je to možno náhoda a tiež šťastie a už sa zoznamujeme navzájom s našimi rodinami a premýšľame, ako spojiť naše dva životy dohromady ... .

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Ahoj všetkým, zoznamku by som určite odporučil ako dobrú cestu ako sa zoznámiť. Dôležité je nevzdať to a nečakať so založenými rukami až si ma niekto všimne. Byť prijateľne aktívny a oslovovať partnerov. A nebáť sa ísť na schôdzku. Určite to bude niekoľko stretnutí, ktoré k ničomu nepovedú, ale má to zmysel skúšať ....

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hanky ​​a Pavla

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hanky ​​a Pavla

Obom sa nám život kvôli tejto zoznamke zmenil k lepšiemu, hlavne mne Hanke po rozvode. Už by sme jeden bez druhého nedokázali ani žiť ako sa naša láska prehĺbila.