Sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu

Sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu

Dobrý deň,

rada sa s Vami podelím o to, ako som sa zoznámila so svojím partnerom ...

Zoznamovať sa na internete som skúšala dlho. Lenže to nejako nevychádzalo. Zakaždým ma to na nejaký čas prešlo a potom som sa k zoznámeniu opäť vrátila.

Teraz som si povedala, že skúsim novo Vašu platenú zoznamku. Hovorila som si, s koľkými mužmi sa budem musieť stretnúť, aby som našla toho jedného, ​​s ktorým si budem rozumieť. Bola som tým znudená..už ma to nebavilo. Po založení profilu mi hneď odpísal Jirka, celkom pohľadný chlap. S Jirkom sme si vymenili zopár správ a asi za týždeň od nášho prvého mailu sme sa stretli.

Naše prvé rande bolo veľmi pohodové, bol krásny jarný deň ... prešli sme snáď celé mesto a priľahlý park. Boli sme spolu skoro cez 3 hodiny a mi to neprišlo vôbec divné. Už tu som zistila, že sa mi s ním dobre rozpráva, navyše sa mi aj páčil. Dohodli sme sa, že sa uvidíme aj ďalej. Jirka mi ale neveril, že sa s ním chcem vidieť. Bol sklamaný z predchádzajúcich stretnutí. A keď som mu napísala, ako som sľúbila, bol veľa prekvapený.

Vídali sme sa ďalej a zistili, že je nám spolu viac ako príma, že chceme obaja trvalý vzťah a neskôr aj založiť rodinu. Spoločne sme jazdili na výlety a spoznávali tak jeden druhého. Dokonca sme zistili, že bývame len kúsok od seba, asi 15 minút. Po nejakej dobe som zistila, že už sa nemusím s nikým ďalším zoznamovať, pretože mi na Jirkovi záleží. Bol to fajn pocit - mať konečne druhú polovičku. Po dlhšej dobe hľadania a zoznamovania si vážime, že jeden druhého máme.

Teraz sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť si rodinu. Som veľmi rada, že som sa prehovorila a skúsila túto zoznamku. Preto ju vrelo odporúčam všetkým svojim známym, aj ostatným ľuďom. A určite sa čo najskôr stretnite, osobné stretnutie je skrátka osobné stretnutie. To nenahradí žiadny email. Ďakujeme za to, že ste tu.  

Prajeme všetkým veľa šťastia v zoznamovaní.

Evča a Jirka

 

 


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jozefa

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jozefa

Pri prvom stretnutí ma hneď zaujala svojou energiou a výrečnostou, ktorou zakrývala veľkú nezrvozitu, ktorá bola zjavná a zaroveň veľmi roztomilá ...
Naša prvá schôdzka trvala asi 3 hodiny a ja som mal stále pocit, že nikdy nevyčerpáme spoločné témy na konverzáciu.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany

Koncom októbra spolu letíme na spoločnú dovolenku do Emirátov. Verím, že nám naša láska vydrží. Som šťastná. Aj vo vyššom veku je možné prežiť niečo krásne.

Stala som sa manželkou môjho úžasného manžela

Stala som sa manželkou môjho úžasného manžela

Kto veria na zázraky, tomu sa dejú. A mňa sa jeden práve deje. ON ma tiež jednoducho našiel...a nebál sa ísť za hviezdou... tak sa s vami všetkými lúčim.

Miroslav -  našli sme sa a sme obaja radi že máme jeden druhého

Miroslav - našli sme sa a sme obaja radi že máme jeden druhého

Aj keď ide o platenú službu, nikdy nebudem ľutovať investivané peniaze, pretože som spoznal spriaznenú dušu a našiel niekoho kto ma napĺňa pocitom radosti a štastia.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miroslava

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miroslava

... po zodpovedaní tých troch otázok, na ktoré som partnerke odpovedal, sa mi ozvala a dohodli sme si stretnutie v reštaurácii - na káve a tak nejako sme si na prvý pohľad rozumeli. No a potom sme si dohodli ďalšie a ďalšie ...

Skúsenosť Zuzany a Petra: Láska hory (a kilometre) prenáša

Skúsenosť Zuzany a Petra: Láska hory (a kilometre) prenáša

Vzťah na diaľku nám nakoniec nestačí a ja som sa odhodlala pre budúcnosť nášho vzťahu odsťahovať z hlavného mesta k Petrovi. Držte nám palce a nebojte sa to tiež skúsiť. Zoznamky naozaj fungujú!