10 tipov na romantické rande v Košiciach

10 tipov na romantické rande v Košiciach

Prechádzka po historickom centre mesta

Košice sú krásne mesto s bohatou históriou a kultúrou. Prechádzka po historickom centre vám umožní spoznať mesto a zároveň si užiť krásne strávený spoločný čas. Môžete sa zastaviť na námestí Hlavná, navštíviť katedrálu sv. Alžbety alebo sa ísť pozrieť na mestské tvrze, zámky, hrady.

Večerná večera v niektorej z vyhlásených reštaurácií

Košice ponúkajú širokú škálu reštaurácií, kde si môžete vychutnať lahodnú večeru. Vyberte si reštauráciu, ktorá uspokojí vaše chuťové bunky a v ktorej vám bude spoločne príjemne.

Rande v kaviarni alebo bare

Pokiaľ chcete mať rande v uvoľnenej atmosfére, môžete sa spolu stretnúť v kaviarni alebo v bare. Môžete si objednať niečo dobré na pitie a jedlo a rozprávať sa o živote.

Plavba loďou po Dunaji

Ak máte radi vodu, môžete si užiť romantickú plavbu loďou po Dunaji. Z lode budete mať krásny výhľad na mesto a rieku. Navyše to bude pre oboch nezabudnuteľný zážitok. Počas plavby budete môcť preberať spoločné plány do budúcnosti.

Rande v múzeu alebo galérii

Ak sa zaujímate o umenie alebo históriu, môžete si spolu užiť návštevu múzea či galérie. Môžete sa spoločne dozvedieť niečo nové a zároveň si užiť spoločný čas. Pokiaľ vám doteraz spoločne strávený čas nebude stačiť, môžete si ešte zájsť na kávu do téglika a prejsť sa ešte chvíľu po meste.

Návšteva divadla alebo koncertu

Ak milujete kultúru, môžete si spoločne užiť divadelné predstavenia alebo koncert. Košice majú bohatú kultúrnu ponuku, takže sa pozrite na program divadiel a koncertu a dohodnite sa, na čo spoločne vyrazíte.

Rande v parku

Pokiaľ chcete prežiť pokojnejšie prvé rande na čerstvom vzduchu, môžete si spolu vyjsť na prechádzku do parku. Môžete si posedieť na lavičke, porozprávať sa o sebe a svojich životných plánoch. Košice majú krásne parky, kde si môžete užiť prírodu a pohodovú atmosféru.

Celodenný výlet po okolí

Ak máte viac času ako len hodinu alebo dve na kávu alebo pohárik, môžete si spoločne užiť celodenný výlet do okolia Košíc. Môžete sa vydať do Slovenského raja, do Vysokých Tatier alebo do iných krásnych miest v okolí.

Zážitkový darček

Pokiaľ chcete svojmu náprotivku urobiť naozaj veľkú radosť, môžete mu darovať zážitkový darček. Môžete si vybrať zo širokej ponuky zážitkov, ako je napríklad let balónom, tandemový zoskok alebo večera pri sviečkach. Nie je to síce najlacnejší tip na rande, ale veríme, že sa vám bude raz hodiť aj tento náš tip.

Zábavné rande

Pokiaľ máte radi zábavu, môžete si spolu zahrať nejakú hru alebo súťaž. Môžete si napríklad zahrať bowling, minigolf alebo sa zúčastniť nejakého tanečného kurzu. Vašej fantázii sa medze nekladú, tak do toho!

Pri plánovaní rande vždy zvážte nasledujúce faktory:

Záujmy a preferencie vášho náprotivku: Ak chcete, aby si rande užila aj vaša polovička, nielen vy, je dôležité vybrať niečo, čo bude baviť vás oboch.

Dĺžka rande: Ak ste na úplnom začiatku zoznamovania, je lepšie začať s kratším rande. Pokiaľ sa rande bude páčiť, môžete si ich nabudúce predĺžiť.

Miesto rande: Ak sa uvidíte prvýkrát, je lepšie vybrať miesto, kde sa budete cítiť pohodlne. Miesto by malo byť bezpečné, ideálne niekde na verejnom mieste a na druhú stranu pokojné, aby ste sa mohli spoločne porozprávať.

Chcete získať plusové body? Potom sa na rande pripravte!

Prineste svojej polovičke nejaký malý darček alebo prekvapenie: Môže to byť drobnosť, ako je kvetina alebo čokoláda. Darček alebo prekvapenie vášmu partnerovi ukáže, že ste si na plánovaní schôdzky dali naozaj záležať.

Pripravte si nejakú aktivitu, ktorú spolu môžete robiť: Môže to byť napríklad hra, súťaž alebo spoločný zážitok. Aktivita vám pomôže lepšie sa spoznať a užiť si spoločný čas.

Buďte pozorní a počúvajte vášho náprotivku: Ak chcete, aby sa váš náprotivok cítil dobre, je dôležité byť pozorní a počúvať ho. Nehovorte teda len o sebe. Zaujímajte sa tiež o jeho (jej) život a zdieľajte s ním (s ňou) svoje vlastné zážitky.


Týchto pár tipov vám môže pomôcť pri plánovaní vášho romantického rande v Košiciach.
Záleží len na vás, čo si vyberiete. Dôležité je, aby ste si rande obaja užili a aby ste si urobili čas jeden na druhého.


Podobné články

6 krokov, ako začať konverzáciu na zoznamke ľahko po každý krát

Prvý dojem neurobíte dvakrát. Rovnako to platí i pri poslaní prvej správy na zoznamke. Ak ste našli niekoho, kto sa vám páči, isto chcete poslať správu, na ktorú odpíše. Neničte si zbytočne svoje šance. Tu je niekoľko tipov, ako si začať dopisovať.

Kam môžete zájsť v Trenčíne na šálku kávy alebo pohár vína?

Trenčín ponúka širokú škálu možností, kde si môžete vychutnať dobrú kávu, čaj alebo pohár kvalitného vína. Nižšie Vám ponúkame 6 tipov, kam môžete pozvať partnera (partnerku) na spoločnú schôdzku.

"Objednajte si" partnera na mieru svojim očakávaniam!

V dnešnom svete je úplne bežné, že neustále niečo objednávame. Či už je to nové auto, oblečenie, knihy, elektronika, potraviny. To všetci dobre vieme. Lenže ako je to s objednávaním lásky? Existuje niečo také? Je možné objednať si aj vášho vysnívaného partnera? Čudovali by ste sa tomu, ale možné to je.

8 tipov na športové rande v Banskej Bystrici

Máte radi šport a prírodu? Uprednostňujete športové aktivity pred kultúrou alebo gastronomickým zážitkom? Vyrazte spolu na športové rande!

Zoznamovanie na internetových zoznamkach nie je podvod!

Našli by ste si radi konečne toho pravého / tú pravú? Skúste to na zoznamke. Nenechajte sa odradiť negatívnou kritikou niektorých užívateľov. Presvedčíme vás, že zoznamovanie na internete je úplne bezpečné. Stačí, keď si dáte trochu pozor a hlavne, keď si vyberiete tú správnu zoznamku!

Tipy na športové rande v Trnave

Trnava a jej okolie ponúka mnoho krásnych miest pre prechádzky, pikniky aj športové zážitky. Ak ste milovníci prírody a športových aktivít, inšpirujte sa našimi tipmi pre romantické chvíle v prírode, relaxáciu či aktívne rande.

Najnovšie články