10 tipov na romantické rande v Košiciach

10 tipov na romantické rande v Košiciach

Prechádzka po historickom centre mesta

Košice sú krásne mesto s bohatou históriou a kultúrou. Prechádzka po historickom centre vám umožní spoznať mesto a zároveň si užiť krásne strávený spoločný čas. Môžete sa zastaviť na námestí Hlavná, navštíviť katedrálu sv. Alžbety alebo sa ísť pozrieť na mestské tvrze, zámky, hrady.

Večerná večera v niektorej z vyhlásených reštaurácií

Košice ponúkajú širokú škálu reštaurácií, kde si môžete vychutnať lahodnú večeru. Vyberte si reštauráciu, ktorá uspokojí vaše chuťové bunky a v ktorej vám bude spoločne príjemne.

Rande v kaviarni alebo bare

Pokiaľ chcete mať rande v uvoľnenej atmosfére, môžete sa spolu stretnúť v kaviarni alebo v bare. Môžete si objednať niečo dobré na pitie a jedlo a rozprávať sa o živote.

Plavba loďou po Dunaji

Ak máte radi vodu, môžete si užiť romantickú plavbu loďou po Dunaji. Z lode budete mať krásny výhľad na mesto a rieku. Navyše to bude pre oboch nezabudnuteľný zážitok. Počas plavby budete môcť preberať spoločné plány do budúcnosti.

Rande v múzeu alebo galérii

Ak sa zaujímate o umenie alebo históriu, môžete si spolu užiť návštevu múzea či galérie. Môžete sa spoločne dozvedieť niečo nové a zároveň si užiť spoločný čas. Pokiaľ vám doteraz spoločne strávený čas nebude stačiť, môžete si ešte zájsť na kávu do téglika a prejsť sa ešte chvíľu po meste.

Návšteva divadla alebo koncertu

Ak milujete kultúru, môžete si spoločne užiť divadelné predstavenia alebo koncert. Košice majú bohatú kultúrnu ponuku, takže sa pozrite na program divadiel a koncertu a dohodnite sa, na čo spoločne vyrazíte.

Rande v parku

Pokiaľ chcete prežiť pokojnejšie prvé rande na čerstvom vzduchu, môžete si spolu vyjsť na prechádzku do parku. Môžete si posedieť na lavičke, porozprávať sa o sebe a svojich životných plánoch. Košice majú krásne parky, kde si môžete užiť prírodu a pohodovú atmosféru.

Celodenný výlet po okolí

Ak máte viac času ako len hodinu alebo dve na kávu alebo pohárik, môžete si spoločne užiť celodenný výlet do okolia Košíc. Môžete sa vydať do Slovenského raja, do Vysokých Tatier alebo do iných krásnych miest v okolí.

Zážitkový darček

Pokiaľ chcete svojmu náprotivku urobiť naozaj veľkú radosť, môžete mu darovať zážitkový darček. Môžete si vybrať zo širokej ponuky zážitkov, ako je napríklad let balónom, tandemový zoskok alebo večera pri sviečkach. Nie je to síce najlacnejší tip na rande, ale veríme, že sa vám bude raz hodiť aj tento náš tip.

Zábavné rande

Pokiaľ máte radi zábavu, môžete si spolu zahrať nejakú hru alebo súťaž. Môžete si napríklad zahrať bowling, minigolf alebo sa zúčastniť nejakého tanečného kurzu. Vašej fantázii sa medze nekladú, tak do toho!

Pri plánovaní rande vždy zvážte nasledujúce faktory:

Záujmy a preferencie vášho náprotivku: Ak chcete, aby si rande užila aj vaša polovička, nielen vy, je dôležité vybrať niečo, čo bude baviť vás oboch.

Dĺžka rande: Ak ste na úplnom začiatku zoznamovania, je lepšie začať s kratším rande. Pokiaľ sa rande bude páčiť, môžete si ich nabudúce predĺžiť.

Miesto rande: Ak sa uvidíte prvýkrát, je lepšie vybrať miesto, kde sa budete cítiť pohodlne. Miesto by malo byť bezpečné, ideálne niekde na verejnom mieste a na druhú stranu pokojné, aby ste sa mohli spoločne porozprávať.

Chcete získať plusové body? Potom sa na rande pripravte!

Prineste svojej polovičke nejaký malý darček alebo prekvapenie: Môže to byť drobnosť, ako je kvetina alebo čokoláda. Darček alebo prekvapenie vášmu partnerovi ukáže, že ste si na plánovaní schôdzky dali naozaj záležať.

Pripravte si nejakú aktivitu, ktorú spolu môžete robiť: Môže to byť napríklad hra, súťaž alebo spoločný zážitok. Aktivita vám pomôže lepšie sa spoznať a užiť si spoločný čas.

Buďte pozorní a počúvajte vášho náprotivku: Ak chcete, aby sa váš náprotivok cítil dobre, je dôležité byť pozorní a počúvať ho. Nehovorte teda len o sebe. Zaujímajte sa tiež o jeho (jej) život a zdieľajte s ním (s ňou) svoje vlastné zážitky.


Týchto pár tipov vám môže pomôcť pri plánovaní vášho romantického rande v Košiciach.
Záleží len na vás, čo si vyberiete. Dôležité je, aby ste si rande obaja užili a aby ste si urobili čas jeden na druhého.


Podobné články

Ako zbaliť muža

Ak majú ženy o niekoho záujem a rozhodnú sa ho zbaliť, majú jednu obrovskú výhodu. Väčšine mužov stačí už samotný fakt, že ich žena vôbec oslovila. Takže nemajte strach, že by ste snáď sami seba mohli zosmiešniť.

Tipy na prvé rande v Žiline

Plánujete vaše prvé spoločné rande? Inšpirujte sa našimi 7 tipmi na romantické rande v Žiline a blízkom okolí.

Ako sa zoznámiť cez internet?

Čím ďalej viac ľudí sa zoznamuje cez internet. Či ide o hanblivosť, nedostatok času, alebo len o digitálny vek, internet je pre tieto osoby tou najlepšou príležitosťou, ako si nájsť partnera pre život. Rolu hrá aj určitá istota. Z profilu sa dozviete oveľa viac, než z pozdravu v bare. Aj tu však platia isté pravidlá, ktoré vám môžu zoznamovanie uľahčiť. Alebo naopak sťažiť. Ako sa začať zoznamovať cez internet?

Možnosti zoznámenia

Možností, ako sa zoznámiť existuje celá rada. S vaším vysneným partnerom sa môžete zoznámiť pri akomkoľvek osobnom stretnutí, na internete pomocou online zoznamky, podaním klasického zoznamovacieho inzerátu do novín alebo trebárs cez Speed ​​dating. Otázkou však zostáva, ktorá z týchto variánt je pre vás tá najvhodnejšia a ktorú chcete využiť. Pýtate sa, aké výhody a nevýhody jednotlivé zoznamovacie možnosti poskytujú? Pozorne čítajte, všetko sa dozviete!

Na zoznámení s mužom nie je nič ťažké

Hľadáte priateľstvo alebo lásku, ale v bežnom živote stále nemáte šťastie? V dnešnom uponáhľanom svete sa ľudia stále častejšie zoznamujú cez internetové zoznamky. Online zoznamovanie cez internet v posledných rokoch naberá na popularite. Už dávno neplatí, že internet je tou poslednou možnosťou, ako stretnúť toho pravého. Aj na vás určite niekde čaká osudová láska alebo priateľ na celý život. Nebojte sa teda vybočiť zo stereotypu a vyskúšajte našu internetovú zoznamku.

Ako vytvoriť atraktívny profil na zoznamke?

Rozhodli ste sa, že sa skúsite zoznámiť cez internetovú zoznamku? Potom sa ocitnete zaiste ešte pred rozhodnutím, akú zoznamku si z katalógu slovenských a zahraničných zoznamiek vybrať, ktorá zoznamka je pre vás tá pravá, či ste ochotní zaplatiť za členstvo v tejto zoznamke alebo nie a v neposlednom rade zistiť, ako sa na online zoznamku zaregistrovať a ako vytvoriť atraktívny profil. Výber zoznamky a vytvorenie pútavého profilu je pre vaše zoznámenie totiž to najdôležitejšie!

Najnovšie články

Kam ísť v Považskej Bystrici na obed alebo večeru?

V Považskej Bystrici sa nachádza mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú chutné a kvalitné jedlo a príjemné prostredie pre vaše prvé rande. Inšpirujte sa našimi 5 tipmi a užite si dokonalý gastronomický zážitok v spoločnosti vašej drahej polovičky.

6 tipov na rande v kaviarni v Považskej Bystrici

Hľadáte útulnú a príjemnú kaviareň v Považskej Bystrici, kde si dať prvé rande? Tu je niekoľko tipov s dobrým hodnotením.

Tipy na zoznamovanie v Považskej Bystrici pre rôzne vekové skupiny

V Považskej Bystrici existuje nespočetné množstvo miest a aktivít, ktoré môžu podporiť zoznamovanie ľudí všetkých vekových kategórií. Nižšie sme pre vás spísali niekoľko tipov na zoznamovanie mladistvých, ľudí stredného veku i seniorov.

Kam na športové (vonkajšie) rande v Považskej Bystrici?

V Považskej Bystrici a jej okolí nájdu milovníci športu a prírody veľa možností, ako si užiť aktívne rande v krásnom prostredí. Tu je niekoľko tipov, ktoré môžu obohatiť vaše prvé rande.

Originálne tipy na rande v Považskej Bystrici

Hľadáte niečo naozaj originálne pre vaše prvé rande v Považskej Bystrici? Nenechajte sa zlákať bežnými tipmi, ako je večera alebo kino a skúste niektorý z týchto netradičných nápadov.

10 tipov na kultúrne rande v Považskej Bystrici

Považská Bystrica ponúka mnoho možností pre kultúrne rande, či už máte radi umenie, históriu, hudbu alebo divadlo. Tu je 10 tipov, ktoré vám pomôžu naplánovať nezabudnuteľný deň (večer).