Zoznámiť sa za 14 dní je skôr zázrak - a zázraky sa dejú
Dobrý večer,
Ako začať? Zoznámil som sa cez Vašu zoznamku pred 6 mesiacmi. Áno 10.4. 2017 a ako sa to vlastne stalo? Po niekoľkých rokom som sa rozišiel so svojou priateľkou a dosť ma to zlomilo. A tak mi napadlo, že jediná cesta je odraziť sa od dna a skúsiť sa zoznámiť. Ale kde a ako? Som dosť vyťažený, mám dve deti v striedavej starostlivosti a náročnú prácu. Takže internetová zoznamka bol logický krok. Vopred som vylúčil zoznamky zadarmo. Majú jednu podstatnú chybu. Je tam veľa ľudí len pre zábavu. Takže nič pre vážne zoznámenie.
Takže som si urobil profil a napísal na niekoľko návrhov. S niekoľkými ženami som si začal písať, ale úplne najviac ma oslovila Maruška.
A vlastne to netrvalo ani veľmi dlho. Určite som mal veľké šťastie. Viem, že zoznámiť sa za 14 dní je skôr zázrak, ale fakt sa mi to podarilo. Aj zázraky sa dejú.
Po štyroch dňoch usilovného písania sme sa stretlii. Bol som celkom nervózny. Fotky zo zoznamky neboli uplne ideálne a mal som veľký strach zo sklamania. Takže som radšej prišiel o pol hodinu skôr. Stihol som si námestie celé prejsť a dať si kávu a desať minút pred piatou som už prešľapoval pri stĺpe. Ale nakoniec som prišiel k fontáne a sledoval či Maruška príde. 17.00 hod. Nervozita na maximum a nič. A správa od Marušky: "Prídem trochu neskôr." Sakra, to ma asi zabije. Ale moja odpoveď: "Za každú minútu mi dáš pusu", bola trochu o vydieraní. No a čo. Má chodiť včas. Nakoniec prišla asi až po dvadsiatich minútach.
Vyzerala lepšie ako na fotkách a jej prenikavý hlások ma hneď odzbrojil. Išli sme sa prejsť a asi tri hodiny sme sa rozprávali. Medzitým začalo pršať a celkom sa ochladilo. Moja košeľa veľmi nehriala a Maruške už začala byť tiež zima. Takže prvé rande a už sme sa objímali a čakali, až prestane pršať. Pusu sme si ale nedali. To až pri lúčení a to čo sľúbila aj dodržala.
A teraz sme spolu pol roka. Zažili sme spolu krásne zážitky a myslím, že toho máme ešte veľa pred sebou. A to, že máme dohromady štyri deti, nám nevadí. Je s nimi sranda a obaja ich milujeme. A čo v spálni - máme kľúč a nebojím sa ho použit.
Takže všetkým držím palce a verte, chce to len skúsiť to. :)
Pekný deň želám
Petr
Skúsenosti so zoznamkami
Janka a Radko - Plánujeme spoločnú rodinu a v blízkej budúcnosti svadbu
6. 10. 2024 sme sa vďaka vám a vašej aplikácii stretli a zažívame doposiaľ nepoznané pocity. Plánujeme spoločnú rodinu a v blízkej budúcnosti svadbu.
Silvia - od prvej chvíle to iskrilo
Od prvej chvíle to iskrilo 🥰 doniesol mi krásne ruže 🌹pozval na večeru a vínko... potom sme išli na prechádzku... už ruka v ruke ☺️ bola zima tak sme sedeli v aute, rozprávali sa, počúvali Playlist a prišlo na prvé pusy 🤗
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
Ďakujem Vám za môj šťastný život, ktorý trvá už osem mesiacov. Žijeme spolu v domčeku, ja sa učím starať o záhradku (veeeľmi rozľahlú). Páči sa mi to a ten pokoj, ktorý tam je ... na to nemám slov. Som nesmierne spokojná. V lete plánujeme spoločnú dovolenku vo Francúzsku ... Saint Tropez. Trošku komplikované kvôli psikom ... zabezpečujeme stráženie.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nadi
Nebyť Vás, tak by sme sa nestretli a to aj napriek tomu, že sme bývali tak blízko :-).
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra
Dnes spolu bývame a sme šťastní. Preto radím všetkým, ktorí po prvých neúspechoch majú tendenciu to vzdať, aby nehádzali tak zbrklo flintu do žita. Možno sa aj im pošťastí a už nabudúce príde to pravé.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Tomáša
Vďaka Vašej zoznamke som spoznal svoju lásku. Je pekná, milá, starostlivá, pracovitá,....je to proste úžasná žena.