Zoznamky nie sú pre zúfalcov, už to vieme
Pôvodná referencie od Šárky:
Dobrý deň, nižšie zasielam referenciu :-) ... a vďaka !
Ja aj priateľ sme zoznamku vždy odsudzovali, ani jeden sme sa nikdy netajili naším negatívnym pohľadom na tento druh zoznámenia. Účet na elitedate sme si obaja založili pod nátlakom, ja rodiny, priateľ kamarátov. Obaja sme si účet zaplatili na niekoľko mesiacov. Ale život mal potrebu nám náš negatívny postoj rýchlo vyvrátiť a tak sme po mesiaci od založenia, prehodili pár písmen a po dvoch dňoch veľmi aktívneho písania, sme mali rande. Od prvého okamihu sme vedeli, že je to ono a vieme to dodnes. Teraz sme sa zosťahovali a tešíme sa na nový, spoločný život.... Ďakujeme! Ako fakt! :-)
Šárka
Pôvodná referencie od Tomáša:
Dobrý deň,
nižšie zasielam referenciu 🙂
Tak nakoniec aj ja, taký zarytý odporca zoznamiek som našiel tú svoju „vyvolenú“ práve tu trochu paradox... Na založenie účtu na Elitedate ma po fľaši vína dotlačila kamarátka. Vďaka za ňu aj za ten večer. Za pár dní sa mi ozvala Šárka, po dvoch dňoch písania sme mali rande a od toho dňa sme spolu. Nedávno som si ju nasťahoval domov a napodiv ju zatiaľ nepretrhol :-D... Toto fakt vyšlo, vďaka!
Zdravím,
Tomáš
Doplnenie po roku:
Dobrý deň,
na prelome roku 2021 a 2022 sme si založili oba zoznamky.
1.2.2022 sme mali prvé rande
12.6.2022 sme sa zosťahovali
a
9.9.2023 sme sa vzali... a keďže sme Vám obaja písali referenciu, posielame Vám k nim našu svadobnú fotku, aby tam nebola tá ,,ilustračná,,
Ďakujeme :-)
PS: posielam úryvok zo svadobného príhovoru môjho brata :-D
Všetko to začalo jedného zimného večera, kedy Tom s kamarátkou Klárou a Šárka so švagrinou Janou (každý v inej časti republiky - vtedy o sebe ešte nevedeli) rozoberali nad fľašou vína (u Toma tých fliaš bolo viac...) svoj nie príliš kladný vzťah k zoznamkám, ktoré sú, podľa oboch, pre zúfalcov🙂Tom je bystrejší a tak sa nechal presvedčiť a ešte ten večer profil založil, Šárka sa s množstvom pochybností - jej vysnívaný dvojmetrový, ryšavý, ramenatý chlap s vizážou kanadského drevorubača a silou drviča predsa na zoznamke byť nemôže (mala pravdu - nebol😃) nechala presvedčiť až od Štěpánky.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny
Mala som šťastie a na vašej zoznamke som našla muža, s ktorým by som sa v bežnom živote nemala šancu stretnúť. Zoznámili sme sa 16. augusta a odvtedy trávime aspoň nejaký čas spoločne. Obaja máme pocit, že sme našli toho, na ktorého sme už dlho čakali.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy
Dobrý deň, ďakujem za mail a zároveň chcem povedať, že prostredníctvom vás som sa zoznámila s veľmi milým mužom, sme zamilovaní a všetok voľný čas trávime spolu ... Prajem vám plno takto spokojných dvojíc ... Eva
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marcely
Teraz sme spolu už 5 mesiacov, už sme začali spolu aj bývať a to sa bavíme už aj o svadbe. Ďakujem vašej zoznamke, že nás dala dokopi.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Vážení Eliťáci, držte nám palce, aby sme konečne rozšírili rady tých Vašich šťastne zoznámených. Držím Vám palce do ďalšej práce, nech sa darí zoznamke aj vám. Ako hovorí Vrchlický: Za trochou lásky išiel by som na kraj sveta...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.
Dobrý deň, rád by som sa s Vami podelil o skúsenosť s Vašou firmou. V januári som ukončil dlhoročný vzťah s vydatou partnerkou a zrazu som zostal opustený. Začal som prezerať rôzne "zoznamky". U Vás ma zaujalo "zoznámenie bez rizika". Nedočkavo som otváral poštu a čítal ten som Vami odporúčanej ponuky. Začal som si dopisovať s pani, ktorá mala rovnakú skúsenosť so zadaným partnerom. Dopisovanie sme začali 14 dní pred vypršaním, mnou zaplateným termínom inzercia ......
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jitky a Mirka
Prešiel za mnou 8o km, 3 hodiny sme sa spolu smiali a rozprávali pri čaji a bolo to ... To sa stalo 18. februára, za týždeň som ho pozvala k sebe a už nie som sama. Mirek je pohoďák, optimista a moja krvná skupina.