Zoznamky nie sú pre zúfalcov, už to vieme

Zoznamky nie sú pre zúfalcov, už to vieme

Pôvodná referencie od Šárky:


Dobrý deň, nižšie zasielam referenciu :-) ... a vďaka !

Ja aj priateľ sme zoznamku vždy odsudzovali, ani jeden sme sa nikdy netajili naším negatívnym pohľadom na tento druh zoznámenia. Účet na elitedate sme si obaja založili pod nátlakom, ja rodiny, priateľ kamarátov. Obaja sme si účet zaplatili na niekoľko mesiacov. Ale život mal potrebu nám náš negatívny postoj rýchlo vyvrátiť a tak sme po mesiaci od založenia, prehodili pár písmen a po dvoch dňoch veľmi aktívneho písania, sme mali rande. Od prvého okamihu sme vedeli, že je to ono a vieme to dodnes. Teraz sme sa zosťahovali a tešíme sa na nový, spoločný život.... Ďakujeme! Ako fakt! :-)

Šárka

Pôvodná referencie od Tomáša:


Dobrý deň,


nižšie zasielam referenciu 🙂

Tak nakoniec aj ja, taký zarytý odporca zoznamiek som našiel tú svoju „vyvolenú“ práve tu trochu paradox... Na založenie účtu na Elitedate ma po fľaši vína dotlačila kamarátka. Vďaka za ňu aj za ten večer. Za pár dní sa mi ozvala Šárka, po dvoch dňoch písania sme mali rande a od toho dňa sme spolu. Nedávno som si ju nasťahoval domov a napodiv ju zatiaľ nepretrhol :-D... Toto fakt vyšlo, vďaka!

Zdravím,
Tomáš

Doplnenie po roku:


Dobrý deň,


na prelome roku 2021 a 2022 sme si založili oba zoznamky.

1.2.2022 sme mali prvé rande

12.6.2022 sme sa zosťahovali

a

9.9.2023 sme sa vzali... a keďže sme Vám obaja písali referenciu, posielame Vám k nim našu svadobnú fotku, aby tam nebola tá ,,ilustračná,,

Ďakujeme :-)


PS: posielam úryvok zo svadobného príhovoru môjho brata :-D


Všetko to začalo jedného zimného večera, kedy Tom s kamarátkou Klárou a Šárka so švagrinou Janou (každý v inej časti republiky - vtedy o sebe ešte nevedeli) rozoberali nad fľašou vína (u Toma tých fliaš bolo viac...) svoj nie príliš kladný vzťah k zoznamkám, ktoré sú, podľa oboch, pre zúfalcov🙂Tom je bystrejší a tak sa nechal presvedčiť a ešte ten večer profil založil, Šárka sa s množstvom pochybností - jej vysnívaný dvojmetrový, ryšavý, ramenatý chlap s vizážou kanadského drevorubača a silou drviča predsa na zoznamke byť nemôže (mala pravdu - nebol😃) nechala presvedčiť až od Štěpánky.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřiny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřiny

Dobrý večer, musím vám poďakovať, zoznámila som sa. Zatiaľ to vyzerá nádejne. Ešte raz vám ďakujem. Jiřina

Ani v päťdesiatich nie je na lásku a nový vzťah neskoro

Ani v päťdesiatich nie je na lásku a nový vzťah neskoro

Rada by som sa s Vami podelila o radostnú udalosť. Zoznámili sme sa vďaka Vašej zoznamke zhruba pred dvoma rokmi. 08. 08. 2020 sme sa vzali.

Chceli sme od života lásku a parťáka do nepohody

Chceli sme od života lásku a parťáka do nepohody

Zhruba po mesiaci a pol hľadania som si začala písať s Kamilom, vzdialeným odo mňa 50km. Písanie sme neskôr vymenili za telefonovanie a nakoniec sa aj zišli.

V stretnutiach a telefonátoch pokračujeme dodnes a som šťastná

V stretnutiach a telefonátoch pokračujeme dodnes a som šťastná

Prostredníctvom Vašej zoznamky som nadviazala kontakt s mužom, ktorý mi podľa svojho vyplneneho formulára bol sympatický. Samozrejme zaujala aj fotka. Začali sme si písať, potom telefonovať, až z toho bolo veľmi príjemné stretnutie.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Barbory

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Barbory

Za to vďačím práve týmto stránkam, nerada hovorím "zoznamka", pretože to je výraz, ktorý v ľuďoch vyvoláva pochybnosti, možno úsmev, možno aj opovrhnutie. Nazvala by som to skôr miestom, kde hľadajú ľudia, ktorí to myslia vážne. Trebárs my si už po troch mesiacoch známosti spolu zariaďujeme byt, čo keby mi niekto pred tými tromi mesiacmi povedal, tak by som si akurát poklopkala na čelo.

Vďaka vašej zoznamke som našiel svoju najväčšiu lásku

Vďaka vašej zoznamke som našiel svoju najväčšiu lásku

Chcel som Vám veľmi poďakovať za to, že som sa rozhodol pre vašu zoznamku. Pol roku čo sme spolu tak sme naplánovali nádhernú dovolenku!