Zoznamky nie sú pre zúfalcov, už to vieme

Zoznamky nie sú pre zúfalcov, už to vieme

Pôvodná referencie od Šárky:


Dobrý deň, nižšie zasielam referenciu :-) ... a vďaka !

Ja aj priateľ sme zoznamku vždy odsudzovali, ani jeden sme sa nikdy netajili naším negatívnym pohľadom na tento druh zoznámenia. Účet na elitedate sme si obaja založili pod nátlakom, ja rodiny, priateľ kamarátov. Obaja sme si účet zaplatili na niekoľko mesiacov. Ale život mal potrebu nám náš negatívny postoj rýchlo vyvrátiť a tak sme po mesiaci od založenia, prehodili pár písmen a po dvoch dňoch veľmi aktívneho písania, sme mali rande. Od prvého okamihu sme vedeli, že je to ono a vieme to dodnes. Teraz sme sa zosťahovali a tešíme sa na nový, spoločný život.... Ďakujeme! Ako fakt! :-)

Šárka

Pôvodná referencie od Tomáša:


Dobrý deň,


nižšie zasielam referenciu 🙂

Tak nakoniec aj ja, taký zarytý odporca zoznamiek som našiel tú svoju „vyvolenú“ práve tu trochu paradox... Na založenie účtu na Elitedate ma po fľaši vína dotlačila kamarátka. Vďaka za ňu aj za ten večer. Za pár dní sa mi ozvala Šárka, po dvoch dňoch písania sme mali rande a od toho dňa sme spolu. Nedávno som si ju nasťahoval domov a napodiv ju zatiaľ nepretrhol :-D... Toto fakt vyšlo, vďaka!

Zdravím,
Tomáš

Doplnenie po roku:


Dobrý deň,


na prelome roku 2021 a 2022 sme si založili oba zoznamky.

1.2.2022 sme mali prvé rande

12.6.2022 sme sa zosťahovali

a

9.9.2023 sme sa vzali... a keďže sme Vám obaja písali referenciu, posielame Vám k nim našu svadobnú fotku, aby tam nebola tá ,,ilustračná,,

Ďakujeme :-)


PS: posielam úryvok zo svadobného príhovoru môjho brata :-D


Všetko to začalo jedného zimného večera, kedy Tom s kamarátkou Klárou a Šárka so švagrinou Janou (každý v inej časti republiky - vtedy o sebe ešte nevedeli) rozoberali nad fľašou vína (u Toma tých fliaš bolo viac...) svoj nie príliš kladný vzťah k zoznamkám, ktoré sú, podľa oboch, pre zúfalcov🙂Tom je bystrejší a tak sa nechal presvedčiť a ešte ten večer profil založil, Šárka sa s množstvom pochybností - jej vysnívaný dvojmetrový, ryšavý, ramenatý chlap s vizážou kanadského drevorubača a silou drviča predsa na zoznamke byť nemôže (mala pravdu - nebol😃) nechala presvedčiť až od Štěpánky.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radka

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radka

Moja skúsenosť je pozitívna a hlavne nevzdávať sa a komunikovať. Po nejakej dobe som sa zoznámil s príma kamarátkou a sme spolu spokojní. Sme radi, že sme sa tu zoznámili.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Viery a Tomáša

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Viery a Tomáša

Písali sme si asi mesiac a pol kým sme sa zišli osobne. Pôvodne sme stretnutie plánovali až na jar, ale nakoniec nám zvedavosť nedala a Tomáš za mnou prišiel (vzdialenosť 90 km) ...

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jarmily

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jarmily

Dobrý deň, ste jediná seriózne zoznamka a myslím, že finančná čiastka ktorú si necháte účtovať je úmerná poskytovaným službám. Všetky zoznamky, na ktorých je registrácia tzv.zadarmo evidujú väčšinou neseriózny klientmi ktorí, hľadajú iba roztýlení alebo sa im zoznamovanie stalo závislosťou ....

V stretnutiach a telefonátoch pokračujeme dodnes a som šťastná

V stretnutiach a telefonátoch pokračujeme dodnes a som šťastná

Prostredníctvom Vašej zoznamky som nadviazala kontakt s mužom, ktorý mi podľa svojho vyplneneho formulára bol sympatický. Samozrejme zaujala aj fotka. Začali sme si písať, potom telefonovať, až z toho bolo veľmi príjemné stretnutie.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evy

Asi po pol roku som mal šťastie. Začal som si písať s jednou milou, krásnou a múdrou dievčinou. Na druhý deň sme si vymenili telefónne čísla a písali si už teda cez telefón. Za pár dní sme sa stretlii a asi o týždeň znova. Do dievčaťa menom Evička som sa zamiloval. Tešil som sa na každú správu a zavolanie, ale aj na ďalšie stretnutie a na tie krásne bozky. Na jej vôňu a objatie.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Karola

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Karola

Naše zoznámenie prebiehalo celkom štandartnom způsobem.Po výmene niekoľkých imeil správ, sme k sebe pocítili náklonnosť, tým ako si duševne rozumieme, máme spoločné záujmy, nechá sa napísať, že aj spoločný osud, čo sa stále prohlubovalo.Najednou sme zistili, že písmenká, ktoré si vymieňame nestačí, stále sme čakali kto kedy ten druhý napíše.Vyměnili sme si tel.čísla a hovory nebrali konce.Pak prišiel deň D, osobné stretnutie .....