Zoznamky nie sú pre zúfalcov, už to vieme

Zoznamky nie sú pre zúfalcov, už to vieme

Pôvodná referencie od Šárky:


Dobrý deň, nižšie zasielam referenciu :-) ... a vďaka !

Ja aj priateľ sme zoznamku vždy odsudzovali, ani jeden sme sa nikdy netajili naším negatívnym pohľadom na tento druh zoznámenia. Účet na elitedate sme si obaja založili pod nátlakom, ja rodiny, priateľ kamarátov. Obaja sme si účet zaplatili na niekoľko mesiacov. Ale život mal potrebu nám náš negatívny postoj rýchlo vyvrátiť a tak sme po mesiaci od založenia, prehodili pár písmen a po dvoch dňoch veľmi aktívneho písania, sme mali rande. Od prvého okamihu sme vedeli, že je to ono a vieme to dodnes. Teraz sme sa zosťahovali a tešíme sa na nový, spoločný život.... Ďakujeme! Ako fakt! :-)

Šárka

Pôvodná referencie od Tomáša:


Dobrý deň,


nižšie zasielam referenciu 🙂

Tak nakoniec aj ja, taký zarytý odporca zoznamiek som našiel tú svoju „vyvolenú“ práve tu trochu paradox... Na založenie účtu na Elitedate ma po fľaši vína dotlačila kamarátka. Vďaka za ňu aj za ten večer. Za pár dní sa mi ozvala Šárka, po dvoch dňoch písania sme mali rande a od toho dňa sme spolu. Nedávno som si ju nasťahoval domov a napodiv ju zatiaľ nepretrhol :-D... Toto fakt vyšlo, vďaka!

Zdravím,
Tomáš

Doplnenie po roku:


Dobrý deň,


na prelome roku 2021 a 2022 sme si založili oba zoznamky.

1.2.2022 sme mali prvé rande

12.6.2022 sme sa zosťahovali

a

9.9.2023 sme sa vzali... a keďže sme Vám obaja písali referenciu, posielame Vám k nim našu svadobnú fotku, aby tam nebola tá ,,ilustračná,,

Ďakujeme :-)


PS: posielam úryvok zo svadobného príhovoru môjho brata :-D


Všetko to začalo jedného zimného večera, kedy Tom s kamarátkou Klárou a Šárka so švagrinou Janou (každý v inej časti republiky - vtedy o sebe ešte nevedeli) rozoberali nad fľašou vína (u Toma tých fliaš bolo viac...) svoj nie príliš kladný vzťah k zoznamkám, ktoré sú, podľa oboch, pre zúfalcov🙂Tom je bystrejší a tak sa nechal presvedčiť a ešte ten večer profil založil, Šárka sa s množstvom pochybností - jej vysnívaný dvojmetrový, ryšavý, ramenatý chlap s vizážou kanadského drevorubača a silou drviča predsa na zoznamke byť nemôže (mala pravdu - nebol😃) nechala presvedčiť až od Štěpánky.


Skúsenosti so zoznamkami

Už sa nemôžeme dočkať víkendu, keď budeme zase spolu

Už sa nemôžeme dočkať víkendu, keď budeme zase spolu

Keď už som strácal nádej, odpovedal som na profil ženy, kde som ani nedúfal, že by z toho niečo bolo. Ona však odpovedala, došlo k výmene niekoľkých mailov a krátko potom sme sa stretli.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michaely

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michaely

Hneď po štyroch dňoch sme si dohodli prvé rande ... zaiskrilo to medzi nami a zbližovanie, poznávanie sa pokračuje a obaja sme za to vďační a prežívame pekné spoločné chvíle.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jána

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jána

Nebojte sa zoznamky a keď nájdete človeka s ktorým si rozumiete, tak sa ho nevzdajte len kvôli tomu, že vám povie, že musí ešte na nejakú shôdzku s niekým ďalším. Musí tam ísť, aby mohol porovnávať. Má na to právo. Vyberá si partnera pre život a nie kabelku.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Blanky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Blanky

Bez vašej zoznamky by sme nemali možnosť sa nikdy stretnúť a zoznámiť. Veľmi vám ďakujeme za túto príležitosť. Lásku je možné stretnúť v každom veku, človek sa nemá báť urobiť ten prvý krok.

Anka - Hlavne aby sa tu stretli spriaznené duše ako ja a môj Michal

Anka - Hlavne aby sa tu stretli spriaznené duše ako ja a môj Michal

...vďaka vašej zoznamke a mojej odvahe prihlasiť sa som v mojich 72 rokoch stretla muža v mojich rokoch...

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jarmily

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jarmily

Dobrý deň, ste jediná seriózne zoznamka a myslím, že finančná čiastka ktorú si necháte účtovať je úmerná poskytovaným službám. Všetky zoznamky, na ktorých je registrácia tzv.zadarmo evidujú väčšinou neseriózny klientmi ktorí, hľadajú iba roztýlení alebo sa im zoznamovanie stalo závislosťou ....