Zoznamky nie sú pre zúfalcov, už to vieme
Pôvodná referencie od Šárky:
Dobrý deň, nižšie zasielam referenciu :-) ... a vďaka !
Ja aj priateľ sme zoznamku vždy odsudzovali, ani jeden sme sa nikdy netajili naším negatívnym pohľadom na tento druh zoznámenia. Účet na elitedate sme si obaja založili pod nátlakom, ja rodiny, priateľ kamarátov. Obaja sme si účet zaplatili na niekoľko mesiacov. Ale život mal potrebu nám náš negatívny postoj rýchlo vyvrátiť a tak sme po mesiaci od založenia, prehodili pár písmen a po dvoch dňoch veľmi aktívneho písania, sme mali rande. Od prvého okamihu sme vedeli, že je to ono a vieme to dodnes. Teraz sme sa zosťahovali a tešíme sa na nový, spoločný život.... Ďakujeme! Ako fakt! :-)
Šárka
Pôvodná referencie od Tomáša:
Dobrý deň,
nižšie zasielam referenciu 🙂
Tak nakoniec aj ja, taký zarytý odporca zoznamiek som našiel tú svoju „vyvolenú“ práve tu trochu paradox... Na založenie účtu na Elitedate ma po fľaši vína dotlačila kamarátka. Vďaka za ňu aj za ten večer. Za pár dní sa mi ozvala Šárka, po dvoch dňoch písania sme mali rande a od toho dňa sme spolu. Nedávno som si ju nasťahoval domov a napodiv ju zatiaľ nepretrhol :-D... Toto fakt vyšlo, vďaka!
Zdravím,
Tomáš
Doplnenie po roku:
Dobrý deň,
na prelome roku 2021 a 2022 sme si založili oba zoznamky.
1.2.2022 sme mali prvé rande
12.6.2022 sme sa zosťahovali
a
9.9.2023 sme sa vzali... a keďže sme Vám obaja písali referenciu, posielame Vám k nim našu svadobnú fotku, aby tam nebola tá ,,ilustračná,,
Ďakujeme :-)
PS: posielam úryvok zo svadobného príhovoru môjho brata :-D
Všetko to začalo jedného zimného večera, kedy Tom s kamarátkou Klárou a Šárka so švagrinou Janou (každý v inej časti republiky - vtedy o sebe ešte nevedeli) rozoberali nad fľašou vína (u Toma tých fliaš bolo viac...) svoj nie príliš kladný vzťah k zoznamkám, ktoré sú, podľa oboch, pre zúfalcov🙂Tom je bystrejší a tak sa nechal presvedčiť a ešte ten večer profil založil, Šárka sa s množstvom pochybností - jej vysnívaný dvojmetrový, ryšavý, ramenatý chlap s vizážou kanadského drevorubača a silou drviča predsa na zoznamke byť nemôže (mala pravdu - nebol😃) nechala presvedčiť až od Štěpánky.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evky
Prvé stretko, prvý dotyk ruka v ruke, prvé vrúcne objatie ako puberťáci. Od začiatku sme cítili vzájomné sympatie a príťažlivosť. Po krátkom čase (stalo sa) zafungovala chémia a vedeli sme, že sme sa našli.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Blanky
No a naše prve stretnutie v parku bolo ako blesk z čisteho neba. Od prvej chvile sme sa zalubili a hned od prvej chvile sme zostali spolu aj byvat. Citim sa velmi štastna tak isto aj moj partner. Konečne možem žit svoj život s partnerom o akom som snivala.
Až cez túto Vašu zoznamku Elite Date som našla priateľa
Najprv som si myslela, že zoznámenie sa cez zoznamku nie je nič pre mňa, ale teraz som veľmi vďačná za to, akého partnera som tam našla.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Janky
Stretávame sa každý deň a nevieme sa nabažiť spoločných chviľ. Mám vytúženú rodinu, muža snov. Rolu zohráva aj vek a skúsenosti. Človek vie, čo je dôležité. Čo znamená, keď ti druhý dáva to najvzácnejšie čo má, svoj ČAS.
Norbert - naše zoznámenie bolo rýchle
Naše zoznámenie bolo rýchle, tuším v prvej vete som spomenul kávu a aj keď bola veľmi strohá (písalo jej veľa mužov.. 🙂), tak sme sa stretli po týždni a všetko zatiaľ ok.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
Asi uznáte, že toto naozaj nie je žiarivá reklama na vaše služby ... ale za seba môžem Elite Date len odporučiť, tie dva mesiace, čo som bola prémiovým členom, ma fakt bavili. Systém máte vychytaný a na žiadnych úchylov som nenarazila ... a či je niečo, čo mi vadilo, tak to si fakt nespomeniem, lebo som tam včera vliezla po dlhých 7 mesiacoch len preto, aby som svoj účet zrušila ...