Zoznamky nie sú pre zúfalcov, už to vieme

Zoznamky nie sú pre zúfalcov, už to vieme

Pôvodná referencie od Šárky:


Dobrý deň, nižšie zasielam referenciu :-) ... a vďaka !

Ja aj priateľ sme zoznamku vždy odsudzovali, ani jeden sme sa nikdy netajili naším negatívnym pohľadom na tento druh zoznámenia. Účet na elitedate sme si obaja založili pod nátlakom, ja rodiny, priateľ kamarátov. Obaja sme si účet zaplatili na niekoľko mesiacov. Ale život mal potrebu nám náš negatívny postoj rýchlo vyvrátiť a tak sme po mesiaci od založenia, prehodili pár písmen a po dvoch dňoch veľmi aktívneho písania, sme mali rande. Od prvého okamihu sme vedeli, že je to ono a vieme to dodnes. Teraz sme sa zosťahovali a tešíme sa na nový, spoločný život.... Ďakujeme! Ako fakt! :-)

Šárka

Pôvodná referencie od Tomáša:


Dobrý deň,


nižšie zasielam referenciu 🙂

Tak nakoniec aj ja, taký zarytý odporca zoznamiek som našiel tú svoju „vyvolenú“ práve tu trochu paradox... Na založenie účtu na Elitedate ma po fľaši vína dotlačila kamarátka. Vďaka za ňu aj za ten večer. Za pár dní sa mi ozvala Šárka, po dvoch dňoch písania sme mali rande a od toho dňa sme spolu. Nedávno som si ju nasťahoval domov a napodiv ju zatiaľ nepretrhol :-D... Toto fakt vyšlo, vďaka!

Zdravím,
Tomáš

Doplnenie po roku:


Dobrý deň,


na prelome roku 2021 a 2022 sme si založili oba zoznamky.

1.2.2022 sme mali prvé rande

12.6.2022 sme sa zosťahovali

a

9.9.2023 sme sa vzali... a keďže sme Vám obaja písali referenciu, posielame Vám k nim našu svadobnú fotku, aby tam nebola tá ,,ilustračná,,

Ďakujeme :-)


PS: posielam úryvok zo svadobného príhovoru môjho brata :-D


Všetko to začalo jedného zimného večera, kedy Tom s kamarátkou Klárou a Šárka so švagrinou Janou (každý v inej časti republiky - vtedy o sebe ešte nevedeli) rozoberali nad fľašou vína (u Toma tých fliaš bolo viac...) svoj nie príliš kladný vzťah k zoznamkám, ktoré sú, podľa oboch, pre zúfalcov🙂Tom je bystrejší a tak sa nechal presvedčiť a ešte ten večer profil založil, Šárka sa s množstvom pochybností - jej vysnívaný dvojmetrový, ryšavý, ramenatý chlap s vizážou kanadského drevorubača a silou drviča predsa na zoznamke byť nemôže (mala pravdu - nebol😃) nechala presvedčiť až od Štěpánky.


Skúsenosti so zoznamkami

Ani v päťdesiatich nie je na lásku a nový vzťah neskoro

Ani v päťdesiatich nie je na lásku a nový vzťah neskoro

Rada by som sa s Vami podelila o radostnú udalosť. Zoznámili sme sa vďaka Vašej zoznamke zhruba pred dvoma rokmi. 08. 08. 2020 sme sa vzali.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie nemenovanej užívateľky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie nemenovanej užívateľky

V deň vloženia inzerátu som mala hneď dve zaujímavé ponuky. Odpísala som a na ďalší týždeň sme sa stretlii.Od vtedy sme, pokiaľ to čas dovolí, stále spolu. Prežila som nádherný rok a pol po boku muža, ktorý má rovnaké záujmy a veľmi podobné plány.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Františka

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Františka

Po dlhšej dobe som sa prostredníctvom vás zoznámil s úžasnou ženou, do ktorej som sa zamiloval na prvý pohľad a čo som ani nečakal, je to obojstranné. Sme radi, že sme sa našli a plánujeme spoločný život.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra a Hanky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra a Hanky

Vďaka Vašej zoznamke sa nám život zmenil k lepšiemu a chceme aj ostatným ľuďom dať správu, že Vaša zoznamka pomohla ďalším ľuďom nájsť lásku, porozumenie a vieru v lepšiu budúcnosť.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky

Ja som mala šťastie v tom, že sme si párkrát napísali pár riadkov, tretí deň sme si už zavolali a volali si každý deň a dohodli sa na schôdzke. Už počas prvého rozhovoru som spoznala, že som stretla niekoho, kto sa ku mne naozaj hodí a ubehlo pár dní a my sa stretli a vďaka našim predošlým rozhovorom sme si vlastne ani na tej prvej schôdzke neboli vôbec cudzí.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirky a Vlasta

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirky a Vlasta

Uvedomili sme si, že sme od života dostali najkrajší dar - zatiaľ ešte krehké semienko veľkej lásky, ktorému sme obaja odhodlaní venovať všetku starostlivosť, aby vyrástlo v pevný, dôverný a láskyplný vzťah, po akom sme obaja vždy túžili.