Obaja náš vzťah považujeme za dar z neba, za zázrak
Zázraky sa dejú
Ja, vdovec po 36-ročnom peknom manželstve. Ona, rozvedená po 23-ročnom nepodarenom manželstve.
Ja, dlháň, výška 200 cm. Ona, maličká, výška 162cm.
Ja, od zamatovej revolúcie na vlastných nohách. Ona, štátny zamestnanec, učiteľka.
Ja, žijúci v Austrálii. Ona tu. Napriek tomu sme sa na Elite stretli a po 650 mailoch a troch mesiacoch prvýkrát uvideli. Bola statočná, priletela za mnou do Austrálie.
Jeden do druhého sme sa zamilovali ešte než sme sa prvýkrát videli. Je vôbec možné zamilovať sa do človeka, ktorého ste nikdy nevideli? Áno, je, ale musíte mať čisté srdce aj úmysly.
Obaja náš vzťah považujeme za dar z neba, za zázrak.
Rada na záver. Vo svojom profile VŽDY hovorte pravdu. Neklamte o svojom veku, vzhľade, nepoužívajte klišé, ale naopak napíšte o sebe čo najviac. Nehanbite sa naplno povedať koho a prečo hľadáte.
Slogany "Vyriešená minulosť" či "Čo Ťa nezabije, to Ťa posilní" sú hlúpe a ničhovoriace. Minulosť je s Vami vždy, či chcete alebo nechcete, nezmeníte ju. Jediné, čo môžete zmeniť, je prítomnosť a budúcnosť.
Znovu sa zamilovať je DAR, ktorý je nádherné dávať aj dostávať.
Majte sa dobre.
Antonín M.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny
Mala som šťastie a na vašej zoznamke som našla muža, s ktorým by som sa v bežnom živote nemala šancu stretnúť. Zoznámili sme sa 16. augusta a odvtedy trávime aspoň nejaký čas spoločne. Obaja máme pocit, že sme našli toho, na ktorého sme už dlho čakali.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Pavla
Odvtedy sa pravidelne stretávame a je nám spolu stále veľmi pekne, máme rovnaké názory, pohľad na svet, máme sa o čom rozprávať, máme spoločné záujmy ...... a spolu sme šťastní.
Aleny skúsenosť: Našla som tu svoju chýbajúcu polovičku
Vďaka Vašej profesionalite som sa vo svojich sedemdesiatich šiestich rokoch zoznámila s milým mužom. Bolo to tak trochu ako zásah úchvatnou energiou. Ako zázrak!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie llony a Pavla
Asi sme sa mohli niekedy niekde stretnúť náhodou, ale určite by sme sa na ulici nezoznámili, nikto z nás nemá na čele napísané, že je voľný a hľadá lásku ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jana a Zuzany
Volá sa Zuzanka a tak ako si rozumiem s ňou, som si nikdy so žiadnou nerozumel. Máme rovnaké sny a vo veľa veciach si rozumieme. Je nádherná, dobrá a mám ju vlastne len vďaka Vašej zoznamke.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla
Musím ešte na záver povedať, že aj keď som bol registrovaný veľmi krátko, mal som z vášho štýlu zoznamky dobrý dojem. Je to spôsobené otázkami v dotazníku, ktoré vyvolávajú ďalšie otázky. Dáva to ucelenejčší dojem o partnerovi, ktorého hľadám .....