Obaja náš vzťah považujeme za dar z neba, za zázrak

Obaja náš vzťah považujeme za dar z neba, za zázrak

Zázraky sa dejú


Ja, vdovec po 36-ročnom peknom manželstve. Ona, rozvedená po 23-ročnom nepodarenom manželstve.
Ja, dlháň, výška 200 cm. Ona, maličká, výška 162cm.
Ja, od zamatovej revolúcie na vlastných nohách. Ona, štátny zamestnanec, učiteľka.
Ja, žijúci v Austrálii. Ona tu. Napriek tomu sme sa na Elite stretli a po 650 mailoch a troch mesiacoch prvýkrát uvideli. Bola statočná, priletela za mnou do Austrálie.

Jeden do druhého sme sa zamilovali ešte než sme sa prvýkrát videli. Je vôbec možné zamilovať sa do človeka, ktorého ste nikdy nevideli? Áno, je, ale musíte mať čisté srdce aj úmysly.

Obaja náš vzťah považujeme za dar z neba, za zázrak.

Rada na záver. Vo svojom profile VŽDY hovorte pravdu. Neklamte o svojom veku, vzhľade, nepoužívajte klišé, ale naopak napíšte o sebe čo najviac. Nehanbite sa naplno povedať koho a prečo hľadáte.

Slogany "Vyriešená minulosť" či "Čo Ťa nezabije, to Ťa posilní" sú hlúpe a ničhovoriace. Minulosť je s Vami vždy, či chcete alebo nechcete, nezmeníte ju. Jediné, čo môžete zmeniť, je prítomnosť a budúcnosť.

Znovu sa zamilovať je DAR, ktorý je nádherné dávať aj dostávať.

Majte sa dobre.
Antonín M.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Pavla

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Pavla

Odvtedy sa pravidelne stretávame a je nám spolu stále veľmi pekne, máme rovnaké názory, pohľad na svet, máme sa o čom rozprávať, máme spoločné záujmy ...... a spolu sme šťastní.

Daniela - som rada, že som našla odvahu a registrovala som sa u Vás

Daniela - som rada, že som našla odvahu a registrovala som sa u Vás

Potom ďalšie stretnutie a ďalšie a človek sa utvrdzuje v tom, že ozaj sa cíti dobre a chce toho človeka spoznať viac a viac a teší sa na každý hovor a stretko. Takže áno už sú aj motýliky v bruchu a uvidím ako to bude pokračovať.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dany

Tak som mu odpísala, stretli sme sa a baví ma zatiaľ tak, že som si zrušila účet u vás, pretože nemám záujem o niekoho iného. Ale poznáme sa veľmi krátko, tak sa zatiaľ naozaj spoznávame. Ak sa z toho vyvinie niečo viac, určite sa vám ešte ozvem.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Karola

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Karola

Naše zoznámenie prebiehalo celkom štandartnom způsobem.Po výmene niekoľkých imeil správ, sme k sebe pocítili náklonnosť, tým ako si duševne rozumieme, máme spoločné záujmy, nechá sa napísať, že aj spoločný osud, čo sa stále prohlubovalo.Najednou sme zistili, že písmenká, ktoré si vymieňame nestačí, stále sme čakali kto kedy ten druhý napíše.Vyměnili sme si tel.čísla a hovory nebrali konce.Pak prišiel deň D, osobné stretnutie .....

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miriamy a Milana

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miriamy a Milana

A to najlepsie? V den, kedy som sa chcela odhlasit, si moja laska aktivovala ucet na zoznamke, a moj profil sa po nastaveni filtra zobrazil ako prvy 🤣🤣🤣.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Havla

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Havla

Môj nový vzťah nechcem ničím ohroziť - veľmi mi na ňom záleží. Bolo, je a bude nutné rodiacej sa vzťah chrániť. Je málo čistých vzťahov a málo otvorených poctivých ľudí. My sme sa našli a budeme sa chrániť navzájom.