Koľko stojí prémiové členstvo a ako si ho môžem aktivovať?

Koľko stojí prémiové členstvo a ako si ho môžem aktivovať?

Cenník prémiového členstva:

  • členstvo na skúšku - ZDARMA
  • 3 mesiace za 14,00 eur / mesiac - 42,00 eur
  • Akčná ponuka - 6 mesiacov za 8,00 eur / mesiac - 48,00 eur
  • 12 mesiacov za 6,00 eur / mesiac - 72,00 eur


Prémiové
členstvo si môžete objednať (alebo predĺžiť) po prihlásení do vášho profilu v záložke Môj účet - Členstvo.

FAQ Koľko stojí prémiové členstvo 2.jpg

Najprv si zvolíte obdobie, na ktoré chcete prémiové členstvo aktivovať, potom spôsob, akým platbu za členstvo uhradíte.

FAQ Koľko stojí prémiové členstvo.jpg

Prémiové členstvo bude aktivované hneď, keď sa peniaze pripíšu na bankový účet ELITE Date. U platby platobnou kartou sa prémiové členstvo aktivuje behom pár minút (desiatok minút), pri bankovom prevode za 2-3 pracovné dni.

Všetky uvedené platobné metódy sú otestované, bezpečné a funkčné.

Transakcie prostredníctvom platobnej brány GoPay sú vykonávané na základe licencie udelenej Českou národnou bankou a prenos dát je zabezpečený protokolom SSL (Secure Sockets Layer) a 3D Secure riešením. Všetky platobné nástroje sú vybavené najnovšími protokolmi pre šifrovanie dát a spĺňajú všetky podmienky bezpečného prenosu informácií.

 


Podobné články

Nechcem dostávať newsletter, čo mám preto urobiť?

Pokiaľ nechcete, aby sme Vám posielali newsletter, zmeňte si nastavenie svojho účtu. Po prihlásení do svojho profilu si môžete v záložke Môj účet - Zmena údajov- časť Súkromné - Newsletter posielanie newsletterov pozastaviť. Pokiaľ sa v priebehu vašej registrácie rozhodnete pre opätovné zasielanie našich emailov, stačí zmeniť tlačidlo NIE na ÁNO. Všetky zmeny je nutné potvrdiť stlačením tlačidla Uložiť.

Za ako dlho budem môcť plne využívať svoj profil pri zaplatení prémiového členstva?

Prémiové členstvo je aktivované automaticky po obdržaní platby z vašej banky na bankový účet zoznamky ELITE Date. Vzhľadom k tomu, že sú všetky transakcie vykonávané prostredníctvom platobnej brány GoPay, počítajte s tým, že aktivácia prémiového členstva určitý čas trvá. Rýchlosť aktivácie záleží na spôsobe platby, ktorý si pre úhradu prémiového členstva zvolíte. U platby platobnou kartou sa prémiové členstvo aktivuje behom pár minút (desiatok minút), pri bankovom prevode za 2-3 pracovné dni.

Ako často chodia upozornenia na nové správy?

Ak nechcete, aby sme vám zasielali akékoľvek informácie, zmeňte si nastavenie svojho účtu. Perióda pre zasielanie informácií o prichádzajúcich správach od ostatných užívateľov, návrhov partnerov, alebo informácie o tom, kto si zobrazil váš profil, záleží len na vás. Po prihlásení sa do svojho účtu si môžete v záložke Môj účet - Nastavenie - E-mailové upozornenia zvoliť, či chcete zasielať správy okamžite, raz denne, raz týždenne alebo nikdy. Zmeny uložte. K tomu slúži zelené tlačidlo ZMENIŤ.

Falošné profily

Cieľom našej prémiovej online zoznamky je sprostredkovať kontakt používateľom, ktorí majú záujem o vážne zoznámenie. Ak si teda do svojho profilu nahráte fotografiu, ktorá nezodpovedá vašej reálnej podobe, napr. použijete fotografie celebrít, slávnych hercov, športovcov, zvierat, alebo ak si namiesto svojho skutočného mena zvolíte prezývku alebo nezmyselné zoskupenia znakov, váš profil bude bez upozornenia zmazaný.

Čo robiť, keď vidím fotografie ostatných užívateľov rozmazane

Ak vidíte fotografie ostatných užívateľov rozmazane, znamená to, že máte aktivované iba základné členstvo. Aby ste mohli plne využívať všetky funkcie, ktoré prémiová zoznamka ELITE Date svojim užívateľom ponúka, aktivujte si prémiové členstvo. Vďaka nemu budete vidieť ostro všetky fotografie vašich potenciálnych partnerov, budete ich môcť osloviť a následne s nimi komunikovať cez správy. Jedine tak máte možnosť zoznámiť sa s partnerom, ktorý vás zaujal.

Obnovenie zabudnutého hesla

Zabudli ste svoje heslo? Kliknite na "Prihlásenie pre členov" - https://www.elitedate.sk/prihlaseni, potom na "Zabudli ste heslo?". Do vašej emailovej schránky Vám príde správa, v ktorej nájdete odkaz na zmenu hesla. Zadáte nové heslo a ešte raz heslo potvrdíte. Následne sa už budete môcť prihlásiť do svojho profilu pomocou zmeneného hesla.