Koľko stojí prémiové členstvo a ako si ho môžem aktivovať?

Cenník prémiového členstva:

  • členstvo na skúšku - ZDARMA
  • 3 mesiace za 10,00 eur / mesiac - 30,00 eur
  • Akčná ponuka - 6 mesiacov za 5,90 eur / mesiac - 35,40 eur
  • 12 mesiacov za 3,70 eur / mesiac - 44,40 eur


Prémiové
členstvo si môžete objednať (alebo predĺžiť) po prihlásení do vášho profilu v záložke Môj účet - Členstvo.

Koľko stojí prémiové členstvo a ako si ho môžem aktivovať

Najprv si zvolíte obdobie, na ktoré chcete prémiové členstvo aktivovať, potom spôsob, akým platbu za členstvo uhradíte.

Koľko stojí prémiové členstvo a ako si ho môžem aktivovať

Prémiové členstvo bude aktivované hneď, keď sa peniaze pripíšu na bankový účet ELITE Date. U platby platobnou kartou sa prémiové členstvo aktivuje behom pár minút (desiatok minút), pri bankovom prevode za 2-3 pracovné dni.

Všetky uvedené platobné metódy sú otestované, bezpečné a funkčné.

Transakcie prostredníctvom platobnej brány GoPay sú vykonávané na základe licencie udelenej Českou národnou bankou a prenos dát je zabezpečený protokolom SSL (Secure Sockets Layer) a 3D Secure riešením. Všetky platobné nástroje sú vybavené najnovšími protokolmi pre šifrovanie dát a spĺňajú všetky podmienky bezpečného prenosu informácií.

 

Podobné články

Na ELITE Date sa nemusíte obávať podvodov. Sme féroví

Nestaňte sa obeťou podvodných praktík zoznamiek. Na ELITE Date dbáme na serióznosť. 

V čom sa líši prémiová zoznamka ELITE Date od ostatných internetových zoznamiek?

Zaujíma vás, v čom sa líšime oproti konkurencii? Chcete sa dozvedieť viac o fungovaní prémiovej zoznamky ELITE Date? Ak máte pred založením vášho profilu ešte nejaké otázky, odpoveď nájdete v tomto článku.

Falošné profily

Cieľom našej prémiovej online zoznamky je sprostredkovať kontakt používateľom, ktorí majú záujem o vážne zoznámenie. Ak si teda do svojho profilu nahráte fotografiu, ktorá nezodpovedá vašej reálnej podobe, napr. použijete fotografie celebrít, slávnych hercov, športovcov, zvierat, alebo ak si namiesto svojho skutočného mena zvolíte prezývku alebo nezmyselné zoskupenia znakov, váš profil bude bez upozornenia zmazaný.

Čo robiť, keď vidím fotografie ostatných užívateľov rozmazane

Ak vidíte fotografie ostatných užívateľov rozmazane, znamená to, že máte aktivované iba základné členstvo. Aby ste mohli plne využívať všetky funkcie, ktoré prémiová zoznamka ELITE Date svojim užívateľom ponúka, aktivujte si prémiové členstvo. Vďaka nemu budete vidieť ostro všetky fotografie vašich potenciálnych partnerov, budete ich môcť osloviť a následne s nimi komunikovať cez správy. Jedine tak máte možnosť zoznámiť sa s partnerom, ktorý vás zaujal.

Aké funkcie ponúka základné členstvo?

Základné členstvo je určené pre tých, ktorí chcú vyskúšať, ako prémiová zoznamka funguje. Zistíte, koľko užívateľov, ktorého pohlavia je u nás zaregistrovaných, či sa medzi novými alebo navrhovanými partnermi nachádza niekto, koho by ste chceli kontaktovať a bližšie spoznať. Nevýhodou základného členstva je to, že vidíte u všetkých partnerov rozmazanú profilovú fotografiu a nemáte možnosť daného užívateľa osloviť. Využívajte všetky funkcie zoznamky a aktivujte si prémiové členstvo.

Za ako dlho budem môcť plne využívať svoj profil pri zaplatení prémiového členstva?

Prémiové členstvo je aktivované automaticky po obdržaní platby z vašej banky na bankový účet zoznamky ELITE Date. Vzhľadom k tomu, že sú všetky transakcie vykonávané prostredníctvom platobnej brány GoPay, počítajte s tým, že aktivácia prémiového členstva určitý čas trvá. Rýchlosť aktivácie záleží na spôsobe platby, ktorý si pre úhradu prémiového členstva zvolíte. U platby platobnou kartou sa prémiové členstvo aktivuje behom pár minút (desiatok minút), pri bankovom prevode za 2-3 pracovné dni.