Čo znamenajú jednotlivé záložky a ako fungujú?

Čo znamenajú jednotlivé záložky a ako fungujú?

Záložka NÁVRH PARTNERA


V záložke „Návrh partnera“ nájdete partnerov/partnerky, s ktorými sa môžete zoznámiť. Pokiaľ máte nastavené nejaké požiadavky na partnera vo filtri (vek, výška, vzdelanie, vzdialenosť, fajčiar/nefajčiar, chce/nechce deti, profily s fotografiou/bez fotografie....), vidíte v tejto záložke len užívateľov, ktorí splnia všetky Vami nastavené požiadavky vo filtri.

Odporúčame nastaviť filtre trochu voľnejšie, pretože pokiaľ sa na zoznamku zaregistruje napríklad o rok starší / mladší užívateľ alebo napríklad užívateľ, ktorý býva len o 1 km ďalej, než Vy požadujete, v ponuke partnerov sa Vám potom nezobrazí.

Filter v tejto záložke si môžete tiež vypnúť (tlačidlo Zrušiť filter). Potom tu uvidíte všetkých zaregistrovaných užívateľov z našej databázy.

V záložke „Návrh partnera“ sa radia užívatelia podľa zhody údajov vo Vašom dotazníku a dotazníku navrhovaného partnera / navrhovanej partnerky. Čím viac položiek máte zhodných, tým vyššie v ponukách užívateľa uvidíte.


Záložka MALI O MŇA ZÁUJEM


V tejto záložke sa zobrazujú používatelia, ktorí si prezreli Váš profil. To, koho v tejto záložke uvidíte, ovplyvňuje opäť nastavenie Vášho filtra. Pokiaľ spĺňa užívateľ, ktorý si prezeral Váš profil všetky Vami nastavené požiadavky na partnera / partnerku, v tejto záložke sa Vám zobrazí. Pokiaľ sa niečím od nastavenia filtra líši (stačí jedna položka), v ponuke ho neuvidíte.

Odporúčame teda z času na čas filter vypnúť a pozrieť sa, akí používatelia / aké užívateľky si Váš profil prezerali / prezerali. Uvidíte potom všetkých záujemcov o Váš profil.

Užívatelia sa v tejto záložke radia podľa dátumu, kedy o Váš profil prejavili záujem. Užívateľov, ktorí sa pozreli na Váš profil naposledy, uvidíte hore.


Záložka NOVÍ ČLENOVIA

Do záložky „Noví členovia“ sa Vám ukladajú novo zaregistrovaní užívatelia. Táto záložka je opäť ovplyvnená nastavením Vášho filtra. Pokiaľ filtre na profile nastavené máte, vidíte tu novo zaregistrovaných užívateľov spĺňajúcich všetky požiadavky vo Vašom filtri. Pokiaľ si filter vypnete, uvidíte tu všetkých novo zaregistrovaných užívateľov.

V tejto záložke sú používatelia zoradení podľa dátumu vytvorenia profilu. Hore sú tí používatelia, ktorí sa na zoznamku zaregistrovali medzi poslednými.


Záložka MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Táto záložka predstavuje náhodný výber 4 partnerov/partneriek zo zoznamky. Tu Vami nastavené filtre neplatia.

Berte to ako taký bonus. V tejto záložke Vám totiž navrhujeme užívateľov/užívateľky, o ktorých by ste sa vďaka Vami nastavenému filtru nemuseli vôbec dozvedieť.


Podobné články

Ako zistím, kto je na zoznamke novým členom?

Denne sa na prémiovú zoznamku registrujú desiatky nových členov. Ich prehľad nájdete po prihlásení do svojho profilu v záložke Noví členovia. Ak máte nastavené vlastné kritériá výberu partnerov, zobrazia sa vám len novo registrovaní užívatelia, ktorí zároveň spĺňajú vaše kritériá. Ak nebudete mať nastavené žiadne vlastné kritériá výberu, uvidíte v ponuke Noví členovia všetkých novo registrovaných partnerov.

Kde môžem zmeniť údaje, ktoré som pri registrácii vyplnil?

Svoje osobné údaje, záujmy, záľuby, preferencie, informácie o vašom vzhľade, životných hodnotách či otázkach na vašich partnerov môžete jednoducho zmeniť po prihlásení do svojho profilu v záložke Môj účet - Zmena údajov. V záložke Zmena údajov môžete zmeniť aj váš email. Ďalšiu možnosť, ako môžete zmeniť údaje vo svojom profile, nájdete v záložke Môj účet - Profil - Zmeniť.

Obnovenie zabudnutého hesla

Zabudli ste svoje heslo? Kliknite na "Prihlásenie pre členov" - https://www.elitedate.sk/prihlaseni, potom na "Zabudli ste heslo?". Do vašej emailovej schránky Vám príde správa, v ktorej nájdete odkaz na zmenu hesla. Zadáte nové heslo a ešte raz heslo potvrdíte. Následne sa už budete môcť prihlásiť do svojho profilu pomocou zmeneného hesla.

Prečo mi chodia návrhy partnerov, ktorí nezodpovedajú mojim požiadavkám?

Návrhy partnerov, ktoré vám chodia do správ na váš e-mail, sú generované automaticky podľa zhody výsledkov vášho osobnostného testu.
Ak si chcete stanoviť vlastné kritériá výberu partnera, urobte tak po prihlásení do svojho profilu v záložke Môj účet - Nastavenie - E-mailová upozornenia - O partnerovi, ktorý ....Tu si môžete zvoliť okrem veku, dosiahnutého vzdelania, výšky, aj to, či je daný partner fajčiar alebo nefajčiar, alebo miesto, odkiaľ partner pochádza. Nezabudnite zadané údaje uložiť pomocou zeleného tlačidla ZMENIŤ.

Prečo je zoznamka ELITEDATE.sk platená?

Sme tu pre ľudí, ktorí hľadajú vážnu známosť a partnera, ktorý spĺňa ich očakávania. Nesnažíme sa osloviť každého, ale len určitú skupinu ľudí, ktorí hľadajú vážny vzťah a kultivovaného partnera na úrovni. Snažíme sa maximálne odtieniť tých, ktorí nemyslia zoznamovanie vážne. 

Nechcem dostávať newsletter, čo mám preto urobiť?

Pokiaľ nechcete, aby sme Vám posielali newsletter, zmeňte si nastavenie svojho účtu. Po prihlásení do svojho profilu si môžete v záložke Môj účet - Zmena údajov- časť Súkromné - Newsletter posielanie newsletterov pozastaviť. Pokiaľ sa v priebehu vašej registrácie rozhodnete pre opätovné zasielanie našich emailov, stačí zmeniť tlačidlo NIE na ÁNO. Všetky zmeny je nutné potvrdiť stlačením tlačidla Uložiť.

Najnovšie články

Čo znamenajú jednotlivé ikony / funkcie na profile?

Chcete vedieť, ako fungujú jednotlivé funkcie a ikony na profile? Čo znamená smajlík, obálka, červený krížik? Ako sa nahlasuje chybný profil, blokuje používateľ alebo maže spoločná konverzácia?

Kde si môžem nastaviť filtre?

Kde si môžete nastaviť filter pre vyhľadanie a filter pre emaily? Ako jednotlivé filtre fungujú? Kde nastavené filtre neplatia?

Na ELITE Date sa nemusíte obávať podvodov. Sme féroví

Nestaňte sa obeťou podvodných praktík zoznamiek. Na ELITE Date dbáme na serióznosť. 

Ako upraviť výrez fotografie?

Výrez fotografie / fotografií upravíte v záložke Môj účet - Profil - Pridať alebo zmeniť obrázok. Vyberte si fotografiu, ktorú chcete upravovať. Kliknutím na tlačítko Upraviť sa dostanete do detailu danej fotografie.

V čom sa líši prémiová zoznamka ELITE Date od ostatných internetových zoznamiek?

Zaujíma vás, v čom sa líšime oproti konkurencii? Chcete sa dozvedieť viac o fungovaní prémiovej zoznamky ELITE Date? Ak máte pred založením vášho profilu ešte nejaké otázky, odpoveď nájdete v tomto článku.

Falošné profily

Cieľom našej prémiovej online zoznamky je sprostredkovať kontakt používateľom, ktorí majú záujem o vážne zoznámenie. Ak si teda do svojho profilu nahráte fotografiu, ktorá nezodpovedá vašej reálnej podobe, napr. použijete fotografie celebrít, slávnych hercov, športovcov, zvierat, alebo ak si namiesto svojho skutočného mena zvolíte prezývku alebo nezmyselné zoskupenia znakov, váš profil bude bez upozornenia zmazaný.