V čom sa líši prémiová zoznamka ELITE Date od ostatných internetových zoznamiek?

V čom sa líši prémiová zoznamka ELITE Date od ostatných internetových zoznamiek?

Zaujíma vás, v čom sa líšime oproti konkurencii? Chcete sa dozvedieť viac o fungovaní prémiovej zoznamky ELITE Date? Ak máte pred založením vášho profilu ešte nejaké otázky, odpoveď nájdete v tomto článku.

Sme zameraní na užívateľov, ktorí sa chcú zoznámiť s partnerom na úrovni

Online zoznamka ELITE Date je určená pre užívateľov, ktorí sa chcú zoznámiť s partnerom na úrovni, teda s partnerom, ktorý spĺňa určité očakávania

Všetky nové profily kontrolujeme

Denne kontrolujeme všetky novozaložené profily. Ak si niekto do svojho profilu nahrá fotografiu, ktorá nezodpovedá jeho skutočnej podobe, tzn., že použije fotografie celebrít, slávnych hercov, športovcov alebo zvierat, alebo ak si miesto svojho skutočného mena zvolí prezývku, vyzveme takého užívateľa k oprave. V prípade, že nereaguje na našu výzvu, takýto profil mažeme. Vďaka tomu je 100% profilov aktuálnych a skutočných.

Chránime súkromie našich užívateľov

ELITE Date je zoznamka pre ľudí, ktorí hľadajú vážny vzťah. Z databázy odstraňujeme užívateľov, ktorí majú záujem len o nezáväzný flirt alebo sex. Našim cieľom je registrovať len užívateľov, ktorí majú záujem o vážne zoznámenie. Chránime súkromie našich užívateľov, aby sa sem páni nechodili hrať a obťažovať dámy. A naopak, aby dámy nežiadali pánov o finančnú podporu. 

Profily na ELITE Date nie sú falošné, ani verejne prístupné

Na našej zoznamke sa vďaka pravidelným kontrolám nevyskytujú falošné, tzv. fake profily. Na rozdiel od iných zoznamiek nie sú vaše profily verejne prístupné, čo znamená, že si ich nemôže prehliadať každý, kto sa na zoznamku len pozrie. Váš profil sa môže zobraziť iba registrovanému užívateľovi.

Chceme vás detailne spoznať a ponúknuť vám tak najvhodnejšieho partnera

Na rozdiel od iných zoznamiek vás chceme najskôr spoznať. Aby sme vám mohli ponúknuť vhodného partnera, potrebujeme zistiť, aké uznávate hodnoty a čo je pre vás vo vzťahu najdôležitejšie. Na to slúži osobnostný test, ktorý vyplníte počas registrácie. Na základe psychometrického testu a dobre prepracovaného párovania dát vám budeme zasielať ponuky partnerov, ktorí sa k vám najlepšie hodia, s ktorými si budete rozumieť a ktorí očakávajú od života a vzťahu to isté, čo vy. Čím starostlivejšie test vyplníte, tým vhodnejšieho partnera pre život vám budeme môcť ponúknuť. Ak sa pozriete na profil nejakého užívateľa, na prvý pohľad hneď uvidíte, nakoľko sa vaše vlastnosti a názory zhodujú či rozchádzajú. Zelené položky predstavujú zhodu vlastností a názorov, biele rozdielnosť. 

Návrhy najvhodnejších partnerov vám môžeme posielať na váš email. Budete tak mať okamžitý prehľad o tom, kto sa k vám najviac hodí, koho ste práve zaujali, kto sa pozeral na váš profil alebo o tom, kto vám poslal správu. Frekvenciu upozornení mailom si môžete nastaviť podľa svojho uváženia. Upozornenia vám môžu chodiť okamžite, raz denne, týždenne alebo vôbec. Nemusíte sa teda obávať spamovania, ktoré majú väčšiny zoznamiek v obľube. Ak od nás žiadne správy dostávať nechcete, jednoducho si to vo svojom účte nastavíte a my budeme vaše želanie rešpektovať.

Môžete si stanoviť vlastné kritériá, podľa ktorých vám budeme návrhy partnerov filtrovať

Návrhy partnerov, ktoré vám chodia do správ na váš email, sú generované automaticky podľa zhody výsledkov vášho osobnostného testu. Ak si chcete stanoviť vlastné kritériá výberu partnera, môžete si nastaviť filter podľa veku, dosiahnutého vzdelania, miesta, odkiaľ daný partner pochádza alebo podľa ďalších kritérií.

Snažíme sa vám zoznamovania maximálne uľahčiť a spríjemniť

Aby sme vám zoznamovanie ešte viac zjednodušili a spríjemnili, máte k dispozícii celý rad funkcií, ktorými môžete používateľov, ktorí vás nejakým spôsobom zaujali, "štuchnúť''. Hravým spôsobom komunikácie tak môžete dať partnerovi najavo, že sa vám páči. Môžete mu poslať virtuálny úsmev, oznámiť mu jedným klikom tlačidla, že vás zaujal, alebo ho jednoducho upozorniť na to, že máte niektoré spoločné vlastnosti. Ak si nie ste v oslovovaní nových partnerov príliš istý, môže vám tento spôsob prvého oslovenia partnera zoznamovanie značne uľahčiť.

Aby sa vám s našou zoznamkou lepšie pracovalo, pripravili sme pre vás veľmi jednoduché, užívateľsky priateľské a pekne graficky spracované prostredie. Aj napriek tomu, že sme česká zoznamka, nájdete u nás všetky informácie a popisky v slovenskom jazyku.

Sme vám stále k dispozícii

V prípade, že si nebudete vedieť s niečím rady alebo budete mať nejaké otázky ohľadom fungovania ELITE Date, ponúkame vám okamžitú pomoc v podobe FAQ, t.j. najčastejších otázok. Tu by ste mali nájsť odpoveď na všetko, čo vás trápi. Ak však uprednostňujete písomnú komunikáciu, môžete nám kedykoľvek napísať na našu emailovú adresu info@elitedate.sk. Naša administrátorka vám do 24 hodín na vašu otázku odpovie a pokúsi sa váš prípadný problém v čo najkratšom termíne vyriešiť.

Ak máte nejaké námety na zlepšenie zoznamky alebo nejaké pripomienky, ktoré vám v užívaní zoznamky bránia, môžete ich telefonicky oznámiť majiteľom zoznamky ELITE Date. Sme jediná zoznamka, kam sa dovoláte alebo kam môžete bez obmedzenia písať vaše otázky či oznamovať vaše pozitívne aj negatívne názory.

Našu prémiovú zoznamku si môžete vyskúšať zadarmo

Ak vám na začiatok stačí vedieť, ako ELITE Date funguje, koľko užívateľov ktorého pohlavia je u nás zaregistrovaných, či sa medzi novými či navrhovanými partnermi nachádza niekto, koho by ste chceli kontaktovať a bližšie spoznať, postačí vám základné členstvo. Ak budete chcieť využívať všetky funkcie, ktoré naša prémiová zoznamka ponúka, je potrebné získať prémiové členstvo.

Oproti iným plateným zoznamkám ponúkame možnosť vykonať platbu prostredníctvom celého radu platobných nástrojov. Za členstvo môžete zaplatiť rýchlym online prevodom cez vaše internetové bankovníctvo, platobnou kartou, klasickým bankovým prevodom z vášho účtu.

Ak chcete zo zoznamky odísť, nebudeme vám brániť

Ak ste si už našli partnera, s ktorým chcete stráviť zvyšok života, alebo máte iný dôvod na zrušenie vášho profilu, stačí nám jednoducho napísať a my váš profil okamžite z databázy odstránime. Oproti iným zoznamkám nemusíte doručovať výpoveď písomne, stačí nám zaslať žiadosť emailom.

Rovnako tak nemusíte mať obavy z toho, že vám naúčtujeme ďalší poplatok za prémiové členstvo, ak si ho sami nebudete chcieť predĺžiť. Niektoré zoznamky majú vo svojich všeobecných obchodných podmienkach, že musíte podať písomnú výpoveď určitý počet dní pred koncom platnosti vášho členstva, inak dôjde automaticky k jeho predĺženiu. U nás sa takejto situácie obávať nemusíte. Ak si svoje 3, 6, 9 alebo 12 mesačné členstvo sami znova neobnovíte a nevykonáte na náš účet ďalšiu platbu, automaticky sa vaše prémiové členstvo deaktivuje a nastaví sa vám späť základné členstvo s obmedzenými funkciami zoznamky. Následne už je len a len na vás, ako s vaším profilom na zoznamke naložíte.

Na ELITE Date sa obnovuje iba mesačné prémiové členstvo platené kartou. Obnovu členstva môžete na svojom profile kedykoľvek vypnúť

Chceme, aby naša zoznamka bola tou najlepšou!

Snažíme sa našu prémiovú zoznamku neustále vylepšovať, reagovať na podnety a pripomienky a sa vyjsť našim užívateľom maximálne v ústrety. Z tohto dôvodu sme tiež začali pravidelne publikovať články na tému zoznamovania a partnerských vzťahov. Cieľom týchto článkov je pomôcť vybudovať vám zdravý a šťastný partnerský vzťah.
 

Ešte nemáte členstvo?

Registrujte sa teraz!


Podobné články

Kde môžem zmeniť údaje, ktoré som pri registrácii vyplnil?

Svoje osobné údaje, záujmy, záľuby, preferencie, informácie o vašom vzhľade, životných hodnotách či otázkach na vašich partnerov môžete jednoducho zmeniť po prihlásení do svojho profilu v záložke Môj účet - Zmena údajov. V záložke Zmena údajov môžete zmeniť aj váš email. Ďalšiu možnosť, ako môžete zmeniť údaje vo svojom profile, nájdete v záložke Môj účet - Profil - Zmeniť.

Prečo je zoznamka ELITEDATE.sk platená?

Sme tu pre ľudí, ktorí hľadajú vážnu známosť a partnera, ktorý spĺňa ich očakávania. Nesnažíme sa osloviť každého, ale len určitú skupinu ľudí, ktorí hľadajú vážny vzťah a kultivovaného partnera na úrovni. Snažíme sa maximálne odtieniť tých, ktorí nemyslia zoznamovanie vážne. 

Čo robiť, keď vidím fotografie ostatných užívateľov rozmazane

Ak vidíte fotografie ostatných užívateľov rozmazane, znamená to, že máte aktivované iba základné členstvo. Aby ste mohli plne využívať všetky funkcie, ktoré prémiová zoznamka ELITE Date svojim užívateľom ponúka, aktivujte si prémiové členstvo. Vďaka nemu budete vidieť ostro všetky fotografie vašich potenciálnych partnerov, budete ich môcť osloviť a následne s nimi komunikovať cez správy. Jedine tak máte možnosť zoznámiť sa s partnerom, ktorý vás zaujal.

Za ako dlho budem môcť plne využívať svoj profil pri zaplatení prémiového členstva?

Prémiové členstvo je aktivované automaticky po obdržaní platby z vašej banky na bankový účet zoznamky ELITE Date. Vzhľadom k tomu, že sú všetky transakcie vykonávané prostredníctvom platobnej brány GoPay, počítajte s tým, že aktivácia prémiového členstva určitý čas trvá. Rýchlosť aktivácie záleží na spôsobe platby, ktorý si pre úhradu prémiového členstva zvolíte. U platby platobnou kartou sa prémiové členstvo aktivuje behom pár minút (desiatok minút), pri bankovom prevode za 2-3 pracovné dni.

Koľko stojí prémiové členstvo a ako si ho môžem aktivovať?

Prémiové členstvo si môžete objednať (alebo predĺžiť) po prihlásení do vášho profilu v záložke Môj účet - Členstvo. Najprv si zvolíte obdobie, na ktoré chcete prémiové členstvo aktivovať, potom spôsob, akým uhradíte platbu za členstvo.

Prečo mi chodia návrhy partnerov, ktorí nezodpovedajú mojim požiadavkám?

Návrhy partnerov, ktoré vám chodia do správ na váš e-mail, sú generované automaticky podľa zhody výsledkov vášho osobnostného testu.
Ak si chcete stanoviť vlastné kritériá výberu partnera, urobte tak po prihlásení do svojho profilu v záložke Môj účet - Nastavenie - E-mailová upozornenia - O partnerovi, ktorý ....Tu si môžete zvoliť okrem veku, dosiahnutého vzdelania, výšky, aj to, či je daný partner fajčiar alebo nefajčiar, alebo miesto, odkiaľ partner pochádza. Nezabudnite zadané údaje uložiť pomocou zeleného tlačidla ZMENIŤ.

Najnovšie články