V čom sa líši prémiová zoznamka ELITE Date od ostatných internetových zoznamiek?

V čom sa líši prémiová zoznamka ELITE Date od ostatných internetových zoznamiek?

Zaujíma vás, v čom sa líšime oproti konkurencii? Chcete sa dozvedieť viac o fungovaní prémiovej zoznamky ELITE Date? Ak máte pred založením vášho profilu ešte nejaké otázky, odpoveď nájdete v tomto článku.

v čom sa líši elitedate od odstatných zoznamiek

Sme zameraní na užívateľov, ktorí sa chcú zoznámiť s partnerom na úrovni

Online zoznamka ELITE Date je určená pre užívateľov, ktorí sa chcú zoznámiť s partnerom na úrovni, teda s partnerom, ktorý spĺňa určité očakávania

Všetky nové profily kontrolujeme

Denne kontrolujeme všetky novozaložené profily. Ak si niekto do svojho profilu nahrá fotografiu, ktorá nezodpovedá jeho skutočnej podobe, tzn., že použije fotografie celebrít, slávnych hercov, športovcov alebo zvierat, alebo ak si miesto svojho skutočného mena zvolí prezývku, vyzveme takého užívateľa k oprave. V prípade, že nereaguje na našu výzvu, takýto profil mažeme. Vďaka tomu je 100% profilov aktuálnych a skutočných.

Chránime súkromie našich užívateľov

ELITE Date je zoznamka pre ľudí, ktorí hľadajú vážny vzťah. Z databázy odstraňujeme užívateľov, ktorí majú záujem len o nezáväzný flirt alebo sex. Našim cieľom je registrovať len užívateľov, ktorí majú záujem o vážne zoznámenie. Chránime súkromie našich užívateľov, aby sa sem páni nechodili hrať a obťažovať dámy. A naopak, aby dámy nežiadali pánov o finančnú podporu. 

Profily na ELITE Date nie sú falošné, ani verejne prístupné

Na našej zoznamke sa vďaka pravidelným kontrolám nevyskytujú falošné, tzv. fake profily. Na rozdiel od iných zoznamiek nie sú vaše profily verejne prístupné, čo znamená, že si ich nemôže prehliadať každý, kto sa na zoznamku len pozrie. Váš profil sa môže zobraziť iba registrovanému užívateľovi.

Chceme vás detailne spoznať a ponúknuť vám tak najvhodnejšieho partnera

Na rozdiel od iných zoznamiek vás chceme najskôr spoznať. Aby sme vám mohli ponúknuť vhodného partnera, potrebujeme zistiť, aké uznávate hodnoty a čo je pre vás vo vzťahu najdôležitejšie. Na to slúži osobnostný test, ktorý vyplníte počas registrácie. Na základe psychometrického testu a dobre prepracovaného párovania dát vám budeme zasielať ponuky partnerov, ktorí sa k vám najlepšie hodia, s ktorými si budete rozumieť a ktorí očakávajú od života a vzťahu to isté, čo vy. Čím starostlivejšie test vyplníte, tým vhodnejšieho partnera pre život vám budeme môcť ponúknuť. Ak sa pozriete na profil nejakého užívateľa, na prvý pohľad hneď uvidíte, nakoľko sa vaše vlastnosti a názory zhodujú či rozchádzajú. Zelené položky predstavujú zhodu vlastností a názorov, biele rozdielnosť. 

Návrhy najvhodnejších partnerov vám môžeme posielať na váš email. Budete tak mať okamžitý prehľad o tom, kto sa k vám najviac hodí, koho ste práve zaujali, kto sa pozeral na váš profil alebo o tom, kto vám poslal správu. Frekvenciu upozornení mailom si môžete nastaviť podľa svojho uváženia. Upozornenia vám môžu chodiť okamžite, raz denne, týždenne alebo vôbec. Nemusíte sa teda obávať spamovania, ktoré majú väčšiny zoznamiek v obľube. Ak od nás žiadne správy dostávať nechcete, jednoducho si to vo svojom účte nastavíte a my budeme vaše želanie rešpektovať.

Môžete si stanoviť vlastné kritériá, podľa ktorých vám budeme návrhy partnerov filtrovať

Návrhy partnerov, ktoré vám chodia do správ na váš email, sú generované automaticky podľa zhody výsledkov vášho osobnostného testu. Ak si chcete stanoviť vlastné kritériá výberu partnera, môžete si nastaviť filter podľa veku, dosiahnutého vzdelania, miesta, odkiaľ daný partner pochádza alebo podľa ďalších kritérií.

Snažíme sa vám zoznamovania maximálne uľahčiť a spríjemniť

Aby sme vám zoznamovanie ešte viac zjednodušili a spríjemnili, máte k dispozícii celý rad funkcií, ktorými môžete používateľov, ktorí vás nejakým spôsobom zaujali, "štuchnúť''. Hravým spôsobom komunikácie tak môžete dať partnerovi najavo, že sa vám páči. Môžete mu poslať virtuálny úsmev, oznámiť mu jedným klikom tlačidla, že vás zaujal, alebo ho jednoducho upozorniť na to, že máte niektoré spoločné vlastnosti. Ak si nie ste v oslovovaní nových partnerov príliš istý, môže vám tento spôsob prvého oslovenia partnera zoznamovanie značne uľahčiť.

Aby sa vám s našou zoznamkou lepšie pracovalo, pripravili sme pre vás veľmi jednoduché, užívateľsky priateľské a pekne graficky spracované prostredie. Aj napriek tomu, že sme česká zoznamka, nájdete u nás všetky informácie a popisky v slovenskom jazyku.

Sme vám stále k dispozícii

V prípade, že si nebudete vedieť s niečím rady alebo budete mať nejaké otázky ohľadom fungovania ELITE Date, ponúkame vám okamžitú pomoc v podobe FAQ, t.j. najčastejších otázok. Tu by ste mali nájsť odpoveď na všetko, čo vás trápi. Ak však uprednostňujete písomnú komunikáciu, môžete nám kedykoľvek napísať na našu emailovú adresu info@elitedate.cz. Naša administrátorka vám do 24 hodín na vašu otázku odpovie a pokúsi sa váš prípadný problém v čo najkratšom termíne vyriešiť.

Ak máte nejaké námety na zlepšenie zoznamky alebo nejaké pripomienky, ktoré vám v užívaní zoznamky bránia, môžete ich telefonicky oznámiť majiteľom zoznamky ELITE Date. Sme jediná zoznamka, kam sa dovoláte alebo kam môžete bez obmedzenia písať vaše otázky či oznamovať vaše pozitívne aj negatívne názory.

Našu prémiovú zoznamku si môžete vyskúšať zadarmo

Ak vám na začiatok stačí vedieť, ako ELITE Date funguje, koľko užívateľov ktorého pohlavia je u nás zaregistrovaných, či sa medzi novými či navrhovanými partnermi nachádza niekto, koho by ste chceli kontaktovať a bližšie spoznať, postačí vám základné členstvo. Ak budete chcieť využívať všetky funkcie, ktoré naša prémiová zoznamka ponúka, je potrebné získať prémiové členstvo alebo si zakúpiť konverzáciu s vami zvolenou osobou. 

Oproti iným plateným zoznamkám ponúkame možnosť vykonať platbu prostredníctvom celého radu platobných nástrojov. Za členstvo môžete zaplatiť rýchlym online prevodom cez vaše internetové bankovníctvo, platobnou kartou, klasickým bankovým prevodom z vášho účtu, mobilným telefónom alebo zloženkou.

Ak chcete zo zoznamky odísť, nebudeme vám brániť

Ak ste si už našli partnera, s ktorým chcete stráviť zvyšok života, alebo máte iný dôvod na zrušenie vášho profilu, stačí nám jednoducho napísať a my váš profil okamžite z databázy odstránime. Oproti iným zoznamkám nemusíte doručovať výpoveď písomne, stačí nám zaslať žiadosť emailom.

Rovnako tak nemusíte mať obavy z toho, že vám naúčtujeme ďalší poplatok za prémiové členstvo, ak si ho sami nebudete chcieť predĺžiť. Niektoré zoznamky majú vo svojich všeobecných obchodných podmienkach, že musíte podať písomnú výpoveď určitý počet dní pred koncom platnosti vášho členstva, inak dôjde automaticky k jeho predĺženiu. U nás sa takejto situácie obávať nemusíte. Ak si svoje členstvo sami znovu neobnovíte a nevykonáte na náš účet ďalšiu platbu, automaticky sa vaše prémiové členstvo deaktivuje a nastaví sa vám späť základné členstvo s obmedzenými funkciami zoznamky. Následne už je len a len na vás, ako s vaším profilom na zoznamke naložíte.

Chceme, aby naša zoznamka bola tou najlepšou!

Snažíme sa našu prémiovú zoznamku neustále vylepšovať, reagovať na podnety a pripomienky a sa vyjsť našim užívateľom maximálne v ústrety. Z tohto dôvodu sme tiež začali pravidelne publikovať články na tému zoznamovania a partnerských vzťahov. Cieľom týchto článkov je pomôcť vybudovať vám zdravý a šťastný partnerský vzťah.
 

Ešte nemáte členstvo?

Registrujte sa teraz!


Podobné články

Zmena hesla

Zmenu hesla môžete vykonať po prihlásení do vášho profilu v záložke Môj účet - Nastavenie - Zmena hesla. Jednoducho zadáte vaše nové heslo, potvrdíte ho a kliknete na tlačidlo Zmeniť.

Ako často chodia upozornenia na nové správy?

Ak nechcete, aby sme vám zasielali akékoľvek informácie, zmeňte si nastavenie svojho účtu. Perióda pre zasielanie informácií o prichádzajúcich správach od ostatných užívateľov, návrhov partnerov, alebo informácie o tom, kto si zobrazil váš profil, záleží len na vás. Po prihlásení sa do svojho účtu si môžete v záložke Môj účet - Nastavenie - E-mailové upozornenia zvoliť, či chcete zasielať správy okamžite, raz denne, raz týždenne alebo nikdy. Zmeny uložte. K tomu slúži zelené tlačidlo ZMENIŤ.

Kde môžem zmeniť údaje, ktoré som pri registrácii vyplnil?

Svoje osobné údaje, záujmy, záľuby, preferencie, informácie o vašom vzhľade, životných hodnotách či otázkach na vašich partnerov môžete jednoducho zmeniť po prihlásení do svojho profilu v záložke Môj účet - Zmena údajov. V záložke Zmena údajov môžete zmeniť aj váš email. Ďalšiu možnosť, ako môžete zmeniť údaje vo svojom profile, nájdete v záložke Môj účet - Profil - Zmeniť.

Nechcem dostávať newsletter, čo mám preto urobiť?

Pokiaľ nechcete, aby sme Vám posielali newsletter, zmeňte si nastavenie svojho účtu. Po prihlásení do svojho profilu si môžete v záložke Môj účet - Zmena údajov- časť Súkromné - Newsletter posielanie newsletterov pozastaviť. Pokiaľ sa v priebehu vašej registrácie rozhodnete pre opätovné zasielanie našich emailov, stačí zmeniť tlačidlo NIE na ÁNO. Všetky zmeny je nutné potvrdiť stlačením tlačidla Uložiť.

Ako zistím, kto je na zoznamke novým členom?

Denne sa na prémiovú zoznamku registrujú desiatky nových členov. Ich prehľad nájdete po prihlásení do svojho profilu v záložke Noví členovia. Ak máte nastavené vlastné kritériá výberu partnerov, zobrazia sa vám len novo registrovaní užívatelia, ktorí zároveň spĺňajú vaše kritériá. Ak nebudete mať nastavené žiadne vlastné kritériá výberu, uvidíte v ponuke Noví členovia všetkých novo registrovaných partnerov.

Ako môžem zrušiť svoje členstvo na prémiovej zoznamke?

Svoje členstvo na prémiovej zoznamke môžete zrušiť vo svojom profile v záložke Môj profil - Nastavenie - Zmazanie účtu. Vyplňte dôvod mazanie profilu a do potvrdzovacieho slová napíšte slovo zmazať. Zmazanie potom potvrďte tlačidlom Zmazať. Druhou možnosťou je, že napíšete našim administrátorkám na info@elitedate.sk a tie vykonajú zrušenie vášho profilu za vás.

Najnovšie články

Na ELITE Date sa nemusíte obávať podvodov. Sme féroví

Nestaňte sa obeťou podvodných praktík zoznamiek. Na ELITE Date dbáme na serióznosť. 

Ako upraviť výrez fotografie?

Výrez fotografie / fotografií upravíte v záložke Môj účet - Profil - Pridať alebo zmeniť obrázok. Vyberte si fotografiu, ktorú chcete upravovať. Kliknutím na tlačítko Upraviť sa dostanete do detailu danej fotografie.

Falošné profily

Cieľom našej prémiovej online zoznamky je sprostredkovať kontakt používateľom, ktorí majú záujem o vážne zoznámenie. Ak si teda do svojho profilu nahráte fotografiu, ktorá nezodpovedá vašej reálnej podobe, napr. použijete fotografie celebrít, slávnych hercov, športovcov, zvierat, alebo ak si namiesto svojho skutočného mena zvolíte prezývku alebo nezmyselné zoskupenia znakov, váš profil bude bez upozornenia zmazaný.

Čo robiť, keď vidím fotografie ostatných užívateľov rozmazane

Ak vidíte fotografie ostatných užívateľov rozmazane, znamená to, že máte aktivované iba základné členstvo. Aby ste mohli plne využívať všetky funkcie, ktoré prémiová zoznamka ELITE Date svojim užívateľom ponúka, aktivujte si prémiové členstvo. Vďaka nemu budete vidieť ostro všetky fotografie vašich potenciálnych partnerov, budete ich môcť osloviť a následne s nimi komunikovať cez správy. Jedine tak máte možnosť zoznámiť sa s partnerom, ktorý vás zaujal.

Aké funkcie ponúka základné členstvo?

Základné členstvo je určené pre tých, ktorí chcú vyskúšať, ako prémiová zoznamka funguje. Zistíte, koľko užívateľov, ktorého pohlavia je u nás zaregistrovaných, či sa medzi novými alebo navrhovanými partnermi nachádza niekto, koho by ste chceli kontaktovať a bližšie spoznať. Nevýhodou základného členstva je to, že vidíte u všetkých partnerov rozmazanú profilovú fotografiu a nemáte možnosť daného užívateľa osloviť. Využívajte všetky funkcie zoznamky a aktivujte si prémiové členstvo.

Koľko stojí prémiové členstvo a ako si ho môžem aktivovať?

Prémiové členstvo si môžete objednať (alebo predĺžiť) po prihlásení do vášho profilu v záložke Môj účet - Členstvo. Najprv si zvolíte obdobie, na ktoré chcete prémiové členstvo aktivovať, potom spôsob, akým uhradíte platbu za členstvo.