Kde si môžem nastaviť filtre?

Kde si môžem nastaviť filtre?

V každom užívateľskom profile sú dva filtre:

  • filter pre vyhľadávanie
  • filter pre emaily

Filter pre vyhľadávanie

Filter pre vyhľadávanie si môžete nastaviť v záložkách Mali o mňa záujem, Návrh partnera a Noví členovia.

Kde si môžem nastaviť filtre 1.jpg

Do filtra si môžete zadať tieto požiadavky:

  • vek partnera / partnerky
  • výšku
  • minimálne vzdelanie
  • fajčiar / nefajčiar
  • chce / nechce deti
  • profil s fotografiou / bez fotografie
  • maximálna vzdialenosť od Vášho bydliska

Po nastavení požiadaviek na partnera / partnerku si filter uložte tlačidlom Filtrovať.

Filter vo vyššie spomínaných záložkách ovplyvňuje ponuku partnerov, ktorú na svojom profile uvidíte. Keď filter zapnete, uvidíte len užívateľov, ktorí splnia všetky Vaše požiadavky na partnera/partnerku. Keď filter vypnete (tlačidlo Zrušiť filter), uvidíte v záložke Návrh partnera všetkých užívateľov / užívateľky z našej databázy.

Rovnakým spôsobom ovplyvňuje nastavený filter aj záložku Noví členovia a záložku Mali o mňa záujem.

 

Filter pre emaily

Filter pre emaily si môžete nastaviť v záložke Môj účet - Nastavenia - Emailové upozornenia.

Kde si môžem nastaviť filtre 2.jpg


Záložka Emailové upozornenia ovplyvňuje to, aké návrhy partnerov vám posielame do emailu. Do doby, než si nastavíte filter v tejto záložke, Vám zasielame návrhy partnerov/partneriek z celej SR. Ohľad je braný iba na to, čo ste Vy a dotyčný užívateľ / dotyčná užívateľka, vyplnili zhodne do osobnostného dotazníka. Môže sa teda stať, že vám v ponuke príde o 5 rokov mladší/starší užívateľ z druhého konca republiky (bez ohľadu na výšku, vzdelanie...), avšak s rovnakými názormi na život, ako máte Vy.

Pokiaľ máte filter v záložke Emailové upozornenia nastavený, zasielame Vám už len ponuky partnerov, ktorí sa na zoznamku novo zaregistrujú, a ktorí zároveň splnia všetky podmienky nastavené vo Vašom filtri.

Dôležité je, aby boli oba filtre nastavené zhodne.

Mohlo by Vás zaujímať

Na profile nájdete ešte jednu záložku - Mohlo by Vás zaujímať. Partneri / partnerky v nej uvedené, sú náhodným výberom z celej zoznamky a nezodpovedajú nastaveniu žiadneho Vášho filtra.

Upozornenie

Písať správy Vám môže ktokoľvek s prémiovým členstvom, pozerať sa na Váš profil potom môže každý užívateľ s dokončenou registráciou. Tu nastavenie Vašich filtrov taktiež neplatí.


Podobné články

Ako zistím, kto je na zoznamke novým členom?

Denne sa na prémiovú zoznamku registrujú desiatky nových členov. Ich prehľad nájdete po prihlásení do svojho profilu v záložke Noví členovia. Ak máte nastavené vlastné kritériá výberu partnerov, zobrazia sa vám len novo registrovaní užívatelia, ktorí zároveň spĺňajú vaše kritériá. Ak nebudete mať nastavené žiadne vlastné kritériá výberu, uvidíte v ponuke Noví členovia všetkých novo registrovaných partnerov.

Za ako dlho budem môcť plne využívať svoj profil pri zaplatení prémiového členstva?

Prémiové členstvo je aktivované automaticky po obdržaní platby z vašej banky na bankový účet zoznamky ELITE Date. Vzhľadom k tomu, že sú všetky transakcie vykonávané prostredníctvom platobnej brány GoPay, počítajte s tým, že aktivácia prémiového členstva určitý čas trvá. Rýchlosť aktivácie záleží na spôsobe platby, ktorý si pre úhradu prémiového členstva zvolíte. U platby platobnou kartou sa prémiové členstvo aktivuje behom pár minút (desiatok minút), pri bankovom prevode za 2-3 pracovné dni.

Aké funkcie ponúka základné členstvo?

Základné členstvo je určené pre tých, ktorí chcú vyskúšať, ako prémiová zoznamka funguje. Zistíte, koľko užívateľov, ktorého pohlavia je u nás zaregistrovaných, či sa medzi novými alebo navrhovanými partnermi nachádza niekto, koho by ste chceli kontaktovať a bližšie spoznať. Nevýhodou základného členstva je to, že vidíte u všetkých partnerov rozmazanú profilovú fotografiu a nemáte možnosť daného užívateľa osloviť. Využívajte všetky funkcie zoznamky a aktivujte si prémiové členstvo.

Zmena hesla

Zmenu hesla môžete vykonať po prihlásení do vášho profilu v záložke Môj účet - Nastavenie - Zmena hesla. Jednoducho zadáte vaše nové heslo, potvrdíte ho a kliknete na tlačidlo Zmeniť.

Obnovenie zabudnutého hesla

Zabudli ste svoje heslo? Kliknite na "Prihlásenie pre členov" - https://www.elitedate.sk/prihlaseni, potom na "Zabudli ste heslo?". Do vašej emailovej schránky Vám príde správa, v ktorej nájdete odkaz na zmenu hesla. Zadáte nové heslo a ešte raz heslo potvrdíte. Následne sa už budete môcť prihlásiť do svojho profilu pomocou zmeneného hesla.

Ako často chodia upozornenia na nové správy?

Ak nechcete, aby sme vám zasielali akékoľvek informácie, zmeňte si nastavenie svojho účtu. Perióda pre zasielanie informácií o prichádzajúcich správach od ostatných užívateľov, návrhov partnerov, alebo informácie o tom, kto si zobrazil váš profil, záleží len na vás. Po prihlásení sa do svojho účtu si môžete v záložke Môj účet - Nastavenie - E-mailové upozornenia zvoliť, či chcete zasielať správy okamžite, raz denne, raz týždenne alebo nikdy. Zmeny uložte. K tomu slúži zelené tlačidlo ZMENIŤ.

Najnovšie články

Čo znamenajú jednotlivé záložky a ako fungujú?

Zaujíma Vás, čo znamená záložka Návrh partnera, Mali o mňa záujem, Noví členovia a Mohlo by Vás zaujímať?

Čo znamenajú jednotlivé ikony / funkcie na profile?

Chcete vedieť, ako fungujú jednotlivé funkcie a ikony na profile? Čo znamená smajlík, obálka, červený krížik? Ako sa nahlasuje chybný profil, blokuje používateľ alebo maže spoločná konverzácia?

Na ELITE Date sa nemusíte obávať podvodov. Sme féroví

Nestaňte sa obeťou podvodných praktík zoznamiek. Na ELITE Date dbáme na serióznosť. 

Ako upraviť výrez fotografie?

Výrez fotografie / fotografií upravíte v záložke Môj účet - Profil - Pridať alebo zmeniť obrázok. Vyberte si fotografiu, ktorú chcete upravovať. Kliknutím na tlačítko Upraviť sa dostanete do detailu danej fotografie.

V čom sa líši prémiová zoznamka ELITE Date od ostatných internetových zoznamiek?

Zaujíma vás, v čom sa líšime oproti konkurencii? Chcete sa dozvedieť viac o fungovaní prémiovej zoznamky ELITE Date? Ak máte pred založením vášho profilu ešte nejaké otázky, odpoveď nájdete v tomto článku.

Falošné profily

Cieľom našej prémiovej online zoznamky je sprostredkovať kontakt používateľom, ktorí majú záujem o vážne zoznámenie. Ak si teda do svojho profilu nahráte fotografiu, ktorá nezodpovedá vašej reálnej podobe, napr. použijete fotografie celebrít, slávnych hercov, športovcov, zvierat, alebo ak si namiesto svojho skutočného mena zvolíte prezývku alebo nezmyselné zoskupenia znakov, váš profil bude bez upozornenia zmazaný.