Čo znamenajú jednotlivé ikony / funkcie na profile?

Čo znamenajú jednotlivé ikony / funkcie na profile?

Čo znamenajú jednotlivé ikony funkcie na profile 1.jpg


SMAJLÍK - ZAUJAL / ZAUJALA Si MA

Po kliknutí na smajlíka v užívateľskom profile príde partnerovi / partnerke automatická správa s textom: „Zaujal si ma“ / „Zaujala si ma“.

Túto funkciu môžete využiť vo chvíli, keď ešte nemáte uhradené prémiové členstvo a chcete dať niekomu na vedomie, že sa Vám páči. Ďalej ju môžete použiť v prípade, že netušíte, ako začať prvotnú komunikáciu. Niekedy je totiž oveľa jednoduchšie poslať partnerovi / partnerke smajlíka ako napísať nejakú osobnú správu osobe, ktorú ešte nepoznáte.

Kliknutie na smajlíka odporúčame doplniť aj o odpovede na otázky, ktoré používatelia na konci svojho profilu majú. Alebo o klasickú osobnú správu, ktorú pošlete cez ikonu Obálky. Osobná komunikácia je vždy žiadanejšia, než obyčajné oznámenie, že Vás niekto zaujal.

 

OBÁLKA – NAPÍSAŤ SPRÁVU

Aby ste mohli na ELITE Date s užívateľmi komunikovať, je potrebné, aby ste si najskôr aktivovali prémiové členstvo. Potom už Vám nebude v čítaní a písaní správ nič brániť.

Ikona Obálky Vám umožní napísať / poslať správu tomu, kto Vás na zoznamke zaujal. Správa sa píše úplne na konci obrazovky v riadku „Začnite písať tu.“. Napísaná správa sa potom odosiela klávesou Enter na klávesnici alebo obálkou na konci riadka. Odoslaná správa sa Vám zobrazí v pravej polovici obrazovky. Bude pri nej uvedený dátum a čas odoslania.

Pokiaľ Vám na Vašu správu užívateľ / užívateľka odpovie, odpoveď nájdete v záložke Správy. Správa od užívateľa/užívateľky sa Vám zaradí pod Vašu správu. Jednotlivé správy budú graficky odlíšené, aby ste sa v spoločnej komunikácii dobre vyznali.

Pokiaľ si píšete s viacerými užívateľmi, jednotlivé komunikácie si zobrazíte kliknutie na vybraného užívateľa / užívateľku v ľavom stĺpci v záložke Správy. Komunikácia sa vám potom rozbalí do pravej polovice obrazovky.


ČERVENÝ KRÍŽIK – NEZOBRAZOVAŤ / IGNOROVAŤ

Pokiaľ kliknete na červený krížik umiestnený napravo od fotografie vybraného užívateľa, dôjde k tomu, že sa Vám tento užívateľ prestane v ponuke partnerov zobrazovať. Na funkciu „Nezobrazovať / Ignorovať“ klikajte s rozvahou. Pokiaľ nebudete poznať URL adresu profilu dotyčného užívateľa, nebudete už ho môcť do ponuky vrátiť.

Čo znamenajú jednotlivé ikony funkcie na profile 2.jpg


NAHLÁSIŤ ZÁVADNÝ PROFIL / NAHLÁSIŤ UŽÍVATEĽA


Pokiaľ na zoznamke nájdete nejaký profil, ktorý je v rozpore s Obchodnými podmienkami, nahláste nám ho cez toto tlačidlo. Je umiestnené pod fotografiou dotyčného užívateľa/užívateľky alebo v záložke Správy pod troma bodkami.

Hlásenie je vždy anonymné, protistrana sa o ňom nedozvie. Táto funkcia slúži na nahlásenie užívateľov, ktorí nehľadajú vážny vzťah, ale sex alebo flirt, užívateľov, ktorí konajú vulgárne, ponúkajú svoje služby namiesto zoznamovania, majú v profile fotografie nezodpovedajúce skutočnej podobe, atď. Po kliknutí na toto tlačidlo vždy uveďte dôvod, prečo užívateľa / užívateľku nahlasujete. Vaším hlásením sa budeme zaoberať.

 

Čo znamenajú jednotlivé ikony funkcie na profile 3.jpg


BLOKOVAŤ UŽÍVATEĽA

Pokiaľ si nechcete s nejakým užívateľom / užívateľkou naďalej dopisovať, môžete si príjem správ z jeho / jej profilu zablokovať. Blokácia používateľa sa vykonáva v záložke Správy. V ľavom stĺpci si zvoľte, koho chcete zablokovať. Vedľa jeho mena a dátumu kliknite na tri bodky. Rozbalí sa Vám ponuka ďalších funkcií. Vyberte možnosť Blokovať užívateľa. Žiadna ďalšia správa už Vám potom na profil od tohto užívateľa / tejto užívateľky nepríde. Užívateľ sa o blokácii profilu nedozvie. Blokovaný užívateľ sa Vám zobrazí v prehľade osôb, s ktorými ste si písali, sivo zafarbený. Jeho meno bude prečiarknuté.

Blokácia profilu neovplyvňuje to, či používateľa na zoznamke ešte uvidíte alebo nie. Ak nechcete používateľa naďalej zobrazovať v ponukách na zoznamovanie, kliknite ešte na ikonu červeného krížika – Nezobrazovať (napravo od profilovej fotografie).


ZMAZAŤ KONVERZÁCIU

Ak chcete zmazať konverzáciu s nejakým užívateľom / užívateľkou, postupujte takto: V záložke Správy si zvoľte v ľavom stĺpci, koho chcete z prehľadu komunikácií vymazať. Vedľa mena a dátumu máte tri bodky. Kliknutím na ne sa vám rozbalí ponuka ďalších funkcií. Vyberte možnosť Zmazať konverzáciu. Komunikáciu si zmažete vždy iba na svojom profile. Na profile protistrany komunikácia aj naďalej zostáva. Po zmazaní konverzácie už nie je možné Vašu spoločnú komunikáciu obnoviť.Podobné články

Čo robiť, keď vidím fotografie ostatných užívateľov rozmazane

Ak vidíte fotografie ostatných užívateľov rozmazane, znamená to, že máte aktivované iba základné členstvo. Aby ste mohli plne využívať všetky funkcie, ktoré prémiová zoznamka ELITE Date svojim užívateľom ponúka, aktivujte si prémiové členstvo. Vďaka nemu budete vidieť ostro všetky fotografie vašich potenciálnych partnerov, budete ich môcť osloviť a následne s nimi komunikovať cez správy. Jedine tak máte možnosť zoznámiť sa s partnerom, ktorý vás zaujal.

Obnovenie zabudnutého hesla

Zabudli ste svoje heslo? Kliknite na "Prihlásenie pre členov" - https://www.elitedate.sk/prihlaseni, potom na "Zabudli ste heslo?". Do vašej emailovej schránky Vám príde správa, v ktorej nájdete odkaz na zmenu hesla. Zadáte nové heslo a ešte raz heslo potvrdíte. Následne sa už budete môcť prihlásiť do svojho profilu pomocou zmeneného hesla.

Ako môžem zrušiť svoje členstvo na prémiovej zoznamke?

Svoje členstvo na prémiovej zoznamke môžete zrušiť vo svojom profile v záložke Môj profil - Nastavenie - Zmazanie účtu. Vyplňte dôvod mazanie profilu a do potvrdzovacieho slová napíšte slovo zmazať. Zmazanie potom potvrďte tlačidlom Zmazať. Druhou možnosťou je, že napíšete našim administrátorkám na info@elitedate.sk a tie vykonajú zrušenie vášho profilu za vás.

Aké funkcie ponúka základné členstvo?

Základné členstvo je určené pre tých, ktorí chcú vyskúšať, ako prémiová zoznamka funguje. Zistíte, koľko užívateľov, ktorého pohlavia je u nás zaregistrovaných, či sa medzi novými alebo navrhovanými partnermi nachádza niekto, koho by ste chceli kontaktovať a bližšie spoznať. Nevýhodou základného členstva je to, že vidíte u všetkých partnerov rozmazanú profilovú fotografiu a nemáte možnosť daného užívateľa osloviť. Využívajte všetky funkcie zoznamky a aktivujte si prémiové členstvo.

Zmena hesla

Zmenu hesla môžete vykonať po prihlásení do vášho profilu v záložke Môj účet - Nastavenie - Zmena hesla. Jednoducho zadáte vaše nové heslo, potvrdíte ho a kliknete na tlačidlo Zmeniť.

Prečo mi chodia návrhy partnerov, ktorí nezodpovedajú mojim požiadavkám?

Návrhy partnerov, ktoré vám chodia do správ na váš e-mail, sú generované automaticky podľa zhody výsledkov vášho osobnostného testu.
Ak si chcete stanoviť vlastné kritériá výberu partnera, urobte tak po prihlásení do svojho profilu v záložke Môj účet - Nastavenie - E-mailová upozornenia - O partnerovi, ktorý ....Tu si môžete zvoliť okrem veku, dosiahnutého vzdelania, výšky, aj to, či je daný partner fajčiar alebo nefajčiar, alebo miesto, odkiaľ partner pochádza. Nezabudnite zadané údaje uložiť pomocou zeleného tlačidla ZMENIŤ.

Najnovšie články

Čo znamenajú jednotlivé záložky a ako fungujú?

Zaujíma Vás, čo znamená záložka Návrh partnera, Mali o mňa záujem, Noví členovia a Mohlo by Vás zaujímať?

Kde si môžem nastaviť filtre?

Kde si môžete nastaviť filter pre vyhľadanie a filter pre emaily? Ako jednotlivé filtre fungujú? Kde nastavené filtre neplatia?

Na ELITE Date sa nemusíte obávať podvodov. Sme féroví

Nestaňte sa obeťou podvodných praktík zoznamiek. Na ELITE Date dbáme na serióznosť. 

Ako upraviť výrez fotografie?

Výrez fotografie / fotografií upravíte v záložke Môj účet - Profil - Pridať alebo zmeniť obrázok. Vyberte si fotografiu, ktorú chcete upravovať. Kliknutím na tlačítko Upraviť sa dostanete do detailu danej fotografie.

V čom sa líši prémiová zoznamka ELITE Date od ostatných internetových zoznamiek?

Zaujíma vás, v čom sa líšime oproti konkurencii? Chcete sa dozvedieť viac o fungovaní prémiovej zoznamky ELITE Date? Ak máte pred založením vášho profilu ešte nejaké otázky, odpoveď nájdete v tomto článku.

Falošné profily

Cieľom našej prémiovej online zoznamky je sprostredkovať kontakt používateľom, ktorí majú záujem o vážne zoznámenie. Ak si teda do svojho profilu nahráte fotografiu, ktorá nezodpovedá vašej reálnej podobe, napr. použijete fotografie celebrít, slávnych hercov, športovcov, zvierat, alebo ak si namiesto svojho skutočného mena zvolíte prezývku alebo nezmyselné zoskupenia znakov, váš profil bude bez upozornenia zmazaný.