Kam ísť v Banskej Bystrici na večeru?

Kam ísť v Banskej Bystrici na večeru?

Chcete spojiť Vaše prvé rande s romantickou večerou a posedením pri poháriku vína? Potom sa inšpirujte našimi tipmi na vyhlásené banskobystrické reštaurácie.

Mahalo Poké

Mahalo Poké v Banskej Bystrici je zaujímavá reštaurácia, ktorá sa špecializuje na havajskú špecialitu poké. Poké je jedlo, ktoré sa skladá z ryže, čerstvej ryby, zeleniny a ďalších prísad. V reštaurácii Mahalo Poké si môžete vybrať z niekoľkých rôznych variantov poké, ktoré sú pripravené vždy z čerstvých a kvalitných surovín. Mahalo Poké je zaujímavé nielen svojim chutným jedlom, ale aj moderným a útulným interiérom. Reštaurácia je dostatočne veľká, takže tu budete mať priestor aj na súkromné osobné rozhovory. Reštaurácia má vonkajšie posedenie, čo oceníte predovšetkým v teplých letných mesiacoch. Poke je ľahké a zdravé jedlo, takže do tejto reštaurácie budete môcť pozvať bez obáv aj partnerku, ktorá si stráži štíhlu líniu. Mahalo Poké má širokú ponuku nápojov, z ktorej si vyberie určite každý.

Regal Burger

Ak ste obaja milovníci hamburgerov, zájdite si do Regal Burger v Banskej Bystrici. Burgery sú tu pripravované z čerstvého mäsa, čerstvej zeleniny a ďalších kvalitných surovín. V reštaurácii Regal Burger si môžete vybrať z niekoľkých rôznych variantov hovädzích burgerov, ktoré sú pripravené podľa tradičných receptov, ale aj podľa najmodernejších trendov. Na svoje si tu prídu aj milovníci vegetariánskych pokrmov. Reštaurácia ponúka nielen vnútorné, ale aj vonkajšie posedenie, čo oceníte predovšetkým na jar a v lete. Ak hľadáte príjemné miesto, kde sa budete môcť porozprávať, bližšie sa zoznámiť, dať si niečo dobré na pitie, na to si vychutnať chutné hamburgery, je Regal Burger v Banskej Bystrici skvelou voľbou.

Reštaurácia Čierna Ovca

Reštaurácia Čierna Ovca sa nachádza v malebnej dedinke Dolný Harmanec, ktorá je obklopená krásnou prírodou Veľkej Fatry. Táto dedinka je vzdialená cca 14 kilometrov od Banskej Bystrice. Pokiaľ sa teda dohovoríte, že si sem zájdete na obed alebo večeru, môžete spojiť gastronomický zážitok s prechádzkou po okolí. Reštaurácia je zariadená v tradičnom slovenskom štýle, s použitím prírodných materiálov, ako je drevo a kameň. Interiér je zdobený tradičnými slovenskými prvkami, ako sú ornamenty a ľudové kroje. Vyberať tu môžete zo širokej ponuky tradičných slovenských jedál, ktoré sú pripravované z čerstvých a kvalitných surovín od miestnych farmárov. Jedálny lístok je prispôsobený ročnému obdobiu a surovinám, ktoré príroda v danom období ponúka. Reštaurácia Čierna Ovca je skvelou voľbou pre každého, kto chce zažiť pravú slovenskú gastronómiu v krásnom prostredí. Veríme, že ak sa rozhodnete, že pozvete svoju polovičku práve sem, budete obaja maximálne spokojní.

Koliba U sv. Krištofa

Koliba U sv. Krištofa sa nachádza len malý kúsok za Banskou Bystricou v blízkosti záchytného parkoviska smerom na Donovaly. Je to tradičná zrubová stavba, zakomponovaná do okolitého prostredia. Ak ste milovníci živej hudby, pozrite sa na webové stránky, kde organizujú ďalšiu akciu a zarezervujte si miesto. Môžete potom spojiť gastronomický zážitok v príjemnom prostredí so zážitkom kultúrnym. Koliba je zariadená v tradičnom slovenskom štýle, s použitím prírodných materiálov. Koliba pri sv. Kristofa ponúka široký výber tradičných slovenských jedál, ako sú bryndzové halušky, sviečková na smotane, guláš, ale aj rôzne druhy syrov, bifteky, grilované rebierka, šaláty. Na svoje si tu príde určite každý gurmán.

Pizzeria Evijo

Pizzeria Evijo v Banskej Bystrici je skvelou voľbou pre milovníkov talianskej kuchyne. Pizzeria Evijo je rodinná pizzeria, ktorá bola založená v roku 1996. Od svojho založenia sa stala jednou z najpopulárnejších pizzérií v Banskej Bystrici a získala si množstvo ocenení, vrátane titulu Najlepšia pizza v Banskej Bystrici. Pizzeria sa nachádza v centre mesta, v blízkosti námestia SNP. Reštaurácia má útulný interiér s kapacitou 100 miest. Reštaurácia má aj vonkajšie posedenie, ktoré je ideálne pre letné mesiace. V reštaurácii si môže vybrať zo širokej ponuky polievok, pizze, cestovín, šalátov alebo rizôt. V pizzerii si môžete objednať s rozmanité ponuky talianskych vín. Ak chcete užiť príjemný večer, zájdite si posedieť práve sem. Tradičná talianska kuchyňa s vynikajúcim vínom Vašu schôdzku určite ešte vylepší.

Pokiaľ chcete spojiť obed alebo večeru ešte s nejakou prechádzkou po meste alebo nejakou romantikou, inšpirujte sa našimi tipmi na prvé rande v Banskej Bystrici. Veríme, že si nájde to svoje každý z vás


Podobné články

5 typov žien, s ktorými radšej nerandit

Ani najkrajšia žena nemá záruku, že jej partnerský vzťah bude úspešný. Pravé povahové rysy totiž vyplávajú skôr, alebo neskôr na povrch. A práve na ich základe sa potom rozhodujete, či vo vzťahu ostať, alebo hľadať ďalej. Prinášame vám 5 typov žien, ktoré sa nikdy nezmenia. Od takých radšej utečte skôr, ako bude neskoro.

Využite reč tela a získajte tak kontakt

Neverbálna komunikácia tvorí až 80 % vášho prejavu. Využite tajný jazyk tela a zaručte si, že tak vždy získate kontakt na svoj vyvolený objekt.

9 tipov na kultúrne rande v Poprade

Poprad, s jeho malebným okolím a bohatou kultúrou, môže byť ideálnym miestom pre vaše romantické rande. Nižšie vám prinášame 9 tipov na kultúrne rande v Poprade. Tieto tipy môžu premeniť vaše stretnutie na nezabudnuteľný zážitok!

Typy mužov, ktorým sa ženy oblúkom vyhýbajú

Každá žena má už nejakú životnú skúsenosť, čo sa partnerských vzťahov týka a pokiaľ sa jedná o skúsenosť negatívnu, verte, že pri hľadaní nového partnera bude zaiste opatrnejšia. Niektorí partneri sú nám nesympatickí ihneď od začiatku, k iným si vytvárame negatívny postoj, až po bližšom zoznámení. Ak však nechcete zažiť ďalší rozchod alebo rozvod, je lepšie hľadať takého muža, ktorý typovo nezodpovedá tomu, s ktorým ste práve vzťah ukončili.

Zoznamovacie tipy a triky pre všetkých

Niekomu nerobí zoznamovanie vôbec žiadne problémy, pre iného môže byť veľkým orieškom. Ak patríte medzi tých, ktorí sa zoznámenia hanbia a nevedia ako začať, je potrebné sa aspoň trochu pripraviť. Pokúsime sa vám túto neľahkú situáciu zjednodušiť, ako to len pôjde. Skúste sa riadiť našimi tipmi a trikmi, možno sa na vás usmeje šťastie a vy svoju osudovú lásku čoskoro stretnete!

Tipy pre ženy: Čo očakávajú muži od prvého rande?

Chystáte sa na prvé rande? Máte už vybrané oblečenie, miesto a rozmyslený make-up pre vašu prvú schôdzku? Pamätajte ale, že vzhľad je len jednou zo súčastí dokonalého rande. Chcete, aby práve táto schôdzka bola nezabudnuteľná? Spísali sme pre vás to najdôležitejšie, čo muž od prvého rande očakáva a čím ho zaručene dostanete!

Najnovšie články

Kam ísť v Považskej Bystrici na obed alebo večeru?

V Považskej Bystrici sa nachádza mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú chutné a kvalitné jedlo a príjemné prostredie pre vaše prvé rande. Inšpirujte sa našimi 5 tipmi a užite si dokonalý gastronomický zážitok v spoločnosti vašej drahej polovičky.

6 tipov na rande v kaviarni v Považskej Bystrici

Hľadáte útulnú a príjemnú kaviareň v Považskej Bystrici, kde si dať prvé rande? Tu je niekoľko tipov s dobrým hodnotením.

Tipy na zoznamovanie v Považskej Bystrici pre rôzne vekové skupiny

V Považskej Bystrici existuje nespočetné množstvo miest a aktivít, ktoré môžu podporiť zoznamovanie ľudí všetkých vekových kategórií. Nižšie sme pre vás spísali niekoľko tipov na zoznamovanie mladistvých, ľudí stredného veku i seniorov.

Kam na športové (vonkajšie) rande v Považskej Bystrici?

V Považskej Bystrici a jej okolí nájdu milovníci športu a prírody veľa možností, ako si užiť aktívne rande v krásnom prostredí. Tu je niekoľko tipov, ktoré môžu obohatiť vaše prvé rande.

Originálne tipy na rande v Považskej Bystrici

Hľadáte niečo naozaj originálne pre vaše prvé rande v Považskej Bystrici? Nenechajte sa zlákať bežnými tipmi, ako je večera alebo kino a skúste niektorý z týchto netradičných nápadov.

10 tipov na kultúrne rande v Považskej Bystrici

Považská Bystrica ponúka mnoho možností pre kultúrne rande, či už máte radi umenie, históriu, hudbu alebo divadlo. Tu je 10 tipov, ktoré vám pomôžu naplánovať nezabudnuteľný deň (večer).