Kam ísť v Banskej Bystrici na večeru?

Kam ísť v Banskej Bystrici na večeru?

Chcete spojiť Vaše prvé rande s romantickou večerou a posedením pri poháriku vína? Potom sa inšpirujte našimi tipmi na vyhlásené banskobystrické reštaurácie.

Mahalo Poké

Mahalo Poké v Banskej Bystrici je zaujímavá reštaurácia, ktorá sa špecializuje na havajskú špecialitu poké. Poké je jedlo, ktoré sa skladá z ryže, čerstvej ryby, zeleniny a ďalších prísad. V reštaurácii Mahalo Poké si môžete vybrať z niekoľkých rôznych variantov poké, ktoré sú pripravené vždy z čerstvých a kvalitných surovín. Mahalo Poké je zaujímavé nielen svojim chutným jedlom, ale aj moderným a útulným interiérom. Reštaurácia je dostatočne veľká, takže tu budete mať priestor aj na súkromné osobné rozhovory. Reštaurácia má vonkajšie posedenie, čo oceníte predovšetkým v teplých letných mesiacoch. Poke je ľahké a zdravé jedlo, takže do tejto reštaurácie budete môcť pozvať bez obáv aj partnerku, ktorá si stráži štíhlu líniu. Mahalo Poké má širokú ponuku nápojov, z ktorej si vyberie určite každý.

Regal Burger

Ak ste obaja milovníci hamburgerov, zájdite si do Regal Burger v Banskej Bystrici. Burgery sú tu pripravované z čerstvého mäsa, čerstvej zeleniny a ďalších kvalitných surovín. V reštaurácii Regal Burger si môžete vybrať z niekoľkých rôznych variantov hovädzích burgerov, ktoré sú pripravené podľa tradičných receptov, ale aj podľa najmodernejších trendov. Na svoje si tu prídu aj milovníci vegetariánskych pokrmov. Reštaurácia ponúka nielen vnútorné, ale aj vonkajšie posedenie, čo oceníte predovšetkým na jar a v lete. Ak hľadáte príjemné miesto, kde sa budete môcť porozprávať, bližšie sa zoznámiť, dať si niečo dobré na pitie, na to si vychutnať chutné hamburgery, je Regal Burger v Banskej Bystrici skvelou voľbou.

Reštaurácia Čierna Ovca

Reštaurácia Čierna Ovca sa nachádza v malebnej dedinke Dolný Harmanec, ktorá je obklopená krásnou prírodou Veľkej Fatry. Táto dedinka je vzdialená cca 14 kilometrov od Banskej Bystrice. Pokiaľ sa teda dohovoríte, že si sem zájdete na obed alebo večeru, môžete spojiť gastronomický zážitok s prechádzkou po okolí. Reštaurácia je zariadená v tradičnom slovenskom štýle, s použitím prírodných materiálov, ako je drevo a kameň. Interiér je zdobený tradičnými slovenskými prvkami, ako sú ornamenty a ľudové kroje. Vyberať tu môžete zo širokej ponuky tradičných slovenských jedál, ktoré sú pripravované z čerstvých a kvalitných surovín od miestnych farmárov. Jedálny lístok je prispôsobený ročnému obdobiu a surovinám, ktoré príroda v danom období ponúka. Reštaurácia Čierna Ovca je skvelou voľbou pre každého, kto chce zažiť pravú slovenskú gastronómiu v krásnom prostredí. Veríme, že ak sa rozhodnete, že pozvete svoju polovičku práve sem, budete obaja maximálne spokojní.

Koliba U sv. Krištofa

Koliba U sv. Krištofa sa nachádza len malý kúsok za Banskou Bystricou v blízkosti záchytného parkoviska smerom na Donovaly. Je to tradičná zrubová stavba, zakomponovaná do okolitého prostredia. Ak ste milovníci živej hudby, pozrite sa na webové stránky, kde organizujú ďalšiu akciu a zarezervujte si miesto. Môžete potom spojiť gastronomický zážitok v príjemnom prostredí so zážitkom kultúrnym. Koliba je zariadená v tradičnom slovenskom štýle, s použitím prírodných materiálov. Koliba pri sv. Kristofa ponúka široký výber tradičných slovenských jedál, ako sú bryndzové halušky, sviečková na smotane, guláš, ale aj rôzne druhy syrov, bifteky, grilované rebierka, šaláty. Na svoje si tu príde určite každý gurmán.

Pizzeria Evijo

Pizzeria Evijo v Banskej Bystrici je skvelou voľbou pre milovníkov talianskej kuchyne. Pizzeria Evijo je rodinná pizzeria, ktorá bola založená v roku 1996. Od svojho založenia sa stala jednou z najpopulárnejších pizzérií v Banskej Bystrici a získala si množstvo ocenení, vrátane titulu Najlepšia pizza v Banskej Bystrici. Pizzeria sa nachádza v centre mesta, v blízkosti námestia SNP. Reštaurácia má útulný interiér s kapacitou 100 miest. Reštaurácia má aj vonkajšie posedenie, ktoré je ideálne pre letné mesiace. V reštaurácii si môže vybrať zo širokej ponuky polievok, pizze, cestovín, šalátov alebo rizôt. V pizzerii si môžete objednať s rozmanité ponuky talianskych vín. Ak chcete užiť príjemný večer, zájdite si posedieť práve sem. Tradičná talianska kuchyňa s vynikajúcim vínom Vašu schôdzku určite ešte vylepší.

Pokiaľ chcete spojiť obed alebo večeru ešte s nejakou prechádzkou po meste alebo nejakou romantikou, inšpirujte sa našimi tipmi na prvé rande v Banskej Bystrici. Veríme, že si nájde to svoje každý z vás


Podobné články

ELITE Date na TV Prima NEWS radí, na čo si dať pozor pri zoznamovaní

Vzhľadom k tomu, že sa neustále množia prípady, kedy ľudia túžiaci po láske podľahnú sladkým rečiam podvodníkov a následne im pošlú na účet nemalé finančné čiastky, rozhodli sme sa, že budeme varovať užívateľov touto cestou.

Ako nájsť lásku, keď ste introvert

Byť introvert je nádherné. Vystačíte si sami, premýšľate a ste skvelí pracovníci. Lenže všetci si prajú byť milovaní, introvertov nevynímajúc. K tomu však potrebujete ísť medzi ľudí, však? A to je niečo, čomu sa väčšina introvertov radšej vyhýba. Nezúfajte, životnú lásku môžete nájsť i bez toho, aby ste sa prepli na extroverta. Poďme prebrať, ako na to.

Samota ťaží

Samotárom sa môžete stať z mnohých dôvodov: na základe svojich negatívnych skúseností v partnerskom vzťahu, pretože sa vám lepí smola neustále na päty alebo preto, že vás taký život jednoducho baví. Niekto si volí život v jednočlennej domácnosti nedobrovoľne, iní samotu pred životom v páre naopak uprednostňujú.

Pozor na ruské krásky, amerických lekárov a avganistických vojakov

Napriek tomu, že sa píše a hovorí o podvodoch na sociálnych sieťach a zoznamkách každý deň, je takmer nepochopiteľné, že sa medzi nami nachádzajú neustále dôverčiví jedinci, ktorí peniaze podvodníkom posielajú. Ako takého podvodníka odhaliť?

5 prekvapivých vecí, ktoré muži zbožňujú na nežnom pohlaví

Aj samotní muži sami seba delia na horňákov a dolňákov. Presnejšie povedané, robia si z toho srandu. Existuje oveľa viac vecí, ktoré sa im na ženách páčia. Ak premýšľate nad širokou panvou, alebo dlhými vlasmi, budete prekvapení. Nejedná sa len o fyzický vzhľad. Čo muži na ženách zbožňujú?

Najčastejšie chyby pri zoznamovaní

Stále sa vám nedarí nájsť toho pravého partnera? Hoci máte záujemcov o rande dostatok a chodíte pomerne často na dohodnuté schôdzky, neustále bojujete s jedným veľkým problémom. Akým? Partner sa vám po prvej alebo druhej schôdzke už väčšinou neozve. Ale prečo? Možno robíte nevedomky niečo zle a to môže vášho budúceho partnera od ďalšieho stretnutia s vami odradiť. Skúsme sa teda spoločne pozrieť na chyby, ktorých sa ľudia pri zoznamovaní najčastejšie dopúšťajú a uvidíte, či sa v nich nájdete aj vy.