Kam na vonkajšie / športové rande v Prievidzi?

Kam na vonkajšie / športové rande v Prievidzi?

Prievidza a jej okolie ponúkajú mnoho možností pre aktívne rande. Ak chcete stráviť svoju prvú schôdzku v prírode, inšpirujte sa našimi tipomi.

Prechádzka historickým centrom Prievidzy

Preskúmajte spoločne historické centrum Prievidzy a objavte starobylé uličky, pamätníky a zaujímavé miesta. Prechádzka mestom môže byť skvelým spôsobom, ako sa zoznámiť s históriou a kultúrou tohto krásneho mesta. Počas prechádzky si môžete zájsť do nejakej miestnej kaviarne na kávu a dobrý zákusok a dozvedieť sa o sebe niečo zaujímavé.

Prechádzka okolo jazera Teplička

Jazero Teplička, ležiace asi 20 km od Prievidzy, poskytuje krásne prostredie pre vašu romantickú prechádzku. Dôjsť k nemu môžete autom, autobusom alebo napríklad na bicykli. Bez ohľadu na to, aký spôsob dopravy si zvolíte, jazero Teplička je krásnym a pokojným miestom, ktoré stojí za to navštíviť. Užijete si tu pokojnú atmosféru a krásne výhľady na vodu a okolitú prírodu. Navyše sa budete môcť porozprávať o svojich životoch a plánoch do budúcnosti a lepšie sa tak spoznať.

Cyklistický výlet po cyklotrasách

Milujete prechádzky na bicykli? Potom si vezmite bicykle a vydajte sa na cyklistický výlet po okolitých cyklotrasách. Objavujte malebné dediny, prírodné scenérie a zastavte sa na osviežujúcom občerstvení v nejakej z miestnych reštaurácií.

Výlet k vodopádu Zúgová

Urobte si výlet k nádhernému vodopádu Zúgová. Je to najvyšší vodopád na Slovensku s výškou 38 metrov. Nachádza sa v chránenej krajinnej oblasti Poniky, cca 30 km od Prievidzi a je obľúbeným cieľom turistov. K vodopádu vedie turistický chodník, ktorý je pomerne náročný, tak s tým pri plánovaní výletu počítajte!

Výlet do Bojnického zámku

Bojnický zámok je romantický zámok s bohatou históriou a krásnou architektúrou. Je to jeden z najnavštevovanejších turistických cieľov na Slovensku a môže byť ideálnym miestom pre vaše prvé rande. V zámku sa nachádza niekoľko múzeí, galérií a expozícií, ktoré vás zavedú na cestu časom od stredoveku až po 20. storočie. Prehliadky zámku sa konajú pravidelne a trvajú približne 60 minút. Počas prehliadky sa dozviete o histórii zámku a jeho slávnych obyvateľoch. Môžete si tiež pozrieť zámocké záhrady a park, ktoré sú ideálne na romantickú prechádzku. Bojnický zámok sa nachádza približne 20 kilometrov od Prievidze. Určite si tu užijete množstvo zábavy a prežijete spolu nezabudnuteľný deň. Pokiaľ chcete, aby bolo vaše rande ešte výnimočnejšie, môžete si objednať večeru v jednej z reštaurácií v zámku alebo si prenajať kočiar a prejsť so zámockým parkom.

Piknik v parku

Usporiadajte si piknik v niektorom z vašich obľúbených parkov v Prievidzi. Vezmite si deku, košík s dobrotami a fľašu vína a užite si spolu romantický deň alebo večer. Pokiaľ spoločne vydržíte až do zotmenia, môžete zakončiť vašu schôdzku pozorovaním hviezdnej oblohy.

Vodné športy

V letných mesiacoch si môžete užiť vodné športy na Prievidzskej vodnej nádrži. Môžete si ísť zaplávať, prejsť sa na lodičke, kajaku alebo paddleboarde, alebo si vyskúšať vodné lyžovanie. Zažite vzrušenie z vodných športov a užite si zábavu na slnku.

Bowling

Chcete sa počas schôdzky porozprávať a zároveň sa aj trochu pobaviť? Potom si zájdite na bowling. V Prievidzi sa nachádza niekoľko bowlingových centier. Počas bowlingu si budete môcť dať drink a niečo dobré na jedenie. Vďaka zábavnej hre a istej dávke súťaživosti sa ľahšie uvoľníte a budete sa môcť bližšie spoznať.

Toto je len malý výber z mnohých možností pre športové a outdoorové rande v Prievidzi. Určite si nájdete aktivitu, ktorá sa vám obom bude páčiť a ktorá vám pomôže prežiť krásne a nezabudnuteľné chvíle. Nech už sa rozhodnete pre čokoľvek, prajeme vám príjemný zážitok!


Podobné články

Aké vety nezadané ženy nerady počujú?

Možno si hovoríte, čo to má spoločné so zoznamovaním. Bohužiaľ, niektoré z nasledujúcich viet počujú nezadané ženy často aj na rande! Takže pozor, páni. Toto totiž dokáže ženy vytočiť do nepríčetnosti a skôr než sa nazdáte, zostanete na schôdzke sám. Aj za cenu, že zase zostane nezadaná. Aj vy, dámy, sa nasledujúcim otázkam vyvarujte. Neklaďte ich ani svojim najlepším kamarátkam, sestrám, alebo kolegyniam.

Ako pozvať muža na rande?

V hlave sa vám neustále dookola omieľa, že muži sú lovci a že oni majú byť tými, kto urobí prvý krok? Lenže čakanie na to, až sa muž rozhýbe, môže byť v niektorých prípadoch ubíjajúce. Ak sa vám páči, choďte na to inak! Nečakajte, až vás pozve. Pozvite ho sama! Neviete, ako na to? Čítajte ďalej.

5 tipov, ako vybrať správneho partnera

Niektorým ľuďom sa nedarí nájsť si vhodného partnera pre život. Nech už je to kôli zlým rodinným vzorom, romantickým predstavám, alebo preto, že jednoducho neprekuknú manipulanta včas. Pozrite sa na našich päť tipov, ktorými by ste sa mali pri výbere partnera riadiť.

Samota ťaží

Samotárom sa môžete stať z mnohých dôvodov: na základe svojich negatívnych skúseností v partnerskom vzťahu, pretože sa vám lepí smola neustále na päty alebo preto, že vás taký život jednoducho baví. Niekto si volí život v jednočlennej domácnosti nedobrovoľne, iní samotu pred životom v páre naopak uprednostňujú.

5 vlastností skvelého partnera

Každá žena pre seba hľadá ideálneho muža. Nie je však jednoduché ho nájsť. Niektoré dámy sú zaslepené predstavou o krásnom a dokonalom mužovi. Ten bohužiaľ neexistuje. Zatvárajú si tak cestu pred ich životnými partnermi. Prečítajte si o piatich vlastnostiach ideálneho partnera a poriadne si ich vryte do pamäti. Čo keď na ideálneho muža narazíte už zajtra?

Čomu sa na rande vyhnúť?

Prvá schôdzka býva väčšinou veľmi náročná. Čím viac vám na tom druhom záleží, tým väčší strach z nej budete mať. Od samej nervozity sa potom môžete dopustiť chýb, ktoré môžu zničiť práve vznikajúci partnerský vzťah. Čomu sa teda na prvom rande vyhnúť?

Najnovšie články

Kam ísť v Považskej Bystrici na obed alebo večeru?

V Považskej Bystrici sa nachádza mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú chutné a kvalitné jedlo a príjemné prostredie pre vaše prvé rande. Inšpirujte sa našimi 5 tipmi a užite si dokonalý gastronomický zážitok v spoločnosti vašej drahej polovičky.

6 tipov na rande v kaviarni v Považskej Bystrici

Hľadáte útulnú a príjemnú kaviareň v Považskej Bystrici, kde si dať prvé rande? Tu je niekoľko tipov s dobrým hodnotením.

Tipy na zoznamovanie v Považskej Bystrici pre rôzne vekové skupiny

V Považskej Bystrici existuje nespočetné množstvo miest a aktivít, ktoré môžu podporiť zoznamovanie ľudí všetkých vekových kategórií. Nižšie sme pre vás spísali niekoľko tipov na zoznamovanie mladistvých, ľudí stredného veku i seniorov.

Kam na športové (vonkajšie) rande v Považskej Bystrici?

V Považskej Bystrici a jej okolí nájdu milovníci športu a prírody veľa možností, ako si užiť aktívne rande v krásnom prostredí. Tu je niekoľko tipov, ktoré môžu obohatiť vaše prvé rande.

Originálne tipy na rande v Považskej Bystrici

Hľadáte niečo naozaj originálne pre vaše prvé rande v Považskej Bystrici? Nenechajte sa zlákať bežnými tipmi, ako je večera alebo kino a skúste niektorý z týchto netradičných nápadov.

10 tipov na kultúrne rande v Považskej Bystrici

Považská Bystrica ponúka mnoho možností pre kultúrne rande, či už máte radi umenie, históriu, hudbu alebo divadlo. Tu je 10 tipov, ktoré vám pomôžu naplánovať nezabudnuteľný deň (večer).