Zoznamovanie v Banskej Bystrici

Zoznamovanie v Banskej Bystrici

Banská Bystrica je krásne mesto s bohatou históriou a kultúrou. Je to tiež miesto, kde žije mnoho zaujímavých ľudí. Pokiaľ sa chcete zoznámiť s novými ľuďmi, máte v Banskej Bystrici k dispozícii veľa možností.

Ako sa zoznámiť v Banskej Bystrici?

Aktivity v prírode

Pokiaľ máte radi turistiku, cyklistiku alebo iné športové aktivity, môžete sa ľahko zoznámiť s ľuďmi, ktorí zdieľajú zhodné záujmy ako Vy. V okolí Banskej Bystrice sa nachádza nespočet krásnych turistických trás, cyklotrás a športových areálov. Môžete sa teda pridať do niektorého z turistických klubov alebo sa pripojiť k skupine ľudí, ktorí sa pravidelne vydávajú na výlety. Tým svoje šance na zoznámenie značne znásobíte.

Kultúrne akcie

Banská Bystrica ponúka okrem športových aktivít aj celý rad kultúrnych podujatí, ako sú koncerty, divadelné predstavenia, výstavy alebo festivaly. Na týchto akciách sa môžete zoznámiť s ľuďmi, ktorí majú podobný záujem o kultúru, hudbu či umenie, rovnako ako Vy.

Voľnočasové aktivity

V Banskej Bystrici môžete navštíviť aj kiná, divadlá, knižnice, múzeá alebo galérie. Môžete sa prihlásiť do niektorého z kurzov, ako je tanec, štúdium cudzích jazykov, varenie alebo maľovanie. Pri týchto aktivitách sa stretnete s mnohými novými ľuďmi, ktoré majú podobné záujmy, ako Vy. A je možné, že niektorý z nich bude singel a bude na týchto spoločenských aktivitách hľadať partnera (partnerku) rovnako ako Vy.

Zoznamky

Pokiaľ sa chcete zoznámiť s novými ľuďmi radšej online, môžete využiť niektoré z internetových zoznamiek alebo aplikácií. Tieto zoznamky a aplikácia vám umožní vyhľadávať ľudí podľa rôznych kritérií, ako sú vek, pohlavie, záujmy alebo lokalita. Na zoznamkách máte najväčšie šance na zoznámenie, pretože sa na ne registrujú užívatelia všetkých vekových kategórií, pracovných pozícií, záujmov. Stretnete tu ľudí z celej republiky, ktorých by ste v bežnom živote najskôr nikdy nestretli.

Ako sa zoznamovať?

Či už sa rozhodnete zoznámiť s novými ľuďmi na spoločenskej akcii, v spolku, pri športe alebo na internete, je dôležité byť sám sebou a nebáť sa kontaktovať ostatných. Pokiaľ sa vám niekto páči, nebojte sa ho osloviť. Začnite konverzáciu nejakou neutrálnou témou, ako je počasie alebo dotaz na to, ako sa má. Buďte pozorní a počúvajte, čo ostatní hovoria. Nebojte sa zdieľať svoje vlastné zážitky a názory. Buďte ústretoví a priateľskí. Ak sa budete riadiť týmito tipmi, máte veľkú šancu na úspech pri zoznamovaní.

Tipy na rande

Pokiaľ to vyjde, dohodnite si Vaše prvé rande. Môžete vyraziť do prírody, za kultúrou, na kávu alebo napríklad na večeru. Chcete niečo originálne? Inšpirujte sa našimi tipmi na romantické originálne rande!


Podobné články

Strach z blízkosti

Máte za sebou niekoľko vzťahov, ale žiadny z nich neprešiel do vážnejšej fázy? Pritom túžite po láske a aktívne ju hľadáte? Lenže vždy, keď to začína byť vážne, dostanete strach. Tiež to poznáte? Možno trpíte tým, čo odborníci nazývajú jednoducho "strach z blízkosti". Spísali sme pre vás pár ukazovateľov, podľa ktorých spoznáte, či ním trpíte.

Zbavte sa týchto 5 vecí a nájdete lásku na celý život

Už roky hľadáte toho pravého či pravú, ale stále nemáte šťastie? Možno sú na vine podvedomé zvyky, ktoré vám v tom bránia. Aké zvyky to sú a ako sa ich zbaviť?

Ako osloviť ženu

Ženy sú podľa Starého zákona veľké hriešnice. Ruku na srdce, ale čo by sme si bez nich počali? Každý muž k svojmu spokojnému životu potrebuje minimálne jednu ženu. K tomu je dôležité sa vedieť dobre zoznámiť, čo pre mnohých z vás predstavuje nemalý problém. My vám poradíme, ako na to.

Hlúpe rady slobodným ženám

Sólo jedinci si konečne prišli na svoje. Ich samotu už nikto nerieši ako hanbu, ale chápu ju tak, ako je. Teda, že chcú zostať sólo, bez svadby. Lenže čo ak ste žena a práve ste sa prehupli cez tridsiatku a nemáte ešte rodinu? Od priateľov a príbuzných počujete určite mnoho "múdrych" rád, ktoré sa môžu nepríjemne opakovať dookola. A vo výsledku vydesiť! Na čo sa máte pripraviť?

Zoznamka, alebo mobilná aplikácia?

Zoznamovanie sa na ulici je už takmer prežitkom. Ako prvé prišli internetové zoznamky, ktoré cez pôvodnú skepsu oslávili a oslavujú dodnes veľký úspech. A aj k nám už dorazili randiace aplikácie, ktoré vám posielajú návrhy partnerov priamo na mobil. Kamkoľvek sa pohnete, viete o tom, čo sa deje. Má pre vás cenu nejakú si zaobstarať?

Využite reč tela a získajte tak kontakt

Neverbálna komunikácia tvorí až 80 % vášho prejavu. Využite tajný jazyk tela a zaručte si, že tak vždy získate kontakt na svoj vyvolený objekt.