Tipy na vonkajšie rande vo Zvolene

Tipy na vonkajšie rande vo Zvolene

Zvolen ponúka mnoho príležitostí pre aktívne a prírodou inšpirované rande. Nižšie uvedené tipy by mohli zaujať tých z vás, ktorí majú radi pohyb a chcú si užívať počas zoznamovania krásu prírody.

Prechádzka po Parku Sihelnej

Park Sihelná je jeden z najkrajších a najobľúbenejších parkov v meste. Nachádza sa na kopci nad Zvolenom a ponúka úchvatný výhľad na mesto a okolitú krajinu. Park je ideálny na prechádzky, pikniky, jogging, cyklistiku a relaxáciu. V parku sa nachádza detské ihrisko, takže je to ideálne miesto pre rodiny s deťmi. V parku môžete spoločne objavovať miestnu flóru a faunu a pritom sa bližšie spoznávať.

Cyklistické výlety po okolí Zvolena

Okolo Zvolena nájdete nespočet cyklotrás, ktoré vedú krásnymi lesmi a prírodou. Na bicykloch sa môžete vydať na výlet do neďalekého prírodného parku Poľana alebo okolo rieky Hron. Vyberte si trasu, ktorá je vhodná pre vašu úroveň zdatnosti. V parku Poľana nájdete trasy pre všetky úrovne, od začiatočníkov až po skúsených cyklistov. Cyklistika je skvelý spôsob, ako kombinovať fyzickú aktivitu s možnosťou spoznať krásne zákutia regiónu. Počas prestávok na občerstvenie sa môžete rozprávať o živote a spoločných plánoch do budúcnosti.

Návšteva miestnych jazier

Neďaleko Zvolena sa nachádza niekoľko malebných jazier. Jedným z nich je jazero Klinger. Nájdete ho v malebnom prostredí Štiavnických vrchov a ponúka úchvatné scenérie. Môžete sa tu len tak prechádzať po brehu jazera, kochať sa výhľadom na krajinu alebo relaxovať v pokojnom prostredí. Pri jazere Klinger sa môžete venovať rôznym aktivitám, ako je plávanie, rybárčenie, vodné športy, turistika a cyklistika. Môžete si tu urobiť aj piknik, pozorovať západ slnka alebo sa len tak prechádzať po lesných chodníkoch. Je len na vás, ktorú z aktivít si pre svoje rande zvolíte. Jazero Klinger je ideálnym miestom pre spoločne strávené romantické chvíle.

Golf na Zvolenskej Sihoti

Pre milovníkov golfu ponúka golfové ihrisko Zvolenská Sihot príležitosť užiť si hru v krásnom prostredí. To je skvelé miesto na popoludňajšie rande, kde si môžete zahrať golf, užívať si krásnu prírodu a zároveň viesť neformálne rozhovory.

Horská turistika a výlety

V okolí Zvolena sa nachádza niekoľko vhodných destinácií pre pešiu turistiku. Vezmite svojho partnera na výlet do pohoria Poľana alebo do Nízkych Tatier, kde môžete objavovať horské chodníky, užívať si panoramatické výhľady a zdieľať zážitky z dobrodružstva v prírode.

Jazda na koni

Ak obaja máte radi kone, môžete sa vydať na jazdu na koni v niektorom z miestnych jazdeckých klubov. Jazda na koni cez zalesnené cesty alebo po otvorených pastvinách môže byť romantickým a vzrušujúcim zážitkom.

Adrenalínové aktivity

Pre tých, ktorí hľadajú trochu viac vzrušenia, ponúka Zvolen aktivity ako je lezecké centrum alebo lanový park. Spoločne môžete prekonávať prekážky a užívať si vzrušenie z fyzických výziev.

Prechádzka a piknik v parku

Ak hľadáte niečo menej adrenalínového a fyzicky náročného, vyberte si obyčajnú prechádzku parkom. Na tieto účely si vyberte napríklad park Sad 9. mája. Tento park je ideálny na prechádzku a rozprávanie. Môžete sa prechádzať po širokých alejach, obdivovať krásne kvety a stromy a užívať si pokojné prostredie. V parku sa nachádza aj niekoľko lavičiek, na ktorých sa môžete oddýchnuť a porozprávať sa. Ak chcete urobiť z obyčajnej prechádzky neobyčajné rande, spojte prechádzku s piknikom. V parku Sad 9. mája je niekoľko krásnych lúk, ktoré sú ideálnym miestom pre váš piknik. Vezmite si so sebou deku, košík s jedlom a nápojmi a vychutnajte si príjemný piknik v prírode. V tomto parku sa nachádza niekoľko detských ihrísk, takže je to ideálne miesto na zoznamovanie, aj pre tých z vás, ktorí majú menšie deti a chcete ich na schôdzku vziať. V parku si môžete zahrať minigolf alebo napríklad pétanque. Môžete si tak aktívne užiť pokojné rande v prírode a zároveň sa pritom bližšie spoznávať.

Pamätajte, že bez ohľadu na to, ktorú aktivitu si vyberiete, je dôležité, aby ste si užili čas spoločne a vytvorili príjemné a relaxačné prostredie pre vaše prvé rande vonku.

Zaujímajú vás aj ďalšie nápady na športové rande alebo na rande kultúrne? Potom sa inšpirujte našimi tipmi na prvé rande vo Zvolene a blízkom okolí, tipmi na vyhlásené zvolenské reštaurácie alebo kaviarne alebo tipmi na originálne rande.
Podobné články

Úskalia zoznamovania cez internet

Stále ešte platí v podvedomí niektorých ľudí názor, že internet je až tá posledná šanca, ako sa zoznámiť. V dnešnej hektickej dobe však neustále narastá počet párov, ktorý sa zoznámili práve cez internet. Rovnako ako ostatné druhy zoznamovania má aj online zoznamovanie určité úskalia.

Zoznamovanie na internete je "IN"

Internet, internet a zase ten internet. Ako by bez neho už dnešný svet nedokázal vôbec fungovať. Internet používame v dnešnej dobe už snáď ku všetkému, čo je možné. K práci, na vzdelávanie, na nakupovanie, k zábave, ale aj k zoznamovaniu. A práve zoznamovanie na internete sa stáva najobľúbenejším miestom, kde sa ľudia v poslednej dobe zoznamujú.

Zoznamovanie v Trenčíne pre všetky vekové kategórie

Trenčín, dynamické mesto s bohatou históriou a kultúrnym životom, ponúka pestré možnosti zoznámenia pre mužov aj ženy, či už mladistvých alebo seniorov.

Najčastejšie chyby v profiloch

Keď sa prvýkrát prihlásite na zoznamku, pravdepodobne si nieste istí tým, čo všetko do profilu napísať a čo radšej vynechať. A ako je to s fotografiami? Máte odpovedať na osobné otázky, alebo nie? Čo robiť, keď sa vám dlhšiu dobu nikto neozýva? Prezradíme vám najčastejšie chyby, ktoré používatelia zoznamiek robia. Vyhnite sa im a hneď uvidíte výsledok!

Ako sa na prvé rande s mužom zásadne nelíčiť?

Radi by ste na prvom rande zaujali partnera nielen svojou výrečnosťou, ale aj vzhľadom? Ten je totiž na prvej schôdzke väčšinou zásadný. Dáme vám teda niekoľko rád, ako sa na prvé rande rozhodne nelíčiť.

Ako si šplhnúť u žien?

Snažíte sa zapôsobiť na nejakú novú partnerku, ženu, s ktorou ste si práve dohodli schôdzku alebo na vašu dlhoročnú priateľku? Či už sa snažíte zapôsobiť na kohokoľvek a z akéhokoľvek dôvodu, jedným si môžete byť úplne istý. Získať plusové body u ženy nie je vždy úplne jednoduché, ale ak zvolíte správnu taktiku, verte, že vás partnerka odmení nielen krásnym úsmevom.

Najnovšie články

Kam ísť v Považskej Bystrici na obed alebo večeru?

V Považskej Bystrici sa nachádza mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú chutné a kvalitné jedlo a príjemné prostredie pre vaše prvé rande. Inšpirujte sa našimi 5 tipmi a užite si dokonalý gastronomický zážitok v spoločnosti vašej drahej polovičky.

6 tipov na rande v kaviarni v Považskej Bystrici

Hľadáte útulnú a príjemnú kaviareň v Považskej Bystrici, kde si dať prvé rande? Tu je niekoľko tipov s dobrým hodnotením.

Tipy na zoznamovanie v Považskej Bystrici pre rôzne vekové skupiny

V Považskej Bystrici existuje nespočetné množstvo miest a aktivít, ktoré môžu podporiť zoznamovanie ľudí všetkých vekových kategórií. Nižšie sme pre vás spísali niekoľko tipov na zoznamovanie mladistvých, ľudí stredného veku i seniorov.

Kam na športové (vonkajšie) rande v Považskej Bystrici?

V Považskej Bystrici a jej okolí nájdu milovníci športu a prírody veľa možností, ako si užiť aktívne rande v krásnom prostredí. Tu je niekoľko tipov, ktoré môžu obohatiť vaše prvé rande.

Originálne tipy na rande v Považskej Bystrici

Hľadáte niečo naozaj originálne pre vaše prvé rande v Považskej Bystrici? Nenechajte sa zlákať bežnými tipmi, ako je večera alebo kino a skúste niektorý z týchto netradičných nápadov.

10 tipov na kultúrne rande v Považskej Bystrici

Považská Bystrica ponúka mnoho možností pre kultúrne rande, či už máte radi umenie, históriu, hudbu alebo divadlo. Tu je 10 tipov, ktoré vám pomôžu naplánovať nezabudnuteľný deň (večer).