8 tipov na športové rande v Banskej Bystrici

8 tipov na športové rande v Banskej Bystrici

Máte radi šport a prírodu? Uprednostňujete športové aktivity pred kultúrou alebo gastronomickým zážitkom? Vyrazte spolu na športové rande!

Vyrazte si na bicykloch

Požičajte si bicykle a vydajte sa na spoločnú cykloprasu po okolí mesta. Vyberte si trasu podľa vášho športového zamerania - od ľahkej jazdy po meste až po náročnejšie trasy v okolitých horách. Je to skvelý spôsob, ako si užijete pohyb na čerstvom vzduchu a zároveň sa budete môcť bližšie zoznámiť s Vaším partnerom. Pokiaľ sa Vám bude spoločne strávený čas na prechádzke páčiť, môžete si zájsť ešte na pivo alebo limonádu niekam na terasu. Získate tak ďalšie minúty v spoločnosti toho druhého. Počas posedenia pri poháriku sa môžete dohovoriť na ďalšom výlete po okolí Banskej Bystrice.

Choďte si zalyžovať alebo korčuľovať

Navštívte miestne lyžiarske stredisko alebo choďte korčuľovať niekam na rybník alebo zimný štadión. Ak ste milovníci zimných športov, môžete si užiť svoje prvé spoločné rande napríklad na svahu pri lyžovaní alebo pri schádzaní kopca na snowboarde. Pokiaľ preferujete skôr zimné korčuľovanie pred lyžovaním, dajte si rande na ľade. Okrem športovania si môžete sadnúť po športovom výkone na kávu, čaj alebo zvarák ak tomu si môžete dať niečo dobré na jedenie a porozprávať sa viac o živote. Je to skvelý spôsob, ako si užiť pohyb a zábavu zároveň. V letnom období vymeňte zimné korčule za kolieskové. Aj na ovále spolu môžete prežiť chvíle plné zábavy.

Vydajte sa do prírody

Dohovorte sa na spoločnej prechádzke alebo na výlete do prírody. Počas prechádzky sa budete môcť nerušene rozprávať o živote a Vašich plánoch do budúcnosti. Pokiaľ medzi Vami preskočí prvá povestná iskrička a budete si spolu rozumieť, môžete si naplánovať ďalšiu schôdzku a vydať sa napríklad na nejakú dlhšiu spoločnú túru alebo na nejaké originálne romantické rande.

Urobte si piknik

Piknik v prírode je ďalším skvelým spôsobom, ako si môžete užiť pohyb na čerstvom vzduchu a zároveň sa bližšie spoznať s Vaším partnerom. Jedlo a pitie môžete kúpiť spoločne alebo si môžete objednať piknikový kôš priamo v reštaurácii. Niektoré reštaurácie túto službu poskytujú. Okrem občerstvenia si zo sebou zoberte deku a dobrú náladu. Vyberte pre piknik nejaké pekné miesto, pohodlne sa usaďte a rozprávajte sa. Pokiaľ chcete, aby bol Váš piknik ešte romantickejší, môžete si pustiť hudbu a dať pohárik šampusu. Môžete vyskúšať aj nejaké spoločné aktivity, ako je frisbee, pétanque alebo iné hry, ktoré sa k pikniku skvele hodia.

Prejdite sa po nábreží Hrona

Banská Bystrica sa nachádza na brehu rieky Hron. Nábrežie okolo rieky je dlhé niekoľko kilometrov a ponúka krásne výhľady na mesto. Môžete sa prejsť po nábreží, zastaviť sa na niektorej z lavičiek a rozprávať sa, alebo sa vydať na kratšiu alebo dlhšiu prechádzku mestom. Pokiaľ Vám bude na prvej schôdzke dobre, môžete si požičať ešte na chvíľu loďku a prejsť sa po rieke Hron. Pokiaľ už nebudete mať čas, môžete si prechádzku loďou po Hrone dohodnúť na budúcu schôdzku.

Pre tých, ktorí hľadajú jednoduchší a pokojnejší spôsob, ako stráviť prvú schôdzku v Banskej Bystrici, ponúkame nižšie niekoľko ďalších tipov:

Relaxujte pri prechádzke Starým mestom

Banská Bystrica má krásne historické centrum. Využite to a túlajte sa spolu malebnými uličkami, obdivujte krásy historických budov a užívajte si uvoľnené atmosféry počas prechádzky. K tomu si môžete kúpiť téglik kávy a užívať si spoločnosť toho druhého.

Navštívte mestský park

Mestský park je skvelým miestom pre pokojnú prechádzku, porozprávanie sa na lavičke, alebo dokonca pre piknik, pokiaľ počasie dovolí. Je to príjemné miesto uprostred mesta, kde môžete byť aj v kontakte s prírodou. A ako sme už spomínali vyššie, môžete si prechádzku spestriť napríklad zmrzlinou, kávou alebo pohárom vína v nejakej miestnej kaviarni.

Pozorujte hviezdy

Pokiaľ hľadáte niečo trochu iné ako je klasické posedenie v kaviarni, napriek tomu však niečo nenáročné, vydajte sa večer na miesto mimo mestského svetla a pozorujte spoločne hviezdy. Môže to byť krásny, romantický a upokojujúci zážitok, počas ktorého sa budete môcť pekne porozprávať a bližšie sa spoznať.


Podobné články

Osobné zoznámenie

Osobné zoznámenie patrí medzi najstarší, ale doteraz stále dobre fungujúci spôsob zoznámenia. Ľudia sa odjakživa zoznamovali, ako vedeli a nikdy nepotrebovali žiadne návody, ako na to. Lenže doba sa zmenila, ľudia uznávajú iné ľudské hodnoty, ako tomu bolo predtým, a tak môže byť pre niekoho zoznámenie s vysneným partnerom veľkým problémom. Zoznamovať sa dá v dnešnej dobe rôznymi spôsobmi - cez internetové zoznamky, organizované rande alebo inzeráty v tlači. My sa však zameriame na klasiku a tou je práve osobné zoznámenie. Aké sú výhody a nevýhody osobného zoznámenia? Zaujímajú vás tipy na klasické aj originálne spôsoby zoznámenia? Ak chcete vedieť viac, pokračujte v čítaní.

Ako si získať muža

Rozhodli ste sa, že nastal správny čas na to, aby ste si našli muža? Pripadá vám to ako nadľudská úloha? V skutočnosti to nie je zas také ťažké, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Väčšina nezadaných mužov si totiž želá tiež sa s niekým zoznámiť. Poradíme vám pár tipov, ktoré vám dodajú pri zoznamovaní odvahu.

Čo neznášajú ženy na mužoch?

Čo vadí mužom na ich ženách, už vieme. Ale ako je to naopak? Čoho by sa mali muži vyvarovať, aby žili so svojou partnerkou v spokojnom vzťahu? Poďme sa pozrieť na najčastejšie mužské chyby a vlastnosti, s ktorými sa ženy len ťažko zmierujú.

Kam pozvať partnera (partnerku) v Nitre na večeru?

Inšpirujte sa našimi 5 tipmi a užite si dokonalý gastronomický zážitok v spoločnosti vašej polovičky.

Dá sa nájsť ideálna žena?

Otázkou je, čo vlastne hľadáte. Nádhernú partnerku, obetavú, rodinne založenú, partnerku milujúcu zábavu, alebo tak trochu kamarátku do dažďa? Každý si predstavuje pod pojmom ideálna žena niečo iné. Na hlavných bodoch sa ale väčšina mužov zhodne. Takže, ako je to s tým ideálom?

Komunikácia cez zoznamku

Komunikácia na internetovej zoznamke je veľmi jednoduchá záležitosť. Nemajte teda obavy, že by ste ju nezvládli. Verte, že spísanie pár riadkov do počítača alebo na klávesnici vášho telefónu je oveľa jednoduchšie, než komunikácia s neznámou osobou tvárou v tvár. Zvládne ju určite každý, kto vie zapnúť počítač, spustiť internet a písať. Neviete ako začať? Nevadí, poradíme vám!

Najnovšie články