Dnes sa mi stalo niečo naozaj zvláštne

Toto je email, ktorý sme dostali od jedného z našich užívateľov.

Dnes sa mi stalo niečo naozaj zvláštne. Volal mi človek z Vašej zoznamky EliteDate a overoval môj profil! Niečo také sa mi na zoznamke nikdy nestalo. Veľmi ma to zaujalo a nejako som tým nadobudol presvedčenie, že by táto zoznamka mohla  fungovať. Priznám sa, že som sa na profil prihlásil od registrácie až dnes a to na základe tohto telefonátu. Spomínam si, že keď som profil pred niekoľkými dňami vypĺňal, bol súčasťou registrácie osobnostný dotazník. Vyplnil som ho a profil, ktorý z neho "vypadol" naozaj takmer na 100% súhlasil s mojou osobou.

Som presne taký, ako ma výsledok testu opísal. Ale potom som na to zabudol a ďalej to neriešil ... Až dnes.

Prekvapilo ma, že na mojom profile som dokonca našiel jednu správu od slečny. To sa mi tiež ešte nikde nestalo (ale nehľadám dlho, na zoznamke sa pohybujem cca 2 mesiace - lide.cz a stesti.cz. Ale tieto zoznamky sú už také, povedzme "prebrané", jednoducho sa mi úplne nepozdávajú). Takže to rád budem skúšať u Vás.

Priznám sa, že na mňa Váš web a rozprávanie pôsobilo trochu americky, tak nejako nedôveryhodne, ako keď Vám niekto ponúka nejaký super produkt a chce ho predať za každú cenu. Ale teraz sa môj názor naozaj mení. - Cítim to správne?

Naozaj to nie je len nejaký bussines a lapanie užívateľov?

Naozaj je zaregistrovaných viac žien ako mužov? Ako je to možné? Na "lide.cz" je napr 20 tis. žien a 40 tis. mužov ... Ako sa Vám to podarilo? Prečo neregistrujete okresy? Napr. Banskobystrický kraj je naozaj veľký! A z Ml Boleslavi do Benešova, Příbrami alebo Berouna je naozaj už moc ďaleko ....

Ďakujem moc za prípadné vysvetlenie :-) Naozaj tejto zoznamke maximálne fandím, ak je taká ako sa tvári!!!