Dnes sa mi stalo niečo naozaj zvláštne

Toto je email, ktorý sme dostali od jedného z našich užívateľov.

Dnes sa mi stalo niečo naozaj zvláštne. Volal mi človek z Vašej zoznamky EliteDate a overoval môj profil! Niečo také sa mi na zoznamke nikdy nestalo. Veľmi ma to zaujalo a nejako som tým nadobudol presvedčenie, že by táto zoznamka mohla  fungovať. Priznám sa, že som sa na profil prihlásil od registrácie až dnes a to na základe tohto telefonátu. Spomínam si, že keď som profil pred niekoľkými dňami vypĺňal, bol súčasťou registrácie osobnostný dotazník. Vyplnil som ho a profil, ktorý z neho "vypadol" naozaj takmer na 100% súhlasil s mojou osobou.

Som presne taký, ako ma výsledok testu opísal. Ale potom som na to zabudol a ďalej to neriešil ... Až dnes.

Prekvapilo ma, že na mojom profile som dokonca našiel jednu správu od slečny. To sa mi tiež ešte nikde nestalo (ale nehľadám dlho, na zoznamke sa pohybujem cca 2 mesiace - lide.cz a stesti.cz. Ale tieto zoznamky sú už také, povedzme "prebrané", jednoducho sa mi úplne nepozdávajú). Takže to rád budem skúšať u Vás.

Priznám sa, že na mňa Váš web a rozprávanie pôsobilo trochu americky, tak nejako nedôveryhodne, ako keď Vám niekto ponúka nejaký super produkt a chce ho predať za každú cenu. Ale teraz sa môj názor naozaj mení. - Cítim to správne?

Naozaj to nie je len nejaký bussines a lapanie užívateľov?

Naozaj je zaregistrovaných viac žien ako mužov? Ako je to možné? Na "lide.cz" je napr 20 tis. žien a 40 tis. mužov ... Ako sa Vám to podarilo? Prečo neregistrujete okresy? Napr. Banskobystrický kraj je naozaj veľký! A z Ml Boleslavi do Benešova, Příbrami alebo Berouna je naozaj už moc ďaleko ....

Ďakujem moc za prípadné vysvetlenie :-) Naozaj tejto zoznamke maximálne fandím, ak je taká ako sa tvári!!!


Najnovšie články

Akčná ponuka - 20% zľava na ľubovoľné členstvo

Ponúkame vám 20% zľavu na ľubovoľný balíček prémiového členstva. Táto ponuka je časovo obmedzená. Môžete ju využiť len do utorkovej polnoci 12. 12. 2023. Neváhajte a získajte ju!

PF 2023

Do nového roku Vám prajeme veľa zdravia, šťastia, lásky, spokojnosti a osobných úspechov. Tím ELITE Date

PF 2021

Do nového roku Vám prajeme veľa zdravia, šťastia, lásky, spokojnosti a osobných úspechov. Tím ELITE Date

Plány na rok 2019

Rád by som sa s vami podelil o naše plány s online zoznamkou Elite Date na rok 2019.

Ohliadnutie za septembrovú diskusií na tému Ako sa ,, balí "v Česku v 21.storočia?

Praha - V stredu 17. septembra prebehol v priestore Era svet ôsmy diel relácie Uhol pohľadu na tému Ako sa ,, balí "v Česku v 21.storočia? Atmosféra bola uvoľnená, pozitívne, príjemná. Rovnako tak vhodná pre obohacujúce, inteligentný a vecnú diskusiu, ktorú svojimi pohľadmi doplnili skvelí hostia ako sex trénerka Julie Gaia Poupětová, majiteľka agentúry Náhoda Veronika Vinterová, kouč a spolumajiteľ online zoznamky ELITE Date Jan Patrman, psychológ a rodinný poradca Pavol Rataj a marketingový manažér gay a lesbické zoznamky iBoys.cz a iGirsl.cz Jiří Koubek.

Novembrové stretnutie užívateľov zoznamky s tvorcami

Minulý týždeň prebehlo novembrové stretnutie užívateľov zoznamky ELITE Date s jej tvorcami. Miestom stretnutia bolo prostredie príjemnej kaviarne Pražiareň a stretnutie sa pretiahlo dlho do noci :)