Príbeh o výnimočnom zoznámení

Každý, kto by sa rád s niekým zoznámil, si raz za čas položí otázku, či sa obrátiť na zoznamku alebo či počkať, až sa pán Božský ukáže sám.

Ak sa rozhodneme, že zveríme naše túžby a priania do rúk online zoznamky pre náročných, mali by sme byť úprimní, nepísať žiadne výmysly, akí by sme si priali byť, ale napísať pravdu, kto sme a aký by mal byť náš náprotivok. Až potom môžeme očakávať, že budeme spokojní a nájdeme toho pravého!

Viem, o čom píšem, pretože som to sama zažila. Svojho pána Božkého som si našla cez zoznamku. Keďže som bola úplne úprimná a on tiež, naše stretnutie na seba nedalo dlho čakať. Prvé okamihy predčili moje očakávania. Už po chvíľke som mala pocit, akoby sme boli starí priatelia.

Sedeli sme v reštaurácii až do záverečnej a potom sme sa premiestnili do auta, kde sme sa rozprávali až do rána. Než odišiel, vedela som, že je to On, s kým by som chcela stráviť zvyšok svojho života. Potom sme sa často navštevovali. Delilo nás 200km, ale to nám vôbec nevadilo. Potom prišiel deň, kedy sme sa rozhodli, že budeme žiť spolu. Ja som sa presťahovala aj s deťmi za ním a deti nastúpili do školy.

Zo začiatku, ako sme si na seba všetci zvykli, to bolo trochu ťažšie, ale nakoniec je z nás úžasná rodina. Takže, kto ešte váha, či sa obrátiť na zoznamku alebo nie, môžem vrelo odporučiť: ÁNO ..... vyskúšajte to a uvidíte. Nenechávajte nič na osud a vezmite šťastie do vlastných rúk ........