Novembrové stretnutie užívateľov zoznamky s tvorcami

Už druhýkrát sme sa stretli s Vami - užívateľmi zoznamky ELITE Date a tentokrát v hojnejšom počte ako pri predchádzajúcom stretnutí. Prvýkrát sme pre plánované stretnutie využili náš rezervačný systém a tak nás aspoň nemuselo čakať prekvapenie v podobe nepredpovedateľného množstva záujemcov.

Stretnutie prebiehalo v prostredí príjemnej kaviarne Pražiareň v Prahe, v blízkosti stanice metra I.P. Pavlova.

Tentokrát sa nám síce nepredstavil žiadny pár, ktorému u nás zoznámenie vyšlo, ale aj tak bola spoločnosť príjemná.

Počas rozprávania sme nazbierali veľké množstvo podnetov a výčitiek, z ktorých nemalá časť vás v najbližšej dobe na našej zoznamke v realizovanej podobe čaká.

Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa zase na ďalšie stretnutie - pravdepodobne v polovici januára!


Najnovšie články

PF 2023

Do nového roku Vám prajeme veľa zdravia, šťastia, lásky, spokojnosti a osobných úspechov. Tím ELITE Date

PF 2021

Do nového roku Vám prajeme veľa zdravia, šťastia, lásky, spokojnosti a osobných úspechov. Tím ELITE Date

Plány na rok 2019

Rád by som sa s vami podelil o naše plány s online zoznamkou Elite Date na rok 2019.

Ohliadnutie za septembrovú diskusií na tému Ako sa ,, balí "v Česku v 21.storočia?

Praha - V stredu 17. septembra prebehol v priestore Era svet ôsmy diel relácie Uhol pohľadu na tému Ako sa ,, balí "v Česku v 21.storočia? Atmosféra bola uvoľnená, pozitívne, príjemná. Rovnako tak vhodná pre obohacujúce, inteligentný a vecnú diskusiu, ktorú svojimi pohľadmi doplnili skvelí hostia ako sex trénerka Julie Gaia Poupětová, majiteľka agentúry Náhoda Veronika Vinterová, kouč a spolumajiteľ online zoznamky ELITE Date Jan Patrman, psychológ a rodinný poradca Pavol Rataj a marketingový manažér gay a lesbické zoznamky iBoys.cz a iGirsl.cz Jiří Koubek.

Dnes sa mi stalo niečo naozaj zvláštne

Dnes sa mi stalo niečo naozaj zvláštne. Volal mi človek z Vašej zoznamky EliteDate a overoval môj profil! Niečo také sa mi na zoznamke nikdy nestalo. Veľmi ma to zaujalo a nejako som tým nadobudol presvedčenie, že by táto zoznamka mohla fungovať. Priznám sa, že som sa na profil prihlásil od registrácie až dnes ...

Príbeh o výnimočnom zoznámení

Každý, kto by sa rád s niekým zoznámil, si raz za čas položí otázku, či sa obrátiť na zoznamku alebo či počkať, až sa pán Božský ukáže sám. Ak sa rozhodneme, že zveríme naše túžby a priania do rúk online zoznamky pre náročných, mali by sme byť úprimní, nepísať žiadne výmysly, akí by sme si priali byť, ale napísať pravdu, kto sme a aký by mal byť náš náprotivok.