Plány na rok 2019

Plány na rok 2019

Plány na rok 2019

Rád by som sa s vami podelil o naše plány s online zoznamkou Elite Date na rok 2019.

Najvyššou prioritou je spustiť zoznamku v Španielsku. Tým overiť biznis model, aby sme mohli expandovať do iných zemí z vlastného kapitálu, konkrétne do Mexika.

Chceme nasledovať našu víziu "pomáhame láske" tým, že začneme usporiadavať vzdelávacie akcie a video rozhovory o zoznamovaní a vzťahoch.

Spustíme zábavný projekt "Nesúťažte o najhoršie rande", ktorý bude naväzovať na na naše reklamy v rádiu.

 

Jan Patrman

www.janpatrman.cz 

 


Najnovšie články

Akčná ponuka - členstvo za 4,99 EUR dnes končí

Akcia 4,99 EUR / mesiac pre 9-mesačné členstvo dnes skončí. Využite teda túto výhodnú ponuku! Akcia platí už len do dnešnej polnoci 30. 11. 2021.

PF 2021

Do nového roku Vám prajeme veľa zdravia, šťastia, lásky, spokojnosti a osobných úspechov. Tím ELITE Date

Ohliadnutie za septembrovú diskusií na tému Ako sa ,, balí "v Česku v 21.storočia?

Praha - V stredu 17. septembra prebehol v priestore Era svet ôsmy diel relácie Uhol pohľadu na tému Ako sa ,, balí "v Česku v 21.storočia? Atmosféra bola uvoľnená, pozitívne, príjemná. Rovnako tak vhodná pre obohacujúce, inteligentný a vecnú diskusiu, ktorú svojimi pohľadmi doplnili skvelí hostia ako sex trénerka Julie Gaia Poupětová, majiteľka agentúry Náhoda Veronika Vinterová, kouč a spolumajiteľ online zoznamky ELITE Date Jan Patrman, psychológ a rodinný poradca Pavol Rataj a marketingový manažér gay a lesbické zoznamky iBoys.cz a iGirsl.cz Jiří Koubek.

Novembrové stretnutie užívateľov zoznamky s tvorcami

Minulý týždeň prebehlo novembrové stretnutie užívateľov zoznamky ELITE Date s jej tvorcami. Miestom stretnutia bolo prostredie príjemnej kaviarne Pražiareň a stretnutie sa pretiahlo dlho do noci :)

Dnes sa mi stalo niečo naozaj zvláštne

Dnes sa mi stalo niečo naozaj zvláštne. Volal mi človek z Vašej zoznamky EliteDate a overoval môj profil! Niečo také sa mi na zoznamke nikdy nestalo. Veľmi ma to zaujalo a nejako som tým nadobudol presvedčenie, že by táto zoznamka mohla fungovať. Priznám sa, že som sa na profil prihlásil od registrácie až dnes ...

Príbeh o výnimočnom zoznámení

Každý, kto by sa rád s niekým zoznámil, si raz za čas položí otázku, či sa obrátiť na zoznamku alebo či počkať, až sa pán Božský ukáže sám. Ak sa rozhodneme, že zveríme naše túžby a priania do rúk online zoznamky pre náročných, mali by sme byť úprimní, nepísať žiadne výmysly, akí by sme si priali byť, ale napísať pravdu, kto sme a aký by mal byť náš náprotivok.