Akcia 4,99 EUR mesačne za prémiové členstvo

 banner - facebook-clenstvi-4_99-sk - 9 mesicu - 1.jpg

 

Dobrý deň,

len za 4,99 EUR mesačne môžete teraz získať 9-mesačné prémiové členstvo.

Chcem členstvo za 4,99 EUR / mesiac

Táto akčná ponuka je časovo obmedzená. Môžete ju využiť len do utorka 20.10.2020 do polnoci, preto neváhajte a získajte ju.

Prajeme Vám veľa šťastia pri zoznamovaní!

Tím ELITE Date

 

Najnovšie články

Akčná ponuka - členstvo za 4,99 EUR dnes končí

Akcia 4,99 EUR / mesiac pre 9-mesačné členstvo dnes skončí. Využite teda túto výhodnú ponuku! Akcia platí už len do dnešnej polnoci 20.10.2020.

Prémiové členstvo za 4,99 EUR mesačne iba dnes a zajtra!

Akciu 4,99 EUR / mesiac za 9-mesačné prémiové členstvo si môžete aktivovať už len dnes a zajtra. Využite túto ponuku skôr než skončí. Akcia platí len do zajtrajšej polnoci 20.10.2020, tak neváhajte.

Plány na rok 2019

Rád by som sa s vami podelil o naše plány s online zoznamkou Elite Date na rok 2019.

Ohliadnutie za septembrovú diskusií na tému Ako sa ,, balí "v Česku v 21.storočia?

Praha - V stredu 17. septembra prebehol v priestore Era svet ôsmy diel relácie Uhol pohľadu na tému Ako sa ,, balí "v Česku v 21.storočia? Atmosféra bola uvoľnená, pozitívne, príjemná. Rovnako tak vhodná pre obohacujúce, inteligentný a vecnú diskusiu, ktorú svojimi pohľadmi doplnili skvelí hostia ako sex trénerka Julie Gaia Poupětová, majiteľka agentúry Náhoda Veronika Vinterová, kouč a spolumajiteľ online zoznamky ELITE Date Jan Patrman, psychológ a rodinný poradca Pavol Rataj a marketingový manažér gay a lesbické zoznamky iBoys.cz a iGirsl.cz Jiří Koubek.

Novembrové stretnutie užívateľov zoznamky s tvorcami

Minulý týždeň prebehlo novembrové stretnutie užívateľov zoznamky ELITE Date s jej tvorcami. Miestom stretnutia bolo prostredie príjemnej kaviarne Pražiareň a stretnutie sa pretiahlo dlho do noci :)

Dnes sa mi stalo niečo naozaj zvláštne

Dnes sa mi stalo niečo naozaj zvláštne. Volal mi človek z Vašej zoznamky EliteDate a overoval môj profil! Niečo také sa mi na zoznamke nikdy nestalo. Veľmi ma to zaujalo a nejako som tým nadobudol presvedčenie, že by táto zoznamka mohla fungovať. Priznám sa, že som sa na profil prihlásil od registrácie až dnes ...

Podobné články

Príbeh o výnimočnom zoznámení

Každý, kto by sa rád s niekým zoznámil, si raz za čas položí otázku, či sa obrátiť na zoznamku alebo či počkať, až sa pán Božský ukáže sám. Ak sa rozhodneme, že zveríme naše túžby a priania do rúk online zoznamky pre náročných, mali by sme byť úprimní, nepísať žiadne výmysly, akí by sme si priali byť, ale napísať pravdu, kto sme a aký by mal byť náš náprotivok.