Kam ísť v Banskej Bystrici na kávu?

Kam ísť v Banskej Bystrici na kávu?

Máte na prvé rande len chvíľku? Obávate sa, aby nebolo fiaskom a preto radšej nechcete plánovať žiadne dlhšie prechádzky, výlety alebo kulturné akcie? Potom pozvite partnera (partnerku) na šálku dobrej kávy. Kam? Inšpirujte sa našimi tipmi.

Leroy Bar & Cafe

Táto kaviareň sa nachádza v historickom centre mesta, v blízkosti námestia SNP. Je to teda ľahko dostupné miesto, kde sa môžete stretnúť a bližšie spoznať. V tejto štýlovej a elegantnej kaviarni si môžete objednať nielen vynikajúcu kávu, zákusky, dezerty, ale aj skvelé víno a miešané nápoje. V lete môžete posedieť na vonkajšej terase. Kaviareň je známa nielen pre svoju výbornú kávu, ale aj kvôli veľmi príjemnej atmosfére, ktorá v kaviarni panuje.

Kaviaren Poetika

Táto kaviareň je obľúbená predovšetkým pre svoj útulný interiér, skvelú kávu a vynikajúcu torty. K všemožným druhom kávy si môžete objednať sladký zákusok, dezert, chlebíček, slaný toast, panini alebo vynikajúce nátierky s pečivom a šalátom. Káva je tu pripravovaná z čerstvo pražených zŕn z rôznych kútov sveta. Môžete si tu teda vybrať podľa svojich chutí a preferencií.

Limone Bistro & Wine

Toto bistro, kaviareň a vináreň v jednom, ponúka moderný a svieži koncept s otvorenou kuchyňou a skvelými vínami. Nachádza sa v priemyselnej zóne mimo centra mesta, čo dodáva návšteve neobvyklý nádych. Ak si teda chcete dať nielen dobrú kávu pripravovanú z čerstvo pražených zŕn, ale aj pohár vína alebo nejaký miešaný nápoj a niečo malé na jedenie, ste na správnom mieste. Toto bistro ponúka široký výber kávových nápojov, vrátane klasických káv, alternatívnych kávových nápojov a kávových koktailov. K dispozícii je aj široký výber dezertov. Jedlo je tu pripravované z čerstvých a kvalitných surovín. V ponuke nájdete aj jedlá vegetariánske a vegánske. Je to krásne miesto pre vaše prvé romantické rande.

Black Coffee

Black Coffee je útulná kaviareň v historickom centre Banskej Bystrice. Nachádza sa oproti Štátnej opere. Priestor tejto kaviarne je prepojený s malou pekárňou, ktorá ponúka denne čerstvé pečivo. Výbornú kávu si tu môžete dať s domácimi koláčmi od miestnych dodávateľov. K sladkému pečivu si môžete objednať napríklad horúcu čokoládu, domáce limonády alebo vynikajúci francúzsky čaj. Kaviareň je ideálnym miestom pre Vaše raňajky, ale aj skvelým miestom na pohárik kvalitného vína v podvečer. Záleží len na Vás, kedy sa chcete stretnúť a porozprávať sa o svojich životoch a plánoch do budúcnosti.

Všetky tieto kaviarne sú veľmi dobre hodnotené zákazníkmi a majú stabilnú prevádzku. Sú ideálnym miestom pre Vaše prvé rande, pretože ponúkajú nielen vynikajúce nápoje a dobroty, ale aj príjemné prostredie, kde sa môžete pohodlne usadiť, baviť a bližšie sa poznávať.


Podobné články

Tipy pre ženy: Čo očakávajú muži od prvého rande?

Chystáte sa na prvé rande? Máte už vybrané oblečenie, miesto a rozmyslený make-up pre vašu prvú schôdzku? Pamätajte ale, že vzhľad je len jednou zo súčastí dokonalého rande. Chcete, aby práve táto schôdzka bola nezabudnuteľná? Spísali sme pre vás to najdôležitejšie, čo muž od prvého rande očakáva a čím ho zaručene dostanete!

Zoznamovacie tipy a triky pre všetkých

Niekomu nerobí zoznamovanie vôbec žiadne problémy, pre iného môže byť veľkým orieškom. Ak patríte medzi tých, ktorí sa zoznámenia hanbia a nevedia ako začať, je potrebné sa aspoň trochu pripraviť. Pokúsime sa vám túto neľahkú situáciu zjednodušiť, ako to len pôjde. Skúste sa riadiť našimi tipmi a trikmi, možno sa na vás usmeje šťastie a vy svoju osudovú lásku čoskoro stretnete!

Zoznamovať sa jednoducho nevieme

Zoznamovanie ... Očakávame, že to pôjde samo. Bude to jednoduché, príjemné, samozrejmé. Väčšinou sa spoliehame na náhodu, osud. Tak to ale, bohužiaľ, funguje väčšinou len v romantických filmoch.

Prečo si nemôžete nájsť žiadnu ženu?

Nedarí sa vám nadviazať plnohodnotný vzťah so ženou? Pravdepodobne sa stala niekde nejaká chyba. Možno si za to môžete sami, možno ste v tom nevinne. Pozrite sa na najčastejšie dôvody, prečo zostávajú páni single.

Nemáte partnera? Nevadí! Užite si dovolenku aj bez neho!

Chcete si užiť letnú dovolenku, ale žiadny muž, s ktorým by ste chceli ísť, nie je práve na obzore? Žiadny problém! Leto je v plnej sile a vy máte právo užiť si voľno podľa svojho gusta. Zvládnete to hravo aj bez partnera.

Aj seniori hľadajú lásku cez internet

To, že sa dá jednoducho a rýchlo zoznamovať pomocou online internetových zoznamiek, je už dávno známa vec. To, že takýto druh zoznamovania využívajú predovšetkým mladí ľudia a ľudia, ktorí nemajú dostatok času na klasické zoznamovanie, tiež. V poslednej dobe však rapídne pribúdajú tiež užívatelia staršej generácie. Títo ľudia hľadajú väčšinou partnera pre život, nie povyrazenie a zábavu, ako je to často u násťročných.

Najnovšie články

Kam ísť v Považskej Bystrici na obed alebo večeru?

V Považskej Bystrici sa nachádza mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú chutné a kvalitné jedlo a príjemné prostredie pre vaše prvé rande. Inšpirujte sa našimi 5 tipmi a užite si dokonalý gastronomický zážitok v spoločnosti vašej drahej polovičky.

6 tipov na rande v kaviarni v Považskej Bystrici

Hľadáte útulnú a príjemnú kaviareň v Považskej Bystrici, kde si dať prvé rande? Tu je niekoľko tipov s dobrým hodnotením.

Tipy na zoznamovanie v Považskej Bystrici pre rôzne vekové skupiny

V Považskej Bystrici existuje nespočetné množstvo miest a aktivít, ktoré môžu podporiť zoznamovanie ľudí všetkých vekových kategórií. Nižšie sme pre vás spísali niekoľko tipov na zoznamovanie mladistvých, ľudí stredného veku i seniorov.

Kam na športové (vonkajšie) rande v Považskej Bystrici?

V Považskej Bystrici a jej okolí nájdu milovníci športu a prírody veľa možností, ako si užiť aktívne rande v krásnom prostredí. Tu je niekoľko tipov, ktoré môžu obohatiť vaše prvé rande.

Originálne tipy na rande v Považskej Bystrici

Hľadáte niečo naozaj originálne pre vaše prvé rande v Považskej Bystrici? Nenechajte sa zlákať bežnými tipmi, ako je večera alebo kino a skúste niektorý z týchto netradičných nápadov.

10 tipov na kultúrne rande v Považskej Bystrici

Považská Bystrica ponúka mnoho možností pre kultúrne rande, či už máte radi umenie, históriu, hudbu alebo divadlo. Tu je 10 tipov, ktoré vám pomôžu naplánovať nezabudnuteľný deň (večer).