6 tipov na originálne rande v Nitre

6 tipov na originálne rande v Nitre

Nižšie vám prinášame niekoľko originálnych tipov na romantické rande v Nitre. Nechajte sa nimi inšpirovať a užite si vaše vzájomné zbližovanie!

Požičajte si kolobežky a prejdite na nich mesto

Ak máte obaja športového ducha a milujete pohyb, požičajte si kolobežky a vydajte sa na výlet po historickom centre mesta. Môžete sa preháňať po pokojných uliciach, zastaviť sa na vyhliadke, užiť si výhľad na mesto a potom si chvíľku posedieť v kaviarni pri šálke dobrej kávy.

Vydajte sa na prechádzku nočným mestom

Pokiaľ už ste sa stretli niekedy skôr a už o sebe niečo viete, môžete presunúť verejné denné rande do neskorších večerných hodín. Nitra je krásne mesto aj večer, v noci, takže si môžete užiť spoločne romantickú atmosféru. Počas prechádzky osvietenou Nitrou si môžete zájsť do vinárne alebo do baru na drink a porozprávať sa o živote.

Zúčastnite sa nejakého workshopu alebo kurzu

Aj toto môže byť skvelý tip na romantické rande. Počas kurzu sa naučíte niečo nové a zároveň si užijete spoločne strávený čas. Môžete sa naučiť variť, tancovať, maľovať alebo čokoľvek iné, čo vás oboch baví. A pokiaľ si budete rozumieť, budete mať hneď dôvod, objednať si ďalšie spoločné hodiny.

Navštívte miestne múzeá a galérie

Rande v múzeu alebo v galérii môže byť výborným spôsobom, ako sa bližšie zoznámiť alebo ako prehĺbiť vzťah s partnerom. Môžete si pozrieť výstavu alebo galériu, ktorá sa venuje vášmu spoločnému záujmu, alebo sa dozvedieť niečo nové o histórii, umení alebo kultúre. Okrem kultúrneho zážitku je to aj dobrá príležitosť na rozhovor. Môžete sa porozprávať o tom, čo vás na výstave alebo v galérii zaujalo alebo o vašich vlastných skúsenostiach a názoroch.

Zorganizujte si piknik pri vode alebo v parku

V lete môže byť tento tip originálnym nápadom na vaše prvé rande vonku. Užijete si nielen krásnu nitriansku prírodu, ale zároveň aj čas strávený spolu. Na piknik si môžete priniesť vlastné jedlo a pitie alebo si môžete kúpiť niečo počas prechádzky v miestnych stánkoch. Odporúčame napríklad Park Andreja Hlinku alebo Mestský park Sihoť. K vode môžete ísť k rieke alebo si môžete zájsť na nejaké prírodné kúpalisko či pláž v okolí Nitry.

Plavba loďou po rieke Nitre

Plavba loďou po rieke Nitre je skvelým spôsobom, ako si užiť krásu tohto regiónu. Rieka Nitre preteká západným Slovenskom a je jednou z najdlhších riek v krajine. Na svojom toku preteká mnohými zaujímavými miestami, ako sú napríklad – mesto Nitra, Zombor – kopec s krásnymi výhľadmi na mesto Nitra, Sládkovičovo – mesto s vinárskou tradíciou alebo Vráble – mesto s hradom a krásnym parkom. Plavba loďou po rieke Nitre trvá obvykle niekoľko hodín. Počas plavby môžete obdivovať krásy okolitej krajiny, relaxovať na palube lode alebo si dať niečo na jedenie a pitie v lodnej reštaurácii a plavbu si tým ešte viac spríjemniť.


Podobné články

Zbavte sa týchto 5 vecí a nájdete lásku na celý život

Už roky hľadáte toho pravého či pravú, ale stále nemáte šťastie? Možno sú na vine podvedomé zvyky, ktoré vám v tom bránia. Aké zvyky to sú a ako sa ich zbaviť?

Pozor na ruské krásky, amerických lekárov a avganistických vojakov

Napriek tomu, že sa píše a hovorí o podvodoch na sociálnych sieťach a zoznamkách každý deň, je takmer nepochopiteľné, že sa medzi nami nachádzajú neustále dôverčiví jedinci, ktorí peniaze podvodníkom posielajú. Ako takého podvodníka odhaliť?

Intelektuálka, stíhačka, Barbie, feministka ... alebo aké ženy muži nechcú

Ak už ste vo vzťahu zažili nejaké sklamanie, snažíte sa tentoraz nájsť partnera, ktorý bude typovo iný, než ten, s ktorým váš vzťah práve skončil. Ženy sa najčastejšie vyhýbajú alkoholikom, držgrošom, arogantným mužom, žiarlivcom, záletníkom či prílišným krásavcom ... A čo vy páni? Tiež riešite, aká partnerka by bola pre váš vzťah ideálna a akú by ste domov nechceli ani "zadarmo"?

Chcem sa zoznámiť! Čo mám robiť?

Vo svojej podstate si hovoríte, že ste spokojný človek. Máte prácu, ktorá vás baví, ste celkom pohľadný / ná, vlastníte pekné bývanie a ste finančne zabezpečený / ná. Lenže k šťastiu a plnej spokojnosti vám čosi, respektíve ktosi chýba. Je tým ktosi životný partner, ktorého nemôžete nájsť? Chcete zmeniť svoj stav single na zadaný alebo zamilovaný? Potom sa nebojte pustiť do zoznamovania! Zvládli to ostatní, zvládnete to aj vy!

5 veci, ktoré by nikdy nerobte na prvom rande

Konečne ste cez internet našli niekoho, s kým si rozumiete a čaká vás prvé rande. Pravedpodobne ste nervózni a premýšľate, ako bude stretnutie prebiehať. Ak chcete, aby vaše rande dopadlo dobre, vyhnite sa týmto veciam.

Ako flirtovať cez esemesky

Technológie sú už celkom bežnou súčasťou moderného randenia. Ukážeme vám, ako môžete flirtovať len s pomocou telefónu. Zoznámte sa s niekým na zoznamke a než sa budete môcť stretávať  tvárou v tvár, užite si flirtovanie pomocou esemesiek.

Najnovšie články