6 tipov na originálne rande v Nitre

6 tipov na originálne rande v Nitre

Nižšie vám prinášame niekoľko originálnych tipov na romantické rande v Nitre. Nechajte sa nimi inšpirovať a užite si vaše vzájomné zbližovanie!

Požičajte si kolobežky a prejdite na nich mesto

Ak máte obaja športového ducha a milujete pohyb, požičajte si kolobežky a vydajte sa na výlet po historickom centre mesta. Môžete sa preháňať po pokojných uliciach, zastaviť sa na vyhliadke, užiť si výhľad na mesto a potom si chvíľku posedieť niekde v kaviarni pri šálke dobrej kávy.

Vydajte sa na prechádzku nočným mestom

Pokiaľ už ste sa stretli niekedy skôr a už o sebe niečo viete, môžete presunúť verejné denné rande do neskorších večerných hodín. Nitra je krásne mesto aj večer, v noci, takže si môžete užiť spoločne romantickú atmosféru. Počas prechádzky osvietenou Nitrou si môžete zájsť do vinárne alebo do baru na drink a porozprávať sa o živote.

Zúčastnite sa nejakého workshopu alebo kurzu

Aj toto môže byť skvelý tip na romantické rande. Počas kurzu sa naučíte niečo nové a zároveň si užijete spoločne strávený čas. Môžete sa naučiť variť, tancovať, maľovať alebo čokoľvek iné, čo vás oboch baví. A pokiaľ si budete rozumieť, budete mať hneď dôvod, objednať si ďalšie spoločné hodiny.

Navštívte miestne múzeá a galérie

Rande v múzeu alebo v galérii môže byť výborným spôsobom, ako sa bližšie zoznámiť alebo ako prehĺbiť vzťah s partnerom. Môžete si pozrieť výstavu alebo galériu, ktorá sa venuje vášmu spoločnému záujmu, alebo sa dozvedieť niečo nové o histórii, umení alebo kultúre. Okrem kultúrneho zážitku je to aj dobrá príležitosť na rozhovor. Môžete sa porozprávať o tom, čo vás na výstave alebo v galérii zaujalo alebo o vašich vlastných skúsenostiach a názoroch.

Zorganizujte si piknik pri vode alebo v parku

V lete môže byť tento tip originálnym nápadom na vaše prvé rande. Užijete si nielen krásnu nitriansku prírodu, ale zároveň aj čas strávený spolu. Na piknik si môžete priniesť vlastné jedlo a pitie alebo si môžete kúpiť niečo počas prechádzky v miestnych stánkoch. Odporúčame napríklad Park Andreja Hlinku alebo Mestský park Sihoť. K vode môžete ísť k rieke alebo si môžete zájsť na nejaké prírodné kúpalisko či pláž v okolí Nitry.

Plavba loďou po rieke Nitre

Plavba loďou po rieke Nitre je skvelým spôsobom, ako si užiť krásu tohto regiónu. Rieka Nitre preteká západným Slovenskom a je jednou z najdlhších riek v krajine. Na svojom toku preteká mnohými zaujímavými miestami, ako sú napríklad – mesto Nitra, Zombor – kopec s krásnymi výhľadmi na mesto Nitra, Sládkovičovo – mesto s vinárskou tradíciou alebo Vráble – mesto s hradom a krásnym parkom. Plavba loďou po rieke Nitre trvá obvykle niekoľko hodín. Počas plavby môžete obdivovať krásy okolitej krajiny, relaxovať na palube lode alebo si dať niečo na jedenie a pitie v lodnej reštaurácii a plavbu si tým ešte viac spríjemniť.


Podobné články

Láska zo zoznamky: Ako nenaletieť podvodníkom?

Málokto má v dnešnej hektickej dobe možnosť chodiť do barov, alebo na iné akcie a zoznamovať sa klasickým spôsobom. Z tohto dôvodu sa darí internetovým zoznamkám. Rovnako ako v bežnom živote však existujú aj na internete isté úskalia. Spísali sme pre vás, ako aj tu zostať v bezpečí.

Tipy k randeniu overené generáciami

Randenie nie je ľahké a neexistuje k nemu žiadny návod. Ale to ani k životu a predsa každý sem tam oceníme nejakú tú dobrú radu. Vybrali sme zo všetkých „zaručených“ rád a receptov na šťastný vzťah tie, ktoré overili generácie a generácie randiacich pred nami.

Tipy na kultúrne rande v Košiciach

Košice sú bohaté na kultúru a ponúkajú nepreberné množstvo možností na zoznámenie pre všetky vekové kategórie. Prinášame Vám zopár zaujímavých tipov.

5 vecí, ktoré je lepšie na prvom rande vynechať

Chystáte sa na prvé rande? Máte z toho stres? Chcete, aby bolo vaše prvé rande perfektné? Snažíte sa stihnúť úplne všetko? Lenže medzi prípravami na vašu prvú spoločnú schôdzku môžete zabudnúť na prosté pravidlá. Aké? Pravidlá, vďaka ktorým bude s najväčšou pravdepodobnosťou nasledovať aj rande druhé. Aj bez dokonalých vlasov a perfektne vyžehlenej košele to ide! Čo teda nerobiť?

Zoznamky nie sú skladisko zúfalcov

Predtým sme si mysleli, že zoznamky sú skladiskom zúfalcov. Ako je to teraz? Aj teraz sa občas stretnem s názorom: "Na zoznamku? Nikdy!" Ako keby bol človek menejcenný, keď sa chce zoznámiť prostredníctvom zoznamky.

Ste stále sami? Čo robíte zle?

Ste už príliš dlho bez partnera, hoci všetci okolo vás si už niekoho pre život našli? Stáva sa vám v poslednej dobe čoraz častejšie, že dostávate pozvánky na svadby od všetkých svojich priateľov, chodíte na kávu so svojimi kamarátkami, ktoré čakajú alebo už majú malé dieťa a vy stále nič? Začínate byť z tohto stavu zúfalá? Potom je na čase niečo s tým urobiť. Byť sám, nie je len problémom žien. Ženy si však túto skutočnosť začnú uvedomovať oveľa skôr ako muži. Rovnako tak nie je úplne v poriadku, keď tridsaťročný muž býva stále u svojej mamičky a čaká, že si ho tá pravá raz sama nájde. Nezúfajte však, nie ste v tom sami. Nezadaných ľudí je na svete naozaj veľa. Ide len o to, ako sa k tomuto problému staviate, či ho chcete riešiť a túžite po tom nájsť si veľkú lásku, alebo či vám tento stav plne vyhovuje a nikoho v podstate nehľadáte.

Najnovšie články