Kam pozvať partnera (partnerku) na prvú spoločnú večeru v Trenčíne?

Kam pozvať partnera (partnerku) na prvú spoločnú večeru v Trenčíne?

Trenčín je známy svojou vynikajúcou gastronómiou a ponúka mnoho reštaurácií, kde si môžete vychutnať prvú spoločnú večeru. Inšpirujte sa našimi tipmi!

Remys Bistro & Pub

Remys Bistro & Pub v Trenčíne nie je len obyčajná reštaurácia. Je to miesto, kde sa snúbi poctivá americká kuchyňa s priateľskou atmosférou a jedinečným dizajnom. Pokiaľ hľadáte miesto pre nezabudnuteľný gastronomický zážitok, Remys Bistro & Pub je tou pravou voľbou pre vás. A čo robí Remys Bistro & Pub výnimočným? Predovšetkým poctivá americká kuchyňa. Remys sa pýši kvalitnými surovinami a tradičnými receptami, ktoré zaručujú nefalšovanú chuť Ameriky. Ochutnať môžete šťavnaté burgre, lahodné steaky, chrumkavé hranolky a mnoho ďalších špecialít. V Remyse si vychutnáte pivo z celého sveta, vrátane lokálnych minipivovarov. Na čape je vždy niekoľko druhov pív, takže si vyberie každý. Interiér reštaurácie je zariadený v industriálnom štýle s originálnymi dekoráciami a dobovými plagátmi. Atmosféru dotvára príjemná hudba a priateľský personál. Remys Bistro & Pub organizuje živé koncerty, kvízy a ďalšie akcie, ktoré spestrí váš večer.

OYSHI

OYSHI v Trenčíne je moderná reštaurácia zameraná na ázijskú kuchyňu. Ponúka široký výber sushi, polievok ramien, wok špecialít, šalátov, dezertov a ďalších ázijských jedál. V OYSHI si vyberie každý, či už má rád štipľavé, sladké alebo vegetariánske jedlo. Reštaurácia sa nachádza v centre Trenčína na Štúrovom námestí a je ideálna pre posedenie s priateľmi, rodinnú oslavu aj romantickú večeru. OYSHI je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať kvalitnú ázijskú kuchyňu v modernom a štýlovom prostredí. Ak hľadáte niečo iné ako obyčajnú reštauráciu, OYSHI vás zaručene nesklame.

Terra Mate

V reštaurácii Terra Mate v Trenčíne si vychutnáte modernú kuchyňu so širokou ponukou jedál, ktorá poteší aj tých najnáročnejších gurmánov. Ponuka sa mení sezónne, aby sa vždy používali tie najčerstvejšie a najkvalitnejšie suroviny. Medzi hlavné špeciality reštaurácie patria grilované špeciality (steaky, grilované kurčatá, ryby, morské plody), cestoviny na rôzne spôsoby, rizota, pizza, originálne šaláty aj lahodné dezerty. Terra Mate je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať kvalitné jedlo a pitie v krásnom a veľmi príjemnom prostredí. Pokiaľ hľadáte niečo originálny gastronomický zážitok, neváhajte a navštívte Reštauráciu Terra Mate v Trenčíne. Nebudete ľutovať!

Reštaurácia Pod hradom

Reštaurácia Pod hradom v Trenčíne sa nachádza v historickom centre mesta, priamo pod Trenčianskym hradom. Ponúka útulný a elegantný interiér s krásnym výhľadom na hrad a historické centrum Trenčína. V lete si môžete vychutnať posedenie na vonkajšej terase. Jedlo v Reštaurácii Pod hradom je inšpirované slovenskou i medzinárodnou kuchyňou. Reštaurácia širokú škálu jedál, od predjedál a polievok cez hlavné jedlá až po dezerty. Všetky jedlá sú pripravované s láskou a starostlivosťou z kvalitných surovín. V ponuke nájdete polievky, carpaccio, grilované krevety, tatársky biftek, steaky, grilovaného lososa, šaláty, ale aj chutné sladké bodky. Príjemná atmosféra, kvalitné jedlo a krásny výhľad na hrad zaručia, že sa do Reštaurácie Pod hradom budete radi vracať. Užite si tu úžasný gastronomický zážitok s výhľadom na mesto. Ak sa chystáte do Reštaurácie Pod hradom v letných mesiacoch alebo cez víkend, odporúčame skorú rezerváciu stola.

FUDI Restaurant

Nechcete ísť do žiadnej luxusnej reštaurácie? Chcete si zájsť na rýchly, ale chutný obed? Potom vyskúšajte FUDI Restaurant v Trenčíne. Jedná sa o moderné bistro, ktoré ponúka poctivú a chutnú kuchyňu. FUDI si zakladá na kvalitných surovinách a originálnych receptoch. Všetky jedlá sú pripravované s láskou a starostlivosťou skúsenými kuchármi. Ponuka reštaurácie je rozmanitá a zahŕňa burgre, wrapy, bowls, šaláty a dezerty. V FUDI si vyberie každý, či už má rád mäso, ryby alebo vegetariánske jedlo. Na poludnie navyše ponúka reštaurácia výhodné denné menu, ktoré sa skladá z polievky, hlavného jedla a dezertu. Interiér reštaurácie je moderný a štýlový s útulným posedením. V lete si môžete vychutnať posedenie na vonkajšej terase. FUDI Restaurant je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať kvalitné jedlo a pitie v príjemnom prostredí.

Pokiaľ si budete na večeru rozumieť, bude potrebné porozmýšľať o tom, kam spoločne vyrazíte nabudúce. Môžete sa inšpirovať našimi ďalšími tipmi na kultúrne rande v Trenčíne, športové rande alebo naopak rande pre seniorov alebo rande pre mladé generácie.

 


Podobné články

Zoznamovanie žien podľa veku

Ak sú ženy slobodné a bezdetné, zoznamujú sa väčšinou pomerne ľahko. Ak sú rozvedené a majú už z predchádzajúceho vzťahu nejaké deti, ide to o niečo horšie. A čo potom ženy, ktoré už sú v dôchodkovom veku a partner im zomrel? Ako sa líši úspešnosť zoznamovania s pribúdajúcim vekom?

Ako zapôsobiť na chlapcov?

Chcete sa zoznámiť s chalanom, ktorý sa vám páči a neviete, ako na to? Poradíme vám!

5 typov žien, ktorým sa radšej vyhnite

Nemusíte sa teda báť, že by ste nenašli tú pravú. Lenže kým sa tak stane, musíte sa zoznamovať aj s tými ostatnými. Spísali sme pre vás 5 typov žien, ktorým by ste sa mali radšej vyhnúť. Žiarivá budúcnosť vás s nimi totiž nečaká. Ktoré typy žien to sú?

Rýchle rande čiže Speed ​​dating

V minulosti existovali v podstate len dva hlavné spôsoby ako bolo možné zoznámiť sa. Prvým z nich bolo klasické osobné stretnutie, kedy sa dvaja ľudia niekde náhodne stretli, spoznali sa a v prípade, že si spolu rozumeli, vyrazili aj na rande. Druhou pomerne často využívanou variantou bolo podanie inzerátov do vybraného inzertného plátku. V súčasnej dobe sa však zoznamovanie dostalo na úplne odlišnú úroveň. Ľudia sa začali zoznamovať oveľa jednoduchšími spôsobmi a to na online zoznamkách na internete alebo pomocou rýchleho rande, tzv. Speed ​​datingu. Ak sa chcete dozvedieť, čo je to rýchle rande, ako Speed ​​dating prebieha, prečo sa rozhodnúť pre túto variantu zoznamovania, čo vás od tohto spôsobu randenia môže odradiť a oveľa viac na túto tému, čítajte ďalej!

Sami počas Vianoc

Vianočné sviatky už sú v plnom prúde. Začína na vás doliehať vianočná atmosféra a smútok z toho, že vás opustil partner či z toho, že ste nedávno prežili bolestný rozvod? Nemáte s kým prežívať štedrý večer u vianočného stromčeka? Ak patríte medzi tých, ktorým je samota nepríjemná, a ktorí milujú vianoce a chcú si ich aj tak užiť, urobte to. Nenechajte si ich pokaziť tým, že ste tento rok zostali sami. Naplánujte si detailne vianočné sviatky, nenechávajte si žiadny voľný priestor na to, aby ste mali čas premýšľať nad svojou samotou. Držte sa hesla, že si vianoce užijete, aj keď nemáte partnera.

S kým si nikdy nezačínať

Kolega a kolegyňa v práci sú doteraz istým synonymom pre zakázanú lásku. Ešte viac sú ale vaši šéfovia. Je teda v dnešnej dobe ešte vôbec niekto, s kým by ste si radšej nemali nič začínať, hoci niekedy aj výnimky potvrdzujú pravidlo? Áno! Kto to je? To nájdete v našom článku.

Najnovšie články