Kam ísť v Nitre na kávu, čaj alebo pohár vína?

Kam ísť v Nitre na kávu, čaj alebo pohár vína?

Inšpirujte sa našimi tipmi na prvé rande v kaviarni, čajovni alebo vinárni v Nitre.

Kaviarne

Kaviareň Coco Cafe

Kaviareň Coco Cafe je umiestnená v strede mesta Nitra, čo z nej robí ľahko dostupnú a vhodnú kaviareň pre vaše prvé stretnutie. Coco Cafe ponúka široký výber kávových nápojov, pripravovaných z kvalitných kávových zŕn. Či už ste milovníkmi espressa alebo preferujete niečo ľahšie, ako je latté alebo cappuccino, určite si tu pochutnáte. Okrem kávy a všemožných teplých i studených nealkoholických nápojov si tu môžete objednať aj alkoholické miešané nápoje, koktaily, dezerty, zákusky a ľahké jedlá. Pokiaľ počasie dovolí, môžete si sadnúť von, čo pridáva na romantickej atmosfére, obzvlášť v teplých mesiacoch. Coco Cafe ponúka prostredie, ktoré je ideálne pre vaše nerušené a intímne rozhovory. Návšteva Coco Cafe v Nitre môže byť skvelou voľbou pre rande, kde sa môžete v pokoji rozprávať a užiť si príjemnú atmosféru, výbornú kávu a dobré občerstvenie.

Kaviareň La Crema

Kaviareň La Crema sa nachádza v nákupnom centre Promenáda Living park v Nitre. La Crema má ideálnu polohu na nábreží rieky Nitra s krásnym výhľadom na Nitriansky hrad. Táto kaviareň je vhodná pre milovníkov kvalitnej kávy, vynikajúcich zákuskov, ale aj pre raňajkových fanúšikov, či nadšencov dobrých drinkov a vodných fajok. Či už ide teda o rannú kávu, popoludňajšie stretnutie alebo večernú relaxáciu, La Crema ponúka príjemné prostredie pre vašu schôdzku v ktorúkoľvek dennú dobu.

Kaviareň Coffee Tree Friends

Kaviareň Coffee Tree Friendsv Nitre je populárnou voľbou pre milovníkov kávy, čajov, horúcej čokolády, vareného vína, horúceho punču, domácich limonád, drinkov, ale aj tých, ktorí si chcú objednať aj niečo na jedenie - sladkú dobrotu alebo slaný snack. V kaviarni Coffee Tree Friends si môžete dať palacinky so zmrzlinou alebo napríklad zapekané chrumkavé toasty. V tejto kaviarni je veľmi útulne, takže ju môžete vybrať ako ideálne miesto pre vaše prvé rande a bližšie zoznamovanie.

Čajovňa

Čajovňa Tearoom EPICURE

Ak preferujete skôr šálku dobrého čaju pred rôznymi typmi kávových nápojov, navštívte nitriansku čajovňu Tearoom EPICURE. Táto čajovňa sa pýši širokým výberom čajov z celého sveta, vrátane čiernych, zelených, bielych, ovocných a bylinných. Budete tak mať možnosť ochutnať čaje, ktoré ste doteraz nepili. Návšteva čajovne môže byť tiež vzdelávací. Ak budete mať záujem, môžete sa dozvedieť viac o rôznych typoch čajov, ich pôvode a správnom spôsobe prípravy. Počas vychutnávania čaju / čajov sa môžete rozprávať o živote a vašich budúcich plánoch. Čajovňa ponúka vnútorné aj vonkajšie posedenie. V lete si môžete ísť sadnú na strešnú terasu. K čaju sa môžete vychutnať výborný cheesecake. V čajovni si môžete objednať aj vodnú fajku, ak ste jej priaznivcami.

Vináreň

Vínny bar Vino Dei Vini

Ak chcete zvoliť pre svoje prvé rande nejakú pokojnú vináreň, kde budete môcť chvíľu posedieť a rozprávať sa, skúste nový vínny bar Vino Dei Vini na Podzámskej ulici. Táto vináreň sa nachádza v centre mesta, v blízkosti hradu. Ponúka širokú škálu vín z celého Slovenska, vrátane vín z miestnych vinárstiev. K vínu si môžete objednať chuťovky - slovenské špeciality, európske syry alebo talianske mäsové dobroty. Posedieť budete môcť vo vnútri alebo na malej vonkajšej záhradke. Vináreň Vno Dei Vini ponúka pokojné prostredie, v ktorom budete môcť debatovať o svojich prestavách o partnerovi, partnerke a o živote.

Nechcete stráviť prvú schôdzku v kaviarni ani reštaurácii? Vyberte si z našich tipov na kultúrne rande / tipov na športové rande a užite si spoločne strávené chvíle.

 


Podobné články

Skroťte svoju nervozitu pri zoznamovaní

Je úzkosť pri zoznamovaní jednou z najčastejších príčin, prečo sa vám nedarí nadviazať kontakt? Čím viac sa vám niekto páči, tým nervóznejší ste. A tým skôr sa dotyčného ani neodvážite osloviť. Prinášame vám štyri techniky, ako skrotíte rýchlo a účinne svoju nervozitu.

Ako sa zoznámiť na online zoznamke?

Chcete sa s niekym zoznámiť? Zoznamovanie na verejnosti ale nie je vašou silnou stránkou? Potom vyskúšajte zoznámenie online! V tomto článku nájdete päť dôležitých rád, ktoré o zoznamovaní na internete rozhodne musíte vedieť. Všetkých päť vecí vám poradí, ako sa úspešne zoznámiť cez internet.

Čo vám bráni v zoznamovaní?

Túžite po trvalom partnerskom vzťahu, ale nedarí sa vám ho nadviazať? Máte pocit, že o vás nikto nestojí? Že všetci okolo vás už niekoho majú a vy ste stále sám? Je vám smutno už z toho, aký život vediete? Potom si v sebe možno nesiete nejaký problém, ktorý úspešnému zoznámeniu bráni. V takomto prípade je potrebné tento blok v sebe odstrániť. Pýtate sa ako?

Tipy na športové rande v Martine

Kam vyraziť v Martine na rande do mesta alebo do prírody? Inšpirujte sa našimi tipmi!

Kam zájsť v Martine na kávu?

Jednou z možností, ako si prvé rande naozaj spríjemniť a odbúrať tak vašu nervozitu, je zájsť do nejakej útulnej kaviarne, štýlovej vinárne alebo na lahodné raňajky do moderného bistra.

Využite reč tela a získajte tak kontakt

Neverbálna komunikácia tvorí až 80 % vášho prejavu. Využite tajný jazyk tela a zaručte si, že tak vždy získate kontakt na svoj vyvolený objekt.

Najnovšie články

Kam ísť v Považskej Bystrici na obed alebo večeru?

V Považskej Bystrici sa nachádza mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú chutné a kvalitné jedlo a príjemné prostredie pre vaše prvé rande. Inšpirujte sa našimi 5 tipmi a užite si dokonalý gastronomický zážitok v spoločnosti vašej drahej polovičky.

6 tipov na rande v kaviarni v Považskej Bystrici

Hľadáte útulnú a príjemnú kaviareň v Považskej Bystrici, kde si dať prvé rande? Tu je niekoľko tipov s dobrým hodnotením.

Tipy na zoznamovanie v Považskej Bystrici pre rôzne vekové skupiny

V Považskej Bystrici existuje nespočetné množstvo miest a aktivít, ktoré môžu podporiť zoznamovanie ľudí všetkých vekových kategórií. Nižšie sme pre vás spísali niekoľko tipov na zoznamovanie mladistvých, ľudí stredného veku i seniorov.

Kam na športové (vonkajšie) rande v Považskej Bystrici?

V Považskej Bystrici a jej okolí nájdu milovníci športu a prírody veľa možností, ako si užiť aktívne rande v krásnom prostredí. Tu je niekoľko tipov, ktoré môžu obohatiť vaše prvé rande.

Originálne tipy na rande v Považskej Bystrici

Hľadáte niečo naozaj originálne pre vaše prvé rande v Považskej Bystrici? Nenechajte sa zlákať bežnými tipmi, ako je večera alebo kino a skúste niektorý z týchto netradičných nápadov.

10 tipov na kultúrne rande v Považskej Bystrici

Považská Bystrica ponúka mnoho možností pre kultúrne rande, či už máte radi umenie, históriu, hudbu alebo divadlo. Tu je 10 tipov, ktoré vám pomôžu naplánovať nezabudnuteľný deň (večer).