Kam ísť v Nitre na kávu, čaj alebo pohár vína?

Kam ísť v Nitre na kávu, čaj alebo pohár vína?

Inšpirujte sa našimi tipmi na prvé rande v kaviarni, čajovni alebo vinárni v Nitre.

Kaviarne

Kaviareň Coco Cafe

Kaviareň Coco Cafe je umiestnená v strede mesta Nitra, čo z nej robí ľahko dostupnú a vhodnú kaviareň pre vaše prvé stretnutie. Coco Cafe ponúka široký výber kávových nápojov, pripravovaných z kvalitných kávových zŕn. Či už ste milovníkmi espressa alebo preferujete niečo ľahšie, ako je latté alebo cappuccino, určite si tu pochutnáte. Okrem kávy a všemožných teplých i studených nealkoholických nápojov si tu môžete objednať aj alkoholické miešané nápoje, koktaily, dezerty, zákusky a ľahké jedlá. Pokiaľ počasie dovolí, môžete si sadnúť von, čo pridáva na romantickej atmosfére, obzvlášť v teplých mesiacoch. Coco Cafe ponúka prostredie, ktoré je ideálne pre vaše nerušené a intímne rozhovory. Návšteva Coco Cafe v Nitre môže byť skvelou voľbou pre rande, kde sa môžete v pokoji rozprávať a užiť si príjemnú atmosféru, výbornú kávu a dobré občerstvenie.

Kaviareň La Crema

Kaviareň La Crema sa nachádza v nákupnom centre Promenáda Living park v Nitre. La Crema má ideálnu polohu na nábreží rieky Nitra s krásnym výhľadom na Nitriansky hrad. Táto kaviareň je vhodná pre milovníkov kvalitnej kávy, vynikajúcich zákuskov, ale aj pre raňajkových fanúšikov, či nadšencov dobrých drinkov a vodných fajok. Či už ide teda o rannú kávu, popoludňajšie stretnutie alebo večernú relaxáciu, La Crema ponúka príjemné prostredie pre vašu schôdzku v ktorúkoľvek dennú dobu.

Kaviareň Coffee Tree Friends

Kaviareň Coffee Tree Friendsv Nitre je populárnou voľbou pre milovníkov kávy, čajov, horúcej čokolády, vareného vína, horúceho punču, domácich limonád, drinkov, ale aj tých, ktorí si chcú objednať aj niečo na jedenie - sladkú dobrotu alebo slaný snack. V kaviarni Coffee Tree Friends si môžete dať palacinky so zmrzlinou alebo napríklad zapekané chrumkavé toasty. V tejto kaviarni je veľmi útulne, takže ju môžete vybrať ako ideálne miesto pre vaše prvé rande a bližšie zoznamovanie.

Čajovňa

Čajovňa Tearoom EPICURE

Ak preferujete skôr šálku dobrého čaju pred rôznymi typmi kávových nápojov, navštívte nitriansku čajovňu Tearoom EPICURE. Táto čajovňa sa pýši širokým výberom čajov z celého sveta, vrátane čiernych, zelených, bielych, ovocných a bylinných. Budete tak mať možnosť ochutnať čaje, ktoré ste doteraz nepili. Návšteva čajovne môže byť tiež vzdelávací. Ak budete mať záujem, môžete sa dozvedieť viac o rôznych typoch čajov, ich pôvode a správnom spôsobe prípravy. Počas vychutnávania čaju / čajov sa môžete rozprávať o živote a vašich budúcich plánoch. Čajovňa ponúka vnútorné aj vonkajšie posedenie. V lete si môžete ísť sadnú na strešnú terasu. K čaju sa môžete vychutnať výborný cheesecake. V čajovni si môžete objednať aj vodnú fajku, ak ste jej priaznivcami.

Vináreň

Vínny bar Vino Dei Vini

Ak chcete zvoliť pre svoje prvé rande nejakú pokojnú vináreň, kde budete môcť chvíľu posedieť a rozprávať sa, skúste nový vínny bar Vino Dei Vini na Podzámskej ulici. Táto vináreň sa nachádza v centre mesta, v blízkosti hradu. Ponúka širokú škálu vín z celého Slovenska, vrátane vín z miestnych vinárstiev. K vínu si môžete objednať chuťovky - slovenské špeciality, európske syry alebo talianske mäsové dobroty. Posedieť budete môcť vo vnútri alebo na malej vonkajšej záhradke. Vináreň Vno Dei Vini ponúka pokojné prostredie, v ktorom budete môcť debatovať o svojich prestavách o partnerovi, partnerke a o živote.

Nechcete stráviť prvú schôdzku v kaviarni ani reštaurácii? Vyberte si z našich tipov na kultúrne rande / tipov na športové rande a užite si spoločne strávené chvíle.

 


Podobné články

Plánujete sa zoznámiť s rodičmi svojej partnerky? Poradíme vám, ako sa im zapáčiť!

Máte v pláne zoznámiť sa s rodičmi svojej drahej polovičky? Dobre sa na to pripravte, musíte na nich urobiť dobrý dojem. Poradíme vám, ako na to.

Prečo vás nikto neosloví?

Chodíte do barov, sedíte v kaviarňach, usmievate sa na okoloidúcich? Boli ste už  vďaka zoznamke na niekoľkých stretnutiach? Lenže stále sa stretávate s tým istým problémom? Prečo sa vám dotyčný / dotyčná po prvej, alebo druhej schôdzke už neozýva, hoci máte pocit, že ste krásni, milí, v najlepšom veku a netrpíte finančnou núdzou? Neviete? My áno!

10 krokov, ako konečne získať lásku

Jedna z večných otázok: „Ako si nájsť lásku?“ má pre každého inú odpoveď. Niekto si predstavuje konkrétny obraz, iný myslí na priateľa / priateľku skôr ako na koncept. A niekto túži získať vlastne akéhokoľvek partnera a o detaily vzťahu sa bude starať až neskôr. Pravdepodobne sa to teda zdá ako takmer neriešiteľná úloha. Ale pokiaľ budete postupovať podľa návodu nižšie, zistíte, že to vlastne až tak ťažké predsa len nie je.

Oficiálne pravidlá randenia v odobobí covidu

Randenie v „dobe koronavírusovej“ nie je príliš ideálne. Obdobie lockdownu stretávaniu osôb moc nepraje, napriek tomu však môžete, pri istej dávke opatrnosti, na rande s novým partnerom vyraziť a schôdzku si užiť na maximum.

Láska kvitne v každom veku

Ak ste sa práve ocitli v situácii, keď sa vaša veľká láska skončila a vy neviete, ako naložiť so svojou samotou, ste tu správne. Poradíme vám, čo robiť (nerobiť), aby sa vám podarilo nájsť spriaznenú dušu. Bez ohľadu na to, či máte tridsať, štyridsať, alebo päťdesiat rokov. Nezúfajte si, že už ste na lásku starí. Láska predsa kvitne v každom veku!

Prečo ste stále single?

Nebaví vás byť neustále single? Radi by ste si našli partnera / partnerku, ale nedarí sa vám to? Zistite, prečo je to stále tak.