Kam vyraziť v Nitre na vonkajšie rande?

Kam vyraziť v Nitre na vonkajšie rande?

Prechádzka po historickom centre Nitry

Centrum Nitry je plné krásnej architektúry, útulných kaviarní a obchodov. Tak to využite. Môžete sa spoločne prechádzať po meste, obdivovať historické budovy a treba si potom zájsť ešte na kávu do niektorej z kaviarní. Môžete si tiež dohovoriť komentovanú prehliadku mestom a až potom si vyhradiť čas len sami na seba. Prechádzka po historickom centre Nitry je skvelým spôsobom, ako sa bližšie spoznať a porozprávať sa o živote. Počas prehliadania budete mať dostatok času na komunikáciu.

Návšteva Ponitrianskeho múzea

Ponitrianske múzeum je najväčším múzeom v Nitre. Ponúka širokú škálu výstav a aktivít, vrátane expozícií týkajúcich sa histórie, prírody a kultúry. Môžete si tu pozrieť niektorú z práve prebiehajúcich výstav a potom navštíviť napríklad napríklad ešte archeologický park. Tento tip na prvú schôdzku je ideálnym nápadom pre milovníkov histórie a pohybu.

Návšteva Nitrianskeho hradu

Nitriansky hrad ponúka romantickú atmosféru s krásnymi výhľadmi na mesto a okolitú krajinu. Prechádzka po hradbách alebo návšteva niektorej z historických budov vytvára pôsobivé pozadie pre rande. Dozviete sa tak viac o histórii Nitry, Slovenska, ale aj o vás samotných. Po návšteve hradu môžete rande doplniť ešte o večeru v niektorej z miestnych reštaurácií alebo kávu v útulnej kaviarni v centre mesta. Budete tak mať príležitosť porozprávať sa o vašich plánoch do budúcnosti.

Návšteva Botanickej záhrady

Na rozdiel od tradičného rande v reštauráciách, kinách, alebo kultúrnych zariadeniach, ponúka návšteva botanickej záhrady uvoľnenejšie prostredie. V Botanickej záhrade sa môžete prechádzať a kochať sa krásami miestnej flóry a fauny. To môže byť príjemným a zároveň zdravým spôsobom, ako stráviť vaše prvé rande. Ak máte navyše obaja záľubu vo fotografovaní, využite to. Botanická záhrada poskytuje mnoho príležitostí pre vaše fotografie. Tie potom zostanú krásnou spomienkou na váš spoločne strávený čas.

Výlet loďou po Dunaji

Pre obyvateľov Nitry, ktorí hľadajú neobvyklé a romantické rande, je vyhliadková plavba po Dunaji skvelou voľbou. Hoci to bude vyžadovať krátku cestu z Nitry k rieke, zážitok a spomienky, ktoré z toho plynú, budú stáť určite za to. Plavba po Dunaji vám ponúkne malebné výhľady na okolitú krajinu, historické pamiatky a mestá pozdĺž rieky. Vyhliadková plavba loďou trvá hodinu alebo hodinu a pol. Podľa toho, aký typ plavby si vyberiete. Počas tejto doby si môžete prezerať okolitú krajinu a debatovať o vás dvoch. Ak máte tú možnosť, vydajte sa na plavbu po Dunaji v podvečer, kedy je atmosféra tohto zážitku ešte umocnená západom slnka. Urobte si pár spoločných fotiek z paluby lode, ochutnajte miestne vína a užite si krásny zážitok v prítomnosti niekoho, s kým sa chcete bližšie zoznamiť.

Návšteva vinárstva

Nitra sa nachádza v blízkosti niekoľkých vinárskych regiónov. Cesta za týmto zážitkom teda nebude veľmi dlhá. Výlet do vinárstva, spojený s degustáciou, bude skvelým spôsobom, ako ochutnať miestne vína. Mnohé vinárstva majú vlastnú reštauráciu alebo bistro, kde si môžete vychutnať okrem vína aj miestne špeciality. Pred alebo po degustácii sa môžete ešte prejsť vinicami. Atmosféra vo vinárstve býva obvykle veľmi uvoľnená a príjemná, čo vám môže pomôcť prekonať počiatočnú nervozitu z prvého stretnutia.


Podobné články

Škola flirtu pre neskúsených

Narazili ste na úžasného muža, ale neodvážili ste sa s ním flirtovať? Stretávate každý deň jedného krásavca na ceste do práce a máte dojem, že on si vás ešte vôbec nevšimol? Čo s tým? Dajte mu o sebe vedieť! Prinášame vám 4 rady, ako na príslušného zapôsobiť.

Prečo si nemôžete nájsť žiadnu ženu?

Nedarí sa vám nadviazať plnohodnotný vzťah so ženou? Pravdepodobne sa stala niekde nejaká chyba. Možno si za to môžete sami, možno ste v tom nevinne. Pozrite sa na najčastejšie dôvody, prečo zostávajú páni single.

Kedy predstaviť partnera priateľom?

Našli ste si nového partnera? Je úplne úžasný a nemôžete sa dočkať, až ho predstavíte svojim priateľom? Je pre vás veľmi dôležité, aby vám ho "schválili"? Len si predstavte, ako nepríjemné by bolo, keby sa im nepáčil a vy by ste potom riešili dilemu, ako to urobiť keď budete mať s priateľmi nejakú spoločnú akciu. Či na ňu ísť s partnerom alebo radšej bez. Poradíme vám, ako a kedy im vášho partnera predstaviť.

3 najobľúbenejšie zoznamky zadarmo na Slovensku

Zoznámiť sa cez internet je najrýchlejší spôsob, ako spoznať niekoho nového. Mnoho ľudí hľadá cez internet niekoho na flirt alebo vážny vzťah. Aké sú 3 najobľúbenejšie zoznamky na Slovensku, za ktoré nemusíte platiť?

Ako spoznáte, že o vás javí žena záujem?

Nezáväzne sa rozprávate s nejakou slečnou? Páči sa vám? Nechcete s ňou hneď začať flirtovať, pretože neviete, či vám sympatie opätuje? Poradíme vám, ako zistíte, či má o vás dotyčná žena záujem.

Čím priťahujú muži ženskú pozornosť?

Muži oceňujú na ženách predovšetkým fyzický vzhľad, ženy ocenia skôr mužské vnútro. Vďaka tejto mantre takmer každý predpokladá, že len muži sa otáčajú za pekným telom, zatiaľ čo ženy hľadájú iné kvality až pri tých, s ktorými sa stýkajú. Nie je to ale na 100% tak. Nielen páni sa pozerajú. Aj dámy vedia oceniť. Na rozdiel od pánov majú ale väčší záber a tiež to patrične využívajú. Čím teda priťahujú páni ženskú pozornosť?

Najnovšie články

Kam ísť v Považskej Bystrici na obed alebo večeru?

V Považskej Bystrici sa nachádza mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú chutné a kvalitné jedlo a príjemné prostredie pre vaše prvé rande. Inšpirujte sa našimi 5 tipmi a užite si dokonalý gastronomický zážitok v spoločnosti vašej drahej polovičky.

6 tipov na rande v kaviarni v Považskej Bystrici

Hľadáte útulnú a príjemnú kaviareň v Považskej Bystrici, kde si dať prvé rande? Tu je niekoľko tipov s dobrým hodnotením.

Tipy na zoznamovanie v Považskej Bystrici pre rôzne vekové skupiny

V Považskej Bystrici existuje nespočetné množstvo miest a aktivít, ktoré môžu podporiť zoznamovanie ľudí všetkých vekových kategórií. Nižšie sme pre vás spísali niekoľko tipov na zoznamovanie mladistvých, ľudí stredného veku i seniorov.

Kam na športové (vonkajšie) rande v Považskej Bystrici?

V Považskej Bystrici a jej okolí nájdu milovníci športu a prírody veľa možností, ako si užiť aktívne rande v krásnom prostredí. Tu je niekoľko tipov, ktoré môžu obohatiť vaše prvé rande.

Originálne tipy na rande v Považskej Bystrici

Hľadáte niečo naozaj originálne pre vaše prvé rande v Považskej Bystrici? Nenechajte sa zlákať bežnými tipmi, ako je večera alebo kino a skúste niektorý z týchto netradičných nápadov.

10 tipov na kultúrne rande v Považskej Bystrici

Považská Bystrica ponúka mnoho možností pre kultúrne rande, či už máte radi umenie, históriu, hudbu alebo divadlo. Tu je 10 tipov, ktoré vám pomôžu naplánovať nezabudnuteľný deň (večer).