Kam vyraziť v Nitre na vonkajšie rande?

Kam vyraziť v Nitre na vonkajšie rande?

Prechádzka po historickom centre Nitry

Centrum Nitry je plné krásnej architektúry, útulných kaviarní a obchodov. Tak to využite. Môžete sa spoločne prechádzať po meste, obdivovať historické budovy a treba si potom zájsť ešte na kávu do niektorej z kaviarní. Môžete si tiež dohovoriť komentovanú prehliadku mestom a až potom si vyhradiť čas len sami na seba. Prechádzka po historickom centre Nitry je skvelým spôsobom, ako sa bližšie spoznať a porozprávať sa o živote. Počas prehliadania budete mať dostatok času na komunikáciu.

Návšteva Ponitrianskeho múzea

Ponitrianske múzeum je najväčším múzeom v Nitre. Ponúka širokú škálu výstav a aktivít, vrátane expozícií týkajúcich sa histórie, prírody a kultúry. Môžete si tu pozrieť niektorú z práve prebiehajúcich výstav a potom navštíviť napríklad napríklad ešte archeologický park. Tento tip na prvú schôdzku je ideálnym nápadom pre milovníkov histórie a pohybu.

Návšteva Nitrianskeho hradu

Nitriansky hrad ponúka romantickú atmosféru s krásnymi výhľadmi na mesto a okolitú krajinu. Prechádzka po hradbách alebo návšteva niektorej z historických budov vytvára pôsobivé pozadie pre rande. Dozviete sa tak viac o histórii Nitry, Slovenska, ale aj o vás samotných. Po návšteve hradu môžete rande doplniť ešte o večeru v niektorej z miestnych reštaurácií alebo kávu v útulnej kaviarni v centre mesta. Budete tak mať príležitosť porozprávať sa o vašich plánoch do budúcnosti.

Návšteva Botanickej záhrady

Na rozdiel od tradičného rande v reštauráciách, kinách, alebo kultúrnych zariadeniach, ponúka návšteva botanickej záhrady uvoľnenejšie prostredie. V Botanickej záhrade sa môžete prechádzať a kochať sa krásami miestnej flóry a fauny. To môže byť príjemným a zároveň zdravým spôsobom, ako stráviť vaše prvé rande. Ak máte navyše obaja záľubu vo fotografovaní, využite to. Botanická záhrada poskytuje mnoho príležitostí pre vaše fotografie. Tie potom zostanú krásnou spomienkou na váš spoločne strávený čas.

Výlet loďou po Dunaji

Pre obyvateľov Nitry, ktorí hľadajú neobvyklé a romantické rande, je vyhliadková plavba po Dunaji skvelou voľbou. Hoci to bude vyžadovať krátku cestu z Nitry k rieke, zážitok a spomienky, ktoré z toho plynú, budú stáť určite za to. Plavba po Dunaji vám ponúkne malebné výhľady na okolitú krajinu, historické pamiatky a mestá pozdĺž rieky. Vyhliadková plavba loďou trvá hodinu alebo hodinu a pol. Podľa toho, aký typ plavby si vyberiete. Počas tejto doby si môžete prezerať okolitú krajinu a debatovať o vás dvoch. Ak máte tú možnosť, vydajte sa na plavbu po Dunaji v podvečer, kedy je atmosféra tohto zážitku ešte umocnená západom slnka. Urobte si pár spoločných fotiek z paluby lode, ochutnajte miestne vína a užite si krásny zážitok v prítomnosti niekoho, s kým sa chcete bližšie zoznamiť.

Návšteva vinárstva

Nitra sa nachádza v blízkosti niekoľkých vinárskych regiónov. Cesta za týmto zážitkom teda nebude veľmi dlhá. Výlet do vinárstva, spojený s degustáciou, bude skvelým spôsobom, ako ochutnať miestne vína. Mnohé vinárstva majú vlastnú reštauráciu alebo bistro, kde si môžete vychutnať okrem vína aj miestne špeciality. Pred alebo po degustácii sa môžete ešte prejsť vinicami. Atmosféra vo vinárstve býva obvykle veľmi uvoľnená a príjemná, čo vám môže pomôcť prekonať počiatočnú nervozitu z prvého stretnutia.


Podobné články

Ako si šplhnúť u žien?

Snažíte sa zapôsobiť na nejakú novú partnerku, ženu, s ktorou ste si práve dohodli schôdzku alebo na vašu dlhoročnú priateľku? Či už sa snažíte zapôsobiť na kohokoľvek a z akéhokoľvek dôvodu, jedným si môžete byť úplne istý. Získať plusové body u ženy nie je vždy úplne jednoduché, ale ak zvolíte správnu taktiku, verte, že vás partnerka odmení nielen krásnym úsmevom.

Než skočíte do vzťahu

Väčšina ľudí má tendenciu sa oddať novému partnerovi naplno a bez najmenších pochýb. Zamilovanosť už je ostatne taká. Je to jedno z najkrajších období v živote. Bohužiaľ, ružové okuliare občas zakryjú varovné ukazovatele. Ušetrite si trápenie a pozrite sa, čo si všimnúť už v počiatkoch vašej zamilovanosti.

Plánujete sa zoznámiť s rodičmi svojej partnerky? Poradíme vám, ako sa im zapáčiť!

Máte v pláne zoznámiť sa s rodičmi svojej drahej polovičky? Dobre sa na to pripravte, musíte na nich urobiť dobrý dojem. Poradíme vám, ako na to.

Zoznamka, alebo mobilná aplikácia?

Zoznamovanie sa na ulici je už takmer prežitkom. Ako prvé prišli internetové zoznamky, ktoré cez pôvodnú skepsu oslávili a oslavujú dodnes veľký úspech. A aj k nám už dorazili randiace aplikácie, ktoré vám posielajú návrhy partnerov priamo na mobil. Kamkoľvek sa pohnete, viete o tom, čo sa deje. Má pre vás cenu nejakú si zaobstarať?

Zoznamovanie v Banskej Bystrici

Banská Bystrica ponúka rozmanité príležitosti na zoznamovanie pre mužov, ale aj pre ženy, pre mladých aj pre starších, na nadväzovanie nových priateľstiev, ale aj romantických vzťahov.

ELITE Date na TV Prima NEWS radí, na čo si dať pozor pri zoznamovaní

Vzhľadom k tomu, že sa neustále množia prípady, kedy ľudia túžiaci po láske podľahnú sladkým rečiam podvodníkov a následne im pošlú na účet nemalé finančné čiastky, rozhodli sme sa, že budeme varovať užívateľov touto cestou.