Kam pozvať partnera (partnerku) v Nitre na večeru?

Kam pozvať partnera (partnerku) v Nitre na večeru?

V Nitre sa nachádza mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú kvalitné jedlo a príjemné prostredie pre vaše spoločné rande. Inšpirujte sa našimi 5 tipmi a užite si dokonalý gastronomický zážitok v spoločnosti vašej polovičky.

Reštaurácia Stará Kotolňa Nitra

Reštaurácia Stará Kotolňa Nitra je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať vynikajúce jedlo a pivo v útulnom prostredí. Reštaurácia sa nachádza v historickej budove bývalej kotlárne, ktorá bola zrekonštruovaná do moderného industriálneho štýlu. Reštaurácia ponúka širokú škálu jedál z čerstvých a kvalitných surovín. V ponuke nájdete steaky, pečené rebrá, xxl misy plné rôznych druhov mäsa, omáčok, pečených zemiakov či pečiva. Na svoje si tu prídu aj milovníci burgerov, pizze, šalátov, cestovín alebo bruschett. Jedlá sú pripravované z poctivých surovín. V ponuke nájdete aj celý rad pív z miestnych pivovarov. Vyberať môžete zo svetlých pív, tmavých pív, ležiakov, špeciálnych pív, pív s príchuťou alebo z limitovaných várok. Ak chcete urobiť na svojho partnera (svoju partnerku) dojem, pozvite ju na rande práve do Starej Kotolne Nitra.

Reštaurácia Quo Vadis

Reštaurácia Quo Vadis sa nachádza v centre Nitry, v blízkosti Nitrianskeho hradu. Je to moderná reštaurácia, zariadená v provensálskom štýle. Quo Vadis ponúka pokojnú a intímnu atmosféru pre vaše rande. Šéfkuchár reštaurácie sa zameriava na medzinárodnú kuchyňu a spája mäso, ryby, šaláty a cestoviny so zaujímavými ingredienciami. Kladie dôraz na sezónnosť a čerstvosť potravín. V jedálnom lístku nájdete pokrmy z rýb, steaky, rôzne úpravy všetkých druhov mäsa, cestoviny, rizota, šaláty, ale aj sladké dezerty. K jedlu si potom môžete objednať vynikajúce miešané koktaily, pivo alebo víno. Z menu si vyberú aj vegetariáni. Reštaurácia Quo Vadis má vonkajšie posedenie. Ak chcete tráviť čas v exteriéri s výhľadom na historickú časť mesta, ideálnou voľbou pre vás bude práve letná terasa.

Česká hospůdka u Slováka

Česká hospůdka u Slováka v Nitre je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať tradičnú českú kuchyňu v príjemnom prostredí. Hospůdka sa nachádza v centre mesta, v blízkosti hradu. Je zariadená v rustikálnom štýle. Ponuka jedál v Českej hospůdce u Slováka je pestrá a zahŕňa všetky tradičné české pokrmy. Medzi najobľúbenejšie patrí bravčové knedlo zelo, sviečková na smotane, guláš a samozrejme plzenské pivo. Nájdete tu ale aj burgre, steaky, šaláty, rizota, cestoviny, vyprážaný syr, pečené rebrá, kolená, ale aj malé jedlá vhodné na pivo - nakladané syry, tatarák, huspeninu... Hospůdka je ideálna pre tých z vás, ktorí nechcú ísť na prvé rande do nejakej drahej luxusnej reštaurácie. Česká hospůdka u Slováka je obľúbeným miestom pre miestnych i turistov. Krčmár je vždy ochotný porozprávať sa o histórii hospůdky ao tradičnej českej kuchyni.

Hamburgerová reštaurácia URGERBURGER

Ste milovníci burgerov? Burgerov na všetky spôsoby? S hovädzím, kuracím, so smažiakom, halloumi syrom, vegetariánskym vege mäsom, so všetkými možnými ingredienciami, ktoré vás len napadnú? Potom si zájdite do hamburgerovej reštaurácie URGERBURGER - Nitra. UrgerBurger je reťazec reštaurácií, ktorý sa špecializuje práve na hamburgery. UrgerBurger v Nitre sa nachádza na Farskej ulici 22. Okrem hamburgerov ponúka táto reštaurácia aj ďalšie jedlá, ako sú hranolky s rôznymi omáčkami, nachos, sladké palacinky a ďalšie. UrgerBurger je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať chutný hamburger v príjemnom prostredí. Hamburger si tiež môžete objednať online a vziať si ho so sebou na prechádzku mestom alebo na piknik do parku. To, ako si budete organizovať vaše spoločné rande, záleží už len na vás dvoch. Hlavné je, aby ste sa o sebe dozvedeli počas schôdzky čo najviac informácií a uistili sa, či a kde sa budete chcieť prípadne nabudúce stretnúť.

Indická reštaurácia Swagatam

Ste už prejedení steakov, burgerov, pizz či zeleninových šalátov? Chcete si spoločne zájsť na niečo originálne? Milujete orientálnu kuchyňu? Potom vyskúšajte indickú reštauráciu Swagatam. V ponuke nájdete pokrmy z celej Indie, od tradičných pokrmov ako je tandoori chicken alebo butter chicken až po modernú indickú kuchyňu. Okrem jedál si môžete v reštaurácii Swagatam objednať aj z bohatej ponuky indických nápojov, ako je lassi, masala chai alebo mango lassi. Reštaurácia Swagatam je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať indickú kuchyňu v pokojnom prostredí.

Všetky tieto reštaurácie v Nitre majú veľmi dobré hodnotenie a ponúkajú vynikajúce pokrmy a služby. Odporúčame vám teda vopred zarezervovať si stôl, aby ste mali istotu, že si budete môcť s partnerom (partnerkou) užiť spoločný gastronomický zážitok vo vami zvolenej reštaurácii a vo vami požadovaný čas.

A pokiaľ si budete na prvej schôdzke rozumieť, môžete sa rovno dohovoriť na tom, kam vyrazíte nabudúce. Za kultúrou? Na prechádzku po Nitre a okolí? Alebo inam? Pozrite sa naše tipy na rande pro seniorov a mladých v Nitre!

Prajeme Vám veľa šťastia pri zoznamovaní.


Podobné články

Zn .: Hľadám muža pre život!

Ste v situácii, keď nemáte stáleho životného partnera a hľadáte niekoho, s kým by ste mohli pekných pár rokov spoločne prežiť? Potom ste tu správne. Poradíme vám, kde nájsť partnera snov!

Je vzťah na truc riešením?

K rozchodom medzi partnermi dochádza z rozličných dôvodov. Či už to bývajú časté hádky, neporozumenie vo vzťahu, alebo nevera. Rozchod je pre všetkých väčšinou veľmi nepríjemný zážitok. Ak sa chcete vyrovnať s rozchodom s dlhoročným partnerom tak, že si na truc nájdete niekoho iného, ​​nerobíte dobre. Pýtate sa prečo?

Získajte znovu sebavedomie po nevydarenom rande

Čím viac neúspešných schôdzok absolvujete, tým viac vaše sebavedomie klesá. O tom niet pochýb. Doba internetového (rýchleho) dohadovania schôdzok má aj svoje nevýhody. Hoci viete, že to bola len skúška, rad rýchlo po sebe idúcich neúspešných schôdzok dokáže pekne zamávať aj s tou najsilnejšou povahou. Ako si spraviť náladu, keď sa vrátite z nejakého obzvlášť nepodareného rande?

Hodí sa k vám váš nový partner?

Čaká vás rande s novým priateľom a chcete ho čo najlepšie poznať? Váhate nad tým, či ste pre seba tí praví? Položte mu niekoľko nasledujúcich otázok a podľa odpovede potom zhodnotíte, či sa k sebe hodíte.

Keď si uvedomíte týchto 5 vecí, randenie bude pre vás jednoduchšie

Randenie môže byť ako zábavnou skúsenosťou, tak i stresom. Záleží len na vás, ako sa k nemu postavíte. Vďaka týmto 5 veciam sa vám bude randiť lepšie.

Výhody single života

Rozišli ste sa s partnerom / partnerkou? Nevešajte hlavu. Život bez trvalého vzťahu má svoje veľké výhody. Bola by škoda, ak by ste ich nevyužili. Zistite, aké klady má single život.

Najnovšie články

5 tipov, kam v Trnave na večeru

Večera v elegantnej reštaurácii s lahodným jedlom a príjemnou obsluhou môže byť skvelým spôsobom, ako si rande spríjemniť a ako zapôsobiť na svojho partnera. Skúste si to zjednodušiť tým, že pre svoje prvé rande vyberiete správny podnik.

Kam zájsť v Trnave na kávu alebo víno?

Jednou z možností, ako si prvé rande spríjemniť a odbúrať nervozitu, je zájsť do útulnej kaviarne, štýlovej vinárne alebo na lahodné raňajky do moderného bistra.

Zoznamovanie v Trnave pre všetky vekové kategórie

Trnava ponúka príležitosti na zoznamovanie všetkým, bez ohľadu na to, koľko rokov Vám práve je. Poďte sa s nami pozrieť na tipy pre mladistvých, ľudia strednej generácie a pre seniorov.

7 tipov na kultúrne rande v Banskej Bystrici

Pri výbere kultúrneho rande je dôležité zohľadniť záujmy oboch partnerov. Pokiaľ si vyberiete aktivitu, ktorá Vás bude oba baviť, máte veľkú šancu, že Vaše rande dopadne na jedničku a že si spoločne dohodnete termín, kedy sa znova uvidíte.

Tipy na originálne romantické rande v Banskej Bystrici

Chcete pozvať partnera alebo partnerku na nejaké netradičné rande v Banskej Bystrici? Neviete kam? Poradíme Vám!

Tipy na športové rande v Trnave

Trnava a jej okolie ponúka mnoho krásnych miest pre prechádzky, pikniky aj športové zážitky. Ak ste milovníci prírody a športových aktivít, inšpirujte sa našimi tipmi pre romantické chvíle v prírode, relaxáciu či aktívne rande.