Tipy na športové rande v Prešove a okolí

Tipy na športové rande v Prešove a okolí

V Prešove môžete vymyslieť aj množstvo tipov na vonkajšie alebo športové rande. Nižšie vám ponúkame niektoré, ktoré napadli nás.

Prechádzka v parku

Prešov má niekoľko krásnych parkov, ako je park Špitálsky hrad, park Solivar alebo park Šalgovík. Prechádzka v parku môže byť skvelým spôsobom, ako stráviť čas vonku, posedieť na lavičke a pohovoriť o živote.

Jazda na bicykli

Ak máte radi cyklistiku, môžete sa dohovoriť na prechádzke na bicykloch a prejsť sa po cyklotrasách v okolí Prešova. Majte na pamäti, že existujú rôzne úrovne obtiažnosti, takže si môžete vybrať. Zvoľte vždy tú, ktorá vám obom najviac vyhovuje.

Piknik

Urobte si piknik v prírode. Stačí si pripraviť piknikový kôš s jedlom a nápojmi a vyraziť do blízkeho parku alebo na okolitú lúku. Za tento tip na prvú schôdzku získate určite plusové body hneď na začiatku.

Minigolf, golf

Ak hľadáte aktivitu, ktorá prináša zábavu a súťaživý prvok v jednom, zvoľte napríklad návštevu minigolfového alebo golfového ihriska v Prešove.

Pešie túry po okolí, trenking, horská turistka

V okolí Prešova nájdete nádherné hory – Slanské vrchy alebo Nízke Tatry. Môžete si vybrať krátky trek alebo dlhšiu horskú túru. Záleží len na vás, koľko budete mať času a na vašej fyzickej kondícii.

Botanická záhrada Prešov

Máme tu tip aj pre milovníkov rastlín. Tým je botanická záhrada. Nájdete v nej krásne rastliny a kvety. Botanická záhrada je ideálnym miestom na romantickú prechádzku pre mladých aj pre seniorov.

Relaxácia pri vode

Ak milujete obaja vodu, môžete stráviť deň pri neďalekých jazerách alebo rieke. Môžete si vziať deku, slnečník a plavky, aby ste si užili relaxáciu a kúpanie. A ak obaja radi rybárčite, môžete si vziať rybárske prúty a tráviť čas pri rybníku alebo rieke.  

Nezabudnite na to, že zvolená aktivita musí byť vhodná pre oboch, nielen pre vás. Jedine tak si budete môcť skutočne užiť vybraný zážitok. Venujte pozornosť aj počasiu a vhodnému oblečeniu, aby bolo vaše vonkajšie rande čo najpríjemnejšie. Nezabudnite tiež na občerstvenie, aby ste mali dostatok energie na celý deň. Táto aktivita by mala byť príležitosťou na prežitie spoločných dobrodružstiev a na vytvorenie nezabudnuteľných spomienok.

Nižšie vám ponúkame niekoľko konkrétnych tipov:

Špitálsky hrad

Preskúmajte okolie Špitálskeho hradu, ktorý ponúka krásne výhľady na mesto a okolitú krajinu. Môžete si urobiť prechádzku po hradnom areáli a vydať sa na romantickú cestu okolo.

Park Solivar

Tento park ponúka pokojné prostredie, krásne kvety a fontány. Je to skvelé miesto na popoludňajšiu prechádzku alebo piknik.

Prírodná rezervácia Homôlka

Nachádza sa neďaleko Prešova a ponúka krásnu prírodu a pešie túry. Môžete si vybrať rôzne turistické trasy podľa vašej kondície.

Dendrologická záhrada a arborétum

Toto miesto ponúka jedinečnú príležitosť pre prechádzku medzi stromami a rastlinami z celého sveta. Je to ideálny tip pre milovníkov prírody.

Mestský park Prešov

Mestský park je populárnym miestom na stretávanie a relaxáciu. Má množstvo ciest a lavičiek, kde si môžete sadnúť, rozprávať sa a bližšie sa zoznamovať.

Botanická záhrada Prešov

Táto botanická záhrada ponúka rôzne druhy rastlín a stromov, čo je ideálne na pokojnú prechádzku a pozorovanie prírody.

Prírodná rezervácia Sekčov

Prírodná rezervácia Sekčov ponúka krásne scenérie, jazerá a pešie chodníky. Môžete si užiť pokojný deň v prírode.

Príroda ponúka nádherné miesta na prechádzky. Ak by ste ale radšej vyrazili na prvú schôdzku do mesta za kultúrou, do kaviarne na niečo dobré alebo do reštaurácie na obed alebo večeru, pozrite sa na naše ďalšie tipy na zoznamovanie v Prešove. Možností, kam pozvať partnera (partnerku) existuje nespočetné množstvo. Záleží teda len na vás dvoch, kam vyrazíte na prvú schôdzku a kam potom na tú ďalšiu! Prajeme vám veľa šťastia pri zoznamovaní!

 


Podobné články

Zoznamka pre spoločnú dovolenku

Túžite si tento rok poriadne oddýchnuť? Chceli by ste ísť na dovolenku, ale nemáte s kým? Zoznámte sa s človekom, ktorý chce to isté. Na internete je veľa zoznamiek, ktoré vám dopomôžu nájsť parťáka pre cestovanie. Poradíme vám, ako hľadať.

Ako spoznať, že o vás stojí?

Randíte s mužom, ktorého máte už nejaký čas rada, ale stále neviete, na čom ste? Má vás aspoň trošku rád? Chce vás? Tyhle večné otázky pre vás iste musí byť ubíjajúce. Poradíme vám, ako jednoducho zistíte, či má o vás váš partner skutočný záujem alebo nie.

Najčastejšie chyby pri zvádzaní

Už ste zažili toľkokrát odmietnutie, že sa flirtovania vyložene bojíte? Nie ste si istí tým, ako na to, aby bol výsledok zaručený? Pripadáte si pri flirtovaní hlúpo? Prinášame vám najčastejšie chyby pri zvádzaní. Vyhnite sa im a už nezlyháte!

Prečo nemôžete nájsť (atraktívnu) priateľku

Každý má iné dôvody alebo príčiny, prečo si nemôže nájsť vzťah, po ktorom túži. Možno už za sebou nejaké vzťahy máte, ALE ….. Nestály za moc. Začínate premýšľať, prečo vlastne nemôžete nájsť  tú pravú? Pozrite sa na zoznam najčastejších dôvodov.

Ako spoznáte, že sa mu (jej) páčite?

Tušíte, že k vám partner niečo cíti? Bohužiaľ sa však stále nemá k prvému kroku. Potom nezúfajte! Poradíme vám, ako zistíte, či má skutočný záujem o vzťah s vami, alebo či vás chce zaradiť len na zoznam svojich priateľov.

Kam na rande so zážitkami?

Ak ste tými, kto väčšinou vymýšľa plán na rande, skôr, alebo neskôr, vám musia dôjsť nápady. Máte pocit, že už ste spolu boli snáď všade a nič ďalšie vás skrátka nenapadá? Aj oprášenie starého nápadu sa môže oplatiť. Stačí len rande trochu obmeniť. Pokiaľ už nápady nemáte, čítajte. Prinášame vám tipy na rande so zážitkami, na ktoré budete ešte dlho spomínať!

Najnovšie články

5 tipov na originálne rande vo Zvolene

Pre tých z vás, ktorí hľadajú niečo naozaj originálne a nezabudnuteľné pre vaše prvé spoločné rande vo Zvolene, prinášame päť kreatívnych nápadov.

Tipy na vonkajšie rande vo Zvolene

Zvolen ponúka mnoho príležitostí pre aktívne a prírodou inšpirované rande. Nižšie uvedené tipy by mohli zaujať tých z vás, ktorí majú radi pohyb a chcú si užívať počas zoznamovania krásu prírody.

9 tipov na kultúrne rande vo Zvolene

Vo Zvolene a jeho okolí sa nachádza celý rad zaujímavých kultúrnych inštitúcií a zariadení, ktoré stoja za návštevu. Tu je niekoľko tipov na múzeá, divadlá, galérie, kiná, ktoré môžete v tomto meste navštíviť.

Tipy na zoznamovanie vo Zvolene pre rôzne vekové skupiny

Vo Zvolene existuje nespočetné množstvo miest a aktivít, ktoré môžu podporiť zoznamovanie ľudí všetkých vekových kategórií. Nižšie sme pre vás spísali niekoľko tipov na zoznamovanie mladistvých, ľudí stredného veku i seniorov.

Kam na večeru v Prievidzi?

V Prievidzi sa nachádza mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú kvalitné jedlo a príjemné prostredie pre vaše prvé rande. Inšpirujte sa našimi 5 tipov na reštaurácie a užite si dokonalý gastronomický zážitok v spoločnosti vašej drahej polovičky.

Kam pozvať partnera (partnerku) na kávu v Prievidzi?

Prievidza ponúka širokú škálu možností, kde si môžete vychutnať dobrú kávu, čaj alebo pohár kvalitného vína. Nižšie Vám ponúkame 5 tipov, kam môžete pozvať partnera (partnerku) na spoločnú schôdzku.