Tipy na športové rande v Prešove a okolí

Tipy na športové rande v Prešove a okolí

V Prešove môžete vymyslieť aj množstvo tipov na vonkajšie alebo športové rande. Nižšie vám ponúkame niektoré, ktoré napadli nás.

Prechádzka v parku

Prešov má niekoľko krásnych parkov, ako je park Špitálsky hrad, park Solivar alebo park Šalgovík. Prechádzka v parku môže byť skvelým spôsobom, ako stráviť čas vonku, posedieť na lavičke a pohovoriť o živote.

Jazda na bicykli

Ak máte radi cyklistiku, môžete sa dohovoriť na prechádzke na bicykloch a prejsť sa po cyklotrasách v okolí Prešova. Majte na pamäti, že existujú rôzne úrovne obtiažnosti, takže si môžete vybrať. Zvoľte vždy tú, ktorá vám obom najviac vyhovuje.

Piknik

Urobte si piknik v prírode. Stačí si pripraviť piknikový kôš s jedlom a nápojmi a vyraziť do blízkeho parku alebo na okolitú lúku. Za tento tip na prvú schôdzku získate určite plusové body hneď na začiatku.

Minigolf, golf

Ak hľadáte aktivitu, ktorá prináša zábavu a súťaživý prvok v jednom, zvoľte napríklad návštevu minigolfového alebo golfového ihriska v Prešove.

Pešie túry po okolí, trenking, horská turistka

V okolí Prešova nájdete nádherné hory – Slanské vrchy alebo Nízke Tatry. Môžete si vybrať krátky trek alebo dlhšiu horskú túru. Záleží len na vás, koľko budete mať času a na vašej fyzickej kondícii.

Botanická záhrada Prešov

Máme tu tip aj pre milovníkov rastlín. Tým je botanická záhrada. Nájdete v nej krásne rastliny a kvety. Botanická záhrada je ideálnym miestom na romantickú prechádzku pre mladých aj pre seniorov.

Relaxácia pri vode

Ak milujete obaja vodu, môžete stráviť deň pri neďalekých jazerách alebo rieke. Môžete si vziať deku, slnečník a plavky, aby ste si užili relaxáciu a kúpanie. A ak obaja radi rybárčite, môžete si vziať rybárske prúty a tráviť čas pri rybníku alebo rieke.  

Nezabudnite na to, že zvolená aktivita musí byť vhodná pre oboch, nielen pre vás. Jedine tak si budete môcť skutočne užiť vybraný zážitok. Venujte pozornosť aj počasiu a vhodnému oblečeniu, aby bolo vaše vonkajšie rande čo najpríjemnejšie. Nezabudnite tiež na občerstvenie, aby ste mali dostatok energie na celý deň. Táto aktivita by mala byť príležitosťou na prežitie spoločných dobrodružstiev a na vytvorenie nezabudnuteľných spomienok.

Nižšie vám ponúkame niekoľko konkrétnych tipov:

Špitálsky hrad

Preskúmajte okolie Špitálskeho hradu, ktorý ponúka krásne výhľady na mesto a okolitú krajinu. Môžete si urobiť prechádzku po hradnom areáli a vydať sa na romantickú cestu okolo.

Park Solivar

Tento park ponúka pokojné prostredie, krásne kvety a fontány. Je to skvelé miesto na popoludňajšiu prechádzku alebo piknik.

Prírodná rezervácia Homôlka

Nachádza sa neďaleko Prešova a ponúka krásnu prírodu a pešie túry. Môžete si vybrať rôzne turistické trasy podľa vašej kondície.

Dendrologická záhrada a arborétum

Toto miesto ponúka jedinečnú príležitosť pre prechádzku medzi stromami a rastlinami z celého sveta. Je to ideálny tip pre milovníkov prírody.

Mestský park Prešov

Mestský park je populárnym miestom na stretávanie a relaxáciu. Má množstvo ciest a lavičiek, kde si môžete sadnúť, rozprávať sa a bližšie sa zoznamovať.

Botanická záhrada Prešov

Táto botanická záhrada ponúka rôzne druhy rastlín a stromov, čo je ideálne na pokojnú prechádzku a pozorovanie prírody.

Prírodná rezervácia Sekčov

Prírodná rezervácia Sekčov ponúka krásne scenérie, jazerá a pešie chodníky. Môžete si užiť pokojný deň v prírode.

Príroda ponúka nádherné miesta na prechádzky. Ak by ste ale radšej vyrazili na prvú schôdzku do mesta za kultúrou, do kaviarne na niečo dobré alebo do reštaurácie na obed alebo večeru, pozrite sa na naše ďalšie tipy na zoznamovanie v Prešove. Možností, kam pozvať partnera (partnerku) existuje nespočetné množstvo. Záleží teda len na vás dvoch, kam vyrazíte na prvú schôdzku a kam potom na tú ďalšiu! Prajeme vám veľa šťastia pri zoznamovaní!

 


Podobné články

Buďte sexy na podpätkoch

Nie je žiadnym tajomstvom, že muži na ženách milujú podpätky. Prečo teda túto výhodu nevyužiť? Podpätky vám nádherne predĺžia nohy, vykúzlia pre vás krajšiu chôdzu a každý sa za vami o to skôr otočí. Nestačí vám to? Pozrite sa, ako vám podpätky môžu pomôcť pri zoznámení.

Čo by ste o sebe mali vedieť, než si poviete ÁNO

Sobáš je jeden z najzásadnejších životných krokov. Ak totiž chcete s niekým vstúpiť do manželstva, pravdepodobne spolu plánujete stráviť celý zvyšok života. K tomu je potrebné vedieť o vašom partnerovi / vašej partnerke pred svadbou pár zásadných informácií. Prezradíme vám, aké to sú.

Plánujete sa zoznámiť s rodičmi svojej partnerky? Poradíme vám, ako sa im zapáčiť!

Máte v pláne zoznámiť sa s rodičmi svojej drahej polovičky? Dobre sa na to pripravte, musíte na nich urobiť dobrý dojem. Poradíme vám, ako na to.

Ako zbaliť ženu v niekoľkých krátkych krokoch

Bojíte sa osloviť ženu? Pomôžeme Vám s tým. Dôležité je sa nebáť a byť prirodzený. Na ženy sa skrátka musí rýchlo.

Ako pozvať muža na rande?

V hlave sa vám neustále dookola omieľa, že muži sú lovci a že oni majú byť tými, kto urobí prvý krok? Lenže čakanie na to, až sa muž rozhýbe, môže byť v niektorých prípadoch ubíjajúce. Ak sa vám páči, choďte na to inak! Nečakajte, až vás pozve. Pozvite ho sama! Neviete, ako na to? Čítajte ďalej.

Ako spoznate, že váš partner nie je schopný opätovať city?

Existujú ľudia, ktorí vám skrátka nestoja za námahu. Sú atraktívni, zábavní, často aj zodpovední. Chýba im však schopnosť milovať, odovzdať sa tomu druhému, priniesť pre neho obete. Nie sú zlí. Skrátka len nevedia mať radi tak, ako by ste si zaslúžili (priali). Ako spoznať, že je váš partner presne taký?

Najnovšie články