Tipy na kultúrne rande v Prešove

Tipy na kultúrne rande v Prešove

Prešov ponúka aj mnoho možností pre kultúrne romantické rande. Nižšie vám ponúkame 8 možností, kam môžete svoju polovičku vziať.

Návšteva Prešovského múzea

Prešovské múzeum má bohaté zbierky týkajúce sa regionálnej histórie, kultúry a umenia. Preskúmajte spoločne expozície a galérie a zdieľajte svoje dojmy a diskusie o tom, čo vidíte. Je to dobrý spôsob, ako začať spoločnú komunikáciu.

Divadelné predstavenie

Pozrite sa na program miestneho divadla (Divadlo Jonáš Záborský) a zistite, či sú voľné lístky na nejaké pekné divadelné predstavenia. Návšteva divadla môže byť skvelým romantickým zážitkom.

Hudba a koncerty

Prešov občas hostí hudobné koncerty rôznych žánrov. Zistite, či v dobe vášho rande nie je nejaký koncert alebo hudobná udalosť, ktorú by ste mohli s partnerom (partnerkou) spoločne navštíviť.

Galéria umenia

Ak máte radi umenie, navštívte miestne galérie, kde môžete prechádzať výstavy a diskutovať o umeleckých dielach.

Historické prechádzky

Prešov má bohatú históriu a mnoho krásnych historických pamiatok. Môžete si teda sami alebo s objednaným sprievodcom urobiť prechádzku mestom a objaviť jeho históriu a architektúru.

Kiná

Ak máte radi filmy, môžete sa vydať do miestneho kina a pozrieť sa na nejaký nový film.

Kultúrne festivaly

Zistite si, či v Prešove práve prebiehajú nejaké kultúrne festivaly, ktoré by vás obaja mohli zaujímať. Ak áno, pozvite partnera (partnerku) na niektorý z nich.

Kníhkupectvo a antikvariáty

Ak máte radi knihy, môžete stráviť popoludní prechádzaním miestnych kníhkupectva a antikvariátov a vyberať knihy, ktoré vás zaujímajú.

Dôležité je vybrať aktivitu, ktorá vám obom zaistí príjemný čas a umožní vám diskutovať a zdieľať spoločné zážitky. Kultúrne rande môže byť skvelým spôsobom, ako sa dozvedieť viac o záujmoch a vkuse toho druhého a bližšie sa zoznámiť.

A pokiaľ vám kultúra nič nehovorí, môžete sa ísť prejsť po Prešove alebo po okolí, užiť si romantickú prechádzku, zájsť si na šálku kávy alebo dobrého vína, pozvať polovičku na večeru do nejakej vyhlásenej prešovskej reštaurácie.... Vašej fantázii sa medze nekladú! Tipov na rande v Prešove existuje nespočet.

 


Podobné články

5 tipov, ako randiť cez tinder

Tinder je jedna z najznámejších online zoznamiek, ktorú využívajú tisíce užívateľov po celom svete. Ako randiť cez tinder? Tu je päť tipov.

Čo závidia zadaní muži slobodným?

Mať s niekým vzťah je rozhodne skvelé. Existujú však veci, na ktoré budú zadaní muži s nostalgiou spomínať a závidieť ich slobodným. Aké to sú?

7 tipov na kultúrne rande v Banskej Bystrici

Pri výbere kultúrneho rande je dôležité zohľadniť záujmy oboch partnerov. Pokiaľ si vyberiete aktivitu, ktorá Vás bude oba baviť, máte veľkú šancu, že Vaše rande dopadne na jedničku a že si spoločne dohodnete termín, kedy sa znova uvidíte.

Ako sa zoznámiť cez internet?

Čím ďalej viac ľudí sa zoznamuje cez internet. Či ide o hanblivosť, nedostatok času, alebo len o digitálny vek, internet je pre tieto osoby tou najlepšou príležitosťou, ako si nájsť partnera pre život. Rolu hrá aj určitá istota. Z profilu sa dozviete oveľa viac, než z pozdravu v bare. Aj tu však platia isté pravidlá, ktoré vám môžu zoznamovanie uľahčiť. Alebo naopak sťažiť. Ako sa začať zoznamovať cez internet?

Tip na originálne rande v Martine

Chcete prežiť naozaj originálne rande? Chcete svoju drahú polovičku oslniť svojou nápaditosťou? Chcete spojiť gastronomický zážitok s kutúrou a pohybom? Potom sa vydajte na "kultúrny lov pokladov".

Pre hanblivé: Ako zbaliť svojho vysnívaného partnera?

Už dlho sa vám niekto páči, ale zatiaľ ste ešte nenašli odvahu ho / ju osloviť? Alebo sa pravidelne stretávate v MHD na ceste do práce? A čo vy? Netrúfnete si k dotyčnému / dotyčnej pristúpiť a začať flirtovať? Potrebujete získať v tejto oblasti väčšiu istotu? Prinášame vám návod, ako pomaly, ale isto danú osobu zbalíte.

Najnovšie články

Kam ísť v Považskej Bystrici na obed alebo večeru?

V Považskej Bystrici sa nachádza mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú chutné a kvalitné jedlo a príjemné prostredie pre vaše prvé rande. Inšpirujte sa našimi 5 tipmi a užite si dokonalý gastronomický zážitok v spoločnosti vašej drahej polovičky.

6 tipov na rande v kaviarni v Považskej Bystrici

Hľadáte útulnú a príjemnú kaviareň v Považskej Bystrici, kde si dať prvé rande? Tu je niekoľko tipov s dobrým hodnotením.

Tipy na zoznamovanie v Považskej Bystrici pre rôzne vekové skupiny

V Považskej Bystrici existuje nespočetné množstvo miest a aktivít, ktoré môžu podporiť zoznamovanie ľudí všetkých vekových kategórií. Nižšie sme pre vás spísali niekoľko tipov na zoznamovanie mladistvých, ľudí stredného veku i seniorov.

Kam na športové (vonkajšie) rande v Považskej Bystrici?

V Považskej Bystrici a jej okolí nájdu milovníci športu a prírody veľa možností, ako si užiť aktívne rande v krásnom prostredí. Tu je niekoľko tipov, ktoré môžu obohatiť vaše prvé rande.

Originálne tipy na rande v Považskej Bystrici

Hľadáte niečo naozaj originálne pre vaše prvé rande v Považskej Bystrici? Nenechajte sa zlákať bežnými tipmi, ako je večera alebo kino a skúste niektorý z týchto netradičných nápadov.

10 tipov na kultúrne rande v Považskej Bystrici

Považská Bystrica ponúka mnoho možností pre kultúrne rande, či už máte radi umenie, históriu, hudbu alebo divadlo. Tu je 10 tipov, ktoré vám pomôžu naplánovať nezabudnuteľný deň (večer).