Tipy na kultúrne rande v Prešove

Tipy na kultúrne rande v Prešove

Prešov ponúka aj mnoho možností pre kultúrne romantické rande. Nižšie vám ponúkame 8 možností, kam môžete svoju polovičku vziať.

Návšteva Prešovského múzea

Prešovské múzeum má bohaté zbierky týkajúce sa regionálnej histórie, kultúry a umenia. Preskúmajte spoločne expozície a galérie a zdieľajte svoje dojmy a diskusie o tom, čo vidíte. Je to dobrý spôsob, ako začať spoločnú komunikáciu.

Divadelné predstavenie

Pozrite sa na program miestneho divadla (Divadlo Jonáš Záborský) a zistite, či sú voľné lístky na nejaké pekné divadelné predstavenia. Návšteva divadla môže byť skvelým romantickým zážitkom.

Hudba a koncerty

Prešov občas hostí hudobné koncerty rôznych žánrov. Zistite, či v dobe vášho rande nie je nejaký koncert alebo hudobná udalosť, ktorú by ste mohli s partnerom (partnerkou) spoločne navštíviť.

Galéria umenia

Ak máte radi umenie, navštívte miestne galérie, kde môžete prechádzať výstavy a diskutovať o umeleckých dielach.

Historické prechádzky

Prešov má bohatú históriu a mnoho krásnych historických pamiatok. Môžete si teda sami alebo s objednaným sprievodcom urobiť prechádzku mestom a objaviť jeho históriu a architektúru.

Kiná

Ak máte radi filmy, môžete sa vydať do miestneho kina a pozrieť sa na nejaký nový film.

Kultúrne festivaly

Zistite si, či v Prešove práve prebiehajú nejaké kultúrne festivaly, ktoré by vás obaja mohli zaujímať. Ak áno, pozvite partnera (partnerku) na niektorý z nich.

Kníhkupectvo a antikvariáty

Ak máte radi knihy, môžete stráviť popoludní prechádzaním miestnych kníhkupectva a antikvariátov a vyberať knihy, ktoré vás zaujímajú.

Dôležité je vybrať aktivitu, ktorá vám obom zaistí príjemný čas a umožní vám diskutovať a zdieľať spoločné zážitky. Kultúrne rande môže byť skvelým spôsobom, ako sa dozvedieť viac o záujmoch a vkuse toho druhého a bližšie sa zoznámiť.

A pokiaľ vám kultúra nič nehovorí, môžete sa ísť prejsť po Prešove alebo po okolí, užiť si romantickú prechádzku, zájsť si na šálku kávy alebo dobrého vína, pozvať polovičku na večeru do nejakej vyhlásenej prešovskej reštaurácie.... Vašej fantázii sa medze nekladú! Tipov na rande v Prešove existuje nespočet.

 


Podobné články

Odstránenie účtu - Na vlastnú žiadosť

Typy mužov, ktorým sa ženy oblúkom vyhýbajú

Každá žena má už nejakú životnú skúsenosť, čo sa partnerských vzťahov týka a pokiaľ sa jedná o skúsenosť negatívnu, verte, že pri hľadaní nového partnera bude zaiste opatrnejšia. Niektorí partneri sú nám nesympatickí ihneď od začiatku, k iným si vytvárame negatívny postoj, až po bližšom zoznámení. Ak však nechcete zažiť ďalší rozchod alebo rozvod, je lepšie hľadať takého muža, ktorý typovo nezodpovedá tomu, s ktorým ste práve vzťah ukončili.

"Objednajte si" partnera na mieru svojim očakávaniam!

V dnešnom svete je úplne bežné, že neustále niečo objednávame. Či už je to nové auto, oblečenie, knihy, elektronika, potraviny. To všetci dobre vieme. Lenže ako je to s objednávaním lásky? Existuje niečo také? Je možné objednať si aj vášho vysnívaného partnera? Čudovali by ste sa tomu, ale možné to je.

Ako spoznať, že je to ten pravý?

Kladiete si občas otázku, či je váš partner skutočne ten pravý? Nie ste si istí, či chcete s vaším partnerom stráviť zvyšok svojho života? Nezúfajte. Po prečítaní nášho článku v tom budete mať jasno.

Pozor na falošné profily

Falošné profily zvané tiež fake profily sa začínajú objavovať čoraz častejšie nielen na internetových zoznamkách, ale aj na rôznych sociálnych sieťach. Čo je to falošný profil a ako ho možno spoznať?

Aj seniori majú právo na lásku

Ani v pokročilom veku nechcú žiť ľudia sami. A pretože platí pravidlo, že láska kvitne v každom veku, snažia sa aj seniori nájsť niekoho, s kým ešte prežijú celý rad pekných chvíľ. Problém býva často v tom, že starší ľudia sa zoznamovania boja. Ako si majú hľadať partnera, keď už nechodia do práce, alebo do spoločnosti tak často, ako predtým? Čo na to povie ich okolie? Je vhodné po smrti partnera začínať ešte nejaký nový vzťah? Neriešte okolie, myslite na seba. Možností je veľa. Poďme sa na ne pozrieť!

Najnovšie články