8 tipov na prvé rande v Prešove

8 tipov na prvé rande v Prešove

Padli ste si do oka a chcete si spoločne vyraziť na prvé rande? Inšpirujte sa našimi 8 tipmi!

Prechádzka historickým centrom

Prešov má krásne historické centrum s malebnými uličkami a historickými budovami, tak to využite. Vyberte si niektoré z námestí v Prešove, napríklad Hlavné námestie, a choďte sa prejsť. To vám poskytne príležitosť na spoločnú konverzáciu. Počas prechádzky si môžete kúpiť kelímok kávy a zoznamovanie si tak ešte viac spríjemniť.

Návšteva kaviarne alebo cukrárne

Kaviarne a cukrárne sú skvelým miestom pre neformálne rande. Môžete si objednať kávu a zákusok a pri tej príležitosti sa lepšie spoznať.

Múzeum alebo galéria

Ak máte obaja radi umenie alebo históriu, návšteva miestneho múzea alebo galérie, je pre vás tou pravou voľbou. Aj tento tip môže byť skvelým spôsobom, ako spoločne stráviť prvé rande. Počas toho spolu môžete pohovoriť o živote a vašich plánoch do budúcnosti.

Večera v reštaurácii

Keď ide o tradičné rande, romantická večera v reštaurácii nikdy nesklame. Prešov má mnoho skvelých reštaurácií, kde si môžete vychutnať slovenskú kuchyňu a pohár dobrého vína.

Outdoorové aktivity

Ak ste milovníci aktivít na čerstvom vzduchu, môžete spoločne vyraziť na túru do blízkych hôr, alebo si požičať bicykle a preskúmavať blízke okolie.

Divadelné predstavenie alebo koncert

Ďalším tipom na zoznamovanie sú kultúrne udalosti. Pozrite sa na program divadiel a koncertov v Prešove a naplánujte vaše prvé rande na nejakú blížiacu sa kultúrnu akciu.

Zážitková aktivita

Skúste niečo zábavné a neobvyklé, ako je napríklad mini golf, bowling alebo úniková hra. Takéto aktivity môžu pomôcť znížiť stres z prvej schôdzky. Zároveň vám takýto spoločný zážitok vytvorí krásne spomienky.

Piknik v parku

Ak chcete partnera alebo partnerku milo prekvapiť, pozvite ho / ju na piknik. Prešov má niekoľko krásnych parkov, kam si môžete vziať deku a piknikový kôš a stráviť tak príjemné popoludnie na čerstvom vzduchu.

Nezabudnite, že na prvom rande je dôležité byť sami sebou a užiť si čas strávený spolu. Musíte tiež počúvať a aktívne komunikovať. Tým sa vaša šanca na zoznámenie zvýši.


Podobné články

Vytvorte si atraktívny profil

Ste zaregistrovaní na zoznamke, ale stále máte pocit, že nenachádzate toho pravého (tú pravú)? Alebo máte podaný inzerát, ale "vášmu zadaniu" zodpovedajú iba ľudia, o ktorých nemáte záujem? Nestrácajte nádej! Pozrite sa na vlastný profil cudzími očami a odpovedzte si, či by vás zaujal natoľko, aby ste naň odpovedali. Ak je vaša odpoveď záporná, pomôžeme vám s vytvorením atraktívnejšieho profilu.

Už po troch stretnutiach spoznajte, či je vašou životnou láskou

Nájsť si lásku na celý život nie je v dnešnej dobe vôbec jednoduché. S toľkými možnosťami, kde niekoho stretnúť, je to možno ešte ťažšie. Našťastie už nemusíte so svojím miláčikom chodiť niekoľko rokov, aby ste spoznali, či sa k sebe skutočne hodíte. Stačia na to maximálne tri stretnutia! Povieme vám, ako na to.

Ako si získať muža

Rozhodli ste sa, že nastal správny čas na to, aby ste si našli muža? Pripadá vám to ako nadľudská úloha? V skutočnosti to nie je zas také ťažké, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Väčšina nezadaných mužov si totiž želá tiež sa s niekým zoznámiť. Poradíme vám pár tipov, ktoré vám dodajú pri zoznamovaní odvahu.

Kam vziať ženu na rande?

Ak prijala žena vaše pozvanie na rande, potom si môžete pripísať prvý plusový bod. Ďalší bod k dobru získate napríklad tým, že ju pozvete na schôdzku, ktorá ju ohromí. Ak chcete byť originálni, zabudnite na kino a večeru a nechajte sa inšpirovať našimi tipmi.

Tipy na športové rande v Prešove a okolí

Nechcete stráviť svoje prvé rande v kaviarni? Chcete vyraziť do prírody a užiť si prvú schôdzku v pohybe? Pozrite sa na naše tipy.

Zoznamovanie v Trnave pre všetky vekové kategórie

Trnava ponúka príležitosti na zoznamovanie všetkým, bez ohľadu na to, koľko rokov Vám práve je. Poďte sa s nami pozrieť na tipy pre mladistvých, ľudia strednej generácie a pre seniorov.

Najnovšie články

Kam ísť v Považskej Bystrici na obed alebo večeru?

V Považskej Bystrici sa nachádza mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú chutné a kvalitné jedlo a príjemné prostredie pre vaše prvé rande. Inšpirujte sa našimi 5 tipmi a užite si dokonalý gastronomický zážitok v spoločnosti vašej drahej polovičky.

6 tipov na rande v kaviarni v Považskej Bystrici

Hľadáte útulnú a príjemnú kaviareň v Považskej Bystrici, kde si dať prvé rande? Tu je niekoľko tipov s dobrým hodnotením.

Tipy na zoznamovanie v Považskej Bystrici pre rôzne vekové skupiny

V Považskej Bystrici existuje nespočetné množstvo miest a aktivít, ktoré môžu podporiť zoznamovanie ľudí všetkých vekových kategórií. Nižšie sme pre vás spísali niekoľko tipov na zoznamovanie mladistvých, ľudí stredného veku i seniorov.

Kam na športové (vonkajšie) rande v Považskej Bystrici?

V Považskej Bystrici a jej okolí nájdu milovníci športu a prírody veľa možností, ako si užiť aktívne rande v krásnom prostredí. Tu je niekoľko tipov, ktoré môžu obohatiť vaše prvé rande.

Originálne tipy na rande v Považskej Bystrici

Hľadáte niečo naozaj originálne pre vaše prvé rande v Považskej Bystrici? Nenechajte sa zlákať bežnými tipmi, ako je večera alebo kino a skúste niektorý z týchto netradičných nápadov.

10 tipov na kultúrne rande v Považskej Bystrici

Považská Bystrica ponúka mnoho možností pre kultúrne rande, či už máte radi umenie, históriu, hudbu alebo divadlo. Tu je 10 tipov, ktoré vám pomôžu naplánovať nezabudnuteľný deň (večer).