8 tipov na prvé rande v Prešove

8 tipov na prvé rande v Prešove

Padli ste si do oka a chcete si spoločne vyraziť na prvé rande? Inšpirujte sa našimi 8 tipmi!

Prechádzka historickým centrom

Prešov má krásne historické centrum s malebnými uličkami a historickými budovami, tak to využite. Vyberte si niektoré z námestí v Prešove, napríklad Hlavné námestie, a choďte sa prejsť. To vám poskytne príležitosť na spoločnú konverzáciu. Počas prechádzky si môžete kúpiť kelímok kávy a zoznamovanie si tak ešte viac spríjemniť.

Návšteva kaviarne alebo cukrárne

Kaviarne a cukrárne sú skvelým miestom pre neformálne rande. Môžete si objednať kávu a zákusok a pri tej príležitosti sa lepšie spoznať.

Múzeum alebo galéria

Ak máte obaja radi umenie alebo históriu, návšteva miestneho múzea alebo galérie, je pre vás tou pravou voľbou. Aj tento tip môže byť skvelým spôsobom, ako spoločne stráviť prvé rande. Počas toho spolu môžete pohovoriť o živote a vašich plánoch do budúcnosti.

Večera v reštaurácii

Keď ide o tradičné rande, romantická večera v reštaurácii nikdy nesklame. Prešov má mnoho skvelých reštaurácií, kde si môžete vychutnať slovenskú kuchyňu a pohár dobrého vína.

Outdoorové aktivity

Ak ste milovníci aktivít na čerstvom vzduchu, môžete spoločne vyraziť na túru do blízkych hôr, alebo si požičať bicykle a preskúmavať blízke okolie.

Divadelné predstavenie alebo koncert

Ďalším tipom na zoznamovanie sú kultúrne udalosti. Pozrite sa na program divadiel a koncertov v Prešove a naplánujte vaše prvé rande na nejakú blížiacu sa kultúrnu akciu.

Zážitková aktivita

Skúste niečo zábavné a neobvyklé, ako je napríklad mini golf, bowling alebo úniková hra. Takéto aktivity môžu pomôcť znížiť stres z prvej schôdzky. Zároveň vám takýto spoločný zážitok vytvorí krásne spomienky.

Piknik v parku

Ak chcete partnera alebo partnerku milo prekvapiť, pozvite ho / ju na piknik. Prešov má niekoľko krásnych parkov, kam si môžete vziať deku a piknikový kôš a stráviť tak príjemné popoludnie na čerstvom vzduchu.

Nezabudnite, že na prvom rande je dôležité byť sami sebou a užiť si čas strávený spolu. Musíte tiež počúvať a aktívne komunikovať. Tým sa vaša šanca na zoznámenie zvýši.


Podobné články

5 málo známych zoznamovacích tipov

Či už sa zoznamujete ľahko, alebo ťažko, dopadne to vždy rovnako. Všetko sa vyvíja sľubne až do osudného okamihu. Po ňom vždy zostávate sami. Patner / partnerka vám nedvíha telefóny, nereaguje na vaše správy, ani ponuky na ďalšiu schôdzku. Našťastie vieme, čím to je. Prečítajte si málo známe tipy a triky, s ktorými sa zoznámite raz dva.

Vyjde vám vzťah na diaľku?

Stretli ste na dovolenke toho najúžasnejšieho človeka? Zoznámili ste sa cez internet? Lenže bývate každý úplne inde. Čo teraz robiť? Myslíte, že je lepšie sa rovno rozísť, pretože vzťahy na diaľku nefungujú? Omyl! Vieme, ako môžete svoju lásku posilniť, hoci od seba budete vzdialení stovky kilometrov.

5 druhov flirtu

Myslíte si, že flirtovanie je vždy o tom istom? Niekoho vidíte, poviete pár vtipných viet, pohráte sa s vlasmi, alebo vystavíte bicepsy a tým to končí? Omyl! Existuje päť druhov flirtu a každý vyzerá trochu inak. Pozrite sa, aké typy flirtovania máme na mysli.

Využite reč tela a získajte tak kontakt

Neverbálna komunikácia tvorí až 80 % vášho prejavu. Využite tajný jazyk tela a zaručte si, že tak vždy získate kontakt na svoj vyvolený objekt.

4 miesta, kde stretnúť niekoho nového (a nie je to bar)

Je niečo horšie, než snažiť sa spoznať niekoho nového v bare? Väčšinou sú bary preplnené a hlučné, alebo naopak príliš prázdne a vy nemáte koho osloviť. Ak chcete stretnúť niekoho nového, skúste zamieriť na tieto miesta.

5 znakov, kedy zo vzťahu radšej ihneď vycúvať

Ružové okuliare, ktoré nosí každý z nás na začiatku nového vzťahu, môžu ľuďom skôr ublížiť. Predovšetkým vo chvíli, keď cez ne nevidíte vážne varovné signály. A že niekedy na vás môžu tieto signály priamo kričať! Pripravili sme pre vás 5 znakov, kedy by ste nový vzťah nemali radšej vôbec začínať.