5 tipov, kam zájsť v Prešove na kávu alebo pohár vína?

5 tipov, kam zájsť v Prešove na kávu alebo pohár vína?

V Prešove existuje mnoho skvelých miest, kam si môžete s partnerom alebo partnerkou zájsť na šálku dobrej kávy alebo na pohárik vína.

Tu sú niektoré z nich:

Garden Cafe Novum Prešov

Táto kaviareň je populárnym miestom pre milovníkov kávy. Ponúka široký výber kávových nápojov a dezertov. Garden Café je kaviareň a kvetinárstvo v jednom. Ideálne miesto na to, aby ste po šálke dobrej kávy mohli kúpiť žene ešte kvetinu. Garden Cafe Novum je ideálne pre vaše prvé neformálne stretnutie.

M&M Coffee Bar

Táto moderná kaviareň má veľmi príjemnú atmosféru. Ponúka kávu vysokej kvality, čokolády, frappé, čerstvé zákusky a poháre. Dať si ale môžete aj pohár dobrého vína, prosecca alebo šampanského. Je to skvelé miesto na príjemnú komunikáciu.

Vináreň Viecha pod klenbami

Ak preferujete pred čajom alebo kávou pohárik dobrého vína, môžete zvážiť návštevu tejto vinotéky. Majú široký výber slovenských i medzinárodných vín a tiež ponúkajú jednoduché jedlá, ako sú syry a údeniny. Príjemné posedenie spojené s degustáciou bude mať určite pozitívny vplyv na vaše spoločné zoznamovanie.

Poetika bistro & coffee & wine

Neviete, či pozvať svoju polovičku na kávu, víno alebo oboje? Zájdite si sem. Je to jedinečná reštaurácia, bistro, bar, vinotéka a kaviareň v jednom. Môžete si tu dať raňajky a vypiť si rannú kávu priamo v otvorenom, zeleňou oživenom, romantickom átriu, prípadne sa pri delikátnej večeri započúvať do živej hudby a stať sa i súčasťou umeleckých aktivít či workshopov.

Nico Caffé

Nico Caffé je bistro a kaviareň v Prešove. Je otvorené od 7:00 do 22:00 vo všedné dni a od 9:00 do 22:00 cez víkend. Navštíviť ju teda môžete takmer kedykoľvek. Nico Caffé ponúka okrem vynikajúcej kávy aj širokú škálu jedál, vrátane raňajok, obedov, večerí a občerstvenia. Kaviareň ponúka širokú škálu vegánskych a vegetariánskych jedál. Nico Caffé používa kávu praženú v Liberci, ktorá je známa svojou kvalitou. Káva je k dispozícii v rôznych odrodách a hrubostiach, takže si každý môže nájsť tú svoju obľúbenú. Ak hľadáte príjemné a romantické miesto na rande, kaviareň Nico Caffe je skvelou voľbou.

Prvé stretnutie pri poháriku vína môže byť príjemné pre oboch z vás. Pri výbere miesta na rande je dôležité zvážiť preferencie svojho partnera a zistiť, čo by mu najviac vyhovovalo. Spýtajte sa teda pred vytvorením rezervácie, či vami vybraná kaviareň, vináreň, čajovňa... vyhovuje. Dôležité je tiež vytvoriť uvoľnenú a príjemnú atmosféru na vzájomnú konverzáciu a spoznávanie.

Ak chcete byť pri vymýšľaní prvej schôdzky originálnejšia, môžete sa prejsť mestom alebo prírodou v Prešove a okolí, môžete si zájsť do divadla, galérie alebo do kina. A pokiaľ ani to nie je to pravé orechové, inšpirujte sa našimi ďalšími tipmi na rande v Prešove.

 

 


Podobné články

Najčastejšie chyby pri zvádzaní

Už ste zažili toľkokrát odmietnutie, že sa flirtovania vyložene bojíte? Nie ste si istí tým, ako na to, aby bol výsledok zaručený? Pripadáte si pri flirtovaní hlúpo? Prinášame vám najčastejšie chyby pri zvádzaní. Vyhnite sa im a už nezlyháte!

Kedy nenadväzovat nový partnerský vzťah?

Ste stále bez partnera? Chcete si už konečne nájsť niekoho, s kým budete tráviť doteraz smutné dni prežívané osamote? Ak áno, držíme vám päste nech váš nový vzťah vyjde. Pozor však na situácie, za akých nie je dobré nadväzovať nový partnerský vzťah. Teda situácie, kedy je lepšie ešte nejaký čas počkať, aby ste sa pri výbere partnera neunáhlili.

Ako zaujať ženu?

Nie je balenie dievčat a žien vašou silnou stránkou? Neviete, ako ženu zaujať? Dáme vám pár osvedčených rád, po ktorých vám každá slečna (dáma) padne do náručia.

Už po troch stretnutiach spoznajte, či je vašou životnou láskou

Nájsť si lásku na celý život nie je v dnešnej dobe vôbec jednoduché. S toľkými možnosťami, kde niekoho stretnúť, je to možno ešte ťažšie. Našťastie už nemusíte so svojím miláčikom chodiť niekoľko rokov, aby ste spoznali, či sa k sebe skutočne hodíte. Stačia na to maximálne tri stretnutia! Povieme vám, ako na to.

7 najlepších tipov pre ženy, ktoré randia online

Máte za sebou ďalšie nevydarené rande, alebo ste už dlhšiu dobu sama? Ak randíte cez zoznamky nejaký ten piatok, ale nedarí sa vám nájsť partnera, tieto tipy vám pomôžu.

Tipy na kultúrne rande v Prešove

Chcete si vyraziť na prvú schôdzku niekam za kultúrou? Prinášame Vám niekoľko zaujímavých tipov.