5 tipov, kam zájsť v Prešove na kávu alebo pohár vína?

5 tipov, kam zájsť v Prešove na kávu alebo pohár vína?

V Prešove existuje mnoho skvelých miest, kam si môžete s partnerom alebo partnerkou zájsť na šálku dobrej kávy alebo na pohárik vína.

Tu sú niektoré z nich:

Garden Cafe Novum Prešov

Táto kaviareň je populárnym miestom pre milovníkov kávy. Ponúka široký výber kávových nápojov a dezertov. Garden Café je kaviareň a kvetinárstvo v jednom. Ideálne miesto na to, aby ste po šálke dobrej kávy mohli kúpiť žene ešte kvetinu. Garden Cafe Novum je ideálne pre vaše prvé neformálne stretnutie.

M&M Coffee Bar

Táto moderná kaviareň má veľmi príjemnú atmosféru. Ponúka kávu vysokej kvality, čokolády, frappé, čerstvé zákusky a poháre. Dať si ale môžete aj pohár dobrého vína, prosecca alebo šampanského. Je to skvelé miesto na príjemnú komunikáciu.

Vináreň Viecha pod klenbami

Ak preferujete pred čajom alebo kávou pohárik dobrého vína, môžete zvážiť návštevu tejto vinotéky. Majú široký výber slovenských i medzinárodných vín a tiež ponúkajú jednoduché jedlá, ako sú syry a údeniny. Príjemné posedenie spojené s degustáciou bude mať určite pozitívny vplyv na vaše spoločné zoznamovanie.

Poetika bistro & coffee & wine

Neviete, či pozvať svoju polovičku na kávu, víno alebo oboje? Zájdite si sem. Je to jedinečná reštaurácia, bistro, bar, vinotéka a kaviareň v jednom. Môžete si tu dať raňajky a vypiť si rannú kávu priamo v otvorenom, zeleňou oživenom, romantickom átriu, prípadne sa pri delikátnej večeri započúvať do živej hudby a stať sa i súčasťou umeleckých aktivít či workshopov.

Nico Caffé

Nico Caffé je bistro a kaviareň v Prešove. Je otvorené od 7:00 do 22:00 vo všedné dni a od 9:00 do 22:00 cez víkend. Navštíviť ju teda môžete takmer kedykoľvek. Nico Caffé ponúka okrem vynikajúcej kávy aj širokú škálu jedál, vrátane raňajok, obedov, večerí a občerstvenia. Kaviareň ponúka širokú škálu vegánskych a vegetariánskych jedál. Nico Caffé používa kávu praženú v Liberci, ktorá je známa svojou kvalitou. Káva je k dispozícii v rôznych odrodách a hrubostiach, takže si každý môže nájsť tú svoju obľúbenú. Ak hľadáte príjemné a romantické miesto na rande, kaviareň Nico Caffe je skvelou voľbou.

Prvé stretnutie pri poháriku vína môže byť príjemné pre oboch z vás. Pri výbere miesta na rande je dôležité zvážiť preferencie svojho partnera a zistiť, čo by mu najviac vyhovovalo. Spýtajte sa teda pred vytvorením rezervácie, či vami vybraná kaviareň, vináreň, čajovňa... vyhovuje. Dôležité je tiež vytvoriť uvoľnenú a príjemnú atmosféru na vzájomnú konverzáciu a spoznávanie.

Ak chcete byť pri vymýšľaní prvej schôdzky originálnejšia, môžete sa prejsť mestom alebo prírodou v Prešove a okolí, môžete si zájsť do divadla, galérie alebo do kina. A pokiaľ ani to nie je to pravé orechové, inšpirujte sa našimi ďalšími tipmi na rande v Prešove.

 

 


Podobné články

4 tipy na romantické rande na jeseň

Horúce letné dni sú za nami, no zima je ešte v nedohľadne. Dni sa pomaly skracujú, ale predsalen je ešte dostatok svetla a tepla podnikať aktivity vonku. Neseďte v kaviarni pri latté a vezmite svoju polovičku na rande.

Na zoznámení s mužom nie je nič ťažké

Hľadáte priateľstvo alebo lásku, ale v bežnom živote stále nemáte šťastie? V dnešnom uponáhľanom svete sa ľudia stále častejšie zoznamujú cez internetové zoznamky. Online zoznamovanie cez internet v posledných rokoch naberá na popularite. Už dávno neplatí, že internet je tou poslednou možnosťou, ako stretnúť toho pravého. Aj na vás určite niekde čaká osudová láska alebo priateľ na celý život. Nebojte sa teda vybočiť zo stereotypu a vyskúšajte našu internetovú zoznamku.

Šťastná ruka vo vzťahoch

Ste šťastlivec, alebo smoliar? Mnoho ľudí sa stále pokladá za smoliara, zvlášť čo sa týka vzťahov. Vždy si nájdu niekoho, kto o ich lásku nestojí. Hľadajú tak neustále ďalej, ale stále bez úspechu. Našťastie vieme, ako "Šťastenu" do svojho života prilákať! Ako? Čítajte, dozviete sa v článku.

Pozor na falošné profily

Falošné profily zvané tiež fake profily sa začínajú objavovať čoraz častejšie nielen na internetových zoznamkách, ale aj na rôznych sociálnych sieťach. Čo je to falošný profil a ako ho možno spoznať?

Už nikdy na prvom rande nešliapnete vedľa!

Blíži sa prvá schôdzka s vaším vysneným partnerom? Už mesiac vopred vyberáte oblečenie, ktoré si na rande vezmete, dva týždne premýšľate o programe a v tom záverečnom týždni odpočítavate hodiny? Na poslednú chvíľu panikárite, že poviete, alebo urobíte niečo zle? S našimi radami nemôžete šliapnuť vedľa!

Kam pozvať v Žiline partnera (partneku) na spoločnú romantickú večeru?

Neviete, do akej žilinskej reštaurácie pozvať partnera (partnerku) na rande? Pozrite sa na naše tipy!

Najnovšie články

Kam ísť v Považskej Bystrici na obed alebo večeru?

V Považskej Bystrici sa nachádza mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú chutné a kvalitné jedlo a príjemné prostredie pre vaše prvé rande. Inšpirujte sa našimi 5 tipmi a užite si dokonalý gastronomický zážitok v spoločnosti vašej drahej polovičky.

6 tipov na rande v kaviarni v Považskej Bystrici

Hľadáte útulnú a príjemnú kaviareň v Považskej Bystrici, kde si dať prvé rande? Tu je niekoľko tipov s dobrým hodnotením.

Tipy na zoznamovanie v Považskej Bystrici pre rôzne vekové skupiny

V Považskej Bystrici existuje nespočetné množstvo miest a aktivít, ktoré môžu podporiť zoznamovanie ľudí všetkých vekových kategórií. Nižšie sme pre vás spísali niekoľko tipov na zoznamovanie mladistvých, ľudí stredného veku i seniorov.

Kam na športové (vonkajšie) rande v Považskej Bystrici?

V Považskej Bystrici a jej okolí nájdu milovníci športu a prírody veľa možností, ako si užiť aktívne rande v krásnom prostredí. Tu je niekoľko tipov, ktoré môžu obohatiť vaše prvé rande.

Originálne tipy na rande v Považskej Bystrici

Hľadáte niečo naozaj originálne pre vaše prvé rande v Považskej Bystrici? Nenechajte sa zlákať bežnými tipmi, ako je večera alebo kino a skúste niektorý z týchto netradičných nápadov.

10 tipov na kultúrne rande v Považskej Bystrici

Považská Bystrica ponúka mnoho možností pre kultúrne rande, či už máte radi umenie, históriu, hudbu alebo divadlo. Tu je 10 tipov, ktoré vám pomôžu naplánovať nezabudnuteľný deň (večer).