Kam si zájsť v Prešove na dobrú večeru?

Kam si zájsť v Prešove na dobrú večeru?

Chcete spojiť vašu prvú schôdzku s nejakým príjemným gastronomickým zážitkom? Potom pozvite svoju polovičku do nejakej vyhlásenej prešovskej reštaurácie a užite si spolu pekný večer.

Šarišská Chiža

Šarišská Chiža Prešov je tradičná slovenská reštaurácia, ktorá sa špecializuje na jedlá z regiónu Šariš. Reštaurácia sa nachádza v centre Prešova a je otvorená od 10:00 do 22:00 vo všedné dni a od 11:00 do 22:00 cez víkend. Je zariadená v tradičnom šarišskom štýle a ponúka autentický zážitok z tohto regiónu. Šarišská Chiža má má vlastnú pekáreň, v ktorej sa pečie čerstvé pečivo a koláče. Používajú tu miestne suroviny, ako je mäso z miestnych fariem a zelenina z miestnych záhrad. V ponuke nájdete širokú škálu tradičných šarišských jedál, vrátane kapustnice, bryndzových halušiek, pirohov a korbáčikov.

Staré Dobré Mexiko

Napriek tomu, že by ste si mohli myslieť, že reštaurácia Staré Dobré Mexiko ponúka hlavne mexické pokrmy ako je tacos, burrito, quesadillas, enchiladas a fajitas, nie je to tak. Staré Dobré Mexiko je bar, za ktorým si pochutnáte nie len na kvalitnom pivku. K pivu Staré dobré Mexiko prináša klasickú, slovenskú a poctivú kuchyňu z výlučne slovenských výrobkov. Menu je spestrené o sezónne delikatesy a obedové speciality. Na jedálnom lístku môžete nájsť burgre, steaky, rebrá, krídla, tlačenku, slovenský tacos a mnoho ďalších ich špecialít. Určite si tu pochutnáte.

Originale pizzeria piccola ristoracione Italiana

Ak máte radi taliansku kuchyňu, táto pizzéria ponúka lahodné pizze a ďalšie talianske špeciality. Sú tu pripravení podmaniť si svojim gastro umením a nezameniteľnou chutou ich pizze všetky Vaše zmysly. Pri tanieri vynikajúceho jedla a pohára vína, bude vaše zoznamovanie zaiste oveľa príjemnejšie.

Trojka Saris Pub

Ak chcete pozvať partnera alebo partnerku do reštaurácie a netušíte, čo má najradšej, zvoľte túto reštauráciu. Na svoje si prídu milovníci burgerov, steakov, tatarákov, pizze, pečeného mäsa, zeleninových šalátov i bezmäsých jedál.

Soup Culture

Soup Culture je bistro, ktoré sa špecializuje predovšetkým na polievky. Nachádza sa v centre Prešova. Polievku vám nalejú do pohárika, ktorý môžete následne aj zjesť. Bistro ponúka širokú škálu polievok, vrátane klasických polievok, ako je zemiaková, gulášová a šošovicová, aj netradičných polievok, ako je polievka z červenej repy, polievka z tekvice alebo polievka z quinoy. Ak teda nechcete vysedávať v nejakej drahej reštaurácii, ale chcete sa len zahriať dobrou polievkou alebo si počas vašej prechádzky mestom alebo po ceste na nejaký kultúrny zážitok, zjesť niečo menšie, môžete sa zastaviť tu. Na cestu si potom môžete vziať ešte nejaký teplý nápoj a môžete pokračovať bez veľkého zdržania vo svojich zoznamovacích plánoch. ​

 


Podobné články

Vyjde vám vzťah na diaľku?

Stretli ste na dovolenke toho najúžasnejšieho človeka? Zoznámili ste sa cez internet? Lenže bývate každý úplne inde. Čo teraz robiť? Myslíte, že je lepšie sa rovno rozísť, pretože vzťahy na diaľku nefungujú? Omyl! Vieme, ako môžete svoju lásku posilniť, hoci od seba budete vzdialení stovky kilometrov.

Krása verzus inteligencia

Chcete sa zoznámiť? Aké vlastnosti by váš nový partner alebo partnerka mali mať? Je pre vás dôležitejšie to, ako bude váš partner (partnerka) vyzerať, akú bude mať postavu alebo vás skôr zaujíma, akými povahovými vlastnosťami bude vami zvolená osoba disponovať?

Zoznamovanie na internete je "IN"

Internet, internet a zase ten internet. Ako by bez neho už dnešný svet nedokázal vôbec fungovať. Internet používame v dnešnej dobe už snáď ku všetkému, čo je možné. K práci, na vzdelávanie, na nakupovanie, k zábave, ale aj k zoznamovaniu. A práve zoznamovanie na internete sa stáva najobľúbenejším miestom, kde sa ľudia v poslednej dobe zoznamujú.

Ako rýchlo ukončiť nevydarené prvé rande?

Každému sa to už určite aspoň raz stalo. Vyrazili ste na prvé rande, s pocitom, že tentokrát to určite vyjde, pretože ste si na zoznamke výborne rozumeli, ale osobné stretnutie je pre vás utrpením. Partner je úplne iný, než ako sa prezentoval na internete, prípadne je vám jednoducho nesympatický. Pozrite sa, ako rýchlo ukončiť prvé spoločné rande.

5 krokov k úspešnému online zoznámeniu

Online zoznamovanie je mnohokrát oveľa rýchlejšie a bezpečnejšie, než klasické zoznamovanie v bare. Prinášame vám 5 jednoduchých tipov, ako sa zoznámiť s partnerom svojich snov z pohodlia svojho domova.

Ako vytvoriť atraktívny profil na zoznamke?

Rozhodli ste sa, že sa skúsite zoznámiť cez internetovú zoznamku? Potom sa ocitnete zaiste ešte pred rozhodnutím, akú zoznamku si z katalógu slovenských a zahraničných zoznamiek vybrať, ktorá zoznamka je pre vás tá pravá, či ste ochotní zaplatiť za členstvo v tejto zoznamke alebo nie a v neposlednom rade zistiť, ako sa na online zoznamku zaregistrovať a ako vytvoriť atraktívny profil. Výber zoznamky a vytvorenie pútavého profilu je pre vaše zoznámenie totiž to najdôležitejšie!

Najnovšie články