Kam si zájsť v Prešove na dobrú večeru?

Kam si zájsť v Prešove na dobrú večeru?

Chcete spojiť vašu prvú schôdzku s nejakým príjemným gastronomickým zážitkom? Potom pozvite svoju polovičku do nejakej vyhlásenej prešovskej reštaurácie a užite si spolu pekný večer.

Šarišská Chiža

Šarišská Chiža Prešov je tradičná slovenská reštaurácia, ktorá sa špecializuje na jedlá z regiónu Šariš. Reštaurácia sa nachádza v centre Prešova a je otvorená od 10:00 do 22:00 vo všedné dni a od 11:00 do 22:00 cez víkend. Je zariadená v tradičnom šarišskom štýle a ponúka autentický zážitok z tohto regiónu. Šarišská Chiža má má vlastnú pekáreň, v ktorej sa pečie čerstvé pečivo a koláče. Používajú tu miestne suroviny, ako je mäso z miestnych fariem a zelenina z miestnych záhrad. V ponuke nájdete širokú škálu tradičných šarišských jedál, vrátane kapustnice, bryndzových halušiek, pirohov a korbáčikov.

Staré Dobré Mexiko

Napriek tomu, že by ste si mohli myslieť, že reštaurácia Staré Dobré Mexiko ponúka hlavne mexické pokrmy ako je tacos, burrito, quesadillas, enchiladas a fajitas, nie je to tak. Staré Dobré Mexiko je bar, za ktorým si pochutnáte nie len na kvalitnom pivku. K pivu Staré dobré Mexiko prináša klasickú, slovenskú a poctivú kuchyňu z výlučne slovenských výrobkov. Menu je spestrené o sezónne delikatesy a obedové speciality. Na jedálnom lístku môžete nájsť burgre, steaky, rebrá, krídla, tlačenku, slovenský tacos a mnoho ďalších ich špecialít. Určite si tu pochutnáte.

Originale pizzeria piccola ristoracione Italiana

Ak máte radi taliansku kuchyňu, táto pizzéria ponúka lahodné pizze a ďalšie talianske špeciality. Sú tu pripravení podmaniť si svojim gastro umením a nezameniteľnou chutou ich pizze všetky Vaše zmysly. Pri tanieri vynikajúceho jedla a pohára vína, bude vaše zoznamovanie zaiste oveľa príjemnejšie.

Trojka Saris Pub

Ak chcete pozvať partnera alebo partnerku do reštaurácie a netušíte, čo má najradšej, zvoľte túto reštauráciu. Na svoje si prídu milovníci burgerov, steakov, tatarákov, pizze, pečeného mäsa, zeleninových šalátov i bezmäsých jedál.

Soup Culture

Soup Culture je bistro, ktoré sa špecializuje predovšetkým na polievky. Nachádza sa v centre Prešova. Polievku vám nalejú do pohárika, ktorý môžete následne aj zjesť. Bistro ponúka širokú škálu polievok, vrátane klasických polievok, ako je zemiaková, gulášová a šošovicová, aj netradičných polievok, ako je polievka z červenej repy, polievka z tekvice alebo polievka z quinoy. Ak teda nechcete vysedávať v nejakej drahej reštaurácii, ale chcete sa len zahriať dobrou polievkou alebo si počas vašej prechádzky mestom alebo po ceste na nejaký kultúrny zážitok, zjesť niečo menšie, môžete sa zastaviť tu. Na cestu si potom môžete vziať ešte nejaký teplý nápoj a môžete pokračovať bez veľkého zdržania vo svojich zoznamovacích plánoch. ​

 


Podobné články

V čom je randenie po 30-tke lepšie oproti randeniu v 20-tich?

Vaši priatelia už majú po svadbe a zakladajú rodiny? Nezúfajte. Randenie po tridsiatke má svoje výhody.

4 typy ľudí, ktorí sa nehodia do vzťahu

Každý z nás je nejaký a vytvárať spoločne vzťah je vždy dobrodružstvom. Spoznávate sa, vzájomne spolu fungujete a budujete niečo jedinečné. Bohužiaľ, nie každý vzťah je harmonický a nie v každom vzťahu je radosťou byť. Existujú určité typy ľudí, s ktorými je pohodový vzťah nemožné vytvoriť. Pozrite sa, o aké typy ľudí ide.

Strach z blízkosti

Máte za sebou niekoľko vzťahov, ale žiadny z nich neprešiel do vážnejšej fázy? Pritom túžite po láske a aktívne ju hľadáte? Lenže vždy, keď to začína byť vážne, dostanete strach. Tiež to poznáte? Možno trpíte tým, čo odborníci nazývajú jednoducho "strach z blízkosti". Spísali sme pre vás pár ukazovateľov, podľa ktorých spoznáte, či ním trpíte.

Ako na chlapcov

Väčšina dievčat počas svojho života stretla niekoľko krásavcov. Mohlo to byť v autobuse, v električke či pri nakupovaní. Bohužiaľ často im chýbala odvaha k osloveniu dotyčného ​​alebo nevedeli, ako to urobiť. Je to aj váš prípad? Poradíme vám pár krokov, ktoré vám dopomôžu k úspechu.

Skroťte svoju nervozitu pri zoznamovaní

Je úzkosť pri zoznamovaní jednou z najčastejších príčin, prečo sa vám nedarí nadviazať kontakt? Čím viac sa vám niekto páči, tým nervóznejší ste. A tým skôr sa dotyčného ani neodvážite osloviť. Prinášame vám štyri techniky, ako skrotíte rýchlo a účinne svoju nervozitu.

Ako si vybrať správnu online zoznamku?

“Spoznali sme sa cez zoznamku” je nové “spoznali sme sa v bare”. Online randenie je v dnešnej dobe bežným spôsobom, ako stretnúť niekoho nového. Ste v online randení nováčik, prípadne sa vám nedarí spoznať niekoho podľa vašich predstáv? Poradíme vám.

Najnovšie články

Tipy na zoznamovanie vo Zvolene pre rôzne vekové skupiny

Vo Zvolene existuje nespočetné množstvo miest a aktivít, ktoré môžu podporiť zoznamovanie ľudí všetkých vekových kategórií. Nižšie sme pre vás spísali niekoľko tipov na zoznamovanie mladistvých, ľudí stredného veku i seniorov.

Kam na večeru v Prievidzi?

V Prievidzi sa nachádza mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú kvalitné jedlo a príjemné prostredie pre vaše prvé rande. Inšpirujte sa našimi 5 tipov na reštaurácie a užite si dokonalý gastronomický zážitok v spoločnosti vašej drahej polovičky.

Kam pozvať partnera (partnerku) na kávu v Prievidzi?

Prievidza ponúka širokú škálu možností, kde si môžete vychutnať dobrú kávu, čaj alebo pohár kvalitného vína. Nižšie Vám ponúkame 5 tipov, kam môžete pozvať partnera (partnerku) na spoločnú schôdzku.

8 tipov na kultúrne rande v Prievidzi

Aj keď nie je Prievidza veľkým mestom, nájdete tu bohatú kultúrnu scénu ponúkajúcu rôznorodé možnosti pre zábavu či pre vaše kultúrne rande.

Kam na vonkajšie / športové rande v Prievidzi?

Prievidza a jej okolie ponúkajú mnoho možností pre aktívne rande. Ak chcete stráviť svoju prvú schôdzku v prírode, inšpirujte sa našimi tipomi.

5 tipov na originálne rande v Prievidze

Chcete vymyslieť na prvé rande niečo originálnejšie a zábavnejšie ako je kino, divadlo, kaviareň, vináreň alebo večere v reštaurácii? Potom sa inšpirujte našimi tipmi!