Tipy na miesta, kde sa zoznamujú v Bratislave mladí a kde seniori

Tipy na miesta, kde sa zoznamujú v Bratislave mladí a kde seniori

Zoznamovanie mladých ľudí a seniorov sa líši v niekoľkých ohľadoch:

 • Mladí ľudia sa často zoznamujú s cieľom nájsť partnera pre život, zatiaľ čo seniori sa často zoznamujú s cieľom nájsť partnera pre spoločné aktivity a trávenie voľného času.
 • Mladí ľudia sú často zvyknutí na moderné technológie a môžu sa zoznamovať online alebo na sociálnych sieťach. Seniori sú často zvyknutí na tradičné spôsoby zoznamovania, ako sú zoznamky alebo akcie organizované seniorskými organizáciami.
 • Mladí ľudia majú často vyššie očakávania od svojich partnerov, zatiaľ čo seniori sú často realistickejšie.
 • Mladí ľudia sa často zoznamujú v baroch, kluboch a na podujatiach pre mladých ľudí. Seniori sa často zoznamujú v seniorských kluboch, organizáciách a na akciách pre seniorov.
 • Mladí ľudia často používajú internetové zoznamky a sociálne siete na zoznamovanie. Seniori často používajú zoznamky pre seniorov.
 • Mladí ľudia sú často otvorenejší novým skúsenostiam a sú ochotní sa zoznamovať s ľuďmi z rôznych kultúr as rôznymi záujmami. Seniori sú často konzervatívnejší a sú ochotní sa zoznamovať s ľuďmi, ktorí majú podobné záujmy a hodnoty.

Samozrejme existujú aj výnimky z týchto pravidiel. Všeobecne však platí pre obe vekové skupiny týchto päť odporúčaní:

 • Buďte sami sebou. Ľudia si všimnú, keď sa snažíte byť niekým, kým nie ste.
 • Buďte otvorení novým veciam. Nebojte sa vyskúšať nové aktivity a spoznávať nových ľudí.
 • Buďte pozitívne. Ľudia sa budú chcieť baviť s ľuďmi, ktorí sú pozitívne a ktorí majú dobrú náladu.
 • Buďte optimistický. Verte, že môžete nájsť niekoho, s kým si budete rozumieť.
 • Buďte trpezliví. Zoznamovanie môže trvať nejaký čas, tak to hneď nevzdávajte.

Nižšie Vám ponúkame niekoľko tipov, kde sa môžu zoznámiť v Bratislave mladší užívatelia a kde užívatelia dôchodkového veku:

Mladí ľudia

Mladí ľudia sa môžu zoznamovať v Bratislave na rôznych miestach. Nižšie sa môžete pozrieť na pár tipov, kde si môžu nájsť mladí lásku.

Navštívte bary a kluby, ktoré sú určené pre mladých ľudí.

 • Subclub: Jeden z najpopulárnejších klubov v Bratislave, ktorý sa nachádza v centre mesta.
 • Babylon: Veľký klub, ktorý organizuje rôzne podujatia, vrátane koncertov, festivalov a tanečných večierkov.
 • Fuga: Klub, ktorý sa nachádza v bývalom pivovare a ponúka rôzne druhy hudby.

Zapojte sa do športových a kultúrnych podujatí pre mladých.

 • Koncerty: V Bratislave sa koná mnoho koncertov rôznych hudobných žánrov.
 • Festivaly: V Bratislave sa koná mnoho festivalov, vrátane hudobných, filmových a divadelných festivalov.
 • Športové zápasy: V Bratislave sa koná mnoho športových zápasov, vrátane futbalových, hokejových a basketbalových zápasov.

Zapojte sa do aktivít na vysokej škole alebo univerzite.

 • Študentské spolky a organizácie: Študentské spolky a organizácie organizujú rôzne podujatia, vrátane spoločenských podujatí, športových podujatí a kultúrnych podujatí.
 • Vedecké konferencie: V Bratislave sa koná mnoho vedeckých konferencií, ktoré sú otvorené pre študentov.
 • Kurzy: V Bratislave je mnoho kurzov, ktoré sú určené pre študentov, napríklad jazykové kurzy, kurzy varenia a kurzy tanca.

Seniori

Aj pre seniorov sme vybrali niekoľko tipov na miesta, kde si môžu nájsť spriaznenú dušu:

Navštívte seniorské kluby a organizácie.

 • Seniorské centrum Bratislava: Centrum, ktoré ponúka rôzne aktivity a programy pre seniorov, vrátane zoznamovacích akcií.
 • Slovenská asociácia seniorov: Asociácia, ktorá združuje seniorov a organizuje rôzne podujatia pre seniorov.

Zapojte sa do voľnočasových aktivít pre seniorov.

 • Turistika: V Bratislave a okolí je mnoho turistických trás, ktoré sú vhodné pre seniorov.
 • Tanec: V Bratislave je mnoho tanečných kurzov pre seniorov.

Vyskúšajte internetové zoznamky pre seniorov.

 • ELITE Date: Zoznamka pre seniorov, ktorá je dostupná v slovenskom jazyku a ponúka užívateľskú podporu 365 dní v roku.

Podobné články

5 krokov k úspešnému online zoznámeniu

Online zoznamovanie je mnohokrát oveľa rýchlejšie a bezpečnejšie, než klasické zoznamovanie v bare. Prinášame vám 5 jednoduchých tipov, ako sa zoznámiť s partnerom svojich snov z pohodlia svojho domova.

Prelomte ľady, zoznámte sa!

Stáva sa vám často, že stretnete na ulici niekoho, kto sa vám páči a nemáte dostatok odvahy ho osloviť? Stretli ste sa už so situáciou, kedy sa rozprávate s priateľmi pri stole v reštaurácii alebo stojíte na bare a vedľa vás sa objavil ten, ktorého by ste si dokázali predstaviť ako budúceho partnera? Páči sa vám nielen vzhľadovo, ale aj to, ako vystupuje? Máte pocit, že to medzi vami zaiskrilo alebo že by z toho mohla vzniknúť láska na prvý pohľad?

Zoznamky nie sú skladisko zúfalcov

Predtým sme si mysleli, že zoznamky sú skladiskom zúfalcov. Ako je to teraz? Aj teraz sa občas stretnem s názorom: "Na zoznamku? Nikdy!" Ako keby bol človek menejcenný, keď sa chce zoznámiť prostredníctvom zoznamky.

Romantička, alebo koketa? Ako zbaliť ženu podľa jej nátury?

Každý z nás je iný a na každého z nás platí niečo iné. Romantickú dušu moc nepotešíte drahými šperkami a šatmi, rovnako tak dračicu, ktorá chce byť za všetkých okolností stredobodomm pozornosti, nenadchne výlet do "jesenne odetého" lesa. Ako teda na rozdielne ženské nátury?

Rýchle rande čiže Speed ​​dating

V minulosti existovali v podstate len dva hlavné spôsoby ako bolo možné zoznámiť sa. Prvým z nich bolo klasické osobné stretnutie, kedy sa dvaja ľudia niekde náhodne stretli, spoznali sa a v prípade, že si spolu rozumeli, vyrazili aj na rande. Druhou pomerne často využívanou variantou bolo podanie inzerátov do vybraného inzertného plátku. V súčasnej dobe sa však zoznamovanie dostalo na úplne odlišnú úroveň. Ľudia sa začali zoznamovať oveľa jednoduchšími spôsobmi a to na online zoznamkách na internete alebo pomocou rýchleho rande, tzv. Speed ​​datingu. Ak sa chcete dozvedieť, čo je to rýchle rande, ako Speed ​​dating prebieha, prečo sa rozhodnúť pre túto variantu zoznamovania, čo vás od tohto spôsobu randenia môže odradiť a oveľa viac na túto tému, čítajte ďalej!

Komunikácia cez zoznamku

Komunikácia na internetovej zoznamke je veľmi jednoduchá záležitosť. Nemajte teda obavy, že by ste ju nezvládli. Verte, že spísanie pár riadkov do počítača alebo na klávesnici vášho telefónu je oveľa jednoduchšie, než komunikácia s neznámou osobou tvárou v tvár. Zvládne ju určite každý, kto vie zapnúť počítač, spustiť internet a písať. Neviete ako začať? Nevadí, poradíme vám!

Najnovšie články