Kam pozvať partnera (partneku) na prvú spoločnú večeru v Bratislave?

Kam pozvať partnera (partneku) na prvú spoločnú večeru v Bratislave?

Bratislava je známa svojou vynikajúcou gastronómiou a ponúka mnoho reštaurácií, kde si môžete vychutnať prvú spoločnú večeru. Inšpirujte sa našimi tipomi!

UFO watch.taste.groove.

UFO watch.taste.groove. je reštaurácia, bar a vyhliadková plošina v jednom. Nachádza sa na vrchu Mosta SNP. Patrí medzi jednu z najnavštevovanejších turistických atrakcií v Bratislave. Reštaurácia ponúka pestrú ponuku jedál a nápojov, vrátane lokálnych špecialít a medzinárodnej kuchyne. Táto 3 poschodová reštaurácia má vlastný pivovar, ktorý vyrába pivo UFO. Na bare si môžete objednať z neprebernej ponuky miešaných kontajkov, vín a ďalších nápojov. UFO bar je obľúbeným miestom na sledovanie západu slnka nad Bratislavou. Vyhliadková plošina ponúka jedinečný výhľad na Bratislavu a okolie. Je prístupná výťahom aj po schodoch. Ak teda hľadáte romantické miesto, kde si môžete vychutnať vynikajúce jedlo, nápoje, užiť výhľad na Bratislavu, pozrieť sa na západ slnka a zároveň sa spoločne porozprávať, reštaurácia UFO watch.taste.groove. je skvelou voľbou.

Slovak Pub

Pokiaľ hľadáte neformálny podnik s príjemnou atmosférou priamo v srdci Bratislavy, v Slovak Pub ste na správnej adrese. Môžete tu posedieť na skvelom domácom remeselnom pive alebo si pochutnať na pokrmoch tradičnej slovenskej kuchyne. Slovak pub je lákadlom nielen pre bratislavských študentov, ktorí tu organizujú časté stretnutia. Podnik je rozdelený do 11 miestností na dvoch poschodiach, z ktorých každá miestnosť je ladená do iného obdobia histórie Slovenska. Záleží teda len na vás, kam sa posadíte. Slovak pub je unikátny aj tým, že vlastní svoj vlastný pivovar a svoju vlastnú hospodársku biofarmu. Z farmárskych produktov vám potom kuchári pripravujú vynikajúce čerstvé pochúťky. Slovak Pub teda môže byť skvelým miestom aj pre vašu prvú schôdzku v Bratislave.

Bratislava Flag Ship Restaurant

Bratislava Flag Ship Restaurant je jedna z najväčších reštaurácií v Európe, ktorá sa nachádza v historickom centre Bratislavy. Presnejšie v budove bývalého kláštora Milosrdných bratov. Reštaurácia je rozdelená do niekoľkých častí – tri nadzemné podlažia v otvorenom priestore bývalého kina, pôvodné barokové kláštorné pivnice, v ktorých sa nachádza pivovar a sklad piva a dve letné terasy priamo na Námestí SNP. Ak chcete prežiť naozaj jedinečný nezabudnuteľný zážitok, vyrazte si s partnerom (partnerkou) na pivo, víno a niečo dobré práve sem. Reštaurácia je známa svojou bohatou históriou, jedinečnou atmosférou a širokou ponukou jedál a nápojov. Objednať si môžete k klasických slovenských jedál, steakov, burgerov, pizz, vegetarianských jedál a mnohých ďalších pokrmov. Táto reštaurácia uspokojí chuťové bunky každého z vás.

Albrecht Restaurant

Albrecht Restaurant je luxusná reštaurácia, ktorá sa nachádza v historickom centre Bratislavy, v budove hotela Albrecht. Táto reštaurácia je obľúbená pre svoju vynikajúcu kuchyňu, profesionálny servis a jedinečnú atmosférou. V kuchyni sa varia moderné európske jedlá s dôrazom na čerstvé a kvalitné suroviny. Na menu reštaurácie nájdete širokú škálu predjedál, hlavných jedál i dezertov. Interiér reštaurácie je zariadený v luxusnom štýle a vytvára tak jedinečnú atmosféru, ktorá je ideálna pre romantické večere, obchodné rokovania alebo iné spoločenské udalosti. Pokiaľ vám nevadí, že si za tento gastronomický zážitok priplatíte, zarezervujte si stôl práve tu. Personál vám rád poradí s výberom jedla a nápojov a pomôže vám vytvoriť nezabudnuteľný romantický zážitok.

Modra Hviezda

Reštaurácia Modrá Hviezda v Bratislave vyniká predovšetkým svojou tradičnou slovenskou kuchyňou, ktorú pripravuje z čerstvých a kvalitných surovín. Na menu reštaurácie nájdete širokú škálu predjedál, hlavných jedál a dezertov, vrátane lokálnych špecialít, ako sú halušky s bryndzou, guláš alebo perkelt. Nachádza sa v historickom centre Bratislavy. Reštaurácia je umiestnená v pokojnom prostredí a je obklopená historickými budovami. Interiér reštaurácie je zariadený v tradičnom slovenskom štýle a vytvára tak útulnú atmosféru. Ak hľadáte nejakú reštauráciu, ktorá nie je taká veľká a luxusná, ako predchádzajúce spomínané, vyskúšajte Modrú Hviezdu.

Reštaurácia U dobrého pastiera

Táto reštaurácia je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú dobrú, ale nie veľmi drahú bratislavskú reštauráciu. Reštaurácia sa nachádza v historickom centre Bratislavy. Reštaurácia je umiestnená v pokojnom prostredí a je obklopená historickými budovami. Interiér reštaurácie U dobrého pastiera je zariadený v tradičnom slovenskom štýle. Priestor je rozdelený na dve časti: malú miestnosť s krbom a väčšiu miestnosť s výhľadom na historické centrum Bratislavy. Interiér je zariadený dreveným nábytkom a je vyzdobený tradičnými slovenskými prvkami, ako sú kroje a ľudové umenie. Reštaurácia U dobrého pastiera je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú dobrú, tradičnú slovenskú kuchyňu za rozumnú cenu. Reštaurácia ponúka širokú škálu jedál, vrátane vegetariánskych a vegánskych jedál, a má príjemný interiér. Ak teda nehľadáte taký luxus, ako ponúka napr. Albrech Restaurant, objednajte si stôl tu a užite si s partnerom (partnerkou) príjemný večer.

Pokiaľ si budete na večeru rozumieť, bude potrebné porozmýšľať o tom, kam spoločne vyrazíte nabudúce. Môžete sa inšpirovať našimi ďalšími tipmi na kultúrne rande v Bratislave, športové rande alebo naopak rande pre seniorov alebo rande pre mladé generácie.

 


Podobné články

Prvé rande! Ako ním úspešne pretancovať?

Prvé stretnutia sú občas stávkou v lotérii. Správate sa najlepšie, ako viete a partner / partnerka oproti vám sa zrazu so znechuteným výrazom zdvihne a navždy odkráča? Nie je to náhodou tým, že sa až príliš často sústredíte na to, čo hovoríte a zabúdate tak na gestá? Čo si rozhodne odpustiť?

Pripravte sa na stretnutie s osudovým chalanom

Každá z nás hľadá alebo čaká na vhodného partnera. Milého, dobrého, obetavého a chytrého krásavca. Proste Pána dokonalého. Ak veríte, že taký existuje alebo aspoň niekto jemu podobný, musíte byť pripravená na stretnutie - môže sa totiž objaviť kdekoľvek a kedykoľvek. Poradíme vám pár trikov, ktoré vás pripravia na takéto situácie.

Na vzhľade (ne) záleží!

Hoci vám bude väčšina ľudí tvrdiť, že na vzhľade vôbec nezáleží, že je pre nich zásadné to, aký je dotyčný partner vo vnútri, neverte tomu. Na vzhľade naozaj väčšinou záleží. Prečo tomu tak je?

Kam môžete zájsť v Trenčíne na šálku kávy alebo pohár vína?

Trenčín ponúka širokú škálu možností, kde si môžete vychutnať dobrú kávu, čaj alebo pohár kvalitného vína. Nižšie Vám ponúkame 6 tipov, kam môžete pozvať partnera (partnerku) na spoločnú schôdzku.

Ako získať pozornosť partnera?

Už dlho sa vám niekto páči, ale nie a nie získať jeho pozornosť? Máme na mysli tú pozitívnu, samozrejme. O záujem partnera bojujú extroverti aj introverti. Každý však iným spôsobom. Nasledujúce rady pomôžu obom. Nemusíte meniť svoju osobnosť, len musíte vedieť, ako na to!

Tipy pre ľudí, ktorí chcú stráviť svoje prvé rande vonku

Pokiaľ hľadáte ďalšiu inšpiráciu pre romantické rande v Trenčíne, ktoré spája pôvab mesta s prírodnými krásami a aktívnym pohybom, porozprávajte sa na naše návrhy.

Najnovšie články

Kam ísť v Považskej Bystrici na obed alebo večeru?

V Považskej Bystrici sa nachádza mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú chutné a kvalitné jedlo a príjemné prostredie pre vaše prvé rande. Inšpirujte sa našimi 5 tipmi a užite si dokonalý gastronomický zážitok v spoločnosti vašej drahej polovičky.

6 tipov na rande v kaviarni v Považskej Bystrici

Hľadáte útulnú a príjemnú kaviareň v Považskej Bystrici, kde si dať prvé rande? Tu je niekoľko tipov s dobrým hodnotením.

Tipy na zoznamovanie v Považskej Bystrici pre rôzne vekové skupiny

V Považskej Bystrici existuje nespočetné množstvo miest a aktivít, ktoré môžu podporiť zoznamovanie ľudí všetkých vekových kategórií. Nižšie sme pre vás spísali niekoľko tipov na zoznamovanie mladistvých, ľudí stredného veku i seniorov.

Kam na športové (vonkajšie) rande v Považskej Bystrici?

V Považskej Bystrici a jej okolí nájdu milovníci športu a prírody veľa možností, ako si užiť aktívne rande v krásnom prostredí. Tu je niekoľko tipov, ktoré môžu obohatiť vaše prvé rande.

Originálne tipy na rande v Považskej Bystrici

Hľadáte niečo naozaj originálne pre vaše prvé rande v Považskej Bystrici? Nenechajte sa zlákať bežnými tipmi, ako je večera alebo kino a skúste niektorý z týchto netradičných nápadov.

10 tipov na kultúrne rande v Považskej Bystrici

Považská Bystrica ponúka mnoho možností pre kultúrne rande, či už máte radi umenie, históriu, hudbu alebo divadlo. Tu je 10 tipov, ktoré vám pomôžu naplánovať nezabudnuteľný deň (večer).