Kam pozvať partnera (partneku) na prvú spoločnú večeru v Bratislave?

Kam pozvať partnera (partneku) na prvú spoločnú večeru v Bratislave?

Bratislava je známa svojou vynikajúcou gastronómiou a ponúka mnoho reštaurácií, kde si môžete vychutnať prvú spoločnú večeru. Inšpirujte sa našimi tipomi!

UFO watch.taste.groove.

UFO watch.taste.groove. je reštaurácia, bar a vyhliadková plošina v jednom. Nachádza sa na vrchu Mosta SNP. Patrí medzi jednu z najnavštevovanejších turistických atrakcií v Bratislave. Reštaurácia ponúka pestrú ponuku jedál a nápojov, vrátane lokálnych špecialít a medzinárodnej kuchyne. Táto 3 poschodová reštaurácia má vlastný pivovar, ktorý vyrába pivo UFO. Na bare si môžete objednať z neprebernej ponuky miešaných kontajkov, vín a ďalších nápojov. UFO bar je obľúbeným miestom na sledovanie západu slnka nad Bratislavou. Vyhliadková plošina ponúka jedinečný výhľad na Bratislavu a okolie. Je prístupná výťahom aj po schodoch. Ak teda hľadáte romantické miesto, kde si môžete vychutnať vynikajúce jedlo, nápoje, užiť výhľad na Bratislavu, pozrieť sa na západ slnka a zároveň sa spoločne porozprávať, reštaurácia UFO watch.taste.groove. je skvelou voľbou.

Slovak Pub

Pokiaľ hľadáte neformálny podnik s príjemnou atmosférou priamo v srdci Bratislavy, v Slovak Pub ste na správnej adrese. Môžete tu posedieť na skvelom domácom remeselnom pive alebo si pochutnať na pokrmoch tradičnej slovenskej kuchyne. Slovak pub je lákadlom nielen pre bratislavských študentov, ktorí tu organizujú časté stretnutia. Podnik je rozdelený do 11 miestností na dvoch poschodiach, z ktorých každá miestnosť je ladená do iného obdobia histórie Slovenska. Záleží teda len na vás, kam sa posadíte. Slovak pub je unikátny aj tým, že vlastní svoj vlastný pivovar a svoju vlastnú hospodársku biofarmu. Z farmárskych produktov vám potom kuchári pripravujú vynikajúce čerstvé pochúťky. Slovak Pub teda môže byť skvelým miestom aj pre vašu prvú schôdzku v Bratislave.

Bratislava Flag Ship Restaurant

Bratislava Flag Ship Restaurant je jedna z najväčších reštaurácií v Európe, ktorá sa nachádza v historickom centre Bratislavy. Presnejšie v budove bývalého kláštora Milosrdných bratov. Reštaurácia je rozdelená do niekoľkých častí – tri nadzemné podlažia v otvorenom priestore bývalého kina, pôvodné barokové kláštorné pivnice, v ktorých sa nachádza pivovar a sklad piva a dve letné terasy priamo na Námestí SNP. Ak chcete prežiť naozaj jedinečný nezabudnuteľný zážitok, vyrazte si s partnerom (partnerkou) na pivo, víno a niečo dobré práve sem. Reštaurácia je známa svojou bohatou históriou, jedinečnou atmosférou a širokou ponukou jedál a nápojov. Objednať si môžete k klasických slovenských jedál, steakov, burgerov, pizz, vegetarianských jedál a mnohých ďalších pokrmov. Táto reštaurácia uspokojí chuťové bunky každého z vás.

Albrecht Restaurant

Albrecht Restaurant je luxusná reštaurácia, ktorá sa nachádza v historickom centre Bratislavy, v budove hotela Albrecht. Táto reštaurácia je obľúbená pre svoju vynikajúcu kuchyňu, profesionálny servis a jedinečnú atmosférou. V kuchyni sa varia moderné európske jedlá s dôrazom na čerstvé a kvalitné suroviny. Na menu reštaurácie nájdete širokú škálu predjedál, hlavných jedál i dezertov. Interiér reštaurácie je zariadený v luxusnom štýle a vytvára tak jedinečnú atmosféru, ktorá je ideálna pre romantické večere, obchodné rokovania alebo iné spoločenské udalosti. Pokiaľ vám nevadí, že si za tento gastronomický zážitok priplatíte, zarezervujte si stôl práve tu. Personál vám rád poradí s výberom jedla a nápojov a pomôže vám vytvoriť nezabudnuteľný romantický zážitok.

Modra Hviezda

Reštaurácia Modrá Hviezda v Bratislave vyniká predovšetkým svojou tradičnou slovenskou kuchyňou, ktorú pripravuje z čerstvých a kvalitných surovín. Na menu reštaurácie nájdete širokú škálu predjedál, hlavných jedál a dezertov, vrátane lokálnych špecialít, ako sú halušky s bryndzou, guláš alebo perkelt. Nachádza sa v historickom centre Bratislavy. Reštaurácia je umiestnená v pokojnom prostredí a je obklopená historickými budovami. Interiér reštaurácie je zariadený v tradičnom slovenskom štýle a vytvára tak útulnú atmosféru. Ak hľadáte nejakú reštauráciu, ktorá nie je taká veľká a luxusná, ako predchádzajúce spomínané, vyskúšajte Modrú Hviezdu.

Reštaurácia U dobrého pastiera

Táto reštaurácia je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú dobrú, ale nie veľmi drahú bratislavskú reštauráciu. Reštaurácia sa nachádza v historickom centre Bratislavy. Reštaurácia je umiestnená v pokojnom prostredí a je obklopená historickými budovami. Interiér reštaurácie U dobrého pastiera je zariadený v tradičnom slovenskom štýle. Priestor je rozdelený na dve časti: malú miestnosť s krbom a väčšiu miestnosť s výhľadom na historické centrum Bratislavy. Interiér je zariadený dreveným nábytkom a je vyzdobený tradičnými slovenskými prvkami, ako sú kroje a ľudové umenie. Reštaurácia U dobrého pastiera je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú dobrú, tradičnú slovenskú kuchyňu za rozumnú cenu. Reštaurácia ponúka širokú škálu jedál, vrátane vegetariánskych a vegánskych jedál, a má príjemný interiér. Ak teda nehľadáte taký luxus, ako ponúka napr. Albrech Restaurant, objednajte si stôl tu a užite si s partnerom (partnerkou) príjemný večer.

Pokiaľ si budete na večeru rozumieť, bude potrebné porozmýšľať o tom, kam spoločne vyrazíte nabudúce. Môžete sa inšpirovať našimi ďalšími tipmi na kultúrne rande v Bratislave, športové rande alebo naopak rande pre seniorov alebo rande pre mladé generácie.

 


Podobné články

Chcete randiť? Zmeňte uvažovanie!

Najsympatickejší človek je tak akurát sebavedomý, dôveryhodný, nenásilne atraktívny a je s ním zábava. Chcete byť práve takým? Prajete si už dlho rande, nikto sa s vami ale nechce stretnúť? Stále netušíte, ako vyzerať sebavedome?

Nemôžete nájsť partnerku (partnera)?

Hľadáte partnera / partnerku, ale stále sa vám nedarí nájsť spriaznenú dušu? Nechcená samota má na človeka zlý vplyv. Prečítajte si, aké riziká vám hrozia, ak sa vám nebude dariť v hľadaní vašej lásky. Ako týmto rizikám predchádzať? Čítajte a dozviete sa.

Aké vety nezadané ženy nerady počujú?

Možno si hovoríte, čo to má spoločné so zoznamovaním. Bohužiaľ, niektoré z nasledujúcich viet počujú nezadané ženy často aj na rande! Takže pozor, páni. Toto totiž dokáže ženy vytočiť do nepríčetnosti a skôr než sa nazdáte, zostanete na schôdzke sám. Aj za cenu, že zase zostane nezadaná. Aj vy, dámy, sa nasledujúcim otázkam vyvarujte. Neklaďte ich ani svojim najlepším kamarátkam, sestrám, alebo kolegyniam.

Dokonalý vzťah ani náprotivok nenájdete. Vytvorte si ho!

Dokonalosť je niečo, k čomu sa musíte prepracovať. Ako vy osobne, tak aj váš vzťah. Pokiaľ chcete mať niečo skutočne dokonalé, musíte na tom pracovať. Našťastie to nie je také ťažké, ako by sa mohlo spočiatku zdať.

Na zoznámení s mužom nie je nič ťažké

Hľadáte priateľstvo alebo lásku, ale v bežnom živote stále nemáte šťastie? V dnešnom uponáhľanom svete sa ľudia stále častejšie zoznamujú cez internetové zoznamky. Online zoznamovanie cez internet v posledných rokoch naberá na popularite. Už dávno neplatí, že internet je tou poslednou možnosťou, ako stretnúť toho pravého. Aj na vás určite niekde čaká osudová láska alebo priateľ na celý život. Nebojte sa teda vybočiť zo stereotypu a vyskúšajte našu internetovú zoznamku.

Čo uviesť do profilu na zoznamke a čo nie?

Sedíte práve pri počítači a snažíte sa vytvoriť svoj prvý profil na internetovej zoznamke? Neviete ako na to? Zvažujete či do neho dať, či nedať vašu fotografiu? Ako profil vyplniť, aby ostatných zaujal? Tým, že si kladiete celý rad otázok, robíte správne. Jedine, tak, že budete o svojom profile chvíľu premýšľať a pokúsite sa ho vyplniť inak, než ostatní, dosiahnete to, že vás osloví väčší počet partnerov. Uvedomte si, že profil je totiž to prvé a jediné, na základe čoho sa potenciálni partneri rozhodujú. Keď ich zaujme, kontaktujú vás, keď nie, skúsia svoje šťastie inde. Ak stále neviete, ako svoj profil na zoznamke vytvoriť, skúste si prejsť naše tipy a návody, čo do profilu uviesť a čoho sa vyvarovať.

Najnovšie články