Kam na kultúrne rande v Bratislave?

Kam na kultúrne rande v Bratislave?

Bratislava je mesto bohaté aj na kultúru a ponúka mnoho možností pre kultúrne rande. Kam teda partnera alebo partnerku vziať?

Galéria

Slovenská národná galéria - táto galéria je jednou z najväčších na Slovensku a ponúka stále aj dočasné výstavy. Je to skvelé miesto na strávenie popoludnia a na spoznávanie slovenského umenia.

Divadlo

Bratislava má niekoľko divadiel, kde môžete vidieť vynikajúce predstavenia. Slovenské národné divadlo je jedným z najznámejších a ponúka operu, balet a divadelné predstavenia.

Koncerty

Ak máte radi hudbu, Bratislava ponúka mnoho koncertov rôznych žánrov. Môžete navštíviť koncert v Redute, ktorá je domovom Slovenskej filharmónie, alebo v niektorom z mnohých klubov a barov v meste.

Film

Kino Lumière je jedným z najlepších miest na sledovanie filmov v Bratislave. Ponúka široký výber filmov, vrátane artových a nezávislých filmov.

Prechádzka po historických pamiatkach

Bratislava je mesto s bohatou históriou. Prechádzka po Starom Meste, návšteva Bratislavského hradu alebo Devínskeho hradu môže byť zaujímavým a kultúrne bohatým rande.

 

Pokiaľ si spolu dobre rozumieme a máte ešte chuť a čas, môžete zakončiť večer v nejakej bratislavskej kaviarni, vinárni alebo reštaurácii.


Najnovšie články

Kam je možné zájsť v Bratislave na kávu, pohárik vína, večeru?

V Bratislave je mnoho útulných kaviarní, vinární a vynikajúcich reštaurácií, ktoré sú ideálne pre prvé rande.

Tipy pre ľudí, ktorí chcú stráviť prvé rande spoločne vonku

Ak chcete stráviť svoju prvú schôdzku v prírode, inšpirujte sa našimi tipmi.

Silvestrovské zoznámenie

Ako oslávime koniec roku 2022 nikto z nás do poslednej chvíle pravdepodobne nebude vedieť. Vzhľadom k ľudskej povahe si ale určite neodpustíme aspoň malé oslavy s rodinou alebo priateľmi.  Je teda lepšie sa na Silvestra pripraviť. Čo keď ale nemáte s kým príchod nového roku osláviť? Pozrite sa, ako sa môžete s niekým zoznámiť práve na Silvestra.

Ako si vybrať zoznamku

Nájsť tú správnu zoznamku nie je úplne jednoduché. Ak chcete zoznamovaniu obetovať čo najmenej času a peňazí, prečítajte si náš článok. Poradíme vám, ako si vybrať tú najlepšiu zoznamku.

ELITE Date na TV Prima NEWS radí, na čo si dať pozor pri zoznamovaní

Vzhľadom k tomu, že sa neustále množia prípady, kedy ľudia túžiaci po láske podľahnú sladkým rečiam podvodníkov a následne im pošlú na účet nemalé finančné čiastky, rozhodli sme sa, že budeme varovať užívateľov touto cestou.

Pozor na ruské krásky, amerických lekárov a avganistických vojakov

Napriek tomu, že sa píše a hovorí o podvodoch na sociálnych sieťach a zoznamkách každý deň, je takmer nepochopiteľné, že sa medzi nami nachádzajú neustále dôverčiví jedinci, ktorí peniaze podvodníkom posielajú. Ako takého podvodníka odhaliť?