Kam sa dá zájsť v Žiline na kávu, čaj alebo pohárik vína pri prvom rande?

Kam sa dá zájsť v Žiline na kávu, čaj alebo pohárik vína pri prvom rande?

Žilina má mnoho útulných miest, kde si môžete užiť kávu, čaj alebo pohárik vína počas prvého rande. Nižšie vám ponúkame niekoľko tipov.

Yogi's Mirage

Táto kaviareň sa nachádza priamo v centre mesta na námestí Andreja Hlinku v Mirage Shopping Center. Ponúka široký výber kávových nápojov, čajov, dezertov a zákuskov. Krásne moderné prostredie tejto kaviarne navodí veľmi príjemnú atmosféru vašej prvej schôdzky.

2JA Kafé

Táto kaviareň ponúka široký výber kávových nápojov, tort, zákuskov, pohárov a všetkého sladkého, čo vás len napadne. K tomu si môžete objednať miešané alkoholické aj nealkoholické nápoje. Kaviareň má príjemnú atmosféru a moderný design. V lete sa môžete posadiť s kávou aj von na terasu.

Café Republika

Café Republika je inspiratívna kaviareň, ktorá má za cieľ vytvoriť miesto plné nápadov, dobrej kávy a absolútnej pohody. Môžete si tu dať skvelú kávu, tortu alebo slané raňajky a pri tom sa spoločne porozprávať o vás a vašich plánoch do budúcnosti. Do kaviarne ale môžete prísť aj neskôr na nejaký miešaný drink alebo pohár prosecca.

Mon Café

Táto kaviareň sa môže pyšniť tým, že okrem klasickej kávy ponúka aj kávu organickú, nealko nápoje, kvalitný alkohol, ale aj sladké dezerty. Priestory kaviarne sú veľmi útulné, nabudia vo vás pocit, akoby ste boli doma. V letných mesiacoch si kávu môžete vychutnať aj na terase.

Vinotéka Winetaste

Malá útulná vinárna so širokou ponukou slovenských vín. K poháru dobrého vína si môžete objednať aj doštičku so syrmi a údeninami. V tejto vinárni môžete stráviť príjemný večer debatovaním a tom, čo od zoznámenia očakávate. Ideálny tip na vaše prvé rande.

Pri výbere miesta na prvé rande v Žiline je dôležité zohľadniť preferencie oboch partnerov. Majte na pamäti, že pokojné a útulné prostredie môže vytvoriť príjemnú atmosféru pre rozhovory a nadväzovanie vzťahov.

Ak vám nepríde schôdzka v kaviarni alebo romantická večera dostatočne originálna, pozvite partnera (partnerku) na prechádzku po Žiline alebo si zájdite spoločne užiť nejaký kultúrny zážitok.

 


Podobné články

Kam ísť v Banskej Bystrici na večeru?

Chcete spojiť Vaše prvé rande s romantickou večerou a posedením pri poháriku vína? Potom sa inšpirujte našimi tipmi na vyhlásené banskobystrické reštaurácie.

Zn .: Hľadám muža pre život!

Ste v situácii, keď nemáte stáleho životného partnera a hľadáte niekoho, s kým by ste mohli pekných pár rokov spoločne prežiť? Potom ste tu správne. Poradíme vám, kde nájsť partnera snov!

Kde sa môžete zoznámiť?

Miest vhodných pre zoznámenie existuje nespočetné množstvo. Zoznámiť sa môžete v podstate kdekoľvek, kde vám len napadne. Keď to vezmeme veľmi všeobecne, zoznámiť sa dá na akomkoľvek mieste na verejnosti, kde sa združuje väčší počet ľudí. Zoznámiť sa však dá aj v pohodlí vášho domova, kde budete úplne sami. Ako je to možné? V čase, keď sa stal internet neoddeliteľnou súčasťou vášho života, pre vás bude zaiste aj online zoznamovanie úplnou samozrejmosťou. Ako zoznamovanie cez internet prebieha? Ako sa zoznámiť v prípade, že doma internet nemáte? Kde všade môžete na svoju novú lásku naraziť? Čítajte ďalej, všetko sa dozviete!

S akými mužmi je lepšie nechodiť?

Pokiaľ už dlho hľadáte vhodného partnera pre život a nedarí sa vám ho nájsť, pravdepodobne začnete čoskoro skĺzavať k tendencii brať každého, ktorý sa vám pripletie do cesty. Vždy ale existujú muži, ktorí vám za to nestoja. Sladkými rečičkami, alebo prvým dojmom sa nechá zviesť takmer každá žena. Lenže, ..... Prečítajte si, s ktorými mužmi to nemá cenu vôbec skúšať!

Mať doma chlapa je fajn

Žiť bez muža nemusí byť úplne zlé. Ale popravde milé dámy. Ešte lepšie je nejakého chlapa doma mať. Neveríte? S pomocou tohto článku vám to jednoducho dokážeme!

7 tipov na kultúrne rande v Žiline

Chcete pozvať partnera (partnerku) na nejaké originálne kultúrne rande? Poradíme Vám kam!

Najnovšie články