Kam sa dá zájsť v Žiline na kávu, čaj alebo pohárik vína pri prvom rande?

Kam sa dá zájsť v Žiline na kávu, čaj alebo pohárik vína pri prvom rande?

Žilina má mnoho útulných miest, kde si môžete užiť kávu, čaj alebo pohárik vína počas prvého rande. Nižšie vám ponúkame niekoľko tipov.

Yogi's Mirage

Táto kaviareň sa nachádza priamo v centre mesta na námestí Andreja Hlinku v Mirage Shopping Center. Ponúka široký výber kávových nápojov, čajov, dezertov a zákuskov. Krásne moderné prostredie tejto kaviarne navodí veľmi príjemnú atmosféru vašej prvej schôdzky.

2JA Kafé

Táto kaviareň ponúka široký výber kávových nápojov, tort, zákuskov, pohárov a všetkého sladkého, čo vás len napadne. K tomu si môžete objednať miešané alkoholické aj nealkoholické nápoje. Kaviareň má príjemnú atmosféru a moderný design. V lete sa môžete posadiť s kávou aj von na terasu.

Café Republika

Café Republika je inspiratívna kaviareň, ktorá má za cieľ vytvoriť miesto plné nápadov, dobrej kávy a absolútnej pohody. Môžete si tu dať skvelú kávu, tortu alebo slané raňajky a pri tom sa spoločne porozprávať o vás a vašich plánoch do budúcnosti. Do kaviarne ale môžete prísť aj neskôr na nejaký miešaný drink alebo pohár prosecca.

Mon Café

Táto kaviareň sa môže pyšniť tým, že okrem klasickej kávy ponúka aj kávu organickú, nealko nápoje, kvalitný alkohol, ale aj sladké dezerty. Priestory kaviarne sú veľmi útulné, nabudia vo vás pocit, akoby ste boli doma. V letných mesiacoch si kávu môžete vychutnať aj na terase.

Vinotéka Winetaste

Malá útulná vinárna so širokou ponukou slovenských vín. K poháru dobrého vína si môžete objednať aj doštičku so syrmi a údeninami. V tejto vinárni môžete stráviť príjemný večer debatovaním a tom, čo od zoznámenia očakávate. Ideálny tip na vaše prvé rande.

Pri výbere miesta na prvé rande v Žiline je dôležité zohľadniť preferencie oboch partnerov. Majte na pamäti, že pokojné a útulné prostredie môže vytvoriť príjemnú atmosféru pre rozhovory a nadväzovanie vzťahov.

Ak vám nepríde schôdzka v kaviarni alebo romantická večera dostatočne originálna, pozvite partnera (partnerku) na prechádzku po Žiline alebo si zájdite spoločne užiť nejaký kultúrny zážitok.

 


Podobné články

4 jednoduché tipy, ako vytvoriť zaujímavý online profil

Ak ste single v dnešnej dobe, pravdepodobne využívate minimálne jednu online zoznamku. Vytvoriť si zaujímavý profil môže byť výzvou. Ako vyčnieť z radu stoviek užívateľov? Poradíme vám.

Ako sa úspešne zoznámiť cez internetovú zoznamku?

V prvom rade je nutné podotknúť, že zoznamovanie cez internet nie je nič, za čo by ste sa museli hanbiť. Rovnako tak, ako je úplne bežné to, že sa ľudia zoznamujú v baroch, v práci, pri športe alebo na ulici, je úplne bežné aj zoznamovanie cez internetové online zoznamky. Musíte však vedieť, ako na to!

Naplánujte si bezchybné prvé rande

Podarilo sa vám po dlhom hľadaní nájsť tú pravú? Spoznávali ste sa niekoľko týždňov alebo mesiacov zatiaľ len prostredníctvom dopisovania a telefonovania? Chceli by ste sa už vidieť naživo? Máte, ale z prvej spoločnej schôdzky strach, pretože neviete, kam a ako ženu pozvať? Pozrite sa na naše tipy, ktoré vám uľahčia plánovanie vašej prvej schôdzky.

Podľa týchto 5 vecí spoznáte, či vám za to stojí

Niekedy nemožno ani po pár týždňoch pravidelných stretnutí spoznať, či je váš partner tým pravým. Respektíve, či vám vôbec stojí za tú námahu. V opare zamilovanosti vám totiž môžu uniknúť niektoré drobnosti, ktoré sú pre život podstatné. Ako teda spoznať, že s "novou láskou" nestrácate čas?

Pre hanblivé: Ako zbaliť svojho vysnívaného partnera?

Už dlho sa vám niekto páči, ale zatiaľ ste ešte nenašli odvahu ho / ju osloviť? Alebo sa pravidelne stretávate v MHD na ceste do práce? A čo vy? Netrúfnete si k dotyčnému / dotyčnej pristúpiť a začať flirtovať? Potrebujete získať v tejto oblasti väčšiu istotu? Prinášame vám návod, ako pomaly, ale isto danú osobu zbalíte.

Ako je to s príťažlivosťou?

Každý hľadá niečo, čo k nemu bude priťahovať záujemcov opačného pohlavia. Ideálne niečo také, aby mohol len pohodlne sedieť, čakať a vyberať z ponuky. Chcete poznať tajomstvo príťažlivosti? Bohužiaľ nestačí len zmeniť tričko, alebo účes. Hlavným faktorom sú feromóny.

Najnovšie články