Tipy pre ľudí, ktorí chcú stráviť prvé rande spoločne vonku

Tipy pre ľudí, ktorí chcú stráviť prvé rande spoločne vonku

Bratislava a její okolie ponúkajú mnoho možností pre aktívne a prírodné rande. Ak chcete stráviť svoju prvú schôdzku v prírode, inšpirujte sa našimi tipmi.


Prechádzka po Dunaji

Môžete sa prejsť popri rieke Dunaj, ktorá prechádza cez mesto. Je tu aj pekná promenáda, kde môžete obdivovať výhľad na rieku a mesto.

Návšteva Bratislavského hradu

Prechádzka na Bratislavský hrad je fyzicky náročnejšia, ale odmenou je úchvatný výhľad na celé mesto.

Bratislavská zoologická záhrada

Zoologická záhrada je obľúbeným miestom pre rodiny s deťmi, ale je to tiež príjemné miesto pre prechádzku a relax pre dospelých. Môže byť teda skvelou voľbou pre rande, ak obaja máte radi zvieratá.

Piknik v parku

Ak je pekné počasie, môžete si pripraviť piknik a stráviť čas v jednom z mnohých bratislavských parkov. Sad Janka Kráľa alebo Horský park sú ideálne miesta na relax v prírode.

Výlet do Malých Karpát

Ak máte radi prírodu a turistiku, môžete sa vydať na výlet do Malých Karpát, ktoré sú len kúsok od Bratislavy. Tam nájdete mnoho turistických trás s krásnymi výhľadmi.

Botanická záhrada

Táto krásna záhrada je ideálnym miestom na prechádzku a relax. Môžete obdivovať rôzne druhy rastlín a kvetov a užiť si pokojnú atmosféru.

Devínsky hrad

Táto historická pamiatka sa nachádza na okraji mesta a ponúka úchvatný výhľad na Dunaj a okolitú prírodu. Je to skvelé miesto na prechádzku a na učenie sa o histórii Slovenska.

Železná studnička

Toto je obľúbené miesto pre pikniky, prechádzky a relax. Môžete si tu prenajať loďku a plaviť sa po jazere alebo len tak sedieť a obdivovať prírodu.

Sad Janka Kráľa

Tento park je jedným z najstarších verejných parkov v strednej Európe a je ideálnym miestom na prechádzku, piknik alebo len na relax na lúke.

Cyklochodník na Devínsku Kobylu

Ak máte radi bicyklovanie, tento chodník je skvelou voľbou. Vedie popri Dunaji až k Devínskej Kobyle a ponúka krásne výhľady na rieku a okolitú prírodu.

 

Chcete si zájsť po prechádzke ešte na kávu, víno, pohár, zákusok alebo niečo dobré na jedenie? Potom sa inšpirujte našimi tipmi!

Bratislava ponúka celý rad možností, ako prežiť príjemné chvíle s niekým, kto je Vám sympatický. Prajeme Vám teda veľa šťastia pri zoznamovaní!


Podobné články

Kedy nenadväzovat nový partnerský vzťah?

Ste stále bez partnera? Chcete si už konečne nájsť niekoho, s kým budete tráviť doteraz smutné dni prežívané osamote? Ak áno, držíme vám päste nech váš nový vzťah vyjde. Pozor však na situácie, za akých nie je dobré nadväzovať nový partnerský vzťah. Teda situácie, kedy je lepšie ešte nejaký čas počkať, aby ste sa pri výbere partnera neunáhlili.

Ako pozvať muža na rande?

V hlave sa vám neustále dookola omieľa, že muži sú lovci a že oni majú byť tými, kto urobí prvý krok? Lenže čakanie na to, až sa muž rozhýbe, môže byť v niektorých prípadoch ubíjajúce. Ak sa vám páči, choďte na to inak! Nečakajte, až vás pozve. Pozvite ho sama! Neviete, ako na to? Čítajte ďalej.

6 tipov na športové rande v Poprade a okolí

Poprad a jeho okolie ponúka množstvo možností pre športové rande či rande v prírode. Vonkajšie rande je skvelý spôsob, ako sa zoznámiť v aktívnom duchu. Nižšie vám ponúkame niekoľko nápadov, ktorými sa môžete inšpirovať!

8 tipov na športové rande v Banskej Bystrici

Máte radi šport a prírodu? Uprednostňujete športové aktivity pred kultúrou alebo gastronomickým zážitkom? Vyrazte spolu na športové rande!

Ako spoznáte, že sa mu (jej) páčite?

Tušíte, že k vám partner niečo cíti? Bohužiaľ sa však stále nemá k prvému kroku. Potom nezúfajte! Poradíme vám, ako zistíte, či má skutočný záujem o vzťah s vami, alebo či vás chce zaradiť len na zoznam svojich priateľov.

Kam pozvať v Košiciach ženu na kávu alebo na pohárik vína?

Pozrite sa na pár tipov, kam môžete v Košiciach pozvať partnerku na šálku dobrej kávy alebo na pohárik vína.

Najnovšie články