Tipy pre ľudí, ktorí chcú stráviť prvé rande spoločne vonku

Tipy pre ľudí, ktorí chcú stráviť prvé rande spoločne vonku

Bratislava a její okolie ponúkajú mnoho možností pre aktívne a prírodné rande. Ak chcete stráviť svoju prvú schôdzku v prírode, inšpirujte sa našimi tipmi.


Prechádzka po Dunaji

Môžete sa prejsť popri rieke Dunaj, ktorá prechádza cez mesto. Je tu aj pekná promenáda, kde môžete obdivovať výhľad na rieku a mesto.

Návšteva Bratislavského hradu

Prechádzka na Bratislavský hrad je fyzicky náročnejšia, ale odmenou je úchvatný výhľad na celé mesto.

Bratislavská zoologická záhrada

Zoologická záhrada je obľúbeným miestom pre rodiny s deťmi, ale je to tiež príjemné miesto pre prechádzku a relax pre dospelých. Môže byť teda skvelou voľbou pre rande, ak obaja máte radi zvieratá.

Piknik v parku

Ak je pekné počasie, môžete si pripraviť piknik a stráviť čas v jednom z mnohých bratislavských parkov. Sad Janka Kráľa alebo Horský park sú ideálne miesta na relax v prírode.

Výlet do Malých Karpát

Ak máte radi prírodu a turistiku, môžete sa vydať na výlet do Malých Karpát, ktoré sú len kúsok od Bratislavy. Tam nájdete mnoho turistických trás s krásnymi výhľadmi.

Botanická záhrada

Táto krásna záhrada je ideálnym miestom na prechádzku a relax. Môžete obdivovať rôzne druhy rastlín a kvetov a užiť si pokojnú atmosféru.

Devínsky hrad

Táto historická pamiatka sa nachádza na okraji mesta a ponúka úchvatný výhľad na Dunaj a okolitú prírodu. Je to skvelé miesto na prechádzku a na učenie sa o histórii Slovenska.

Železná studnička

Toto je obľúbené miesto pre pikniky, prechádzky a relax. Môžete si tu prenajať loďku a plaviť sa po jazere alebo len tak sedieť a obdivovať prírodu.

Sad Janka Kráľa

Tento park je jedným z najstarších verejných parkov v strednej Európe a je ideálnym miestom na prechádzku, piknik alebo len na relax na lúke.

Cyklochodník na Devínsku Kobylu

Ak máte radi bicyklovanie, tento chodník je skvelou voľbou. Vedie popri Dunaji až k Devínskej Kobyle a ponúka krásne výhľady na rieku a okolitú prírodu.

 

Chcete si zájsť po prechádzke ešte na kávu, víno, pohár, zákusok alebo niečo dobré na jedenie? Potom sa inšpirujte našimi tipmi!

Bratislava ponúka celý rad možností, ako prežiť príjemné chvíle s niekým, kto je Vám sympatický. Prajeme Vám teda veľa šťastia pri zoznamovaní!


Podobné články

Aké mužské vlastnosti ženy preferujú?

Aké vlastnosti by mali mať muži? Ženy v tom majú jasno. Väčšina dám má podobné predstavy o tom, akými povahovými črtami by mali muži disponovať. My to vieme a s radosťou vám to povieme.

Ako vyplniť profil na zoznamke

Vytvoriť si profil, ktorý priláka úplne každého, je vlastne veľmi jednoduché. Ale vy nechcete prilákať každého. Vy chcete prilákať len jednu osobu, tú pravú!

Ako osloviť ženu

Ženy sú podľa Starého zákona veľké hriešnice. Ruku na srdce, ale čo by sme si bez nich počali? Každý muž k svojmu spokojnému životu potrebuje minimálne jednu ženu. K tomu je dôležité sa vedieť dobre zoznámiť, čo pre mnohých z vás predstavuje nemalý problém. My vám poradíme, ako na to.

Myslíte ešte na expartnera / expartnerku?

Natrafili ste na skvelého muža? Stretli ste skutočne báječnú ženu? Máte veľa spoločného a rozumiete si? Máte ale občas aj pocit, že ste ešte tak úplne nepustili z hlavy svojho expartnera? Ako spoznáte, že má vaša nová láska vyriešenú minulosť a vy sa tak môžete pustiť do budovania partnerského vzťahu?

Idete na prvé rande? Čo na seba?

Vyzerať dobre na prvom rande chce určite každý z vás. Vzhľadom na to, že budete zaiste nervózny z toho, ako bude vaša prvá spoločná schôdzka prebiehať, nekomplikujte si situáciu ešte tým, že si vezmete na seba niečo, čo vám nebude príjemné. Oblečte si jednoducho to, v čom sa cítite pohodlne. Neskúšajte zo seba urobiť niekoho iného. Váš partner to neocení a vy budete úplne zbytočne ešte viac v strese.

Zoznamovacie tipy a triky pre všetkých

Niekomu nerobí zoznamovanie vôbec žiadne problémy, pre iného môže byť veľkým orieškom. Ak patríte medzi tých, ktorí sa zoznámenia hanbia a nevedia ako začať, je potrebné sa aspoň trochu pripraviť. Pokúsime sa vám túto neľahkú situáciu zjednodušiť, ako to len pôjde. Skúste sa riadiť našimi tipmi a trikmi, možno sa na vás usmeje šťastie a vy svoju osudovú lásku čoskoro stretnete!

Najnovšie články

Kam ísť v Považskej Bystrici na obed alebo večeru?

V Považskej Bystrici sa nachádza mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú chutné a kvalitné jedlo a príjemné prostredie pre vaše prvé rande. Inšpirujte sa našimi 5 tipmi a užite si dokonalý gastronomický zážitok v spoločnosti vašej drahej polovičky.

6 tipov na rande v kaviarni v Považskej Bystrici

Hľadáte útulnú a príjemnú kaviareň v Považskej Bystrici, kde si dať prvé rande? Tu je niekoľko tipov s dobrým hodnotením.

Tipy na zoznamovanie v Považskej Bystrici pre rôzne vekové skupiny

V Považskej Bystrici existuje nespočetné množstvo miest a aktivít, ktoré môžu podporiť zoznamovanie ľudí všetkých vekových kategórií. Nižšie sme pre vás spísali niekoľko tipov na zoznamovanie mladistvých, ľudí stredného veku i seniorov.

Kam na športové (vonkajšie) rande v Považskej Bystrici?

V Považskej Bystrici a jej okolí nájdu milovníci športu a prírody veľa možností, ako si užiť aktívne rande v krásnom prostredí. Tu je niekoľko tipov, ktoré môžu obohatiť vaše prvé rande.

Originálne tipy na rande v Považskej Bystrici

Hľadáte niečo naozaj originálne pre vaše prvé rande v Považskej Bystrici? Nenechajte sa zlákať bežnými tipmi, ako je večera alebo kino a skúste niektorý z týchto netradičných nápadov.

10 tipov na kultúrne rande v Považskej Bystrici

Považská Bystrica ponúka mnoho možností pre kultúrne rande, či už máte radi umenie, históriu, hudbu alebo divadlo. Tu je 10 tipov, ktoré vám pomôžu naplánovať nezabudnuteľný deň (večer).