Tipy pre ľudí, ktorí chcú stráviť prvé rande spoločne vonku

Tipy pre ľudí, ktorí chcú stráviť prvé rande spoločne vonku

Bratislava a její okolie ponúkajú mnoho možností pre aktívne a prírodné rande. Ak chcete stráviť svoju prvú schôdzku v prírode, inšpirujte sa našimi tipmi.


Prechádzka po Dunaji

Môžete sa prejsť popri rieke Dunaj, ktorá prechádza cez mesto. Je tu aj pekná promenáda, kde môžete obdivovať výhľad na rieku a mesto.

Návšteva Bratislavského hradu

Prechádzka na Bratislavský hrad je fyzicky náročnejšia, ale odmenou je úchvatný výhľad na celé mesto.

Bratislavská zoologická záhrada

Zoologická záhrada je obľúbeným miestom pre rodiny s deťmi, ale je to tiež príjemné miesto pre prechádzku a relax pre dospelých. Môže byť teda skvelou voľbou pre rande, ak obaja máte radi zvieratá.

Piknik v parku

Ak je pekné počasie, môžete si pripraviť piknik a stráviť čas v jednom z mnohých bratislavských parkov. Sad Janka Kráľa alebo Horský park sú ideálne miesta na relax v prírode.

Výlet do Malých Karpát

Ak máte radi prírodu a turistiku, môžete sa vydať na výlet do Malých Karpát, ktoré sú len kúsok od Bratislavy. Tam nájdete mnoho turistických trás s krásnymi výhľadmi.

Botanická záhrada

Táto krásna záhrada je ideálnym miestom na prechádzku a relax. Môžete obdivovať rôzne druhy rastlín a kvetov a užiť si pokojnú atmosféru.

Devínsky hrad

Táto historická pamiatka sa nachádza na okraji mesta a ponúka úchvatný výhľad na Dunaj a okolitú prírodu. Je to skvelé miesto na prechádzku a na učenie sa o histórii Slovenska.

Železná studnička

Toto je obľúbené miesto pre pikniky, prechádzky a relax. Môžete si tu prenajať loďku a plaviť sa po jazere alebo len tak sedieť a obdivovať prírodu.

Sad Janka Kráľa

Tento park je jedným z najstarších verejných parkov v strednej Európe a je ideálnym miestom na prechádzku, piknik alebo len na relax na lúke.

Cyklochodník na Devínsku Kobylu

Ak máte radi bicyklovanie, tento chodník je skvelou voľbou. Vedie popri Dunaji až k Devínskej Kobyle a ponúka krásne výhľady na rieku a okolitú prírodu.

 

Chcete si zájsť po prechádzke ešte na kávu, pohár alebo niečo dobré na jedenie? Potom sa inšpirujte našimi tipmi!


Podobné články

Chcete randiť? Zmeňte uvažovanie!

Najsympatickejší človek je tak akurát sebavedomý, dôveryhodný, nenásilne atraktívny a je s ním zábava. Chcete byť práve takým? Prajete si už dlho rande, nikto sa s vami ale nechce stretnúť? Stále netušíte, ako vyzerať sebavedome?

Čomu sa vyvarovať na prvom rande?

Prvé rande je pre vzťah zo všetkých najdôležitejšie. Práve po ňom sa totiž rozhodneme, či spolu pôjdete na ďalšie, alebo sa už nikdy neuvidíme. Táto skutočnosť mnoho ľudí vydesí a dopustia sa tak aj napriek všetkej dobrej vôli "prešľapu". Čo by ste teda na prvom rande rozhodne nemali robiť?

Ako získať pozornosť partnera?

Už dlho sa vám niekto páči, ale nie a nie získať jeho pozornosť? Máme na mysli tú pozitívnu, samozrejme. O záujem partnera bojujú extroverti aj introverti. Každý však iným spôsobom. Nasledujúce rady pomôžu obom. Nemusíte meniť svoju osobnosť, len musíte vedieť, ako na to!

Kam ju vziať na prvé rande?

Miesto, kam vezmete partnerku na vaše prvé spoločné rande, je dôležitejšie, než sa môže na prvý pohľad zdať. Preto to väčšina mužov často rieši dlho dopredu, kam svoju "partnerku" na rande vziať. Odpoveď je zdanlivo jednoduchá. Chce to miesto, kde nebude nuda a zároveň miesto, kde bude priestor na porozprávanie sa a vzájomné spoznanie. Máme pre vás pár osobitých tipov, tak ich využite!

Kam v lete na rande?

Leto je v plnom prúde. Máte ešte nejaké plány, čo do jeho konca podniknete? Alebo si vystačíte len na kúpalisku pri vode? Pamätajte však na to, že leto je najlepším obdobím na randenie! Dlhé dni a krásne počasie nabádajú k tomu stráviť ich nejako netradične. Chcete oslniť svoju drahú polovičku? Zoberte ho / ju na netradičné rande!

10 krokov, ako konečne získať lásku

Jedna z večných otázok: „Ako si nájsť lásku?“ má pre každého inú odpoveď. Niekto si predstavuje konkrétny obraz, iný myslí na priateľa / priateľku skôr ako na koncept. A niekto túži získať vlastne akéhokoľvek partnera a o detaily vzťahu sa bude starať až neskôr. Pravdepodobne sa to teda zdá ako takmer neriešiteľná úloha. Ale pokiaľ budete postupovať podľa návodu nižšie, zistíte, že to vlastne až tak ťažké predsa len nie je.

Najnovšie články

Kam je možné zájsť v Bratislave na kávu, pohárik vína, večeru?

V Bratislave je mnoho útulných kaviarní, vinární a vynikajúcich reštaurácií, ktoré sú ideálne pre prvé rande.

Kam na kultúrne rande v Bratislave?

Bratislava je mesto bohaté aj na kultúru a ponúka mnoho možností pre kultúrne rande. Kam teda partnera alebo partnerku vziať?

Silvestrovské zoznámenie

Ako oslávime koniec roku 2022 nikto z nás do poslednej chvíle pravdepodobne nebude vedieť. Vzhľadom k ľudskej povahe si ale určite neodpustíme aspoň malé oslavy s rodinou alebo priateľmi.  Je teda lepšie sa na Silvestra pripraviť. Čo keď ale nemáte s kým príchod nového roku osláviť? Pozrite sa, ako sa môžete s niekým zoznámiť práve na Silvestra.

Ako si vybrať zoznamku

Nájsť tú správnu zoznamku nie je úplne jednoduché. Ak chcete zoznamovaniu obetovať čo najmenej času a peňazí, prečítajte si náš článok. Poradíme vám, ako si vybrať tú najlepšiu zoznamku.

ELITE Date na TV Prima NEWS radí, na čo si dať pozor pri zoznamovaní

Vzhľadom k tomu, že sa neustále množia prípady, kedy ľudia túžiaci po láske podľahnú sladkým rečiam podvodníkov a následne im pošlú na účet nemalé finančné čiastky, rozhodli sme sa, že budeme varovať užívateľov touto cestou.

Pozor na ruské krásky, amerických lekárov a avganistických vojakov

Napriek tomu, že sa píše a hovorí o podvodoch na sociálnych sieťach a zoznamkách každý deň, je takmer nepochopiteľné, že sa medzi nami nachádzajú neustále dôverčiví jedinci, ktorí peniaze podvodníkom posielajú. Ako takého podvodníka odhaliť?