5 tipov na originálne rande vo Zvolene

5 tipov na originálne rande vo Zvolene

Pre tých z vás, ktorí hľadajú niečo naozaj originálne a nezabudnuteľné pre vaše prvé spoločné rande vo Zvolene, prinášame päť kreatívnych nápadov.

Nočná prehliadka Zvolenského zámku

Pozvite svoju lásku na špeciálnu nočnú prehliadku Zvolenského zámku. Vyberte si z tematických prehliadok, ako sú strašidelné prehliadky alebo historické rekonštrukcie, ktoré môžu byť zábavné a edukatívne zároveň. Prehliadka zámku vo večerných hodinách, kedy sa zámok premení na tajomné a romantické miesto, určite zanechá vo vašej polovičke nezabudnuteľný dojem.

Filmový večer v autokine

Autokino Zvolen je ďalším skvelým tipom na rande pre tých, ktorí chcú zažiť niečo netradičné a zároveň sa pozrieť na nejaký pekný film. Premietanie prebieha iba v letných mesiacoch a program nájdete na webových stránkach autokina. V aute máte súkromie a nerušia vás ostatní diváci. Môžete sa tak sústrediť na film, ale aj na svojho partnera (svoju partnerku). Premietanie pod holým nebom má jedinečnú atmosféru. Môžete si so sebou zobrať deku, vankúše, chipsy a coca-colu a urobiť si tak z premietania príjemný a pohodlný zážitok.

Plavba výletnou loďou po Hrone

Plavby po Hrone je ďalší spôsob, ako si užiť nezabudnuteľné rande. Počas platby uvidíte krásnu slovenskú krajinu a strávite pritom príjemný čas s partnerom (partnerkou). Počas plavby sa nemusíte o nič starať, len si sadnúť a relaxovať. O plavbu sa postará skúsená posádka. Z paluby lode sa vám naskytnú úchvatné výhľady na malebnú krajinu Slovenska, historické mestá a hrady. Môžete sa zoznámiť s novými ľuďmi a užiť si zábavu na palube lode. Zároveň si ale môžete užiť súkromie a rozprávať sa o živote. Na niektorých lodiach si možno vychutnať lahodné jedlo a pitie z regionálnej kuchyne, užiť si grilovanie, drinky, živú hudbu a tanec, na iných sa dozviete zaujímavé informácie o histórii a kultúre Slovenska. Záleží len na vás, na ktorej lodi si urobíte rezerváciu. Plavba výletnou loďou po Hrone vo vás zaručene zanechá krásne spomienky na nezabudnuteľný zážitok.

Pozorovanie nočnej oblohy

Aj keď vo Zvolene neexistuje klasická hvezdáreň, ponúkame vám niekoľko možností, ako si užiť romantické rande pod hviezdnou oblohou. Vydajte sa na prechádzku do parku. Vezmite si so sebou deku a piknikový kôš a vychutnajte si pokojné a romantické prostredie s fliaš dobrého sektu. Alebo sa vydajte na Pustý hrad. Z Pustého hradu sa vám naskytne krásny výhľad na mesto Zvolen a okolité kopce. V letných mesiacoch sa tu konajú rôzne kultúrne podujatia, vrátane pozorovania nočnej oblohy. Navštíviť môžete aj Astronomický klub Zvolen, ktorý organizuje rôzne podujatia pre verejnosť, vrátane sledovania hviezd. A pokiaľ chcete čo najviac súkromia, zožeňte si ďalekohľad a obdivujte krásu nočnej oblohy na záhrade alebo v parku. Nájdite si na internete mapu hviezdnej oblohy a zoznam objektov, ktoré môžete pozorovať. Za tento tip na romantické rande dostanete určite plusové body!

Degustácia miestnych vín alebo pív

Navštívte miestnu vináreň alebo pivovar, kde si môžete užiť ochutnávku. Veľa miest ponúka vedené degustácie, kde sa dozviete viac o procese výroby a histórii týchto nápojov. Toto je skvelá aktivita hlavne pre páry, ktoré sa zaujímajú o kulinárske zážitky a chcú zažiť niečo nové.

Každý z týchto nápadov ponúka iný spôsob, ako prežiť zaujímavé a nevšedné rande vo Zvolene, a dodá vášmu spoločnému času zvláštny rozmer.

A pokiaľ preferujete skôr klasické tipy na zoznamovanie, zájdite si do nejakej peknej kaviarne na zákusok a kávu, na večeru do nejakej vyhlásenej reštaurácie alebo si vyberte nejaký tip na vonkajšie rande vo Zvolene či blízkom okolí. Inšpirovať sa môžete aj našimi tipmi na zoznamovanie všetkých vekových kategórií.

Prajeme vám úžasné rande vo Zvolene!


Podobné články

"Objednajte si" partnera na mieru svojim očakávaniam!

V dnešnom svete je úplne bežné, že neustále niečo objednávame. Či už je to nové auto, oblečenie, knihy, elektronika, potraviny. To všetci dobre vieme. Lenže ako je to s objednávaním lásky? Existuje niečo také? Je možné objednať si aj vášho vysnívaného partnera? Čudovali by ste sa tomu, ale možné to je.

Ako na prvú schôdzku?

Prvé rande je vždy výnimočné a neopakovateľné. Prečo? Pretože sa vidíte naživo prvýkrát a všetko zlé aj dobré máte ešte pred sebou. Prvé stretnutia bývajú nielen plné očakávania, ale aj plné stresu. Chystáte sa na rande a začínate panikáriť? Nervozitou si hryzie nechty na všetkých prstoch? Nerobte to! S našimi tipmi sa nestratíte!

Ako nevyhorieť pri zoznamovaní

Snažíte sa zo všetkých síl, čítate všetky zaručené rady ako sa zoznámiť, chodíte na schôdzky, lenže stále bezvýsledne? Máte pocit, že požiadavky druhých sú občas šialené? Nech robíte, čo robíte, skrátka nie je možné splniť všetky a tak zostávate aj naďalej single. Postupne sa začínate strácať v tom, čo máte robiť a čomu sa naopak vyhnúť. Nakoniec vás prepadne myšlienka, že to nemá cenu. Spoznávate sa? Potom čítajte, ako nevyhorieť pri zoznamovaní!

Chcete zostať single? Odpovedzte si na týchto 5 otázok a zistíte to!

Už dlho niekoho hľadáte, ale zatiaľ nikto nesplnil vaše požiadavky? Cítite sa v každom vzťahu obmedzovaní? Hľadáte niekoho len preto, že "sa to má"? Máte obavy, či nepatríte medzi tých, ktorí chcú zostať single? Nebojte! Nie je na tom nič zlé! Ak si stále nie ste istí, čo vlastne chcete, odpovedzte si na nasledujúcich 5 otázok. Budete v tom mať hneď jasno.

6 tipov na vonkajšie rande v Košiciach

Nechcete vziať partnera (partnerku) na prvé rande do kaviarne ani do reštaurácie? Chcete sa prejsť niekde vonku? Poradíme Vám, kam vyraziť!

Pravidlá zoznamovania na internete

Zoznamovanie cez klasické tlačené inzeráty už dávno nie je "IN". Fenoménom dnešnej doby sa stalo on-line zoznamovanie. Profil na zoznamke si už asi dokáže vytvoriť skoro každý. Internet sa stal nevyhnutnou súčasťou našich životov. Základmi práce s počítačom sa už naučili aj osoby, ktoré s ním nikdy nepracovali. So zmenou doby súvisia do istej miery aj nové "pravidlá zoznamovania". Pravidlá, ktorých by ste sa mali na zoznamkách držať, aby ste nezačali komunikovať s nejakým podvodníkom.

Najnovšie články

Kam ísť v Považskej Bystrici na obed alebo večeru?

V Považskej Bystrici sa nachádza mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú chutné a kvalitné jedlo a príjemné prostredie pre vaše prvé rande. Inšpirujte sa našimi 5 tipmi a užite si dokonalý gastronomický zážitok v spoločnosti vašej drahej polovičky.

6 tipov na rande v kaviarni v Považskej Bystrici

Hľadáte útulnú a príjemnú kaviareň v Považskej Bystrici, kde si dať prvé rande? Tu je niekoľko tipov s dobrým hodnotením.

Tipy na zoznamovanie v Považskej Bystrici pre rôzne vekové skupiny

V Považskej Bystrici existuje nespočetné množstvo miest a aktivít, ktoré môžu podporiť zoznamovanie ľudí všetkých vekových kategórií. Nižšie sme pre vás spísali niekoľko tipov na zoznamovanie mladistvých, ľudí stredného veku i seniorov.

Kam na športové (vonkajšie) rande v Považskej Bystrici?

V Považskej Bystrici a jej okolí nájdu milovníci športu a prírody veľa možností, ako si užiť aktívne rande v krásnom prostredí. Tu je niekoľko tipov, ktoré môžu obohatiť vaše prvé rande.

Originálne tipy na rande v Považskej Bystrici

Hľadáte niečo naozaj originálne pre vaše prvé rande v Považskej Bystrici? Nenechajte sa zlákať bežnými tipmi, ako je večera alebo kino a skúste niektorý z týchto netradičných nápadov.

10 tipov na kultúrne rande v Považskej Bystrici

Považská Bystrica ponúka mnoho možností pre kultúrne rande, či už máte radi umenie, históriu, hudbu alebo divadlo. Tu je 10 tipov, ktoré vám pomôžu naplánovať nezabudnuteľný deň (večer).