Kam môžete zájsť v Trenčíne na šálku kávy alebo pohár vína?

Kam môžete zájsť v Trenčíne na šálku kávy alebo pohár vína?

Trenčín ponúka širokú škálu možností, kde si môžete vychutnať dobrú kávu, čaj alebo pohár kvalitného vína. Nižšie Vám ponúkame 6 tipov, kam môžete pozvať partnera (partnerku) na spoločnú schôdzku.

Café Sládkovič

Café Sládkovič je obľúbenou kaviarňou v Trenčíne. Je charakteristická predovšetkým svojou útulnou atmosférou, výbornou kávou a domácimi dezertmi. Ponúka ideálne prostredie pre prvé rande. Môžete tu v pokoji hovoriť o svojich pláncoch do budúcnosti a užívať si príjemnú atmosféru. Kaviareň je pomenovaná po slovenskom romantickom básnikovi, čo jej dodáva kultúrny nádych. Navštíviť Café Sládkovič znamená vychutnať si kvalitnú kávu s chutným dezertom a relax v inšpiratívnom prostredí. Je to miesto, kde sa môžete cítiť pohodlne a uvoľnene. A práve to, je ideálny na nadväzovanie nových vzťahov.

Paddock Café

Paddock Café v Trenčíne je obľúbeným miestom s priateľskou atmosférou. Nachádza sa v samotnom srdci mesta. Ponúka kvalitnú kávu, široký výber nápojov a ľahkých jedál. S jeho unikátnou letnou terasou a pravidelnými kultúrnymi akciami je ideálnym miestom pre vaše prvé rande. Môžete sa tu v pokoji porozprávať a užiť si príjemné prostredie. Prístup k zákazníkom a kvalita služieb robí z Paddock Café skvelú voľbu pre vaše stretnutie.

KAVart

Kaviareň KAVart v Trenčíne je výnimočná hneď z niekoľkých dôvodov. V prvom rade sa jedná o pražiareň a kaviareň v jednom, takže si tu vychutnáte čerstvo praženú kávu najvyššej kvality. Káva sa praží priamo v kaviarni, takže si môžete vychutnať jedinečnú arómu a chuť kávových zŕn z celého sveta. Okrem výbornej kávy sa KAVart pýši aj útulnou atmosférou a moderným dizajnom. Interiér je zariadený s citom pre detail a ponúka pohodlné posedenie pre jednotlivcov i skupiny. V kaviarni sa nachádza aj malá galéria, kde sa vystavujú diela miestnych umelcov. KAVart je tiež ideálnym miestom na raňajky. Ponúka široký výber sladkých aj slaných raňajkových menu, ktoré si môžete vychutnať v pokoji a pohode. V kaviarni sa organizujú aj rôzne kultúrne podujatia, ako sú koncerty, vernisáže a literárne večery.

Crepes & Caffe

Pochutnajte si na sladkej pochúťke a francúzskej atmosfére v Crepes & Caffe Trenčín! Táto kaviareň sa zameriava na lahodne pripravené palacinky, tzv. crepes, a ponúka skvelý zážitok pre milovníkov sladkého a kaviarenského pohodlia. V ponuke nájdete palacinky od klasických so sladkou náplňou ako sú čokoláda, ovocie a šľahačka, cez slané varianty s mäsom, syrom a zeleninou, až po vegánske a bezlepkové možnosti. Určite si tu vyberie každý svojho favorita. K palacinke si môžete dať espresso, cappuccino, latte a ďalšie kávové špeciality. Pre tých, ktorí nemajú chuť na kávu, je k dispozícii široký výber čajov, horúcej čokolády, osviežujúcich limonád a ďalších nápojov. Popri crepes si tu môžete pochutnať aj na ďalších sladkých dezertoch, ako sú koláče a zákusky. Či už hľadáte miesto pre popoludňajšiu kávu s partnerom (partnerkou), miesto pre vaše raňajky alebo sladkú bodku po prechádzke mestom, Crepes & Caffe Trenčín je skvelou voľbou.

Pražiarnička, Ltd.

Kaviareň Pražiarnička, Ltd. je malá a útulná s tlmeným osvetlením a pohodlným posedením. To vytvára intímnu a romantickú atmosféru, ktorá je ideálna na zoznamovanie. Pražiarnička sa pýši vlastnou pražiarňou, takže si tu vychutnáte čerstvo praženú kávu najvyššej kvality. Káva je servírovaná s láskou a starostlivosťou, čo z nej urobí skvelý zážitok pre vás oboch. Okrem kávy ponúka Pražiarnička aj lahodné zákusky, ktoré si môžete vychutnať spoločne. V tejto kaviarni nie je rušno, takže sa budete môcť nerušene baviť a spoznávať sa. Okrem kávy si tu budete môcť dať aj pohár dobrého vína.

Café Orbis

Café Orbis v Trenčíne je známe pre svoju nenápadnú, ale prívetivú atmosféru a širokú ponuku kvalitnej kávy a sladkých pochutín. Je to miesto, ktoré láka na posedenie v pokojnom prostredí, ideálne na stretnutie s priateľmi alebo na relaxačné chvíle osamote.

A kam môžete vyraziť po káve? Napríklad na rande do prírody, do mesta za kultúrou alebo si užiť nejaký originálny zážitok. Vašej fantázii sa medze nekladú!


Podobné články

Než skočíte do vzťahu

Väčšina ľudí má tendenciu sa oddať novému partnerovi naplno a bez najmenších pochýb. Zamilovanosť už je ostatne taká. Je to jedno z najkrajších období v živote. Bohužiaľ, ružové okuliare občas zakryjú varovné ukazovatele. Ušetrite si trápenie a pozrite sa, čo si všimnúť už v počiatkoch vašej zamilovanosti.

Odmietnutie - koniec sveta alebo skvelá príležitosť?

Dúfali ste, že získate srdce vášho nového objavu, ale odmietol / la vás? Ste z toho nešťastný alebo je vám to jedno? Čo pre vás odmietnutie znamená? Koniec zmyslu vášho života alebo príležitosť stretnúť niekoho lepšieho?

Kde sa môžu v Košiciach zoznamovať seniori? A kde mladí?

Prinášame vám niekoľko tipov na miesta, kde sa môžu zoznamovať ľudia dôchodkového veku a kde mladšia generácia.

Zoznamka, alebo mobilná aplikácia?

Zoznamovanie sa na ulici je už takmer prežitkom. Ako prvé prišli internetové zoznamky, ktoré cez pôvodnú skepsu oslávili a oslavujú dodnes veľký úspech. A aj k nám už dorazili randiace aplikácie, ktoré vám posielajú návrhy partnerov priamo na mobil. Kamkoľvek sa pohnete, viete o tom, čo sa deje. Má pre vás cenu nejakú si zaobstarať?

Nový vzťah nezačínajte, keď ....

Chystáte sa na prvú schôdzku a dúfate, že tentoraz už sa vám podarí nájsť toho pravého (tú pravú)? Potom venujte veľkú pozornosť tomu, ako sa partner na schôdzke chová a vyjadruje. Ak vám bude niečo vadiť už pri prvom rande, bude lepšie vziať nohy na plecia a nový vzťah radšej ani nezačínať. Poďme sa spoločne pozrieť na to, akým partnerom by ste sa mali radšej vyhnúť!

4 jednoduché tipy, ako vytvoriť zaujímavý online profil

Ak ste single v dnešnej dobe, pravdepodobne využívate minimálne jednu online zoznamku. Vytvoriť si zaujímavý profil môže byť výzvou. Ako vyčnieť z radu stoviek užívateľov? Poradíme vám.

Najnovšie články

Kam ísť v Považskej Bystrici na obed alebo večeru?

V Považskej Bystrici sa nachádza mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú chutné a kvalitné jedlo a príjemné prostredie pre vaše prvé rande. Inšpirujte sa našimi 5 tipmi a užite si dokonalý gastronomický zážitok v spoločnosti vašej drahej polovičky.

6 tipov na rande v kaviarni v Považskej Bystrici

Hľadáte útulnú a príjemnú kaviareň v Považskej Bystrici, kde si dať prvé rande? Tu je niekoľko tipov s dobrým hodnotením.

Tipy na zoznamovanie v Považskej Bystrici pre rôzne vekové skupiny

V Považskej Bystrici existuje nespočetné množstvo miest a aktivít, ktoré môžu podporiť zoznamovanie ľudí všetkých vekových kategórií. Nižšie sme pre vás spísali niekoľko tipov na zoznamovanie mladistvých, ľudí stredného veku i seniorov.

Kam na športové (vonkajšie) rande v Považskej Bystrici?

V Považskej Bystrici a jej okolí nájdu milovníci športu a prírody veľa možností, ako si užiť aktívne rande v krásnom prostredí. Tu je niekoľko tipov, ktoré môžu obohatiť vaše prvé rande.

Originálne tipy na rande v Považskej Bystrici

Hľadáte niečo naozaj originálne pre vaše prvé rande v Považskej Bystrici? Nenechajte sa zlákať bežnými tipmi, ako je večera alebo kino a skúste niektorý z týchto netradičných nápadov.

10 tipov na kultúrne rande v Považskej Bystrici

Považská Bystrica ponúka mnoho možností pre kultúrne rande, či už máte radi umenie, históriu, hudbu alebo divadlo. Tu je 10 tipov, ktoré vám pomôžu naplánovať nezabudnuteľný deň (večer).