Kam môžete zájsť v Trenčíne na šálku kávy alebo pohár vína?

Kam môžete zájsť v Trenčíne na šálku kávy alebo pohár vína?

Trenčín ponúka širokú škálu možností, kde si môžete vychutnať dobrú kávu, čaj alebo pohár kvalitného vína. Nižšie Vám ponúkame 6 tipov, kam môžete pozvať partnera (partnerku) na spoločnú schôdzku.

Café Sládkovič

Café Sládkovič je obľúbenou kaviarňou v Trenčíne. Je charakteristická predovšetkým svojou útulnou atmosférou, výbornou kávou a domácimi dezertmi. Ponúka ideálne prostredie pre prvé rande. Môžete tu v pokoji hovoriť o svojich pláncoch do budúcnosti a užívať si príjemnú atmosféru. Kaviareň je pomenovaná po slovenskom romantickom básnikovi, čo jej dodáva kultúrny nádych. Navštíviť Café Sládkovič znamená vychutnať si kvalitnú kávu s chutným dezertom a relax v inšpiratívnom prostredí. Je to miesto, kde sa môžete cítiť pohodlne a uvoľnene. A práve to, je ideálny na nadväzovanie nových vzťahov.

Paddock Café

Paddock Café v Trenčíne je obľúbeným miestom s priateľskou atmosférou. Nachádza sa v samotnom srdci mesta. Ponúka kvalitnú kávu, široký výber nápojov a ľahkých jedál. S jeho unikátnou letnou terasou a pravidelnými kultúrnymi akciami je ideálnym miestom pre vaše prvé rande. Môžete sa tu v pokoji porozprávať a užiť si príjemné prostredie. Prístup k zákazníkom a kvalita služieb robí z Paddock Café skvelú voľbu pre vaše stretnutie.

KAVart

Kaviareň KAVart v Trenčíne je výnimočná hneď z niekoľkých dôvodov. V prvom rade sa jedná o pražiareň a kaviareň v jednom, takže si tu vychutnáte čerstvo praženú kávu najvyššej kvality. Káva sa praží priamo v kaviarni, takže si môžete vychutnať jedinečnú arómu a chuť kávových zŕn z celého sveta. Okrem výbornej kávy sa KAVart pýši aj útulnou atmosférou a moderným dizajnom. Interiér je zariadený s citom pre detail a ponúka pohodlné posedenie pre jednotlivcov i skupiny. V kaviarni sa nachádza aj malá galéria, kde sa vystavujú diela miestnych umelcov. KAVart je tiež ideálnym miestom na raňajky. Ponúka široký výber sladkých aj slaných raňajkových menu, ktoré si môžete vychutnať v pokoji a pohode. V kaviarni sa organizujú aj rôzne kultúrne podujatia, ako sú koncerty, vernisáže a literárne večery.

Crepes & Caffe

Pochutnajte si na sladkej pochúťke a francúzskej atmosfére v Crepes & Caffe Trenčín! Táto kaviareň sa zameriava na lahodne pripravené palacinky, tzv. crepes, a ponúka skvelý zážitok pre milovníkov sladkého a kaviarenského pohodlia. V ponuke nájdete palacinky od klasických so sladkou náplňou ako sú čokoláda, ovocie a šľahačka, cez slané varianty s mäsom, syrom a zeleninou, až po vegánske a bezlepkové možnosti. Určite si tu vyberie každý svojho favorita. K palacinke si môžete dať espresso, cappuccino, latte a ďalšie kávové špeciality. Pre tých, ktorí nemajú chuť na kávu, je k dispozícii široký výber čajov, horúcej čokolády, osviežujúcich limonád a ďalších nápojov. Popri crepes si tu môžete pochutnať aj na ďalších sladkých dezertoch, ako sú koláče a zákusky. Či už hľadáte miesto pre popoludňajšiu kávu s partnerom (partnerkou), miesto pre vaše raňajky alebo sladkú bodku po prechádzke mestom, Crepes & Caffe Trenčín je skvelou voľbou.

Pražiarnička, Ltd.

Kaviareň Pražiarnička, Ltd. je malá a útulná s tlmeným osvetlením a pohodlným posedením. To vytvára intímnu a romantickú atmosféru, ktorá je ideálna na zoznamovanie. Pražiarnička sa pýši vlastnou pražiarňou, takže si tu vychutnáte čerstvo praženú kávu najvyššej kvality. Káva je servírovaná s láskou a starostlivosťou, čo z nej urobí skvelý zážitok pre vás oboch. Okrem kávy ponúka Pražiarnička aj lahodné zákusky, ktoré si môžete vychutnať spoločne. V tejto kaviarni nie je rušno, takže sa budete môcť nerušene baviť a spoznávať sa. Okrem kávy si tu budete môcť dať aj pohár dobrého vína.

Café Orbis

Café Orbis v Trenčíne je známe pre svoju nenápadnú, ale prívetivú atmosféru a širokú ponuku kvalitnej kávy a sladkých pochutín. Je to miesto, ktoré láka na posedenie v pokojnom prostredí, ideálne na stretnutie s priateľmi alebo na relaxačné chvíle osamote.

A kam môžete vyraziť po káve? Napríklad na rande do prírody, do mesta za kultúrou alebo si užiť nejaký originálny zážitok. Vašej fantázii sa medze nekladú!


Podobné články

4 tipy na originálne rande v Trnave

Chcete vymyslieť na prvé rande niečo originálnejšie a zábavnejšie ako je kino, divadlo, kaviareň, vináreň alebo večere v reštaurácii? Potom sa inšpirujte našimi tipmi!

Už po troch stretnutiach spoznajte, či je vašou životnou láskou

Nájsť si lásku na celý život nie je v dnešnej dobe vôbec jednoduché. S toľkými možnosťami, kde niekoho stretnúť, je to možno ešte ťažšie. Našťastie už nemusíte so svojím miláčikom chodiť niekoľko rokov, aby ste spoznali, či sa k sebe skutočne hodíte. Stačia na to maximálne tri stretnutia! Povieme vám, ako na to.

Zoznamujte sa bezpečne!

Chceli by ste sa s niekým zoznámiť? Uvažujete o online zoznamovaní? Zoznamovanie pomocou "inzerátov" na internete je pohodlné, rýchle a nemusíte sa zaňho hanbiť. Online zoznamovanie so sebou prináša okrem veľkej rady pozitív aj nejaké riziká. Poradíme vám, ako sa im vyhnúť.

Odmietnutie - koniec sveta alebo skvelá príležitosť?

Dúfali ste, že získate srdce vášho nového objavu, ale odmietol / la vás? Ste z toho nešťastný alebo je vám to jedno? Čo pre vás odmietnutie znamená? Koniec zmyslu vášho života alebo príležitosť stretnúť niekoho lepšieho?

Podľa týchto 5 vecí spoznáte, či vám za to stojí

Niekedy nemožno ani po pár týždňoch pravidelných stretnutí spoznať, či je váš partner tým pravým. Respektíve, či vám vôbec stojí za tú námahu. V opare zamilovanosti vám totiž môžu uniknúť niektoré drobnosti, ktoré sú pre život podstatné. Ako teda spoznať, že s "novou láskou" nestrácate čas?

Láska zo zoznamky: Ako nenaletieť podvodníkom?

Málokto má v dnešnej hektickej dobe možnosť chodiť do barov, alebo na iné akcie a zoznamovať sa klasickým spôsobom. Z tohto dôvodu sa darí internetovým zoznamkám. Rovnako ako v bežnom živote však existujú aj na internete isté úskalia. Spísali sme pre vás, ako aj tu zostať v bezpečí.

Najnovšie články