Tipy pre ľudí, ktorí chcú stráviť svoje prvé rande vonku

Tipy pre ľudí, ktorí chcú stráviť svoje prvé rande vonku

Pokiaľ hľadáte ďalšiu inšpiráciu pre romantické rande v Trenčíne, ktoré spája pôvab mesta s prírodnými krásami a aktívnym pohybom, porozprávajte sa na naše návrhy.

Prechádzka pozdĺž rieky Váh

Malebná prechádzka vedúca okolo rieky Váh ponúka príjemné popoludnie plné pokoja a možností pre neformálne rozhovory. Môžete si vychutnať výhľady na mesto a hrad, zatiaľ čo sa budete prechádzať pokojným prostredím. Po prechádzke si môžete zájsť ešte do mesta na šálku dobrej kávy alebo niečo malé na jedenie. Pokiaľ zistíte, že je vám spolu dobre a že si rozumiete, môžete si rande ešte o chvíľu predĺžiť.

Piknik v parku Milana Rastislava Štefánika

Tento park je ako stvorený na romantický piknik. Nájdite si v ňom nejaké pokojné miesto, rozložte si deku na trávnik a užite si pokoj v tieni stromov. Pokiaľ si so sebou prinesiete aj piknikový kôš, nebude vám k pohode chýbať vôbec nič. Park je skvelým miestom na rozprávanie a odpočinok od mestského ruchu. Užite si to!

Cyklovýlet po okolí Trenčína

Pokiaľ máte radi aktívny odpočinok, vydajte sa na cyklovýlet po jednej z mnohých cyklistických trás v okolí Trenčína. Užite si spoločne krásy prírody a objavujte skryté kúty tejto oblasti. Počas prechádzky sa môžete zastaviť na chvíľu pri vode alebo niekde pri stánku s občerstvením napríklad na malinovú limonádu.

Návšteva ZOO Trenčín

ZOO Trenčín je ideálnym miestom pre spoločný výlet, či už naň vyrazíte len vy dvaja alebo vy a vaše deti. Prechádzka medzi rôznymi druhmi zvierat a pozorovanie ich správania môže byť nielen zaujímavé, ale aj veľmi romantické. Navyše to môže byť skvelý spôsob, ako nenútene zoznámiť partnera (partnerku) s vašimi malými láskami.

Výlet na hrad Beckov

Neďaleko Trenčína sa nachádza hrad Beckov, ktorý stojí za návštevu nielen kvôli svojej historickej hodnote, ale aj kvôli úchvatným výhľadom na okolitú krajinu. Vyrazte spolu na výlet autom alebo autobusom a prežite spoločne deň plný objavov a histórie. Výlet môžete zakončiť chutným obedom v nejakej obľúbenej reštaurácii alebo posedením pri káve s nejakým dobrým zákuskom.

Víkendový brunch v kaviarni s následným dobrodružstvom

Trenčín ponúka množstvo útulných kaviarní, kde si môžete vychutnať lenivý víkendový brunch. Je to skvelý spôsob, ako začať deň v pokoji a pohode predtým, než sa spoločne vydáte za ďalším dobrodružstvom. Či už to bude prechádzka mestom, výlet do okolia alebo nejaká plánovaná kultúrna akcia, brunch je dobrým začiatkom!

Večerné sledovanie hviezd

Pokiaľ hľadáte naozaj romantický tip pre vaše rande, vydajte sa večer na miesto mimo mestského osvetlenia a užite si spoločnosť svojho partnera (svojej partnerky) pri sledovaní hviezd. Trenčín a jeho okolie ponúka niekoľko ideálnych miest na takéto astronomické pozorovanie. Nezabudnite si so sebou vziať nejakú deku a napríklad aj piknikový kôš s fliaš vína, nech je vaše zoznamovanie ešte o niečo romantickejšie.

Výlet do Termálneho kúpaliska Trenčianske Teplice

Pre odpočinok a relaxáciu vyrazte do neďalekých Trenčianskych Teplíc, kde si môžete užiť liečivé termálne vody a širokú ponuku wellness procedúr. Aj takto strávené spoločné rande môže byť krásnym začiatkom nového vzťahu. Tak si to užite!

Tieto návrhy predstavujú len malý výber z bohatých možností, ako môžete tráviť čas s vašou polovičkou v Trenčíne. Bez ohľadu na to, čo si vyberiete, je dôležité zdieľať tieto chvíle spoločne a užívať si navzájom seba samých. Snažte sa vybrať pre prvé rande také miesto, ktoré bude vyhovať vám obom. Čím lepší dojem bude vaša polovička zo schôdzky mať, tým väčšia máte šanca, že sa uvidíte znova!

Pokiaľ uprednostňujete pred aktívnou schôdzkou skôr kultúru, inšpirujte sa našimi tipmi na kultúrne rande v Trenčíne.


Podobné články

Čo vám bráni v zoznámení?

Túžite stretnúť partnera svojich snov? Chcete zažiť na vlastnej koži to, čo práve prežívajú vaši zamilovaní kamaráti? Chcete mať po svojom boku niekoho, s kým pôjdete na prechádzku do parku, s kým si zájdete do kina, na pohárik vína alebo s kým sa porozprávate, v prípade, že sa budete cítiť sami? Hoci teraz máte v hlavne len jedno jediné a tým je zoznámenie sa s vašou osudovou láskou, viete, že vám v tom niečo bráni. Lenže čo? Skúsme sa na túto otázku pozrieť spoločne a zistiť, v čom je ten hlavný problém!

Prírodným zákonom neutečiete alebo ako spoznáte, že sa niekomu páčite?

Padol vám do oka váš kolega v práci, alebo slečna, s ktorou sa každé ráno stretávate v električke? Chcete vedieť, či sú tieto pocity vzájomné? Stačí pozorovať! Príroda nás vybavila vlastnými rituálmi, ktoré používame na pritiahnutie pozornosti partnera. Ako spoznáte, že sa niekomu páčite? Prečítajte si v článku!

Prečo ste stále single?

Nebaví vás byť neustále single? Radi by ste si našli partnera / partnerku, ale nedarí sa vám to? Zistite, prečo je to stále tak.

Slobodná matka a rande

Hovorila vám babička, že s dieťaťom si už nikdy nikoho nenájdete? Predtým to tak možno bolo, dnes už nie! Aj s dieťaťom sa dá zvládnuť všetko. A nezáleží na tom, či ste rozvedená matka, alebo opustená slobodná matka. Prinášame vám tie najlepšie tipy, ako si zariadiť rande, aj keď máte doma baby.

Kedy nenadväzovat nový partnerský vzťah?

Ste stále bez partnera? Chcete si už konečne nájsť niekoho, s kým budete tráviť doteraz smutné dni prežívané osamote? Ak áno, držíme vám päste nech váš nový vzťah vyjde. Pozor však na situácie, za akých nie je dobré nadväzovať nový partnerský vzťah. Teda situácie, kedy je lepšie ešte nejaký čas počkať, aby ste sa pri výbere partnera neunáhlili.

Ktorý spôsob zoznamovania je podľa štúdie najefektívnejší a vedie najčastejšie k manželstvu?

Doba sa mení a s ňou sa menia aj spôsoby, ako spoznať niekoho nového. Zatiaľ čo pred rokmi ste sa s opačným pohlavím mohli zoznámiť predovšetkým v práci, v škole alebo na diskotéke, dnes môžete spoznávať ľudí bez toho, aby ste museli vyjsť z pohodlia svojho domovu.

Najnovšie články