8 originálnych tipov na rande v Trenčíne

8 originálnych tipov na rande v Trenčíne

Hľadáte nejaký originálny nápad, kam pozvať vašu polovičku na prvú spoločnú schôdzku? Poradíme vám!

Romantická plavba po Váhu

Romantická plavba po rieke Váh v Trenčíne je skvelý spôsob, ako si užiť krásny letný večer a stráviť čas so svojou drahou polovičkou. Plavby sa konajú počas letných mesiacov a obvykle trvajú asi hodinu. Počas plavby sa budete môcť kochať krásnou scenériou Trenčína a jeho okolím. Plavba je navyše skvelou príležitosťou na relaxáciu a odpočinok. Na palube lode vám bude k dispozícii bar s občerstvením. Môžete si vychutnať pohár vína alebo piva a užiť si romantickú atmosféru. Objavte krásu Trenčína z inej perspektívy!

Degustácia vína

Patríte medzi milovníkov dobrého vína? Potom navštívte vinotéku alebo vinárstvo v Trenčíne a ochutnajte lahodné vína z miestnych viníc. Spoznajte proces výroby vína a vychutnajte si degustáciu v príjemnej atmosfére.

Večerná prehliadka trenčianskeho hradu

Večerná prehliadka hradu Trenčín je jedinečný a fascinujúci zážitok, ktorý vám umožní vidieť hrad v úplne inom svetle. Prehliadky sa konajú počas letných mesiacov a obvykle trvajú asi hodinu. Počas prehliadky sa dozviete o histórii hradu a jeho legendách. Prejdete sa po hradnom nádvorí, navštívite Matúšovu vežu a budete mať možnosť vychutnať si krásny výhľad na Trenčín a jeho okolie. Prehliadky sú vedené skúsenými sprievodcami, ktorí vám zodpovedia všetky vaše otázky. Prehliadka je vhodná pre všetky vekové kategórie.

Piknik pod hviezdami

Vyberte si pekné miesto v prírode, kde budete chcieť stráviť nejakú tú hodinku spoločným rozprávaním na deke, pojedaním dobrôt z piknikového koša a popíjaním vína. Zvážte, koľko času spolu budete chcieť stráviť. Pokiaľ viac, naplánujte si piknik tak, aby ste mohli spoločne pozorovať aj hviezdnu oblohu nad vami. Vaše rande tak bude ešte o niečo viac romantickejšie!

Wellness a relax

Ste už obaja unavení z každodenného zhonu a starostí? Chcete si trochu oddýchnuť a užiť si pár hodín pokoja a pohody? Nechcete si ísť ale sadnúť na šálku kávy do kaviarne ani si ísť dať obed alebo večeru do nejakej vyhlásenia trenčianskej reštaurácie? Potom skúste navrhnúť wellness rande. Užite si bazén, saunu, paru alebo vírivku a počas starostlivosti o vaše zdravie a telo sa porozprávajte o živote a plánoch do budúcnosti.

Hrajte sa, bavte sa!

Chcete zažiť niečo skutočne originálne? Je vaša polovička ochotná zájsť do únikovej miestnosti, na laser game alebo sa ponoriť do sveta virtuálnej reality a zažiť dobrodružstvo v inom svete. Potom ju skúste pozvať práve sem. Vyskúšajte svoje logické myslenie a tímovú spoluprácu pri riešení hádeniek a úloh v únikovej miestnosti. Alebo si užite zábavu pri laser game v aréne plnej adrenalínu. Prekonajte svojho súpera a užite si súťaživé popoludnie plné zábavy.

Výlet na bicykloch

Chcete stráviť vaše prvé rande aktívne? Milujete obaja jazdu na bicykli? Ak áno, potom sa vydajte na romantický výlet na bicykloch po cyklotrasách v okolí Trenčína. Objavte spolu krásy miestnej prírody, užite si pohyb na čerstvom vzduchu a počas občerstvovacích prestávok si povedzte niečo o sebe.

Tvorivý workshop

Zapojte sa do tvorivého workshopu, napríklad z keramiky, maľovaní, alebo kaligrafie. Naučte sa niečo nové a vytvorte si originálny suvenír z vášho rande. Po skončení workshopu potom môžete zájsť ešte na pohárik vína alebo piva a rozviesť viac debaty o vás dvoch.


Pripadajú vám tieto tipy na prvé rande príliš originálne? Chceli by ste vybrať na začiatok niečo pokojnejšie? Potom pozvite svoju polovičku na kávu do nejakej peknej trenčianskej kaviarne, na obed alebo večeru do reštaurácie alebo si vyberte zo širokej ponuky kultúrnych tipov na rande v Trenčíne. Nezabudnite hlavne na dobrú náladu a úsmev. Prajeme vám krásne a originálne rande v Trenčíne! 


Podobné články

Čím priťahujú muži ženskú pozornosť?

Muži oceňujú na ženách predovšetkým fyzický vzhľad, ženy ocenia skôr mužské vnútro. Vďaka tejto mantre takmer každý predpokladá, že len muži sa otáčajú za pekným telom, zatiaľ čo ženy hľadájú iné kvality až pri tých, s ktorými sa stýkajú. Nie je to ale na 100% tak. Nielen páni sa pozerajú. Aj dámy vedia oceniť. Na rozdiel od pánov majú ale väčší záber a tiež to patrične využívajú. Čím teda priťahujú páni ženskú pozornosť?

Ako prežiť niečiu svadbu, keď ste práve single?

Dostali ste pozvánku na svadbu, lenže práve vo chvíli, keď nikoho nemáte? Čo teraz? Vyhnúť sa tejto veľkej udalosti nemôžete, pretože sa jedná o blízkeho človeka, ktorý by vám to neodpustil. Poradíme vám, ako túto veľkú udalosť prežiť bez depresií.

Urobte dojem na kamarátov svojho miláčika

Čaká vás zoznámenie s kamarátmi vášho partnera / vašej partnerky? Potom sa k nim správajte tak, ako sa správate k svojmu milému. Nepreháňajte, nerobte sa lepšími, než akými ste. Snažte sa s nimi vychádzať dobre. Priatelia sú pre život veľmi dôležití. Pýtate sa, ako na priateľov zapôsobiť?

5 tipov, ako sa ľahko zamilovať na internete

Randenie online má svoje špecifiká. Napriek tomu sa však od klasického zoznamovania moc nelíši. Pozrite sa, ako sa ľahko a rýchlo zoznámiť a ako sa vyhnúť chybám, ktoré vás od pravej lásky odďaľujú.

Aké mužské vlastnosti ženy preferujú?

Aké vlastnosti by mali mať muži? Ženy v tom majú jasno. Väčšina dám má podobné predstavy o tom, akými povahovými črtami by mali muži disponovať. My to vieme a s radosťou vám to povieme.

Aj seniori majú právo na lásku

Ani v pokročilom veku nechcú žiť ľudia sami. A pretože platí pravidlo, že láska kvitne v každom veku, snažia sa aj seniori nájsť niekoho, s kým ešte prežijú celý rad pekných chvíľ. Problém býva často v tom, že starší ľudia sa zoznamovania boja. Ako si majú hľadať partnera, keď už nechodia do práce, alebo do spoločnosti tak často, ako predtým? Čo na to povie ich okolie? Je vhodné po smrti partnera začínať ešte nejaký nový vzťah? Neriešte okolie, myslite na seba. Možností je veľa. Poďme sa na ne pozrieť!

Najnovšie články