5 tipov na originálne rande v Prievidze

5 tipov na originálne rande v Prievidze

Chcete vymyslieť na prvé rande niečo originálnejšie a zábavnejšie ako je kino, divadlo, kaviareň, vináreň alebo večere v reštaurácii? Potom sa pozrite na pár tipov na skutočne originálne romantické rande v Prievidze.

Let teplovzdušným balónom

Vzneste sa nad malebnú krajinu Slovenska a užívajte si úchvatné panoramatické výhľady na Prievidzu a okolie z koša teplovzdušného balóna. Let balónom je jedinečným a nezabudnuteľným zážitkom pokiaľ si chcete užiť krásu Slovenska z inej perspektívy. Nie je to najlacnejšia záležitosť, ale zážitok je to naozaj nádherný. Pokiaľ teda nemusíte hľadieť na financie, prekvapte svojho partnera týmto originálnym zážitkom a užite si spoločne nádherné výhľady. Užite si zoznamovanie vo vzduchu!

Prechádzka kočiarom po historickom centre Prievidze

Tento tip je skvelým spôsobom, ako si užiť romantické a nezabudnuteľné rande. Počas prechádzky budete môcť obdivovať krásnu architektúru mesta a dozviete sa tak o jeho bohatej histórii. Prechádzky kočiarom trvajú v rozmedzí 30-60 minút. Dĺžku prechádzky si ale môžete upraviť podľa svojich predstáv. Prechádzka obvykle zahŕňa najkrajšie pamiatky historického centra Prievidze, ako je Zámecký vrch, Mestská veža a Kostol Nanebovzatia Panny Márie. Môžete si však vybrať aj vlastnú trasu, ak máte záujem o niečo špecifické. Cena prechádzky kočiarom sa pohybuje v rozmedzí 20-30 EUR za osobu. Vzhľadom na to, že kočiarov v Prievidzi nie je veľa, je vhodné si prechádzku vopred rezervovať, a to najmä v letných mesiacoch. Pre romantickú atmosféru si zahovorte prechádzku kočiarom vo večerných hodinách.

Úniková hra / Laser game

Ak hľadáte zábavný a vzrušujúci spôsob, ako stráviť prvé rande, potom je úniková hra v Prievidzi perfektnou voľbou! Únikové hry sú skvelým spôsobom, ako sa navzájom bližšie spoznať, otestovať svoje zručnosti v riešení problémov a pobaviť sa. Budete musieť spolupracovať, aby ste vyriešili hádanky a našli stopy, takže sa dozviete veľa o tom, ako druhý človek premýšľa a pracuje. Únikové hry sú plné napätia a akcie, takže sa nebudete nudiť. Únikové hry sú navyše zábavné a vzrušujúce a určite sa budete usmievať ešte dlho potom, čo ich dokončíte. V Prievidzi je k dispozícii niekoľko skvelých únikových hier, z ktorých každá ponúka jedinečný zážitok. Vyberte si teda tému, ktorá vás oboch najviac zaujíma. A ak si nie ste istí, čo si vybrať, opýtajte sa majiteľa únikovej hry na odporúčanie.

Alternatívou únikovej hry by mohla byť aj Laser game. Aj to je skvelý spôsob, ako sa vzájomne spoznať, otestovať svoje reflexy a pobaviť sa v duchu priateľskej atmosféry.

Fotografický výlet

Ak ste obaja milovníci fotografovania, dohodnite sa, že svoje prvé rande strávite fotením na prechádzke. Vezmite si fotoaparát alebo mobilný telefón a vydajte sa spoločne na fotografický výlet po Prievidze. Cieľom vašej schôdzky bude zachytiť krásu mesta a okolitej prírody, vytvoriť spoločnú zbierku romantických fotografií, porozprávať sa o živote a treba si k tomu všetkému ešte zájsť na niečo dobré do reštaurácie alebo kaviarne, ktorú počas svojej prechádzky v Prievidzi stretnete.

Zájdite si spolu na kurz

Ak ste milovníci varenia, skúste sa dohovoriť na tom, že si dáte prvú schôdzku na nejakom zaujímavom kurze varenia. Vyberte si z ponuky kurzov, ktoré sa budú v Prievidzi konať a vyberte si takú tému, ktorá vás oboch bude zaujímať. Na kurze varenia zažite zábavu a vychutnáte si jedlo, ktoré spoločne uvaríte. V Prievidzi sa koná mnoho kurzov varenia, kde sa naučíte pripravovať tradičné slovenské jedlá, exotické špeciality alebo chutné dezerty. Spoločne si počas kurzu uvaríte chutné menu a strávite tak príjemný čas plný zábavy a kreativity.

A ak radšej tancujete ako varíte, dohodnite sa na hodine alebo kurze tanca. Naučíte sa tancovať a užijete si spolu romantický večer. V Prievidzi si môžete vybrať z mnohých tanečných kurzov pre rôzne úrovne a tanečné štýly. Môžete si vyskúšať klasické tance ako valčík alebo tango, alebo sa naučiť moderné tance ako salsa alebo swing. Spoločne sa budete baviť, učiť sa novým zručnostiam a prehlbovať svoje puto.

Toto je len malý výber z mnohých možností pre originálne romantické rande v Prievidzi. Určite si nájdete aktivitu, ktorá sa vám obom bude páčiť a ktorá vám pomôže prežiť nezabudnuteľný deň plný lásky a zážitkov. Nech už sa rozhodnete pre čokoľvek, prajeme vám krásne romantické rande.

A ak vám prídu tieto tipy veľmi originálne a radšej by ste vyrazili na nejaké obyčajnejšie alebo lacnejšie rande, inšpirujte sa našimi kultúrnymi tipmi, tipmi na športové rande v Prievidzi alebo tipmi, kam na kávu alebo na večeru. Aj tu môžete stráviť príjemné popoludnie alebo príjemný večer.


Podobné články

Už po troch stretnutiach spoznajte, či je vašou životnou láskou

Nájsť si lásku na celý život nie je v dnešnej dobe vôbec jednoduché. S toľkými možnosťami, kde niekoho stretnúť, je to možno ešte ťažšie. Našťastie už nemusíte so svojím miláčikom chodiť niekoľko rokov, aby ste spoznali, či sa k sebe skutočne hodíte. Stačia na to maximálne tri stretnutia! Povieme vám, ako na to.

Čomu sa vyvarovať na prvom rande?

Prvé rande je pre vzťah zo všetkých najdôležitejšie. Práve po ňom sa totiž rozhodneme, či spolu pôjdete na ďalšie, alebo sa už nikdy neuvidíme. Táto skutočnosť mnoho ľudí vydesí a dopustia sa tak aj napriek všetkej dobrej vôli "prešľapu". Čo by ste teda na prvom rande rozhodne nemali robiť?

Zoznamka pre plnoštíhle

Máte pár kíl navyše a radi by ste sa zoznámili? Myslíte si, že kvôli vašej váhe neuspejete na bežných zoznamkách? Nenechajte si uniknúť príležitosť zoznámiť sa s partnerom len preto, že nevyzeráte ako modelky a modeli z časopisov. Poradíme vám kde a ako zabodovať aj s pár kilami navyše.

Týmto chybám sa pri zoznamovaní vyhnite

Zoznamky majú vlastné pravidlá zvádzania. Medzi ne patrí aj to, ako sa na zoznamke prezentujete. Záleží na tom o niečo viac, než pri zoznamovaní z očí do očí. Aké sú typické chyby pri vytváraní profilov? Pozrite sa na ne a vylepšite svoj profil a spôsob zoznamovania ešte dnes!

Prečo si nemôžete nájsť žiadnu ženu?

Nedarí sa vám nadviazať plnohodnotný vzťah so ženou? Pravdepodobne sa stala niekde nejaká chyba. Možno si za to môžete sami, možno ste v tom nevinne. Pozrite sa na najčastejšie dôvody, prečo zostávajú páni single.

Kde sa môžu v Prešove zoznamovať mladí? A kde seniori?

Zoznamovanie v Prešove závisí nielen od záujmov zoznamovaných partnerov, ale aj od vekovej skupiny. Nižšie vám ponúkame pár tipov na zoznámenie mladých a pár tipov na zoznamovanie seniorov.

Najnovšie články

Kam ísť v Považskej Bystrici na obed alebo večeru?

V Považskej Bystrici sa nachádza mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú chutné a kvalitné jedlo a príjemné prostredie pre vaše prvé rande. Inšpirujte sa našimi 5 tipmi a užite si dokonalý gastronomický zážitok v spoločnosti vašej drahej polovičky.

6 tipov na rande v kaviarni v Považskej Bystrici

Hľadáte útulnú a príjemnú kaviareň v Považskej Bystrici, kde si dať prvé rande? Tu je niekoľko tipov s dobrým hodnotením.

Tipy na zoznamovanie v Považskej Bystrici pre rôzne vekové skupiny

V Považskej Bystrici existuje nespočetné množstvo miest a aktivít, ktoré môžu podporiť zoznamovanie ľudí všetkých vekových kategórií. Nižšie sme pre vás spísali niekoľko tipov na zoznamovanie mladistvých, ľudí stredného veku i seniorov.

Kam na športové (vonkajšie) rande v Považskej Bystrici?

V Považskej Bystrici a jej okolí nájdu milovníci športu a prírody veľa možností, ako si užiť aktívne rande v krásnom prostredí. Tu je niekoľko tipov, ktoré môžu obohatiť vaše prvé rande.

Originálne tipy na rande v Považskej Bystrici

Hľadáte niečo naozaj originálne pre vaše prvé rande v Považskej Bystrici? Nenechajte sa zlákať bežnými tipmi, ako je večera alebo kino a skúste niektorý z týchto netradičných nápadov.

10 tipov na kultúrne rande v Považskej Bystrici

Považská Bystrica ponúka mnoho možností pre kultúrne rande, či už máte radi umenie, históriu, hudbu alebo divadlo. Tu je 10 tipov, ktoré vám pomôžu naplánovať nezabudnuteľný deň (večer).