6 tipov na športové rande v Žiline a okolie

6 tipov na športové rande v Žiline a okolie

Žilina a jej okolie ponúka krásnu prírodu a nespočet možností vonkajších aktivít. Tu sú niektoré tipy pre tých z vás, ktorí chcú stráviť prvé rande spoločne vonku – prechádzkou, športovaním alebo relaxovaním v prírode.

Prechádzka v Mestskom parku

Mestský park v Žiline je ideálnym miestom pre romantickú prechádzku. Môžete si užiť krásnu zeleň, kvetinové záhony a pokojné prostredie.

Výlet na Malú Fatru

Malá Fatra je pohorie v blízkosti Žiliny a ponúka nádherné prírodné scenérie. Môžete si vybrať jednoduchú turistickú trasu alebo výstup na niektorý z vrcholov pre nádherný výhľad. To už bude závisieť od vašej fyzickej kondície a od vašich časových možností.

Cyklistická trasa

Ak ste obaja milovníci cyklistiky, môžete si prenajať (vziať) bicykle a prejsť sa po cyklotrasách v okolí Žiliny. Jednou z obľúbených trás je cesta okolo Vodnej nádrže Hrabovo.

Piknik v prírode

So sebou si vezmite piknikový kôš s obľúbenými dobrotami, niečo dobré na pitie a vydajte sa na piknik do prírody. Ideálne miesta na piknik v blízkom lesoparku. V prírode vás nebude veľa ľudí rušiť. Bude to ideálne miesto na spoločnú konverzáciu a pre bližšie zoznamovanie.

Relaxácia pri vode

Ak chcete stráviť deň pri vode, môžete sa vydať k Vodnej nádrži Hrabovo, kde môžete plávať, slniť sa na pláži alebo si požičať vodné športové vybavenie, ako sú kajaky alebo paddleboardy.

Golfové ihrisko

A ak ste obaja golfisti, môžete si zahrať golf na miestnom golfovom ihrisku. Je to skvelý spôsob, ako tráviť čas vonku a súťažiť medzi sebou.

Pamätajte, že bez ohľadu na to, ktorú aktivitu si vyberiete, je dôležité, aby ste si užili čas spoločne a vytvorili príjemné a relaxačné prostredie pre vaše prvé rande vonku.

Zaujímajú vás aj ďalšie nápady na športové rande alebo na rande kultúrne? Potom sa inšpirujte našimi tipmi na prvé rande v Žiline a blízkom okolí.

 


Podobné články

Našli ste svoju spriaznenú dušu?

Každý šťastný pár hovorí o tom, že v sebe vzájomne našli spriaznené duše. Rovnaký pocit majú aj čerstvo zamilovaní. Medzi byť niekomu partnerom a spriaznenou dušou je ale rozdiel. Navzájom sa nemusia vylučovať. Avšak často sa stáva, že vaša spriaznená duša je niekto iný. Ako to spoznáte?

S akými muži nechodiť na rande z čisto logických dôvodov?

O žiarlivca, lakomca a miláčikov mám už toho viete z našich článkov dosť. Rovnako tak poznáte aj úskalia, spojené s randením s príliš starým mužom, alebo naopak sa zajačikom. Existujú ale aj tí zdanlivo ideálny, ktorým by ste sa mali vyhnúť z čisto logických dôvodov. Ktorí muži to sú?

Toto prvý mesiac vzťahu nerobte!

Začali ste spolu chodiť len nedávno a už to vyzerá, že váš vzťah nevydrží? Možno robíte niečo zle! Prvé krôčiky vo vzťahu sú rovnako dôležité, ako celé prvé rande. Upevňujete bezprostredný dojem a zároveň ovplyvňujete to, ako vás bude váš partner vnímať. Ak to zahráte správne, bude oveľa tolerantnejší k vašim chybám. Tak, aké sú teda základné pravidlá na prvý mesiac vzťahu?

Už nikdy na prvom rande nešliapnete vedľa!

Blíži sa prvá schôdzka s vaším vysneným partnerom? Už mesiac vopred vyberáte oblečenie, ktoré si na rande vezmete, dva týždne premýšľate o programe a v tom záverečnom týždni odpočítavate hodiny? Na poslednú chvíľu panikárite, že poviete, alebo urobíte niečo zle? S našimi radami nemôžete šliapnuť vedľa!

5 prekvapivých vecí, ktoré muži zbožňujú na nežnom pohlaví

Aj samotní muži sami seba delia na horňákov a dolňákov. Presnejšie povedané, robia si z toho srandu. Existuje oveľa viac vecí, ktoré sa im na ženách páčia. Ak premýšľate nad širokou panvou, alebo dlhými vlasmi, budete prekvapení. Nejedná sa len o fyzický vzhľad. Čo muži na ženách zbožňujú?

Urobte dojem na kamarátov svojho miláčika

Čaká vás zoznámenie s kamarátmi vášho partnera / vašej partnerky? Potom sa k nim správajte tak, ako sa správate k svojmu milému. Nepreháňajte, nerobte sa lepšími, než akými ste. Snažte sa s nimi vychádzať dobre. Priatelia sú pre život veľmi dôležití. Pýtate sa, ako na priateľov zapôsobiť?

Najnovšie články