6 tipov na športové rande v Žiline a okolie

6 tipov na športové rande v Žiline a okolie

Žilina a jej okolie ponúka krásnu prírodu a nespočet možností vonkajších aktivít. Tu sú niektoré tipy pre tých z vás, ktorí chcú stráviť prvé rande spoločne vonku – prechádzkou, športovaním alebo relaxovaním v prírode.

Prechádzka v Mestskom parku

Mestský park v Žiline je ideálnym miestom pre romantickú prechádzku. Môžete si užiť krásnu zeleň, kvetinové záhony a pokojné prostredie.

Výlet na Malú Fatru

Malá Fatra je pohorie v blízkosti Žiliny a ponúka nádherné prírodné scenérie. Môžete si vybrať jednoduchú turistickú trasu alebo výstup na niektorý z vrcholov pre nádherný výhľad. To už bude závisieť od vašej fyzickej kondície a od vašich časových možností.

Cyklistická trasa

Ak ste obaja milovníci cyklistiky, môžete si prenajať (vziať) bicykle a prejsť sa po cyklotrasách v okolí Žiliny. Jednou z obľúbených trás je cesta okolo Vodnej nádrže Hrabovo.

Piknik v prírode

So sebou si vezmite piknikový kôš s obľúbenými dobrotami, niečo dobré na pitie a vydajte sa na piknik do prírody. Ideálne miesta na piknik v blízkom lesoparku. V prírode vás nebude veľa ľudí rušiť. Bude to ideálne miesto na spoločnú konverzáciu a pre bližšie zoznamovanie.

Relaxácia pri vode

Ak chcete stráviť deň pri vode, môžete sa vydať k Vodnej nádrži Hrabovo, kde môžete plávať, slniť sa na pláži alebo si požičať vodné športové vybavenie, ako sú kajaky alebo paddleboardy.

Golfové ihrisko

A ak ste obaja golfisti, môžete si zahrať golf na miestnom golfovom ihrisku. Je to skvelý spôsob, ako tráviť čas vonku a súťažiť medzi sebou.

Pamätajte, že bez ohľadu na to, ktorú aktivitu si vyberiete, je dôležité, aby ste si užili čas spoločne a vytvorili príjemné a relaxačné prostredie pre vaše prvé rande vonku.

Zaujímajú vás aj ďalšie nápady na športové rande alebo na rande kultúrne? Potom sa inšpirujte našimi tipmi na prvé rande v Žiline a blízkom okolí.

 


Podobné články

Čo si všímať na prvom rande?

Premýšľate, či ste si vybrali tentokrát partnera / partnerku správne? Radi by ste ušetrili čas a sklamanie pre prípad, že by ste opäť siahli vedľa? Odhaliť podvodníka, alebo nesympatického človeka na prvý pohľad nie je ľahké. Prinášame vám však pár tipov, ako behom pár minút zistíte, s kým vlastne na schôdzke ste!

Úskalia zoznamovania cez internet

Stále ešte platí v podvedomí niektorých ľudí názor, že internet je až tá posledná šanca, ako sa zoznámiť. V dnešnej hektickej dobe však neustále narastá počet párov, ktorý sa zoznámili práve cez internet. Rovnako ako ostatné druhy zoznamovania má aj online zoznamovanie určité úskalia.

Ako má vyzerať podľa mužov ideálna žena?

Hovorí sa, že ideálne partnerka (partner) neexistuje, napriek tomu sa však väčšina z nás snaží k akémusi pomyselnému ideálu priblížiť. Ako si muži predstavujú ideál dokonalej partnerky? Ako by mala taká žena vyzerať? Ako by sa mala správať a aké by mala mať vlastnosti? Je za tento ideál považovaná naozaj krásna, štíhla, atraktívna blondína s veľkými prsiami, ako si väčšina z nás myslí?

Kde sa môžu zoznamovať v Žiline mladí a kde seniori?

Existujú rôzne miesta a udalosti, kde sa môžu zoznamovať mladí ľudia a kde seniori. Tu sú niektoré tipy pre obe vekové skupiny.

5 druhov flirtu

Myslíte si, že flirtovanie je vždy o tom istom? Niekoho vidíte, poviete pár vtipných viet, pohráte sa s vlasmi, alebo vystavíte bicepsy a tým to končí? Omyl! Existuje päť druhov flirtu a každý vyzerá trochu inak. Pozrite sa, aké typy flirtovania máme na mysli.

Ako si zabezpečiť druhé (a ďalšie) rande?

Každý má pochopiteľný strach z prvého rande. Nepoviem na ňom niečo hlúpe? Bude sa mi partner / partnerka páčiť? Budem sa páčiť ja jemu / jej? Často pre samú prípravu zabúdame na to, že prvé rande je predohra pre to druhé, tretie a každé ďalšie. Ako teda zaujať na prvom rande, aby ste v stretnutiach aj naďalej pokračovali?

Najnovšie články

5 tipov na originálne rande vo Zvolene

Pre tých z vás, ktorí hľadajú niečo naozaj originálne a nezabudnuteľné pre vaše prvé spoločné rande vo Zvolene, prinášame päť kreatívnych nápadov.

Tipy na vonkajšie rande vo Zvolene

Zvolen ponúka mnoho príležitostí pre aktívne a prírodou inšpirované rande. Nižšie uvedené tipy by mohli zaujať tých z vás, ktorí majú radi pohyb a chcú si užívať počas zoznamovania krásu prírody.

9 tipov na kultúrne rande vo Zvolene

Vo Zvolene a jeho okolí sa nachádza celý rad zaujímavých kultúrnych inštitúcií a zariadení, ktoré stoja za návštevu. Tu je niekoľko tipov na múzeá, divadlá, galérie, kiná, ktoré môžete v tomto meste navštíviť.

Tipy na zoznamovanie vo Zvolene pre rôzne vekové skupiny

Vo Zvolene existuje nespočetné množstvo miest a aktivít, ktoré môžu podporiť zoznamovanie ľudí všetkých vekových kategórií. Nižšie sme pre vás spísali niekoľko tipov na zoznamovanie mladistvých, ľudí stredného veku i seniorov.

Kam na večeru v Prievidzi?

V Prievidzi sa nachádza mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú kvalitné jedlo a príjemné prostredie pre vaše prvé rande. Inšpirujte sa našimi 5 tipov na reštaurácie a užite si dokonalý gastronomický zážitok v spoločnosti vašej drahej polovičky.

Kam pozvať partnera (partnerku) na kávu v Prievidzi?

Prievidza ponúka širokú škálu možností, kde si môžete vychutnať dobrú kávu, čaj alebo pohár kvalitného vína. Nižšie Vám ponúkame 5 tipov, kam môžete pozvať partnera (partnerku) na spoločnú schôdzku.