Kam pozvať v Žiline partnera (partneku) na spoločnú romantickú večeru?

Kam pozvať v Žiline partnera (partneku) na spoločnú romantickú večeru?

V Žiline nájdete mnoho reštaurácií vhodných na romantickú večeru s partnerom alebo partnerkou. Nižšie vám ponúkame niekoľko miest, kde môžete spoločne stráviť príjemný večer.

Manzo Steak & Burger

Ak ste milovníci kvalitného hovädzieho mäsa, zarezervujte si stôl v tejto reštaurácii. Ochutnať môžete zo širokej ponuky steakov, burgerov a ďalších špecialít z hovädzieho mäsa. Tento gurmánsky zážitok môžete zakončiť vynikajúcim dezertom.

Piváreň LUX

Ak ste milovníci zlatistého moku a chcete prebrať svoje životy a plány do budúcnosti pri pive, zájdite do pivárne s najlepším tankovým pivom v Žiline. K pivu si môžete dať slovenskú klasiku, pivné špeciality alebo napríklad výbornú pizzu.

Smreková koliba

Ak máte radi tradičnú slovenskú kuchyňu, táto reštaurácia ponúka autentické jedlá v rustikálnom prostredí. Je to skvelé miesto na objavenie miestnych chutí a rozprávánie.

La Famille Caffe and restaurant

Romantickú večeru si môžete užiť aj v tejto menšej rodinnej reštaurácii s príjemným prostredím. Hlavné jedlá sa pripravujú vedľa vás na grile. Jedlo je veľmi chutné. Výber vín pestrý. Majiteľ vám dokáže poradiť s tým, ktoré víno k akému chodu zvoliť. Celkový dojem z vášho prvého rande bude určite umocnený týmto nezabudnuteľným gastronomickým zážitkom.

Restaurant Marina

Reštaurácia Marina je moderná reštaurácia, ktorá sa nachádza v centre Žiliny. Ponúka širokú škálu pokrmov z talianskej kuchyne, vrátane pizze, cestovín, čerstvých grilovaných rýb, burgerov, mäsa a zeleninových šalátov. Reštaurácia má príjemnú atmosféru. Okrem toho, že si tu pochutnáte na výbornom jedle, užijete si tu aj krásny romantický večer vo dvojici. Povečerať môžete vo vnútri reštaurácie aj vo vonkajšom posedení.

Pri výbere reštaurácie pre prvú romantickú večeru zohľadnite preferencie svojho partnera alebo partnerky a zaistite si rezerváciu, pokiaľ je to možné. Kľúčové je vytvoriť príjemnú atmosféru, kde si môžete užiť spoločné chvíle a hlbšie konverzácie.

Prajeme vám príjemné zoznamovanie a večer plný gastronomických zážitkov.

A pokiaľ si budete pri večeri rozumieť a dohovoríte sa, že sa znovu stretnete, inšpirujte sa našimi ďalšími tipmi na rande v Žiline.


Podobné články

5 dôvodov, prečo je niekedy lepšie sa do nikoho nezamilovať

Láska je síce krásna, ale tiež so sebou prináša v niektorých prípadoch celý rad negatív. Tie vás môžu pomerne ľahko vyradiť z bežného života. Prečítajte si, prečo je lepšie zostať niekedy single!

Oficiálne pravidlá randenia v odobobí covidu

Randenie v „dobe koronavírusovej“ nie je príliš ideálne. Obdobie lockdownu stretávaniu osôb moc nepraje, napriek tomu však môžete, pri istej dávke opatrnosti, na rande s novým partnerom vyraziť a schôdzku si užiť na maximum.

Flirtujte tak, že žiadny neodolá

Flirtovanie, koketovanie a zoznamovanie sa, je umením. Detaily sú to, čo vás privedie k vysnívanému cieľu. Správne ich poskladajte a máte vyhraté! Ako to teda robiť správne a na čo si dať pozor?

Strach z blízkosti

Máte za sebou niekoľko vzťahov, ale žiadny z nich neprešiel do vážnejšej fázy? Pritom túžite po láske a aktívne ju hľadáte? Lenže vždy, keď to začína byť vážne, dostanete strach. Tiež to poznáte? Možno trpíte tým, čo odborníci nazývajú jednoducho "strach z blízkosti". Spísali sme pre vás pár ukazovateľov, podľa ktorých spoznáte, či ním trpíte.

Vyjde vám vzťah na diaľku?

Stretli ste na dovolenke toho najúžasnejšieho človeka? Zoznámili ste sa cez internet? Lenže bývate každý úplne inde. Čo teraz robiť? Myslíte, že je lepšie sa rovno rozísť, pretože vzťahy na diaľku nefungujú? Omyl! Vieme, ako môžete svoju lásku posilniť, hoci od seba budete vzdialení stovky kilometrov.

Nie je zoznamka ako zoznamka

Online zoznamiek existuje v dnešnej dobe nespočetne veľa. Ak sa teda rozhodnete pre zoznamovanie na internete, je potrebné vybrať si tú správnu. Môžete si vybrať podľa typu vzťahu, orientácie partnerov, alebo napríklad aj podľa toho, ako vyzeráte. Pozrite sa s nami na to, aké zoznamky na trhu existujú!

Najnovšie články