Kam pozvať v Žiline partnera (partneku) na spoločnú romantickú večeru?

Kam pozvať v Žiline partnera (partneku) na spoločnú romantickú večeru?

V Žiline nájdete mnoho reštaurácií vhodných na romantickú večeru s partnerom alebo partnerkou. Nižšie vám ponúkame niekoľko miest, kde môžete spoločne stráviť príjemný večer.

Manzo Steak & Burger

Ak ste milovníci kvalitného hovädzieho mäsa, zarezervujte si stôl v tejto reštaurácii. Ochutnať môžete zo širokej ponuky steakov, burgerov a ďalších špecialít z hovädzieho mäsa. Tento gurmánsky zážitok môžete zakončiť vynikajúcim dezertom.

Piváreň LUX

Ak ste milovníci zlatistého moku a chcete prebrať svoje životy a plány do budúcnosti pri pive, zájdite do pivárne s najlepším tankovým pivom v Žiline. K pivu si môžete dať slovenskú klasiku, pivné špeciality alebo napríklad výbornú pizzu.

Smreková koliba

Ak máte radi tradičnú slovenskú kuchyňu, táto reštaurácia ponúka autentické jedlá v rustikálnom prostredí. Je to skvelé miesto na objavenie miestnych chutí a rozprávánie.

La Famille Caffe and restaurant

Romantickú večeru si môžete užiť aj v tejto menšej rodinnej reštaurácii s príjemným prostredím. Hlavné jedlá sa pripravujú vedľa vás na grile. Jedlo je veľmi chutné. Výber vín pestrý. Majiteľ vám dokáže poradiť s tým, ktoré víno k akému chodu zvoliť. Celkový dojem z vášho prvého rande bude určite umocnený týmto nezabudnuteľným gastronomickým zážitkom.

Restaurant Marina

Reštaurácia Marina je moderná reštaurácia, ktorá sa nachádza v centre Žiliny. Ponúka širokú škálu pokrmov z talianskej kuchyne, vrátane pizze, cestovín, čerstvých grilovaných rýb, burgerov, mäsa a zeleninových šalátov. Reštaurácia má príjemnú atmosféru. Okrem toho, že si tu pochutnáte na výbornom jedle, užijete si tu aj krásny romantický večer vo dvojici. Povečerať môžete vo vnútri reštaurácie aj vo vonkajšom posedení.

Pri výbere reštaurácie pre prvú romantickú večeru zohľadnite preferencie svojho partnera alebo partnerky a zaistite si rezerváciu, pokiaľ je to možné. Kľúčové je vytvoriť príjemnú atmosféru, kde si môžete užiť spoločné chvíle a hlbšie konverzácie.

Prajeme vám príjemné zoznamovanie a večer plný gastronomických zážitkov.

A pokiaľ si budete pri večeri rozumieť a dohovoríte sa, že sa znovu stretnete, inšpirujte sa našimi ďalšími tipmi na rande v Žiline.


Podobné články

Chcete zostať single? Odpovedzte si na týchto 5 otázok a zistíte to!

Už dlho niekoho hľadáte, ale zatiaľ nikto nesplnil vaše požiadavky? Cítite sa v každom vzťahu obmedzovaní? Hľadáte niekoho len preto, že "sa to má"? Máte obavy, či nepatríte medzi tých, ktorí chcú zostať single? Nebojte! Nie je na tom nič zlé! Ak si stále nie ste istí, čo vlastne chcete, odpovedzte si na nasledujúcich 5 otázok. Budete v tom mať hneď jasno.

Pozor na akú zoznamku sa registrujete!

Hľadáte svojho miláčika na internete a ste ochotný si za lepšie služby online zoznamky priplatiť? Starostlivo si vyberte, komu svoje peniaze pošlete!

Zbavte sa týchto 5 vecí a nájdete lásku na celý život

Už roky hľadáte toho pravého či pravú, ale stále nemáte šťastie? Možno sú na vine podvedomé zvyky, ktoré vám v tom bránia. Aké zvyky to sú a ako sa ich zbaviť?

Aj seniori majú právo na lásku

Ani v pokročilom veku nechcú žiť ľudia sami. A pretože platí pravidlo, že láska kvitne v každom veku, snažia sa aj seniori nájsť niekoho, s kým ešte prežijú celý rad pekných chvíľ. Problém býva často v tom, že starší ľudia sa zoznamovania boja. Ako si majú hľadať partnera, keď už nechodia do práce, alebo do spoločnosti tak často, ako predtým? Čo na to povie ich okolie? Je vhodné po smrti partnera začínať ešte nejaký nový vzťah? Neriešte okolie, myslite na seba. Možností je veľa. Poďme sa na ne pozrieť!

Kam zájsť v Martine na kávu?

Jednou z možností, ako si prvé rande naozaj spríjemniť a odbúrať tak vašu nervozitu, je zájsť do nejakej útulnej kaviarne, štýlovej vinárne alebo na lahodné raňajky do moderného bistra.

Vyhnite sa"syndrómu starej panny"

Čím dlhšie ste sama, tým väčšie ťažkosti vám robí sa s niekým vážne zoznámiť. Prípadní záujemcovia od vás totiž okamžite utečú! Vnímate to tiež tak? Je dosť možné, že ste si vypestovali tzv. "Syndróm starej panny". Podvedome ste si k vzťahu s mužom vytvorili takú averziu, že im to dávate jasne najavo. A to hneď v okamihu, keď sa k vám priblížia. Ak sa chcete tohto syndrómu zbaviť, prečítajte si typické vlastnosti takýchto žien.

Najnovšie články

5 tipov na originálne rande vo Zvolene

Pre tých z vás, ktorí hľadajú niečo naozaj originálne a nezabudnuteľné pre vaše prvé spoločné rande vo Zvolene, prinášame päť kreatívnych nápadov.

Tipy na vonkajšie rande vo Zvolene

Zvolen ponúka mnoho príležitostí pre aktívne a prírodou inšpirované rande. Nižšie uvedené tipy by mohli zaujať tých z vás, ktorí majú radi pohyb a chcú si užívať počas zoznamovania krásu prírody.

9 tipov na kultúrne rande vo Zvolene

Vo Zvolene a jeho okolí sa nachádza celý rad zaujímavých kultúrnych inštitúcií a zariadení, ktoré stoja za návštevu. Tu je niekoľko tipov na múzeá, divadlá, galérie, kiná, ktoré môžete v tomto meste navštíviť.

Tipy na zoznamovanie vo Zvolene pre rôzne vekové skupiny

Vo Zvolene existuje nespočetné množstvo miest a aktivít, ktoré môžu podporiť zoznamovanie ľudí všetkých vekových kategórií. Nižšie sme pre vás spísali niekoľko tipov na zoznamovanie mladistvých, ľudí stredného veku i seniorov.

Kam na večeru v Prievidzi?

V Prievidzi sa nachádza mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú kvalitné jedlo a príjemné prostredie pre vaše prvé rande. Inšpirujte sa našimi 5 tipov na reštaurácie a užite si dokonalý gastronomický zážitok v spoločnosti vašej drahej polovičky.

Kam pozvať partnera (partnerku) na kávu v Prievidzi?

Prievidza ponúka širokú škálu možností, kde si môžete vychutnať dobrú kávu, čaj alebo pohár kvalitného vína. Nižšie Vám ponúkame 5 tipov, kam môžete pozvať partnera (partnerku) na spoločnú schôdzku.